Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Franz »

O cemu se radi...naime,danas posmatram nasu narodnu goloruku vlast kako u saradnji sa talijanskim naoruzanim do zuba carabinierima(pisalo je i eufor na njihovim vozilima)pretresaju vozila i maltretiraju narod...maltretiraju...da,to je prava rijec za akciju koju sprovode...medju vozilima koje su tokom akcije da tako kazem zaustavila,zaustavljaju i autobus austrijskih tablica pun nasih gastosa(ljudi na privremenom radu rasuti po bijelom svijetu),sve ih izvode iz busa,tjerajuci ih sa licnim stvarima(prtljag) da na udaljenost od desetak metara od busa pokazu sta nose sa sobom...sta reci,slika meni mucna...ljudi koji rade citavu godinu negdje vani za tog istog italjana,svabu ili koga vec,ljudi koji nam donose svjez novac,ljudi od kojih mi ovdje vecina i zivimo,ljudi koji drze ovu opstinu zivom,te iste ljude nasa vlast u saradnji sa mogu slobodno reci OKUPACIONIM SNAGAMA maltretiraju do te mjere da ne smijem niti pomisliti sta sve tim nasim radom istrosenim ljudima ne prodje kroz um...ne znam kako ostatak ekipe sa foruma gleda na ovakve stvari ali za mene je ovo bilo prilicno provokativno,citaj ponizavajuce!

...kako bi zanimljivo bilo vidjeti scenu kako recimo ja ili bilo ko od nasih momaka naoruzan do zuba zaustavlja vozila po Milanu i trazi primjera radi Berlusconi-a da ga hapsi...zvuci smijesno,ali eto...oni nama to cine a za razliku od iracana(koji stvarno vode strasnu bitku protiv americkih okupacionih snaga)mi ne uzvracamo...gadi mi se nasa vlast da nemate pojma koliko mi se gadi...koristim priliku da ovim putem pljunem u lice sve i jednog srpskog(korumpiranog)politicara koji direktno ili indirektno odobrava ovakav vid presije nad vlastitim narodom!

Hvala sto ste odvojili 5 minuta,tj. procitali ovaj moj spontani izliv bjesa!

Jos nesto...ako su ubili juce naseg covjeka u Rogatici,sutra ce i u Prnjavoru...
Its too late to change events
Its time to face the consequence

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

Post by kum_dd »

Zakaj se srdis franzek??MORAMO biti prava DEZELA ..mora biti reda zar nevidis kamo idemo!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan nar

Post by Njegovan »

Franz wrote:O cemu se radi...naime,danas posmatram nasu narodnu goloruku vlast kako u saradnji sa talijanskim naoruzanim do zuba carabinierima(pisalo je i eufor na njihovim vozilima)pretresaju vozila i maltretiraju narod...maltretiraju...da,to je prava rijec za akciju koju sprovode...medju vozilima koje su tokom akcije da tako kazem zaustavila,zaustavljaju i autobus austrijskih tablica pun nasih gastosa(ljudi na privremenom radu rasuti po bijelom svijetu),sve ih izvode iz busa,tjerajuci ih sa licnim stvarima(prtljag) da na udaljenost od desetak metara od busa pokazu sta nose sa sobom...sta reci,slika meni mucna...ljudi koji rade citavu godinu negdje vani za tog istog italjana,svabu ili koga vec,ljudi koji nam donose svjez novac,ljudi od kojih mi ovdje vecina i zivimo,ljudi koji drze ovu opstinu zivom,te iste ljude nasa vlast u saradnji sa mogu slobodno reci OKUPACIONIM SNAGAMA maltretiraju do te mjere da ne smijem niti pomisliti sta sve tim nasim radom istrosenim ljudima ne prodje kroz um...ne znam kako ostatak ekipe sa foruma gleda na ovakve stvari ali za mene je ovo bilo prilicno provokativno,citaj ponizavajuce!

...kako bi zanimljivo bilo vidjeti scenu kako recimo ja ili bilo ko od nasih momaka naoruzan do zuba zaustavlja vozila po Milanu i trazi primjera radi Berlusconi-a da ga hapsi...zvuci smijesno,ali eto...oni nama to cine a za razliku od iracana(koji stvarno vode strasnu bitku protiv americkih okupacionih snaga)mi ne uzvracamo...gadi mi se nasa vlast da nemate pojma koliko mi se gadi...koristim priliku da ovim putem pljunem u lice sve i jednog srpskog(korumpiranog)politicara koji direktno ili indirektno odobrava ovakav vid presije nad vlastitim narodom!

Hvala sto ste odvojili 5 minuta,tj. procitali ovaj moj spontani izliv bjesa!

Jos nesto...ako su ubili juce naseg covjeka u Rogatici,sutra ce i u Prnjavoru...

E moj Franc i ja to vidim sa gnusenjem.
Bice tu jos svega jer ovo vodi u propast nas Srpski narod.
Kazes zta misle sa foruma...hm, hm, hm
Znas i ti sam koliko je tema obrisano na ovom forumu koje sam ja napisao zato sto kao govorim sto ne valja, a govorim o svom narodu i kao puno sam opterecen nacionalizmom, a takvi sto brisu mlatili su m....a po Prnjavoru dok je nas Srpski narod ginuo i jos nesto, sta je sa onim sto se neki dan desilo u Gradisci??? Vjerovatno znas o cemu pricam, ali glupo mi je trositi vrijeme ovdje kucajuci dok to jedan od silnih moderatora zacas izbise ovo, ali nema veze, udarace se oni po glavi.
U ostalom nekad te nekad navratim na ovaj forum, ako imam sta reci i ne zadrzavam se puno jer vidim sta vidim.

Bratski pozdrav svim Srbima sirom nase Otadzbine i dijaspore!

ZIVJELE SRPSKE ZEMLJE!
Image

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

a takvi sto brisu mlatili su m....a po Prnjavoru dok je nas Srpski narod ginuo i jos nesto
ne seri majke ti. kad moram tako reci. ne seri.
Pozdrav

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Happy wrote:sta treba tebe da pitam za rijec mozda? druze nastavnice mogu l' ja? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uozbilji se.
Nista onda neka se javi neko iz srednjeg reda! :wink:
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Druze nastavnice :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Image

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

TACNO JE DA SU MNOGI KOMENTARI, KOJI SU BILI NEUGODNI ZA PRNJAVORSKE POLITICARE IZBRISANI...ZATO I NE MOZEMO VISE DIREKTNO PISATI KOMENTARE NA AKTUELNE VIJESTI IZ PRNAVORA, NEGO JE TO SKLONJENO "NA STRANU". CINJENICA JE DA POLITICARI U DEMOKRATSKM ZEMLJAMA DOZVOLJAVAJU SVAKU KRITIKU A KOD NAS?????????????????????
A KAKO JE NA NASOJ CARINI????
MI KOJI DOLAZIMO SA ZAPADA BUDEMO DOCEKANI I ISPRACENI U HRVATSKOJ OD PRISTOJNIH CARINIKA I POLICAJACA...
A KOD NAS NA GRANICI JE KAO ZA VRIJEME TITA NA SLOVENACKOJ GRANICI!!!!!!!!!!!!
A STA CE TEK BITI AKO BiH PRISTUPI PAKTU "PARTNERSTVO ZA MIR"?
ONDA CEMO POSTATI BUSEVI VAZALI I MORATI DOZVOLITI TAJNE ZATVORE ZA MUCENJE KAO U MAKEDONIJI I NA KOSOVU!!!???
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

TACNO JE DA SU MNOGI KOMENTARI, KOJI SU BILI NEUGODNI ZA PRNJAVORSKE POLITICARE IZBRISANI...ZATO I NE MOZEMO VISE DIREKTNO PISATI KOMENTARE NA AKTUELNE VIJESTI IZ PRNAVORA, NEGO JE TO SKLONJENO "NA STRANU". CINJENICA JE DA POLITICARI U DEMOKRATSKM ZEMLJAMA DOZVOLJAVAJU SVAKU KRITIKU A KOD NAS?????????????????????

Ma super, samo vi pisite a meni da prijete!!!

Ako mislite nesto da pisete POTPISITE SE PUNIM IMENOM I PREZIMENOM... a ne da ja biram da li da zavrsim kao Curuvija ili Kopanja (ko ne zna Curuviju su ubili a Kopanji su noge amputirane u eksploziji)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Predlazem da se topic zakljuca!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hej, pa ja nisam ni vidio da se Happy opet posvadjao :lol: :wink: svasta kako to da mi izmakne oku :? nemojte zakljucavati, bas je ovakva tema super za svadje...ja licno volim sve to da citam jer se dobro ismijem :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

SVI POLITICARI KOJI NE PODNOSE KRITIKE, NEBI TREBALI DA SE BAVE POLITIKOM!!!!!!!!!!
ALI MI TREBA DA IH I POHVALIMO AKO SU NESTO DOBRO ZA NAROD URADILI...
nema zabave bez zena i rakije

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

Post by kum_dd »

Zar tebi ovi nasi lice na politicare???

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

murgo wrote:SVI POLITICARI KOJI NE PODNOSE KRITIKE, NEBI TREBALI DA SE BAVE POLITIKOM!!!!!!!!!!
ALI MI TREBA DA IH I POHVALIMO AKO SU NESTO DOBRO ZA NAROD URADILI...
Upravo tako!
Pravo si rekao! :D
Image

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

mlatite praznu slamu...

nista kontkretno
Pozdrav

User avatar
HEKTAP
Posts: 817
Joined: 19.05.2005. 02:49
Location: Trg ratni profitera/Prnjavor

Post by HEKTAP »

ma politicari su kao i neki forumasi!!!
mazu ,lazu ,praznu slamu mlate i da ne nabrajam vise muka mi je od svega toga!!!!!!!!!!!! :?
Nisam lijep al sam zato PAMETAN!!!

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

kum_dd wrote:Zar tebi ovi nasi lice na politicare???
NE, NEGO NA JAJARE!!!!!!!!!!!!!!!!
nema zabave bez zena i rakije

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

Post by kum_dd »

Lijeve ili desne???

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

obadvije
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

Jesu dosadni ti carabinieri, ajd sto ih moram ovde u italiji podnositi, pa ni u prnjavoru se nemogu sakriti od njih! :lol:
Idemo dalje ...

dado malta.
Posts: 11
Joined: 24.02.2007. 18:38

Post by dado malta. »

jos se trzam kada cujem za carabiniere. :smt027

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Cya - Bolje vreme

Idem samo pravo,
nikom idealno nije. 8)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Зна ли ко шта су данас радили у граду. Видјех џип испред Ситија. Да нису били на ручку ? :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Jedu go :arrow: na

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Bili na otvaranju nekog lokala na magistrali, sanitarije kupatila itd.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by vrsta8472 »

Έχετε περισσότερα προβλήματα με την αστυνομία εδώ, όπως ήταν κάποτε.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked