Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by BETMEN »

[url=http://postimage.org/image/om6qvsjo/]Image[/ur

EVO SLIKA KOJE SAM OBECAO, DA VIDIMO KAKO POLICIJA STITI PEDOFILA I KRIMINALCA

[url=http://postimage.org/image/omgo3vic/]Image

VECERAS SAM POZVAO POLICIJU DA PRIJAVIM MAJMUNA U BMW I STAO SAM NA TRG PREKO PUTA ARENE DA VIDIM KAD ME MAJMUN BUDE NAZVAO DA MU MAHNEM ALI POZIVA NIJE BILO ,IAKO SAM OCEKIVAO DA CE KAO I PROSLI PUT MALI KRMACIN NERASTIC DATI BROJ DA OVAJ UGLEDNI PEDOFIL PRIJETI. NA SLIKAMA SE VIDI KAKO POLICIJA POSLJE RUKOVANJA SA NIKOLICEM ODLAZI KAO DA NISTA NIJE BILO.
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by vrsta8472 »

BETMEN wrote:Image

EVO SLIKA KOJE SAM OBECAO, DA VIDIMO KAKO POLICIJA STITI PEDOFILA I KRIMINALCA

Image

VECERAS SAM POZVAO POLICIJU DA PRIJAVIM MAJMUNA U BMW I STAO SAM NA TRG PREKO PUTA ARENE DA VIDIM KAD ME MAJMUN BUDE NAZVAO DA MU MAHNEM ALI POZIVA NIJE BILO ,IAKO SAM OCEKIVAO DA CE KAO I PROSLI PUT MALI KRMACIN NERASTIC DATI BROJ DA OVAJ UGLEDNI PEDOFIL PRIJETI. NA SLIKAMA SE VIDI KAKO POLICIJA POSLJE RUKOVANJA SA NIKOLICEM ODLAZI KAO DA NISTA NIJE BILO.
Image

Image

Е баш ме сада интересује да видим правну државу на дијелу. Бетмене, изради ове фотографије и однеси у полицију и пријави га!

П.С.

Мало сам ти увећао фотографије.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Franz »

Nemojte ljudi, udarice ga masnoca na jetri. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by vrsta8472 »

Франц, шта би било да неко паркира оваквог џипа, на истом мјесту али у Швици?! Мислим, шта би било са њим?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by KAMIKAZA »

NEBI BILO NISTA :D malo bi ga vodili na test da vide jel pametan :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by murgo »

vrsta8472 wrote:Франц, шта би било да неко паркира оваквог џипа, на истом мјесту али у Швици?! Мислим, шта би било са њим?!
...bilo bi kazna paprena, auto odslepan...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by radnik »

KOME DA SE PRIJAVE OVAKVI SLUČAJEVI. KAD SU ONI ISTI, VIDITE DA OVIH DANA DIVLJAJU PUTEVIMA SA TRBINE NA TRIBINU, DA LI ĆE KOGA UBITI NA PUTU TO NIJE VAŽNO. VAŽNO JE DA NJIMA SIRENE OMOGUĆAVAJU DA POKAŽU DA SU ONI NEKO I NEŠTO. AL SAD ĆE IZBORI PA MUDRO GLASAJTE, JER I ONI PRIJE OVIH SU SE PONAŠALI ISTO TAKO.
u radu je spas

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Franz »

Hahaha...pa vidi, u CH prvi bi prolaznici sigurno pomislili da nije covjeku-vozacu dobro, tj. pozlilo mu i pozvali bi hitnu pomoc jer sigurno da ga je neka muka natjerala da se bas tu i na takav nacin parkira.
Kad bi vec neko od njih konstatovao da ga nije muka natjerala da se tu parkira, e tu bi vec ekspresnom brzinom dosla policija koja bi ga dobro preispitala da li je covjek oke sa mozgom...a o kaznama ne treba trositi rijeci. Licno nemam pojma kolika bi mogla biti ali mislim da bi mu uz debelu novcanu kaznu sigurno oduzela i vozacka na odredjeno vrijeme.

Ne bih volio Jokaru sad neko da uzme na zlo zbog ove manje-vise banalne situacije jer ni ljudi kod nas u policiji, na svu srecu, nisu svi isti, niti svemoguci. Ovo je na neki nacin i ogledalo nas samih i bilo bi pozeljno da se tome stane na kraj.

Nekad tamo 70tih i 80tih mladi su pustali kosu, repove...furali jeans i gitarama sharmirali djevojke.
Od pocetka 90tih situacija se na tom polju "malo" promjenila. Sada imamo armiju mladih kojima je za cilj, osim pustiti stomak do patosa, furati neka kola nalik ovom dzipu sa slike, furati neke lakirane cipele koje vise lice na skije nego li na obucu, pokriti lice nekim lafo bijesnim cvikama bez obzira na vremenske okolnosti i naravno na sto vidnijem mjestu ne odvajati mobilni telefon od usiju sa sve euforicnom gestikulacijom kao da od sebe tjera musice govnare:)
To sto oni danas tim virusima svojim x5-q7 lakse dolaze do zenskih dusa, ne znaci da gitare nece opet biti hit...dobro, ne moraju biti gitare, neka budu harfe. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by PenisMaker »

Da nije zalosno bilo bi smjesno :(
Ali ipak mislim da nije taj x6 jedini koji se ponasa na takav nacin. Bahatosti ima jos dosta ne samo u Prnjavoru vec i u ostalim "gradovima" sirom nase drage drzave.
Kao sto neko rece zar nije veca bahatost ono jurcanje pod raznoraznim svjetlima> vise mi smetaju oni nego jedan ovakav jadnik. Ovaj dok stoji na trotoaru makar ne moze nikoga ubiti, a ovi sto se voze 160-200km/h putem na kome je ogranicenje 50 i to jos pored znaka za skolu, puno me vise brinu. Samo je sreca da jos nisu pokupili necije djete. A ovaj jadnicak koji je uzeo ovog BMW od dragog nam ministra Dzombica da se malo k**ci, on nece zadugo. Kako je dosao tako ce ga brzo i vratiti.

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by marijamala »

Franz wrote:Hahaha...pa vidi, u CH prvi bi prolaznici sigurno pomislili da nije covjeku-vozacu dobro, tj. pozlilo mu i pozvali bi hitnu pomoc jer sigurno da ga je neka muka natjerala da se bas tu i na takav nacin parkira.

Ne bih volio Jokaru sad neko da uzme na zlo zbog ove manje-vise banalne situacije jer ni ljudi kod nas u policiji, na svu srecu, nisu svi isti, niti svemoguci. Ovo je na neki nacin i ogledalo nas samih i bilo bi pozeljno da se tome stane na kraj.
:D
Ma jel to Jokara na slici,ako mu je on progledao nacepiti ga nego sta.
Ako cepamo nema zaobilazenja forumasa.ja sam za to da se i forumasi cepaju.
(ako su krivi-jest da nikad nisu krivi) :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by KAMIKAZA »

I mene strasno nerviraju ti pederi sto jure pod pratnjom,imali smo mi i prije ministre i sve ovo sto imamo danas,ali prije rata nisam nikad dozivio da neko tako projuri ,cak ako je neko nailazio isao je polako da ljudi vide ko je .Ovi drkadzije se sile zgoneci sirotinju sa puta,i niko da se nadje i da kaze ,zakon je gospodo i za vas,ako nemate m*da nemojte izlaziti zenama ispod sukanja,jer jebes funkcionera koji se svoga naroda boji.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by BETMEN »

CUDO JOS NIKO NIJE REKAO DA OVO NIJE NIKOLICEV DZIP, KAO STO NEKI TVRDE DA GA NEZNAJU :D , JOS NIJE BILO POZIVA AL GA OCEKUJEM ILI JE MOZDA ZIVKOVICU NAREDENO DA ODRADI TO PUTEM UNIFORME NA GOSPODSKI NACIN BEZ POZIVA I PRETNJI, JEDVA CEKAM DA POCNU SA MALTRETIRANJEM.
POSMATRAM VAS

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by BETMEN »

KAMIKAZA wrote:NEBI BILO NISTA :D malo bi ga vodili na test da vide jel pametan :smt005






MA NEMA POTREBE DA GA VODE NA TEST IZ PRILOZENOG SE VIDI DA JE RETARDIRAN
POSMATRAM VAS

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by neko iz mase »

marijamala wrote:
Franz wrote: Ne bih volio Jokaru sad neko da uzme na zlo zbog ove manje-vise banalne situacije jer ni ljudi kod nas u policiji, na svu srecu, nisu svi isti, niti svemoguci. Ovo je na neki nacin i ogledalo nas samih i bilo bi pozeljno da se tome stane na kraj.
Ma jel to Jokara na slici,ako mu je on progledao nacepiti ga nego sta.
Ako cepamo nema zaobilazenja forumasa.ja sam za to da se i forumasi cepaju.
(ako su krivi-jest da nikad nisu krivi) :lol:
Glupo mi je što moram ja,koji ne pišem na ovoj temi,da ti odgovorim ali na slici nije Jokara.On je malo viši,nosi cvike i usudio bi se reći da ima i malo manji stomak :smt006
P.S.Mislim da i gore boldirani dio teksta to pokazuje,samo ga je trebalo malo bolje pročitati :wink:

cungalunga
Posts: 16
Joined: 17.04.2010. 19:55

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by cungalunga »

Da li odbornik Rover vozi jos mercedesa sa Talijanskim tablicama? Zar neko nije reko da auto stranih tablica moze ostati samo 6 mjeseci u drzavi? Ja koko znam on ga vozi vec dvije godine. Kakvo on osiguranje ima? Talijansko sigurno nema, jer i to auto je promuvano sa lizinga. A policija kao nezna....

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by BETMEN »

Kamo srece da je na lizing, mercedes je ukraden i ima neregularne papire, auto je sive boje, dok mi je skoro neko rekao da u saobracajnoj pise crvena, mada neznam odkud za auto na stranim tablama da u saobracajnoj podatci budu pisani na srpsko-hrvatskom jeziku
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by vrsta8472 »

Људи, данас ме је Николић звао да идемо на пиће :smt005

Рекао сам му да немам времена, и питао га шта хоће. Рекао ништа, ајд здр'ао.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by LEGIJA »

vrsta8472 wrote:Људи, данас ме је Николић звао да идемо на пиће :smt005

Рекао сам му да немам времена, и питао га шта хоће. Рекао ништа, ајд здр'ао.
Vrsta mislim da te nije zvao na pice onako slucajno zbog toga sto te pozelio,vjerovatno neko blizak njemu cita forum pa je htjeo da ti odrzi predavanje ili da mu kazes naprimjer ko je Kami a to nezna naravno niko i tako treba i da ostane :lol: :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by vrsta8472 »

Нити смо род нити помоз Бог, па сам се изненадио када ме је звао. Не пада ми на памет да идем са њим на пиће.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by kuzmo »

-----------
Last edited by kuzmo on 07.02.2014. 15:23, edited 1 time in total.

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by LEGIJA »

vrsta8472 wrote:Нити смо род нити помоз Бог, па сам се изненадио када ме је звао. Не пада ми на памет да идем са њим на пиће.
Pa bilo je i za ocekivati da ce te zvati ali on ne razumije da ti nemozes uticati na to sta se sve pise po forumu,ovdje svako ima pravo da iznese svoje misljenje i to je dobro.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by vrsta8472 »

Добро је док мисле, да могу да утичем на народне масе :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by marijamala »

kuzmo wrote:Trazi guzici cepa.Sto mu nisi rekao da se vrati u sumu odakle je i dosao :smt005
baaaas ste zli, :roll:
ja sam bas cula da je covjek OK
rado pomogne ugrozenima,mislim na mlade.... raspustenice
cisto da lakse djecu izvedu na put
paaa eto nije sve tako crno :D

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by kuzmo »

----------
Last edited by kuzmo on 07.02.2014. 15:24, edited 1 time in total.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by kuzmo »

------------
Last edited by kuzmo on 07.02.2014. 15:25, edited 1 time in total.

Locked