Prnjavor 2010.

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ih,dalje nemoj...molim te.Sad da pocnemo i o privatizaciji,opet ces reci da ja branim SDS.Posto se nadam kako ces reci da nije Vlado i privatizaciju napravio,a svi znamo ko je,onda dalje necemo ici.
Sam pao,sam se ubio.Dusanic je samo iskoristio sistem,tako da ga ne osudjujem,nego ljude koji su to sve napravili,a zna se koji su,i ciji su...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Sta tamo ima iskoristiti da bi se zaradilo?Oni su samo predstavnici akcionara koliko sam shvatio.
Ja niti napadam SDs niti SNSd, ali po zakonima kojima tezimo svako ziv treba da odgovara pred sudom.
Mada, tu glupost za Dusanica edituj.Bolje.Znam licno osobe koje je on tjerao da mu daju akcije ili otkaz.Nedostatak sistema-mozda, ali to nije razlog da se on ne krivi kad tad.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

I to nije tacno! On moze pricati sta hoce! Kako moze da te natjera da das akcije? Tacnije, tu ni nema akcija, jer nisu nikad dospjele u fondove pa se sa njima ni ne moze trgovati. Moja mama i dalje radi, a nije htjela njemu to da proda (to sto on dobije je ustvari pravo da upravlja tim djelom,a ne akcije,sto imaju i Jugovici sa druge strane.Znaci samo zastupnici) tako da ne mozes da kazes da neko dobije otkaz zbog toga. A na pitanje sta ima da iskoristi...Sigurno da ima,objekata je mnogo,svi u gradu,samo placevi dosta vrijede,ili ako ne vrijede,uskoro hoce,tako da ne mislis da oni ne znaju sta rade.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Zato sto vecini ljudi tada akcije ili prava na iste u buducnosti nisu znacile nista a posao i osiguranje im je sve bilo.Onaj ko se inatio lose je prosao, i ovakvih primjera je malo more i ljudi su dobijali otkaze zbog toga!.Ne budi bas toliko na niskim granama pa da moralises oko Dusanica, kad je to jedina osoba sa za cije se kriminalisanje zna samo tako.Ocigledno je zaduzio mnoge politicare pa ni sudovi ne rade.Ali to nema veze sa zakonom.
Ako shvatas, a vidim da ne, Jugovici su samo zastupnici akcionara.Oni bez njihove saglasnosti n mogu nista.A cak i da zele nesto da urade, imaju vecinu akcionara koja ne moze da se odobri zbog pritiska na sudove raznorazne gamadi koja zeli da umjesto ljudi koji su proveli radni vijek u prometu, upravlja istim i rasturi te objekte.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Znam za jedan,a mozda i vise slucajeva Dusanicevog "ubjeđivanja" za prodavanje akcija,to se u normalnom svjetu zove reket,prjetnja,uznemiravanje ali sreća ima i nekih tvrdih oraha(čitaj budala).Što se Jugovića tiče,kad ih već spominjete,Piroga dobro reče oni su malo na svoju ruku,ali cini mi se ipak da rade pravu stvar!Mozda su sanjari a mozda vizionari,ko zna...Trenirao sam kod Jugovića 2 godine i znam sistem njihovog rada.To što su oni obećavali da će neko zaigrati u Milanu,Realu i nije tako neostvarivo,samo što niko od nas nije bio spreman da se pridržava sportskog života...ali to je opet neka druga tema.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hahahahaha,za ovo vezano za fudbal Maro...Nemam rijeci!!! :lol: Udari se necim u glavu,brzo!

A za to rege:
Pa mislim da sam ja napisao IZNAD da Jugovici zastupaju akcionare, ali sam isto tako napisao da Dusanic ISTO TAKO ZASTUPA SA DRUGE strane, a ne zato sto je to njegovo. Tacnije, oni imaju samo potpise, a nemaju ni jedni ni drugi prave papire, i u tome je frka!!!

On je svoje odlezao, i za njega mozes reci lopov, to stoji, i tako sam ti i rekao na onoj tamo temi...Dok god svoje ne odlezi, nije lopov, mada mi mozemo pisati sta hocemo!

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

[quote="Nicky"]Hahahahaha,za ovo vezano za fudbal Maro...Nemam rijeci!!! :lol: Udari se necim u glavu,brzo!

Nema potrebe da se klepam po glavi,znam dosta ljudi koji su trenirali i bili extra talenti ali nisu mogli da se odreknu nekih stvari i iz tog razloga nisu ništa postali!Stoji da je buco malo preuveličavao komplet priču ali i dalje stojim iza toga da nije bila nerealna!Ako treba mogu te podsjetiti i na par talenata...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

BAS NAPROTIV NICKY DUSANIC JE ODLEZAO I ON JE SLOBODAN A PO ZAKONU BIVSI PRESTUPNIK ALI NIJE LOPOV ;ZATO JE I ISAO U TU PROCEDURU ;NJEGOV NOVAC KOJI SAD POSJEDUJE JE LEGALAN; JER JE ON U STVARI PLATIO NADOKNADU ZA SVOJE DOSADASNJE MALVERZACIJE; PO DRUGI PUT ZA ISTU STVAR MU SE NEMOZE DA SUDI; TO JEST ZA MALVERZACIJU; UTAJU POREZA ;PREVARA OSIGURANJA I SVE DRUGO STO MU JE NABROJENO U ZADNJEM PROCESU ; ZNACI ZA NESTO TRECE MOZE ALI ZA TO ISTO NEMOZE; I GLUPO SE ZAVARAVATI; KAO STO TO RADE NEKI NASI POLITICARI ; SA TIM DA CE SAD NEKO OPET DA MU SUDI ZA NEKE DRUGE PREVARE; TO VAM JE KAO DA STE VOZILI SVETOSAVSKOM :lol: 100 NA SAT; KOD PEKOTEKE VAS VIDI PANDUR I PRIBILJEZI A KOD POSTE VAS USTAVI DRUGI I KAZNI ZA TO DJELO ;NAKNADNA PRIJAVA ONOG PRVOG PADA ZATO STO VAS JE OVAJ KASNIJE KAZNIO ;JER NEMOZE NEKO ZA ISTU STVAR NA ISTOJ RELACIJI I ISTOM MJESTU DVA PUTA DA PLATI; A DA VAS JE USTAVIO PRVI NAPLATIO KAZNU ; MOGAO BI I DRUGI DA NAPLATI JOS VECU JER STE PONOVILI PREKRSAJ !!! :D E SAD KAKVE TO IMA VEZE SA PEROM; JEDNOSTAVNO NIJE SE ISLO PO REDU I SAD JE KASNO; MORAJU SEBI DA PRIZNAJU DA IH JE ZAJE*AO !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma o njemu necu da pricam, to mene ne zanima. Nisam bas neko ko blati ljude, kakvi god oni bili, mada ponekad iznesem misljenje... :lol:

Maro:
Nemoj, MOLIM TE...Nemoj da se prosipas, jer dovoljno je gore gluposti sto si napisao. Ko je jos ikad iz Prnjavora bio dovoljno dobar da ode dalje od Borca? Najbolji igrac ikad iz Prnjavora, DALEKO, je Zoran Deket, a vidis gdje je on uspio doci. 50KM od nas. :lol: A za te Bucine talente, kojima je on punio glavu glupostima, mogu samo da kazem, da je najdalje sto ih je on odveo bilo do Zvezde, gdje su im rekli, NE TREBAJU NAMA CIRKUSANTI NEGO FUDBALERI (nemoj samo da me pitas otkud mi ovaj citat) i to je realnost. Eh,da...ima jos jedan igrac, kojem ni jedan ovaj, koje ja naravno jako dobro poznajem, nije ni do koljena, a to je Milan Kljunic, koji je uspio biti pola godine u 17. Talijanskoj ligi, i lagano se vratio, jer nije dovoljno dobar. A momka znas, stalno trenira, ne pusi, ne pije...

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Prnjavor je uvjek imao fudbalske talente samo ih je sredina sputavala i u startu su odustajali!Jeli ti možda poznata priča sa turnirom u grčkoj i kakav je tamo rezultat napravljen?Borik?Bez dinara pomoći grada,sponzora...Znam dobro čemu govorim!Kod buce se nije samo trenirao fudbal,čovjek je hodajuća enciklopedija što se muzike tiče i opšte kulture.Šta je tu loše što je on balavcima branio da ostaju poslije 11 napolju,što im nije dao da konzumiraju alkohol,gazirane sokove,preporučivao pravilnu ishranu?Jest da je malo po meni pretjerivao što se tiče druženja.....

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Haha,cuj Grcka, i Borik!!!
Evo i o tome cu ti nesto napisati:
U Grckoj su uzeli jedan krmeci omladinski turnir,sa ekipom Dzaja, gdje je sa njima igrao Marko Maksimovic (reprezentativac BIH i igrac Sarajeva), Vladimir Karalic (isto tako,igra sad vani) i jos neki igraci koji su da tako kazem uspijeli, za razliku od tih tvojih talenata. O Boriku necu ni pricati, turnir koji je sad vec nesto, ali igraju profesionalci, a ne djeciji turnir kao onda. Igrali su i nase zimske lige, pa nikad nisu grupu prosli (bas u ta vremena). I najdalje sto ih je Buco dogurao je do Dzaje, gdje su igrali protiv Ljubica kad sam i ja igrao (a za Dzaju svi ti tvoji talenti) gdje su i tad popusili 3-0 od nas.
Elem, da nastavim, jedini igraj koji je MALO nesto uspio je Pilipovic, koji se srecom opametio, pa dosao u Ljubic odakle je brzo otisao u Borac itd...Mada je Buco trazio neku odstetu od klubova (kao za treniranje mladih igraca i takve gluposti) gdje su ga lagano napusili i tamo u savezu, tako da je jedino sto je on uspio to da zaradjuje od djece dosta para,nema sta,i to da je udario asfalt tamo! :lol:
Svaka mu cast kao treneru, ali je bolestan, i otisao na pogresnu stranu, na mali fudbal gdje je zaboravio sve osnove velikog fudbala pa su mu zato igraci bili klovnovi a ne igraci.
TOLIKO!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Neznam šta je poenta blaćenja trenerskog znanja ili neznanja ! Znači ako je bio loš ( kažem AKO ) trener ne zna ništa drugo da radi i ne može ništa drugo da vidi ??? Ne logično !
Sabrao sam komentare Nicky-a i ako bi se uspjelo sažeti u par rečenica Prnjavor je divan , ne trebaju promjene jer ako nastavimo ovako sjajna nam je budućnost a ako slučajno nešto nije u redu do naroda je jer je progledao a ne do ljudi koji su napravili kriminal ! Da čovjek ne povjeruje !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

shake
Posts: 32
Joined: 21.09.2007. 01:29

Post by shake »

Sto se tice trenerskog poziva Buco zna svoj posao...
To soto je malo na svoju ruku u tome, pa zar nisu svi treneri..
Trenirao sam ko Slavka Krstica, pa to sto je on nama radio stvarno nije nirmalno ili Čabrilo, ali se izdrzalo.
Buco Ima svoj sistem i to je to, i kako god bilo to treba postovati...
A sto se tice toga oko Prometa oni traže svoje, Dusanici na bezi kupio akcije i stiti svoje. Sve sto su mu spjeli naci je 600 000 KM neplacenog poreza, alo na toliko frke to je sitnica.
Ipak mislim Da se Jugovicima ne smije oprostiti Vaskrsnji koncert kada nisu dali da bina bude postaljena ipred Robne zato sto im nije placeno.
E to im je velik -

ZDRAVO - ZIVIO

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

MAXIMUS, nemoj moje nista da sabiras, sabiraj svoje! To sto vadis izmedju redova, to je tvoje, i slobodno radi. Kao sto rekoh, meni je dobro, a tebi ako nije, zali se nekome, bas me ni ne zanima.

Shake:
Niko ne spori njegovo znanje, on je jako dobar trener, samo kazem da je covjek udaren u glavu, i to ne malo, nego dobro!!! Ima li ko da ce njemu da sudi za to sto je djeci oteo kamaru para ni za sta? A svi koji su kod njega trenirali, bar ovi bolji sto Mara spominje, ce se sa tim sloziti, da ih je bukvalno pljackao, i naravno da su svi odustali na kraju, i niko sa njim sad ne prica. Neki jos uvijek ne igraju sa prijateljima fudbal (cak neki i po 23+ godina) jer im on i dalje prijeti nekim djecijim ugovorom koji su potpisali sa 13 god. pa sad ne smiju da se druze ni sa kim, ni da igraju 18. ligu RS, zato sto on tu hoce da se njemu da para!!! NARAVNO!
Za tu binu...To je samo pokazatelj njegovog ljudstva, i te neke psiho problematike. Na narodu se svetiti preko nekih problema koje on ima sa Opstinom...Strasno! Nije ni cudo sto ga niko ne voli u gradu.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Prvo okosnicu tog tima iz Grčke su činili Prnjavorčani znači Pili,Đoko,Lukić,Kraja,Buco,Mario 1,Mario 2...Koji su bili bolji u igrači od Banjalučana u tom trenutku ali nisu mogli pratiti bucin rad iz hiljudu razloga i ja ih razumjem...Što se borika tiče u kategoriji pionira generacija 84 je uzela turnir koji i nije bio krmeći,otiđi kod buce pa traži kasete pa se sam uvjeri!Generacija 86 i mladji su igrali u finalu pionira,iako su pred taj turnir prestali sa treningom 5-6 najtalentovanijih igrača.
Bucin rad je bio izuzetno kvalitetan i on je dosta radio i na vaspitanju djece,jeste da je to masno naplaćivao što mu ja i sad zamjerim ali ne bi tome...On je imao stvarno dobre ideje ali ga je sredina sputaval i da je bio na nekom drugom mjestu i sa onakvim igračkim potencijalo sigurno bi uspjeo.Nažalost ni ti igrači ga nisu mogli ispoštovati do kraja,jednostavno nisu bili spremni na odricanja koje je on tražio!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Nicky wrote:Kao sto rekoh, meni je dobro, a tebi ako nije, zali se nekome, bas me ni ne zanima.
........... Nije ni cudo sto ga niko ne voli u gradu.
Pa ja se žalim na forumu ... i za divno čudo niko nije toliko protivrječan mojim stavovima osim tebe , yamisli , baš od onoga koga to ne zanima ...
Sine dragi izgradi svoje stavove i mišljenje pa se upusti u priču ...
I DA !!! Koga to NIKO NE VOLI ??? Opet tvoje subjektivno mišljenje !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

shake
Posts: 32
Joined: 21.09.2007. 01:29

Post by shake »

A sta im je nudio za odricanje. Ko mu je bio garancija da ce ti klinci sovj talent unovciti. niko fudbal vise ne igra etot tako vec da zaradi pare.

Ta prica sputava me sredina je vise trula.
Ako si dobar moras isplivati, u drugom kraju ako nissta.
I koj je jos postao baso mrkalj u svom selu.
trenerski poiv se gradi u drugim sredinama a ne oko svoje kuce i za svoj neuspjeh glupo je kriviti druge.
Mililm da sam bar do nele u pravu

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sve veliki igraci...Kraja i Djoko na kraju nisu primljeni ni u Tekstilac (nazalost Djoko je imao svojih problema), Pili je rekao sam uspio kad je otisao od njega, a ove ostale necu ni spominjati, ima preko hiljadu igraca boljih u Prnjavoru, sto se moze vidjeti ako sada pratis turnire malog fudbala po opstini i RS, njihovih godista, iako su oni samo i igrali mali fudbal.
btw, bas tad i napominjem da su popusili od Ljubica 3-0, u to vrijeme kad su igrali u Grckoj, i sa tim sada dobrim igracima iz Dzaje, koji su igrali za reprezentaciju, dok od ovih nikad niko nije. Ta okosnica o kojoj pricas...opet nemam komentara, sve znam, sve sam gledao, vidio. OFI i slicno. A jos kako rece, ipak je to bio turnir pionira ili kako vec, a ne pro turnir, kao sto sada djeca od 16 god iz Trna dodju pa tuku repku Slovenije malog fudbala u Boriku. TO JE USPJEH!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

MAXIMUS wrote:
Nicky wrote:Kao sto rekoh, meni je dobro, a tebi ako nije, zali se nekome, bas me ni ne zanima.
........... Nije ni cudo sto ga niko ne voli u gradu.
Pa ja se žalim na forumu ... i za divno čudo niko nije toliko protivrječan mojim stavovima osim tebe , yamisli , baš od onoga koga to ne zanima ...
Sine dragi izgradi svoje stavove i mišljenje pa se upusti u priču ...
I DA !!! Koga to NIKO NE VOLI ??? Opet tvoje subjektivno mišljenje !!!
Samo mi smeta sto pljujes po ljudima, bez da ista uradis sam!!! Ja pricam o njemu zato sto ga dobro poznajem, i opet iz perspektive sporta, jer kao sto vidis, nisam rekao ON JE MAJMUN ZATO STO PREDSTAVLJA AKCIONARE, i slicno, vec da nije dobar s glavom, i to znam zato sto su svi mojih godina trenirali god njega i svi se slazu!!! Bar oni sa kojima ja kontaktiram, a takvih je na hiljade. Mislim da to dovoljno govori.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Pa ja ti to i govorim,nisu pratili bucin rad do kraja!Talenti su bili ali iz mnogo razloga nisu uspjeli...Djoko je otišao za sto KM u ljubić i naravno propao,kraja prica za sebe,Lukić Mario su krenuli drugim putem,skola itd.
Nevezano,ja gledam samo npr moju generaciju i godinu +/- kakvih je tu bilo talenata....Bajić,Mišo,Šajin,Milan K.,Baltik,Radoje itd...Da su imali prave uslove za rad sigurno Deket ne bi bio nas najveći adut!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Nicky wrote: Samo mi smeta sto pljujes po ljudima, bez da ista uradis sam!!!
Čovječe ti imaš konstantnu zamjenu teza ! Nađi moj post pomoću pretrage u kome ja nekoga vrijeđam ! Da !!! Komentarišem stvari koje vidim na onaj način na koji ih ja razumijem i ako je to pljuvanje po nekome ili nečemu onda svi mi to radimo uključujući i tebe !!!
Šta sam ja uradio u životu ... mislim da me ne poznaješ ama baš nimalo a i da nisam ništa uradio to je opet moja stvar sve do onog trenutka dok moja okolina ne trpi zbog mojih grešaka ili neuspjeha !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Cool down Maxime,vidis da se momcina na sve na forumu zaletila.Pusti ga da nedje zaljepi.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Ma daleko od toga SEHA na poslu sam dosadno mi ... :wink:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

MAXIMUS wrote:Ma daleko od toga SEHA na poslu sam dosadno mi ... :wink:
Nisam uopste mislio NA TVOJE USPJEHE I NEUSPJEHE U ZIVOTU,to si opet procitao izmedju redova,i nisam neko ko ce da ocijenjuje tudji zivot,niti imam pravo na to,iako si ti to sebi uzeo za pravo!
MISLIO SAM NA TO STO NAPADAS PO REDU,UGLAVNOM VLAST (ISTINA,JASNO JE KOGA TACNO), A DA NISI MNOGO TRUDA ULOZIO DA TI NESTO PODUZMES PO TOM PITANJU,OSIM STO PISES PO FORUMU KAO I JA!!!
E NA TO SAM MISLIO!

Seha:
Ti se ne obracaj, mislim da si dovoljno napisao na ONIM TAMO TEMAMA, gdje se jasno vidi ko koga napada...

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Nikice ne lupetaj,opasan si ali samo na kompu,druga stvar ne obracam se tebi i sisaj mali.

Locked