Prnjavor grad bluda !!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

LJUDI DA NAM NEKO NIJE UVRIJEDIO SEKIJA NESTO GA NEMA ??????? :?: 8)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

Sheki wrote:Vi koji ste vani,a zalite za gradom VRATITE se u Prnjavor pa ga popravite,nemojte kukati kako u gradu nista ne valja!!
Mi smo otisli zato sto nismo vidjeli nikakvu perspektivu za nas. Svi vi koji se sprdate sa nama trebali bi da sebi gradite bolju buducnost a ne da ostane sve onako kako je bilo i kako je sada! Jer mogu pretpostaviti da se danasnja korupcija ne razlikuje od one prije 20 godina...
A mi koji smo u inostranstu samo smo bili dobri za vrijeme rata, da nas vlasti "ogule" za porez koji je protivzakonski bio i u dzepovima tadasnje vlasti i policije nestao....... :smt077 :smt066 :roll: :smt079 :smt034
nema zabave bez zena i rakije

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

A mi koji smo u inostranstu samo smo bili dobri za vrijeme rata, da nas vlasti "ogule" za porez koji je protivzakonski bio i u dzepovima tadasnje vlasti i policije nestao.......
vala svaka ti je ovdje na mjestu. definitivno jedna od najvecih pljacki tadasnjeg vremena.

kol'ko je ono bilo na mjesecnom nivou 1-2 hiljade maraka? bruka....
Pozdrav

Sheki

Post by Sheki »

A ljudi,braco jel´ moguce da mene niko ne shvati a? Pozdrav Kamikaza.Ne pada mi na pamet da se sa tobom ponovo raspravljam,jer prosto ne umijes da skontas...Dosta o tome.

Pozdrav

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Sheki wrote:A ljudi,braco jel´ moguce da mene niko ne shvati a? Pozdrav Kamikaza.Ne pada mi na pamet da se sa tobom ponovo raspravljam,jer prosto ne umijes da skontas...Dosta o tome.

Pozdrav
MA NEK SI TI OPET TU JA SE ZABRINUO DA TE NISMO UREKLI PA DA TI SE NESTO DESILO :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Happy wrote:kol'ko je ono bilo na mjesecnom nivou 1-2 hiljade maraka?
Uh, ne vjerujem da je bas bilo toliko, ja cula do 500. Ali ako uzmes da je to bilo pola necije plate u inostranstvu a da si u RS tada bio bogat s 10 maraka, odnos je svejedno abnormalan...

Murgo, mi to zaboravimo ali oni koji su tada bilu u inostranstvu, pamte to vrlo dobro.
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

PAMTIMO PAMTIMO I ONIH 100 MARAKA DRUMARINE SVAKI PUT NA ULASKU U RS JOS UZ POREZA KOSTALO NAS VISE DA DODJEMO U PRNJAVOR MOGLI SMO SVAKI PUT OTICI U AMERIKU SEDAM DANA NA ODMOR AL ETO I BOG PRASTA PA MORAMO I MI !!!!
DABOGDA IM PRISJELO !!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

A gdje je tek osiguranje za auto na ulasku u Srbiju???
Ja sam u inostranstvu i ne mogu to nikad zaboraviti! Jer mi ovdje placamo nas porez koji i nije mali a pored toga smo prnjavorske kriminalce financirali! Nasi borci na frontu nisu po zimi imali ni zimske uniforme niti sta da jedu a prnjavorski krminalci = politicari su po Prnjavoru nosali nove tople maskirne uniforme!!!!?????
nema zabave bez zena i rakije

Tornado
Posts: 7
Joined: 10.10.2005. 18:24

Post by Tornado »

JA JA JA PA KAKO DA TI TAKOZVANI LOPOVI SU UVJEK NA VLASTI?PA DA SU ONI LOPOVI I PREVERANTI NEBI BILI NA VLASTI!DALI SE NAROD JOSH UVJEK NIJE PROBUDIO IZ ZEMLJE SNOVA ILI JE TA ZEMLJA SNOVA KOJU IMAMO, I ZELIMO DA IMAMO?ILI SAM JA MOZDA MNOGO POGRESIO STO NISAM I JA NJIH GLASAO DA BUDEM KAO I VECINA?

govornik_
Posts: 28
Joined: 09.12.2004. 21:50

Post by govornik_ »

Sve je to zbog sexa.
Ne mogu vam reći koliko sam veličanstven - ispunjen sam skromnošću.

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Da, to je bilostrasno doba..ali eto..prezivjeli ljudi i to..i sta sad??? Kao da samo kod nas ima ratnih profitera?? Cini mi se da je to greska.. to su neke stvari koje ne moze NIKO promijeniti.. zalud sve..

P.S. Cini mi se da je bilo oko 1000 DM (tadasnjih) a i ono u skoli za 100DM (za ucenike ciji su roditelji ili bar jedan u inostranstvu) im se ne moze oprostiti.. kao sto neko rece:KAMO SRECE DA JE TO OTISLO BORCIMA A NE PROFITERIMA.. ali sta se moze.. idemo dalje :wink:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Ma dodje mi da se na izborima ja kandidujem. 8) Vidim unosno je a narod pusta da ga sisaju kao ovce. Samo ne znam da li cu nezavisno ili da se prikljucim nekoj stranci. Ha, sta vi mislite? 8)
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

bu

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Bojana wrote:Ma dodje mi da se na izborima ja kandidujem. 8) Vidim unosno je a narod pusta da ga sisaju kao ovce. Samo ne znam da li cu nezavisno ili da se prikljucim nekoj stranci. Ha, sta vi mislite? 8)
PA AKO SI RIJESILA DA SE OBOGATIS I SAMA POSTANES PROFITER RATNI ILI POSLERATNI ONDA MORAS SA SDSom U KOALICIJU I SA NACELNIKOM !!!:
SAMO PORASCE TI USI JER ZNAS KAD PINOKIO LAZE RASTE MU NOS A KAD VLADO LAZE RASTU MU USI :smt059 PA VI SAD VIDITE KOLIKO JE ON LAGAO KAD SU MU ONOLIKE !!! :smt005
:lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

Bojana wrote:Ma dodje mi da se na izborima ja kandidujem. 8) Vidim unosno je a narod pusta da ga sisaju kao ovce. Samo ne znam da li cu nezavisno ili da se prikljucim nekoj stranci. Ha, sta vi mislite? 8)
heh, da nije obrnuto :smt037

ko koga sisa?
:oops:

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Bojana wrote:sisaju kao ovce
Sreca pa u brzini nisam napisala "ovnove". Iako bi se u moj kontekst uklopilo, ovaj tuJ mochuga i njemu slicni bi napravili kino od mog posta. :cry: I tu te pohvale za jedan post pa sad mislis da ti je svaka pametna. :P Ne zanosi se. 8) :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

Nemam ja tojo da bih zanosio. :?

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

mochuga wrote:Nemam ja tojo da bih zanosio. :?
hopeless... :roll:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

PRNJAVOR - BLUDIRAN :arrow:

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

ZATO U PRNJAVORU IMAMO SAMO KAFANE, KAFICE I KOJEKAKVE KIOSKE A NIKO NISTA NE PROIZVODI...
A DALI TA "PRIVREDA" KOJA CVJETA UOPSTE PLACA SVOJE POREZE???
STA RADI FINANSIJSKA INSPEKCIJA? KAKO SE VIDI ....NISTA! JER NEBI, SADA BIVSI, FINANSIJSKI INSPEKTOR MOGAO DA KUPI OD PERE NOVI STAN U PRNJAVORU I DA GA MODERNO NAMJESTI... SA NJEGOVOM PLATOM....???!!! ZATO JE PRNJAVOR STVARNO GRAD BLUDA...............
U POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC! :smt021
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Da, opstinske plate su jadne a svi se voze i stanuju na nivoETu! :roll: Evo teme za pjesmicu, Kamikaazaa... :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Bojana wrote:Da, opstinske plate su jadne a svi se voze i stanuju na nivoETu! :roll: Evo teme za pjesmicu, Kamikaazaa... :D
MA NAPISAO BI JA AL CEKAMO ASFALTIRANJE PUTA ZA MRAVICU PA RED JE DA SUTIM BAR DO TAD :smt102
Ono ko predizborna sutnja a u nas se zovu ASFALTNA SUTNJA ILI MAKADAMSKO PRICANJE !!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:
Bojana wrote:Da, opstinske plate su jadne a svi se voze i stanuju na nivoETu! :roll: Evo teme za pjesmicu, Kamikaazaa... :D
MA NAPISAO BI JA AL CEKAMO ASFALTIRANJE PUTA ZA MRAVICU PA RED JE DA SUTIM BAR DO TAD :smt102
Ono ko predizborna sutnja a u nas se zovu ASFALTNA SUTNJA ILI MAKADAMSKO PRICANJE !!! :lol: :wink:
Ako mislis na Donju Mravicu onda ce to biti u limburgu mjesecu..........
t.j. dok TURPIJE I ZABE sebi prave put on nikad nece biti cestito ni posut pijeskom a kamoli asfaltiran!????
A ako ako... ond oni pocinju od dna sela umjesto da nastave na postojeci asfalt...................
U POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Ljudi, cekajte malo, prvo da se asfaltira "grad", jer ja i dalje "kaskam" k'o konj makadamom, ulicom VUKA KARADZICA!!! :cry: Ali najbolje je kad kazu:" MA BICE NA PROLJECE" :smt005 To ti je savremeni izgovor umjesto onog MALO MORGEN :mrgreen: :smt102 :smt100
...And Justice For All

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Kirk_H@mmett wrote:Ljudi, cekajte malo, prvo da se asfaltira "grad", jer ja i dalje "kaskam" k'o konj makadamom, ulicom VUKA KARADZICA!!! :cry: Ali najbolje je kad kazu:" MA BICE NA PROLJECE" :smt005 To ti je savremeni izgovor umjesto onog MALO MORGEN :mrgreen: :smt102 :smt100
TO ONI HOCE DA VAM OCUVAJU AMBIJENT IZ VUKOVOG VREMENA I ON JE GAZIO PO BLATU SVOJEVREMENO !!!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked