muske prevare lazi

Pamtim to kao da je bilo danas...
DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

muske prevare lazi

Post by DoBoJkA »

ja mislim da e najteze biti prevaren :roll: :( od voljene osobe
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: muske prevare lazi

Post by KAMIKAZA »

DoBoJkA wrote:ja mislim da e najteze biti prevaren :roll: :( od voljene osobe
:cry: MA NEMOJ TI DA PLACES KO NJEGA SISA KAD JE GLUPAN EVO AKO TI JE LAKSE DACO JA TE VOLIM :smt007 :smt049 :smt050 :smt054 :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: muske prevare lazi

Post by vrsta8472 »

DoBoJkA wrote:ja mislim da e najteze biti prevaren :roll: :( od voljene osobe
Klin se klinom izbija, prevari i ti njega 8) nije jedini na ovom svijetu (ima jos oko 3 milijarde muskaraca) valjada ces naci negog boljeg ljepseg i postenijeg (moralno) :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

muske prevare i lazi

Post by DoBoJkA »

:? lako je reci nadji drugog ali ipak nije tesko preboleti tu ososbu ma volim i ja sve ali amo jednog iskreno volim a on mene ne ali zivot dalje ide dok ste vi tu
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

SVE VELIKE VATRE SE TESKO GASE !!!
ALI ETO IZ SOLIDARNOSTI CU DA TI POKLONEM OVAJ MOJ POTPIS MENI JE POMOGLO OD KAD TAKO RAZMISLJAM ! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hheheh, Kamikaza bas si pokvaren :wink: vidis da djevojka pati :!: Bilo je jos takvih slucajeva na forumu pa smo im pomagali koliko se sjecam :lol: 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

parohija
Posts: 50
Joined: 25.09.2005. 02:18

Post by parohija »

cao daco, ko ti je ova maraya???????
uf ubila se za mene, a i ja za nju!!! :D :D :lol:

DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

muske varalice

Post by DoBoJkA »

parohija ona jesuper osoba samo sto ju ti neznas slatkisa jednoga
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

muske varalice

Post by DoBoJkA »

ma ja nepatim
jednm sam patila i vise ne jer iz greske ucim
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

User avatar
ChandlerBingJr
Posts: 183
Joined: 22.06.2002. 16:43
Location: Brainwashington, DC
Contact:

Re: muske prevare lazi

Post by ChandlerBingJr »

DoBoJkA wrote:ja mislim da e najteze biti prevaren :roll: :( od voljene osobe
Ja mislim da nemas dovoljno zivotnog iskustva. Ili to ili se jako lose izrazavas, ili krekujes u 16? :smt003
I will not teach my child to kill your child.

DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

muske prevare

Post by DoBoJkA »

ma oje iskustvo o cemu ti ching... o cemu ti ja ti kazem kako je
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

User avatar
bLA
Posts: 414
Joined: 23.08.2002. 16:09
Location: Suckabaloo!

Post by bLA »

I on tebi kaze kako je.
Image

DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

muske prevare i lazi

Post by DoBoJkA »

bla vidim ja da on sebe opisuje ali nika onda nedira druge
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Ja kako kontam, Chandler je prevaren od nevoljenih bica kad ga prestanu ne volit'.
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
dado1605
Posts: 148
Joined: 04.05.2006. 09:09
Location: Tamo gdje ljubav pocinje
Contact:

Re: muske prevare lazi

Post by dado1605 »

DoBoJkA wrote:ja mislim da e najteze biti prevaren :roll: :( od voljene osobe

hallo dobojka
prvo zelim da ti kazem da inace pisem sve sa malim slovima , znaci nije slucajno nego namjerno heheh

vidim po odgovorima na ovom podforumu da su ovdje uglavnom ili djeca ili osobe zeljne samo da se ispucaju i izivljavaju i nista vise. na tvoje pitanje sam nasao samo zezancije i nista vise

moderator sam na jednom drugom forumu gdje ja sam imam preko 10 000 postova i moram stvarno reci da me iznenadilo odgovaranje i psovke koje sam ovde procitao tako da se pitam kako to uopste moderatori dozvoljavaju i zasto vam uopste sluzi pravilnik.

sa druge strane rodom sam iz prnjavora i samo mogu da se nadam da je slucajnost sto sam na takve ovde naletio.

a sad na tvoje pitanje
sigurno je da je najteze biti prevaren od voljene osobe , naravno ako je ljubav iskrena i prava. obicno polazemo puno i ocekujemo puno ili mozda jos i vise i ako dodje do kraha onda je to stvarno jedno stanje koje se sa puno muke i truda preboli,

polazem sve u jednu vezu , zelim da se budumo skupa da izlazimo da osnujemo porodicu , pravim planove i na kraju uvidis da je to sve otislo u vjetar. cesto kazemo nece se to meni dogoditi a dogodi se i onda je jos gore jer nemam vise ni za samog sebe rijeci utjehe.

eto zato je to tako tesko jer ostaje samo praznina koju nemozes nikada da popunis

pozdrav za sve
dado1605

DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

muske prevare i lazi

Post by DoBoJkA »

da da dado nemato veze na kom si ti forum i ja sam i na drugima forumima i kao moderator i sve ali ovaj forum samo pisu sto im je u glavi jer nesvataju sta je tema pa nmoraju nesto da napisu da su deca pa jesu jer neznaju da se ponasaju ali ipak sta diskutovati o tom
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

moderator sam na jednom drugom forumu gdje ja sam imam preko 10 000 postova i moram stvarno reci da me iznenadilo odgovaranje i psovke koje sam ovde procitao tako da se pitam kako to uopste moderatori dozvoljavaju i zasto vam uopste sluzi pravilnik


http://www.irmin.com/modules.php?name=F ... le&u=10201

Svaka cast na postovima:)



Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ChandlerBingJr
Posts: 183
Joined: 22.06.2002. 16:43
Location: Brainwashington, DC
Contact:

Post by ChandlerBingJr »

dado1605,

postoje jasna pravila i granica gdje je i sta je sloboda govora, a sta govor mrznje. I o tome odlucuju prvenstveno vlasnici stranice i administratori pa onda moderatori.

Usput, niko nikoga ne prisiljava da pise/ne pise na forumu. A ja sam moderator, a ne animator.

@ Bojana: mene niko ne voli. Ni mama. Otjerali su me od kuce cim sam napunio 18. :smt022

:mrgreen:
I will not teach my child to kill your child.

User avatar
dado1605
Posts: 148
Joined: 04.05.2006. 09:09
Location: Tamo gdje ljubav pocinje
Contact:

Re: muske prevare i lazi

Post by dado1605 »

DoBoJkA wrote:da da dado nemato veze na kom si ti forum i ja sam i na drugima forumima i kao moderator i sve ali ovaj forum samo pisu sto im je u glavi jer nesvataju sta je tema pa nmoraju nesto da napisu da su deca pa jesu jer neznaju da se ponasaju ali ipak sta diskutovati o tom
neznam mozda je stvar u godinama , kad malo duze prosvrljam ovim stazama onda cu vjerovatno znati vise hehehe

User avatar
dado1605
Posts: 148
Joined: 04.05.2006. 09:09
Location: Tamo gdje ljubav pocinje
Contact:

Post by dado1605 »

vrsta8472 wrote:
moderator sam na jednom drugom forumu gdje ja sam imam preko 10 000 postova i moram stvarno reci da me iznenadilo odgovaranje i psovke koje sam ovde procitao tako da se pitam kako to uopste moderatori dozvoljavaju i zasto vam uopste sluzi pravilnik


http://www.irmin.com/modules.php?name=F ... le&u=10201

Svaka cast na postovima:)



Image
moram i da napomenem da nije vazno u biti koliko neko ima postova - uopste nije vazno - ali nekakvo ljudsko ponasanje u okviru nekih pravila sam vise ocekivao ovde - i ovo netreba da shvatite kao neki napad , mogao sam ovde doci i proci da me niko neprimjeti pogledati i otici
ali
stvar je u tome sto je ovo moj rodni grad - tu sam se rodio i ocekivao sam malo vise
tvoja stvar sta si ti ocekivao
rece mozda neko
ali ipak je to grad u kojem sam se ja rodio a sto se tice razocarenja pa zato sam ovo sve i spomenuo nebi li se neko okrenuo i pogledao oko sebe

znaci ovu moju opasku nezelim da drugi okarakterisu kao napad nego kao pogled nekoga ko je tu banuo i vidio situaciju sa strane -
nista nije idealno - i sve se moze bolje napraviti

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

dado1605 wrote:
vrsta8472 wrote:
moderator sam na jednom drugom forumu gdje ja sam imam preko 10 000 postova i moram stvarno reci da me iznenadilo odgovaranje i psovke koje sam ovde procitao tako da se pitam kako to uopste moderatori dozvoljavaju i zasto vam uopste sluzi pravilnik


http://www.irmin.com/modules.php?name=F ... le&u=10201

Svaka cast na postovima:)



Image
moram i da napomenem da nije vazno u biti koliko neko ima postova - uopste nije vazno - ali nekakvo ljudsko ponasanje u okviru nekih pravila sam vise ocekivao ovde - i ovo netreba da shvatite kao neki napad , mogao sam ovde doci i proci da me niko neprimjeti pogledati i otici
ali
stvar je u tome sto je ovo moj rodni grad - tu sam se rodio i ocekivao sam malo vise
tvoja stvar sta si ti ocekivao
rece mozda neko
ali ipak je to grad u kojem sam se ja rodio a sto se tice razocarenja pa zato sam ovo sve i spomenuo nebi li se neko okrenuo i pogledao oko sebe

znaci ovu moju opasku nezelim da drugi okarakterisu kao napad nego kao pogled nekoga ko je tu banuo i vidio situaciju sa strane -
nista nije idealno - i sve se moze bolje napraviti
Slazem se sa tobom ali mene interesuju postovi :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
dado1605
Posts: 148
Joined: 04.05.2006. 09:09
Location: Tamo gdje ljubav pocinje
Contact:

Post by dado1605 »

ChandlerBingJr wrote:dado1605,

postoje jasna pravila i granica gdje je i sta je sloboda govora, a sta govor mrznje. I o tome odlucuju prvenstveno vlasnici stranice i administratori pa onda moderatori.

Usput, niko nikoga ne prisiljava da pise/ne pise na forumu. A ja sam moderator, a ne animator.

@ Bojana: mene niko ne voli. Ni mama. Otjerali su me od kuce cim sam napunio 18. :smt022

:mrgreen:
neznam kako ti shvatas svoj zadatak moderatora ovde ali ako u pravilniku pise da se nece dopustiti vulgarno ponasanje onda treba svaki moderator ako nemoze sam da intervenise to da prijavi administratoru.

prema tome mozda nisi vidio ili nisi bio tu ali eto sad znas da ja ovde i na ovom mjestu prijavljujem barem 10 vulgarnih postova koji krse pravilnik ovde
sada znas i na tebi je da odlucis da li treba da intervenises - to je tvoja stvar

nisi animator ali si kontrolor postovanja pravilnika ovog foruma

ovo nemoj da shvatis kao kritiku ili kao napad na tvoju licnost nego samo kao obavjest nekoga ko je uocio vulgarnosti i to isto i prijavio

sad je na tebi red....

User avatar
ChandlerBingJr
Posts: 183
Joined: 22.06.2002. 16:43
Location: Brainwashington, DC
Contact:

Post by ChandlerBingJr »

Znam da nije napad na mene. :)

Pazi, forum je dosta prosao otkad postoji i... kad god je osoblje pokusalo ukazati na propuste i/li los kvalitet, bili smo krivi za... sta god je kome palo na pamet. Meni je nepismenost i postovi sa hrpama smajlica vulgarna, ali ne znaci da je svima.
I will not teach my child to kill your child.

DoBoJkA
Posts: 40
Joined: 29.04.2006. 22:00
Contact:

Post by DoBoJkA »

ops pa vi stvarno nesto pogresno ovde svatate pa polako dado pa sat ako si moderator da si bog i batina kote pita to ovde ak ti sta smeta reci da oni su takvi stas imbosanska glava ali su slatki pa i ja sam slabo sa njima ali ljubac u prnjavor iz nemacke poljubac u doboj kum nezeki ti mene inace ces dobiti racun :roll: :lol:
gledaj sebe a ne druge netrazi kod drugog gresku nego kod sebe

dobro dosli
http://www.radiodobojka.com radio

User avatar
dado1605
Posts: 148
Joined: 04.05.2006. 09:09
Location: Tamo gdje ljubav pocinje
Contact:

Post by dado1605 »

ChandlerBingJr wrote:Znam da nije napad na mene. :)

Pazi, forum je dosta prosao otkad postoji i... kad god je osoblje pokusalo ukazati na propuste i/li los kvalitet, bili smo krivi za... sta god je kome palo na pamet. Meni je nepismenost i postovi sa hrpama smajlica vulgarna, ali ne znaci da je svima.
vjerujem da je forum dosta prosao ali jos jednom nemoj ovo da shvatis kao licnu kritiku nego samo kao zapazanje nekoga ko gleda sa strane a tvoje je da li ces sta da poduzmes - svoje misljenje cu reci i necu nikoga vrijedjati

ja ne spominjem nepismene postove i smajlije jer svako svoju kulturu sam pokaze na kraju

ja govorim o rijecima kao -konju jedan budalo mazgo kretenu , kao i o direktnim psovkama - ruku na srce to nebi trebalo biti dozvoljeno - eto to je konkretno od mene

mislim da nije potrebno uopste o tome raspravljati
ako se psovke ovde akceptiraju - u sta sumnjam - ostavi ih - a ako ne odes i obrises postove - sasvim jednostavno i konkretno

Locked