Mala evropa

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Forum je super uradjen, samo sam se ja jedva registrovao :cry:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

tihomirm
Posts: 92
Joined: 18.07.2005. 08:44

Post by tihomirm »

Sada cu to rijesiti, kada sam to radio sve sam provjeravao iz Mozille FIrefox, tu sve dobro radi, a u IE nema linkova registruj se i prijava...

tihomirm
Posts: 92
Joined: 18.07.2005. 08:44

Post by tihomirm »

Eto sada je sve riješeno!!

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Fino, fino, registrovacemo se, registrovacemo se... :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JA SAM SE VEC REGISTROVOOOOOOO SAMO NEMA TABLICAAAAAAAAA !!!! :smt005 :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

lud100%
Posts: 22
Joined: 03.06.2005. 17:52
Location: Odavle

Post by lud100% »

Malko se ucim, 8) :oops: :oops: :shock: :shock: :x :evil: drgdhgdljdg
Ovaj sajt je sajt omladinske organizacije, pa zasto ga onda ne bi trebali uciniti sto zanimljivijim i zabavnijim!!??[url][/url] :oops: :idea: :idea: :?: :twisted: :P :? :o
Glupo je ludom zamjeriti...

tihomirm
Posts: 92
Joined: 18.07.2005. 08:44

Post by tihomirm »

Pa kad vec postavljas to pitanje, eto daj mi ideju i ja cu to uraditi.
Evo ti moj mail: malesevictihomir@gmail.com

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Tiho, imal sta od sajta Gimnazije?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Gost

???

Post by Gost »

veoma teško se registruje na forum OC ''Mala Evropa''

tihomirm
Posts: 92
Joined: 18.07.2005. 08:44

Post by tihomirm »

@vrsta

Code: Select all

Dizajn sam zavrsio, a programiranje jos nisam i trebam podatke da skupim, bice gotov kada krenemo u skolu, jer cu tada moci da islikam skolu i da lakse sakupim podatke...
@kivi

Code: Select all

pa snadji se, uopste nije tesko, gore u cosku imas link za registraciju
http://malaevropa.org/forum/profile.php ... greed=true

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

WWW.MALAEVROPA.ORG

Post by PIKI »

ZNACI I TU POSTOJI FORUM IDEMO WWW.MALAEVROPA.ORG

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Naravno da postoji, samo jos nekako treba privuci ljude da ga posjecuju :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

tihomirm
Posts: 92
Joined: 18.07.2005. 08:44

Post by tihomirm »

Ej piki nemoj da kopiras teme sa ovog foruma....ako je ikako moguce...........budi kreativan.........

Gost

Post by Gost »

Eh PIKI PIKI...... Taj mora nešto da zezne.....

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Sta vi imate protiv najruznijeg, najglupljeg, najsmotanijeg djecka u gradu PIKIJA. Ja sam takav al sm ipak DOBAR!!!
Image

Gost

Post by Gost »

PIKI nemoj da si toliko skroman u ocenama.....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kivi, sto ne dodje juce na rodjendan od Male Ervope :?:

Sinoc je u prostorijama OC bila N A J B O L J A zurka u gradu 8) . Bice slike na galeriji :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Gost

Post by Gost »

Ma imao sam nekih problema oko jedne atletičarke....celi dan sam bio u policiji.....pa sam morao naveče biti na treningu....Neka budala već mesec dva sa crnim audi karavanom prati dete od 12 godina skoro svaki dan od kuće na trening i kada pođe kući sa treninga. Celo vreme se vozi pored nje i priča na telefon gledajući u nju....Dete se više istraumiralo...svaki dan ide kod psihologa....prekučjer su morale njih tri bežati preko njiva u drugu ulicu da ih ne prati , ali on opet okruži dođe pred njih.... i vozi uz njih...U policiji znaju ko je i zvali su ga na informativni razgovor....nije par dana prolazio kraj škole gde radimo treninge, ali je opet počeo dolaziti i pratiti dete.... Ne razumem samo šta hoće od deteta od 12 godina...da ona ima 19-20 godina, pa bi onda razumeo šta hoće, ali dete od 12 godina...stvarno ne razumem...da ima toliko bolesnih ljudi u ovom našem gradu...a da se ništa ne preduzima po tom pitanju...Roditelji više ne znaju šta da rade i kome da se žale.... ako se ovo nastavi moraće ići u međunarodnu policiju i OHR da traže zaštitu i da se ta budala kojoj policija zna ime i njegov pomoćnik koji je pobegao u Hrvatsku i koji verovatno stoji iza svega ovog, više uhapse i zatvore....

Gost

Post by Gost »

:(

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

tu od policije nema hljeba.debeli kursisti nisu za zoo vrta
postoje 2 varijante..da ga otac prebije ili nek plati nekog da ga prebije..znam jednog lika za to
i druga stvar da okaci neko jedno 50 plakata sa slikom tog lika i opisom
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

kivi wrote:Ma imao sam nekih problema oko jedne atletičarke....celi dan sam bio u policiji.....pa sam morao naveče biti na treningu....Neka budala već mesec dva sa crnim audi karavanom prati dete od 12 godina skoro svaki dan od kuće na trening i kada pođe kući sa treninga. Celo vreme se vozi pored nje i priča na telefon gledajući u nju....Dete se više istraumiralo...svaki dan ide kod psihologa....prekučjer su morale njih tri bežati preko njiva u drugu ulicu da ih ne prati , ali on opet okruži dođe pred njih.... i vozi uz njih...U policiji znaju ko je i zvali su ga na informativni razgovor....nije par dana prolazio kraj škole gde radimo treninge, ali je opet počeo dolaziti i pratiti dete.... Ne razumem samo šta hoće od deteta od 12 godina...da ona ima 19-20 godina, pa bi onda razumeo šta hoće, ali dete od 12 godina...stvarno ne razumem...da ima toliko bolesnih ljudi u ovom našem gradu...a da se ništa ne preduzima po tom pitanju...Roditelji više ne znaju šta da rade i kome da se žale.... ako se ovo nastavi moraće ići u međunarodnu policiju i OHR da traže zaštitu i da se ta budala kojoj policija zna ime i njegov pomoćnik koji je pobegao u Hrvatsku i koji verovatno stoji iza svega ovog, više uhapse i zatvore....
Ma samo ga treba "namamiti" u neku vuko*ebinu, i polako na tenane ... 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Gost

Post by Gost »

Све су прилике да ће то на крају морати и бити...Али мафија се повезала...ко зна ко све стоји иза тога...

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Sta vi imate protiv najruznijeg, najglupljeg, najsmotanijeg

Post by PIKI »

Sta vi imate protiv najruznijeg, najglupljeg, najsmotanijeg djecka u gradu PIKIJA. Ja sam takav al sm ipak DOBAR!!!
SLUSAJTE KO MI JE PROVALIO NALOG I NAPISAO OVO JA CU SAZNATI ALI NIJE UREDU NEMOJTE SR.. AKO CEMO ULAZITI MOGU I JA U VAS AKO HOCETE I DA PISEM OVAKVE RECENICE ....!!!
Image

tihomirm
Posts: 92
Joined: 18.07.2005. 08:44

Post by tihomirm »

Ej PIKI, imas problem, pa ja sam to napisao ali ja nisam u nista provalio vec je tebi nalog stalno u Gligorovoj igraonici otvoren, ap reko valjda ces se jednom nauciti odlogovati...

ha, ha, JBG

Ajd nemoj se ljutiti.............

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

http://www.malaevropa.org/ njihov sajt ne radi? Sta je u pitanju?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked