Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Pamtim to kao da je bilo danas...
JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by JOKARA »

Magyar wrote:Nikolic vedri i oblaci u prnjavorskoj stanici policije. JOKARA to zna, ali ne moze o tome da pise :smt002
Cutimo? :smt002 :?: :?: :?:
Vjerovatno ce opet neko reci da se pravim budala ali ja stvarno ne poznajem tog covjeka. Znam samo da su mi rekli za tu 6-icu da je njegova. Covjeka sam prvi put vidio prije cca dva mjeseca i stvarno se ne mogu sjetiti da sam ga ikad prije vidio ili sreo.
O nekim stvarima ja zaista ne mogu da pisem a vi ocigledno znate nesto sto meni nije poznato. Pisite. Ako znate nesto sto je protivzakonito imate ponovicu Inspektorat za unutrasnju kontrolu ili Biro za pretstavke i zalbe gradjana, cak se nije potrebno ni potpisati ali molio bi svakoga da to ne zlouptrebljava zaista neistina nekome moze trajno promijeniti zivot i ostaviti ga bez posla. Nadam se da smo svi svjesni i odrasli ljudi.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by BETMEN »

Ma ja moze ostati bez posla, nek nas **** i maltretira a mi treba da sutimo, nije on postavljen tu da bi radio posteno vec da se malo kurci, znaci on moze davati brojeve da se prjeti ljudimaa niko nesmije nista reci on je policajac i on radi sta hoce, a sirotinja nek trpi, on da je neki covjek trebao je da sam nazove nikolica pa da mu kaze da se makne sa trotuara, al gdje smije kad ga je nikolic sa kalabicem postavio tu gdje jeste.
POSMATRAM VAS

User avatar
Ike Broflovski
Posts: 22
Joined: 21.07.2010. 09:00
Location: South Park

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Ike Broflovski »

Prođe dosta vremena od kada se nisam oglasio na forumu...
Ovo sa Nikolićem me baš iznerviralo i moram i ja malo dati sebi oduška :mrgreen:

1. "Kompanija Nikolić" d.o.o. kakva je to kompanija, svi se pitamo... ima 2-3 Kusićeva kamiona, par kombi vozila, neki jadni bagerčić i par likova koji rade za neku mizeriju od plate..
2. Bogdan Nikolić.... vlasnik i direktor :smt005 ima vrijedniji lični vozni park (ko zna u stvari čije je sve to :roll: :roll: ) od vrijednosti čitave "Kompanije"a o njemu samom nema potrebe komenterisati- čovjek je dno dnaaaa :smt075 :smt075 (ja znam jedan primjer kada je za radno mjesto tražio od djevojke "malo da izađu do BL, na večeru i piće da se dogovore pa poslije toga- zna se :smt003 ), takvih primjera je vjerovatno pooopriličan broj...
Ohh my God!!! They kill Kenny!!!!!!

User avatar
Ike Broflovski
Posts: 22
Joined: 21.07.2010. 09:00
Location: South Park

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Ike Broflovski »

A o njegovom qrčenju po gradu i parkiranju po trotoarima i ostalim mjestima zabranjenjim za parkiranje suvišno je i govoriti :smt005 :smt005 :smt005
Jado onaj najjadniji... pa sine svi znaju da je tvoj crni BMV X6, nema potrebe da ga parkiraš na trotoaru .......
Ali neeee, ti si faca, glavni "baja" u gradu :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 ali možda misliš da se curice lože na X6-cu :smt055 :smt055 :smt061 :smt061
A tek naša "narodna" milicija... kako oni sve to fino tolerišu.... :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021
Draga naša UDBA i OZNA :smt066 :smt066 :smt066 :smt066 :smt066 ... i Tito sa sve Jovankom
Ohh my God!!! They kill Kenny!!!!!!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Magyar »

JOKARA wrote:
Magyar wrote:Nikolic vedri i oblaci u prnjavorskoj stanici policije. JOKARA to zna, ali ne moze o tome da pise :smt002
Cutimo? :smt002 :?: :?: :?:
Vjerovatno ce opet neko reci da se pravim budala ali ja stvarno ne poznajem tog covjeka. Znam samo da su mi rekli za tu 6-icu da je njegova. Covjeka sam prvi put vidio prije cca dva mjeseca i stvarno se ne mogu sjetiti da sam ga ikad prije vidio ili sreo.
O nekim stvarima ja zaista ne mogu da pisem a vi ocigledno znate nesto sto meni nije poznato. Pisite. Ako znate nesto sto je protivzakonito imate ponovicu Inspektorat za unutrasnju kontrolu ili Biro za pretstavke i zalbe gradjana, cak se nije potrebno ni potpisati ali molio bi svakoga da to ne zlouptrebljava zaista neistina nekome moze trajno promijeniti zivot i ostaviti ga bez posla. Nadam se da smo svi svjesni i odrasli ljudi.
Trebaju to svi da shvate !
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by TEMPLAR »

POZDRAV SVIMA

BOGDAN NIKOLIC SAMO KORISTI ONO STO MU JE NEKO OMOGUCIO I SKIDAM MU KAPU

TREBA SVI DA SE ZAPITAMO KOGA STITI I KO POKRIVA NJEGOVE MANIFETLUKE

LICNO ZNAM DA JE CAK I NACELNIK SAOBRACAJNE POLICIJE U PRNJAVORU TRAZIO OD CESTITIH POLICAJACA DA MU SKINU NEKE KAZNE JER ZABOGA IMACE
ON PROBLEMA SA SVOJIMA IZ SNSD-a.

U PORESKOJ UPRAVI SE TAKODJE MOZE VIDJETI KOLIKO JE TAJ COVJEK PLATIO POREZA NA POKLONJENJE TENDERE KOJI SE FINASIRAJU IZ

NASIH BUDZESTKIH SREDSTAVA .

KADA TO VIDITE MOCEMO SVI DA KUPIMO PO 2-3 BMW

A NACELNIK OPSTINE NEKA I DALJE DAJE BOGDANU I UZIMA OD SVIH NAS [ IPAK JE I DARKIC PAO POD PRITISKOM]

ja+
Posts: 33
Joined: 29.01.2010. 21:37

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by ja+ »

A tek kakvi su putevi koje gradi pomenuti "PRIVREDNIK".
A I POMENUTOG Ubi ova recesija!
Jede neki pljesnjivi sir,pije tamo neka stara vina,vozi auto bez krova .....il s krovom al od 100 000 KM

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by JOKARA »

Putevi ce se popraviti.
Samo ljude je tesko popraviti, mi smo problem a ne putevi.
Ja sam na svu srecu ili zalost jedan dio svog zivota zivio u Hrvatskoj ( Slavonija i Baranja ) tamo su zene imale jednu fantasticnu naviku ja bi cak bio sklon reci da je to i pravilo. Ujutro kada ustanu prvo izadju i pociste dvoriste nakon toga ulaze u kucu i kuvaju kafu. Ima simbolike, kada bi smo se svi u zivotu i svakoj prilici ponasali tako, gdje bi nam bio kraj !?
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by radnik »

Očigledno je da su neki zaboravili da se ploča zna i okrenuti pa pjeva i druga strana. Bar se to kod nas već događalo. A ovi su dosta orali, pa vidjećemo u oktobru kako će da žanju!.
u radu je spas

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Magyar »

radnik wrote:Očigledno je da su neki zaboravili da se ploča zna i okrenuti pa pjeva i druga strana. Bar se to kod nas već događalo. A ovi su dosta orali, pa vidjećemo u oktobru kako će da žanju!.
Pjevace te vi borbene kad dignemo kuku i motiku, pa da vidimo ko ce kuci odnijeti gace na stapu :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by radnik »

Magyar wrote:
radnik wrote:Očigledno je da su neki zaboravili da se ploča zna i okrenuti pa pjeva i druga strana. Bar se to kod nas već događalo. A ovi su dosta orali, pa vidjećemo u oktobru kako će da žanju!.
Pjevace te vi borbene kad dignemo kuku i motiku, pa da vidimo ko ce kuci odnijeti gace na stapu :smt005
Ovakav komentar se i očekuje od nekog ko ima ovakav Avatar.

Image
u radu je spas

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Magyar »

radnik wrote:
Magyar wrote:
radnik wrote:Očigledno je da su neki zaboravili da se ploča zna i okrenuti pa pjeva i druga strana. Bar se to kod nas već događalo. A ovi su dosta orali, pa vidjećemo u oktobru kako će da žanju!.
Pjevace te vi borbene kad dignemo kuku i motiku, pa da vidimo ko ce kuci odnijeti gace na stapu :smt005
Ovakav komentar se i očekuje od nekog ko ima ovakav Avatar.

Image
da si bio na casu i pazio znao bi zasto je moj avatar ovakav! :!: :!: :!: :!:
Sve što možeš danas, uradi juče!

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by JOKARA »

Madjar smir*de se da nebi od tebe napravio alevu papriku :
Ovo ALEVU uzimam kao sinonim za mljevenu.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Magyar »

JOKARA wrote:Madjar smir*de se da nebi od tebe napravio alevu papriku :
Ovo ALEVU uzimam kao sinonim za mljevenu.
Jere :?: :D Sta sam sad napravio :?: :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by JOKARA »

Pa ruzis radnicku klasu a ovamo trazis radnike kukas ko sinja kukavica sto niko nece da radi.
Ja sam mislio da i ti malo foliras ali poslije neki dan, kapa dole, svaka cast.
Kad rakija bude gotova zovi da kupimo. Nece ti trebati bolja reklama od mene, vidio sam kakvu krusku meljes tu nesmije biti greske. Vec te reklamiram na sva zvona. :? :)
Samo da znate forumasi prije par dana bio sam kod naseg druga Madjara, spremao je krusku za rakiju. Ovako vam je izgledao taj proces: Raspolove krusku, otkinu peteljku, kasikom iskruze sjemenke, a ako je slucajno neka kruska umekla na nekom dijelu i to nozem odstrane, dakle apsolutno zdravu krusku nose na mljevenje pa u plasticnu kacu. Mozete samo zamisliti koji ce to kvalitet rakije biti.
P.S.
Mislim da bi Kamikaza mogao napraviti posao u tom Dojclandu, kad se svabe napiju znas koliko bi jos Kamikaza bilo :lol: :lol: .
Свако зна своје, милиција свачије !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by JOKARA »

Znas ti onaj vic kada je Madjarica dosla na salter da izvadi nekakvu potvrdu.
Pita je radnik sa druge strane saltera: "Izvolite gospodjo". Madjarica ce:" Gospon ja treba* jedan potvrd". Radnik ce na to: " E gospodjo moracete se obratiti ovom mladjem kolegi na salteru do mene" :lol: :lol: :smt006
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by aquarius »

Mozete samo zamisliti koji ce to kvalitet rakije biti.
Forumaška kruška :) Ako je kao ona sa okupljanja ... :smt119 :smt030
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Magyar »

JOKARA wrote:Pa ruzis radnicku klasu a ovamo trazis radnike kukas ko sinja kukavica sto niko nece da radi.
Ja sam mislio da i ti malo foliras ali poslije neki dan, kapa dole, svaka cast.
Kad rakija bude gotova zovi da kupimo. Nece ti trebati bolja reklama od mene, vidio sam kakvu krusku meljes tu nesmije biti greske. Vec te reklamiram na sva zvona. :? :)
Samo da znate forumasi prije par dana bio sam kod naseg druga Madjara, spremao je krusku za rakiju. Ovako vam je izgledao taj proces: Raspolove krusku, otkinu peteljku, kasikom iskruze sjemenke, a ako je slucajno neka kruska umekla na nekom dijelu i to nozem odstrane, dakle apsolutno zdravu krusku nose na mljevenje pa u plasticnu kacu. Mozete samo zamisliti koji ce to kvalitet rakije biti.
P.S.
Mislim da bi Kamikaza mogao napraviti posao u tom Dojclandu, kad se svabe napiju znas koliko bi jos Kamikaza bilo :lol: :lol: .

Hvala, hvala, evo sav sam se zacrvenio :D ! Ko bi rekao da i ja nesto radim, ha, jes vidio :smt002 :D
aquarius wrote:
Mozete samo zamisliti koji ce to kvalitet rakije biti.
Forumaška kruška :) Ako je kao ona sa okupljanja ... :smt119 :smt030
Ce da bidne :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by kuzmo »

-------------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 14:24, edited 1 time in total.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 15:01, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by JOKARA »

Upravo sam iz tih razloga i naveo obicaj Slavonki.
Mislim da je krajnje vrijeme da prvo pocistimo u svom dvoristu, onda pijemo kafu pa nakon toga mozemo malo virnuti i u komsijsko dvoriste.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by Magyar »

kuzmo wrote:Duvat cete vi meni balon samo ako vas vidim da vozite. Jel ,hoce li to biti drugi rakijski brend u Prnjavoru.
Nece biti brend bice dobra rakija. A Prnjavor nema rakijski brend, mozda ce ga nekad imati.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by KAMIKAZA »

Ti Madjar ocigledno ne poznajes mog druga Radivoja i njegovu rakiju Gusacanku,Prnjavor ima rakijski brend :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by kuzmo »

-------------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 14:23, edited 1 time in total.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Carabinieri & Prnjavors Blue Brothers vs. običan narod

Post by JOKARA »

E je... ga Kami pa ti bas nista ne razumijes.
Kakav crni Radivoje. Madjar kad je rekao da Prnjavor nema brend mislio je na Strpce, to je glavni grad Prnjavora, :D :D :D
A pravo da ti kazem da sam cuo kako je Radivoje morao povuci neke rakije e sad da li je to tacno ili ne nemam pojma !!!
P.S.
Uzgred receno etiketa mu je katastrofalna kao da sam je pravio u wordu a ne neko ko se razumuje u dizajn!
Ovog cemo Madjaru angazovati http://www.zoraniliskovic.com/
Свако зна своје, милиција свачије !

Locked