Daliborka - Veliki brat

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Image


Image


Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

DA BJESE PRIJE DALIBORKA O NJOJ BI PISAO POKOJNI LORKA;
SANTIC BI PISO; DANTE I SILE SISE BI NJENE U STIHU BILE
AL POSTO ONI NE ZIVE VISE U MOME STIHU O NJOJ SE PISE;
SANTIC SE VRTIO OKO EMINE; AL ONA NIKAD VEO DA SKINE;
SAD DA SE DIGNE ON IZ GROBA ;SAMO DA VIDI STA JE TO ROBA
DA VIDI DACU OVAKO GOLU UMJEST KLAKERA POPIJE KOLU;
VIJAGRU UZME I MALO TRAVE;DA VIDI KAKO SAD MLADI SLAVE;
DA UDJE MALO KOD VELKOG BRATA ;DA VIDI KO SE SA KIME FATA
I SVE TO ONDA U STIH DA STAVI;PA DA GA NAROD PONOVO SLAVI.

Last edited by KAMIKAZA on 01.12.2006. 13:59, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Super pjesma, vec sam posmislio da ti ne nestalo inspiracije :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Gost

Post by Gost »

:lol: НЕМА ШТА... :D

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Да те чује DJ KRMAK одмах би то хит постао...

Gost

Post by Gost »

:lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Image

Image

Image


Image

Jos malo slika, ali zbog male djece i KAMIKAZE opet sam morao da zatamnim najinteresantnije dijelove :) :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:cry: SAD SI MI SJEBAO DAN ;MA NE SAMO OVAJ VEC SVE DO NOVE GODINE I TO SRPSKE :lol: NIJE SE ONA SKIDALA DA BI TI PONOVO ZACRNIO I NJOJ KVARIS KONCEPCIJU :D NEGO OTVARAJJJJJ DA DJECA VIDE SIFONEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!! :shock: A I JA SA NJIMA !!!!!!!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hhehehehhehe :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

da li se iko ikad azpitao koliko korisnih para se moglo skupiti da se ljudi makar 10 odsto poziva na broj VB preusmjerili na neki dobrotvorni broj.jebo vas vise veliki brat
Vrsta ,i ti kao admin ovog foruma si se mogao zaloziti da se u posti ili telekomu gdje vec uvede poseban humanitarni broj koji bi bio ostavljen ovde na sajtu pod posebnom ''sticky'' oznakom.
na kraju krajeva,rijetko koji forum to nema
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Vec sam to uradio par puta pa su me optuzili da sebi uzimam pare (bitno je samo reci nesto negativno)...tako da moze i bez toga:)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Pa zar je bitno ko te i sta optuzuje...ti znas da smo mi srbi zajeban narod po tm pitanju...ili si govno ili heroj...ako ti imas izvod postanski i slicno nemas sta da brines o lelemudanima.
Kod nas se na VB i na one glupave kvizove toliko para baci da se od toga moze petoro ljudi izlijeciti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Regeman-e evo ...


Spasite malo srce

Image

Iako ima tek dvije i po godine, Gordana Stanković iz Grabik Ilove kod Prnjavora već se bori za život. Djevojčica ima urođenu srčanu manu i potrebna joj je hitna operacija.

Malenoj Gordani su doktori ovu opaku bolest otkrili već sedam dana po rođenju. Kako njeni roditelji kažu, išli su iz jedne u drugu bolnicu i od tada agonija ne prestaje. Već sa četrnaest dana ovoj djevojčici je u Beogradu operisano srce.

Nažalost, liječenje je sada mnogo komplikovanije, a djevojčici se iz dana u dan zdravlje pogoršava. Da bi joj se ublažila bol i omogućio dalji razvoj potrebna je operacija u nekoj od dobro opremljenih klinika u Evropi.

Na molbu doktora Stevana Bajića, koji ju je do sada liječio, klinika u Londonu će primiti Gordanu, ali je prije toga potrebno uplatiti 50 hiljada funti. Kako taj novac njeni roditelji nemaju, obraćali su se i drugim bolnicama ne bi li što prije spasili svoju djevojčicu. Međutim, majka Ljiljana kaže da sve bolnice traže toliko novca, a i ona i muž su nezaposleni.

Otac Slavko i majka Ljiljana, osim Gordane imaju još troje djece, Mladena, Miroslava i Tanju. Kako kažu, jedva sastavljaju kraj s krajem. Da stvar bude gora, njih šestoro žive kao podstanari. Za život zarađuju obrađivanjem zemlje i sakupljanjem starog gvožđa. Ljiljana priča da su u Prnjavor izbjegli iz Zenice, gdje je njen muž Slavko godinu i po dana bio u logoru.

- Kada smo napokon pronašli sreću, naša djevojčica se rodila sa srčanom manom i sada joj život zavisi od pomoći dobrih ljudi - kaže Ljiljana.

I ako skupe novac za operaciju to nije dovoljno da se malena Gordana izliječi. Potrebno platiti dodatne troškove smještaja i lijekova.

- Ništa nije skupo, kada je u pitanju zdravlje naše djevojčice. Išla bi i na kraj svijeta samo da se spasi ovaj mali život kome ponestaje snage - priča tužna majka.

Malena Gordana se sada ne može igrati sa svojim vršnjacima, jer se brzo zamara. Bolest srca utiče i na pluća, pa je djevojčica osjetljiva na infekcije i promjene vremena.

- Kada vidim svoju ćerkicu kako želi da se igra i trčkara sa drugom djecom, duša me zaboli. Ipak, njene okice mi daju snage da se borim i molim ljude da pomognu spasiti ovaj mali život - kroz suze govori majka.

Tražeći spas za svoju ćerku, porodica Stanković se do sada obraćala brojnim nevladinim organizacijama, sveštenicima, bolnicama. Dobili su pismo od sveštenika iz Australije sa obavještenjem da će pomoći prikupiti novac za operaciju i dalje liječenje malene Gordane, ako dobiju potvrdu i preporuku od njegovog preosveštenstva vladike banjolučkog Jefrema.

- Molila sam našeg sveštenika Radu da piše Njegovom preosveštenstvu, ali odgovor još nisam dobila - veli Ljiljana.

Ona priča da ne gube nadu da će spasiti svoju djevojčicu i još vjeruju u dobre ljude da će imati razumijevanja i spasiti srce koje sve slabije kuca.

POZIV

Svi ljudi dobre volje koji žele da pomognu da se spasi život malene Gordane Stanković mogu uplatiti novac u Rajfajzen banci na broj žiro računa: poziv na 1610 45 00000000 37 broj 09 - 45 - 31766 - 7. Za one koji žive u inostranstvu, a žele pomoći otvoren je devizni račun 19 - 45 - 19354 - 6.

http://www.prnjavor.info/?go=index&suba ... om=&ucat=9
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ovo jeste žalosno,ali koliko znam ova ista slika i ista vijest je bila i prije šest mjeseci na ovim stranicama.Naravno ko može neka pomogne koliko može i ja sam do sada četiri puta uplaćivao novac za slične situacije.
Jedno mi samo nije jasno da ste dali ovaj apel pod temu DALIBORKA-VELIKI BRAT.
Razmislite malo...
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Vrsta ja sam samo htjeo da ukazem na svijest ljudi
a tebi sam to predlozio zato sti si admin ovog sajta koga ipak puno ljudi cita
Ako vec neko moze da da pare za sms VB-u i za one glupe kvizove moze i za nesto ovakvo.
Srdacan,i dobrocudan narod smo samo u pricama a ne i na djelu.
pozdrav
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ajmo glas za Daliborku da nam dodje u PNJ koja kolicina ojra:)

http://www.velikibrat.co.yu/housemates/06.html
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Gost

Post by Gost »

ЈА САМ ВЕЋ ГЛАСАО.... :lol: И ПУТЕМ ТЕЛЕФОНА И ПУТЕМ ИНТЕРНЕТА..... :smt024 САД ЈОШ САМО ДА ДАЛИБОРКА ПОБЕДИ.... :smt026 И ДОЂЕ У ПРЊАВОР СА ЕВРИЋИМА.... :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Svaka cast Kivi :!: :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Gost

Post by Gost »

ШТА ЋЕШ... :lol: МОРА СЕ ПОДРЖАТИ ГЕНЕРАЦИЈА..... :lol:

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

kivi wrote:ШТА ЋЕШ... :lol: МОРА СЕ ПОДРЖАТИ ГЕНЕРАЦИЈА..... :lol:
kivi svaka ti čast,pošteno od tebe...
Image

Gost

Post by Gost »

:D :lol:

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

Post by kum_dd »

Kivi majmune jedan!!!

Gost

Post by Gost »

МАЈМУН МИ КАЖЕ ПА СЕ НЕ ЉУТИМ... НЕ ЗНАМ КУМЕ ЧИМЕ САМ ТЕ УВРЕДИО ДА МЕ ТИ ОВАКО ВРЕЂАШ.... АЛИ НЕМА ВЕЗЕ.... ТО ПОКАЗУЈЕ ТВОЈУ КУЛТУРУ А НЕ МОЈУ...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Meni u opšte ne ide u glavu kako i zašto ljudi moraju da vrijeđaju osobu koju vjerovatno niti ne poznaju,pa ako je i poznaju,zašto to moraju raditi?!
Ako postoje nekakvi stari ne čisti računi ili je u pitanju trenutna zavada,budi čovjek nađi se sa njim i reci mu šta imaš u oči ili,ako već ide preko ovog foruma,pa za takve stvari postoje privatne poruke,a ne da ovde javno moraju svi čitati kako je neko kao "frajer".

Kivi,nemoj u opšte da obraćaš pažnju na ovake gluposti i ignoriši to kao i da ne piše.Važno je da ti znaš ko si i šta si i da zna tvoj krug prijatelja i onih koji te vole kakva si ti osoba.
Ja sam to već odavno uradio,jer znaš kako ti je to,ako je čovjek uspješan ne važno u čemu ili da ima malo više nego drugi ljudi odmah si pokvaren,****** i sl.
Samo podigni glavu i kad ti ovako neko nešto napiše ili rekne,samo se sasvim malo nasmij i idi dalje kako naj bolje znaš i umiješ.

Lijep pozdrav za sve ljude dobre volje!!! :wink:
Image

Gost

Post by Gost »

ХВАЛА ТИ Mr X ! ТАКО ЈЕ НАЈБОЉЕ....ТАКО ЋУ И РАДИТИ УБУДУЋЕ...

Locked