Radno vrijeme kafica

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
blacky
Posts: 5
Joined: 02.08.2005. 18:36
Location: Strpci

Radno vrijeme kafica

Post by blacky »

Ljudi, doslo ljeto, raspust, neko moze da ode na more, neko mozda nema te mogucnosti pa ostane u gradu, a u gradu na vlasti pravi lesinari i uvedu ovakav zakon, odnosno radno vrijeme...

Sedmicom do 0:00... petkom do 1:00... subotom do 2:00,...
... i onda zbrka, guzva po gradu, omladina i onako nema gde da izadje...pa pod prisilom mora kuci,...preko dana uzegla vrucina po 40°C svako lovi hlada, a navece kad je normalno i ugodno da se izadje van, VLAST zatvara lokale i kafice po citavom Prnjavoru,... pre tog se skupe policajci kod Pekare, udare po 2,3 hladna piva, a onda dvojica sa jedne strane a dvojica sa druge strane kao DIKTATORI neki,..nastupa policijski cas,..od lokala do lokala sa komentarima " Jel` os` ugast muzku i zaklopt, il` da bi regulsemo"..mislim zaboli te glava od seljaka!

Ne znam samo cija je to korist,...nema grada u svetu gde nema nocnog zivota, sem drzava gde jim religija to ne dozvoljava, ali gde smo mi u Evropi ili negde u Afganistanu gde vladaju Talibani,... mozda je ipak korist nekog pojedinca koji je na vlasti, mozda i sam otvara nesto drugo, koji DISCO ili sta a njemu koristi...ili postoji samo druga opcija da je doslo od Medjunarodne zajednice, da se narod do kraja ugusi, i izvede maksimalni pritisak na narod...da se menja VLAST.

Hajde promislite ...iznesite svoja osecanja ali ovo sto rad u Prnjavoru nema puta ni pravog cilja, to vodi u propast...sad je gotov i StreetBall,...znaci u gradu vise nema nista!?!?!?!?
...blacky...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Code: Select all

sad je gotov i StreetBall,...znaci u gradu vise nema nista!?!?!?!?
[/b]

Kako to da nema ništa??? Pa ima Viking, on radi do zore... 8)
Da nam dodje i neka druga vlast isto bi bilo sto se tiče radnog vremena kafića...koliko je meni poznato u nekim drugim gradovima ta uredba je već duže vrijeme na snazi. Kažu da imaju za cilj da mladi što manje vremena provode po kafićima i da što manje koriste alkohol i droge...Zato su oni primorani da se "ŠUTNU" do 21h :lol: pa im je svejedno kad će se ti kafići zatvoriti :?
Ko zna možda su ovi na vlasti ponekad i u pravu...meni ovo lično ne smeta zato što svejedno moram malo ranije leći zbog posla :cry:


P.S

KONAČNO DA SE NEKO JAVIO NA OVOM FORUMU, DANIMA NIKO NIŠTA NE PIŠE :cry:
da se menja VLAST.
Iz tvojih postova u Božije uši :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
HEKTAP
Posts: 817
Joined: 19.05.2005. 02:49
Location: Trg ratni profitera/Prnjavor

Post by HEKTAP »



Eh jeste mi vi mladi danas "snalazljivi",pa snadjite se malo! Zasto vam sluzi ta vasa glava?,za sisanje ili da vam ne pada kisa u stomak?!
Sta bi vi radili da nema tih popisanih kafica gdje se opijate i naduvate trave i ostali derivata pa neznate kuci doci!!!HEHEHE I jos bogatite vlasnike tih kafica(obicne rupe). A STO NEBI OTISLI NEGDJE U PRIRODU I AKO NISTA DRUGO MAKAR CETE DA UDISETE CIST VAZDUH!!! :smt033 :smt017 :smt013 :smt100 :smt097

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Kafici ,pivo,vasar :smt078 .
Radno vrijeme :smt017
Razlog omladina :smt033 :smt034 :smt038 :smt035 :smt057 :smt062 :smt071








:arrow: :arrow: :arrow:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

NIKOS
Posts: 5
Joined: 11.07.2005. 20:33
Location: OKOLO PARIZA/drenova

Post by NIKOS »

blacky, ako se tebi ne svida, nemoj ni ici tamo, de ima samo "seljaci". :evil: Tamo je fino, za mene, i ja misilm da nije samo za mene.
MI BOSANCI NAJBOLJI LJUDI!!!!!!!!!!!!!!

blacky
Posts: 5
Joined: 02.08.2005. 18:36
Location: Strpci

za NIKOS

Post by blacky »

Jesi ti gluv ili corav,... tebi se svidja ovo sta se dogadja u gradu, nema se gde da izadje, nema bioskopa, nema pozorista, nema koncerta, radno vrijeme katastrofa, ne desava se nista,...ne treba da se pije i loce alkohol,..ali b ar nek se ima gde da izadje, a tebi izgleda odgovara kaos drzava !?
...blacky...

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Ma to su ciste gluposti.
Radno vrijeme treba da postoji,al da se sankcionisu vlasnici ugostiteljskih objekata nije ok.
Bolje da prave racije :smt075 ,da vide ko zalazi u koji lokal,da li osoblje toci alkohol maloljetnicima,pa onda kazna ,al paprena za pocetak ,za primjer drugima ,pa ako treba i oduzimanje upotrebne dozvole pa ko voli nek izvoli.

Narod je stoka koja bleji i ceka na klanje. :twisted:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Moj komentar za prnja'orsku VLAS' :

U HAAG SCHNJIMA!!!!!!
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
HEKTAP
Posts: 817
Joined: 19.05.2005. 02:49
Location: Trg ratni profitera/Prnjavor

Post by HEKTAP »

Ma kakvi te Hag spopao???!!!...
Znas li ti Lune kolko to kosta da se jednom lopovu sudi???
I troskove opet mora da snosi radnicka klasa!!!
Njih treba da pojede MRAK!!!

iLI DA SACEKAMO JOS MALO MOZDA SE POUBIJAJU MEDJUSOBNO ZBOG NERIJESENIH RACUNA!!!HEHEHEHEHE Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii blago nama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt038 :smt023

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Ma nece tu niko nikoga izmedju sebe znaju oni sta gube, prepucavaju se javno da zamazu oci nama smrtnicima,
dok se mi nedignemo na vile i motike pa na CHENGELE SCHNJIMA nece biti bolje nista....
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

Sheki

Post by Sheki »

U kom ti vijeku zivis Luuuuuneeeeeeeeeeee.........

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Pa Lune je kao i svi mi u XXI v. ali nam je država zaostala kao da smo u feudalnom dobu! Hej, Luneru, čula sam da je većina ovih naših gradskih "rukovodilaca" išla skupa u razred pr. Gero, Savo Musić itd. Jedva čekam da se oni penzionišu pa da naš razred preuzme VLAS'! :D Ima da bude "Zlatno doba" Prnjavora.

"Ala bih se šingicala al mi ne da Vlado...!" Hehehe :lol:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Lune wrote:Moj komentar za prnja'orsku VLAS' :

U HAAG SCHNJIMA!!!!!!
EVO NESTO O OVOM HAGU I PRNJAVORCANIMA



NISAM ZA OVU STRANKU NA VLASTI NITI ZA KLEMPU I SLICNE NJEMU AL NEDAM TURCI DA SUDE SRBE PA NISU ONI KRIVI U SVEMU !!
NEDAJ SE KLEMPO OSTANI TAKAV NISI TI NEKA MAMINA MAZA OD DANAS ETO NA TVOJOJ STRANI MADA TE MRZI JE KAMIKAZA !!
AKO TI TREBA SUDITI NEKO NEK BUDU SRBI JER SI IH IZDO KRVAVI OZREN PAMTIMO DOBRO I TVOJE RJECI KLEMPAVA P*Z** !!! :oops:
MISLJENJE MOZE DA KAZE SVAKO IAKO NEKAD MOZDA JE RUZNO AL SRBSKI NAROD STO BLATIT ZELE MORAM DA KAZEM STVARNO JE TUZNO !
JER NEDAM NIKOM DA BLATI SRBE I VJESA NEGDJE NA TRULE VRBE PA MI SMO NAROD OD BOGA DANI I NISMO RASLI NA NEKOJ GRANI !!
RODJENI MI SMO KO I SVI DRUGI PRAVO NA ZIVOT I MI IMAMO I ZASTO ONDA U SVAKOM VJEKU HILJADE SRBA U BORBI DAMO !!
ZASTO NAS GONE LOGORE PRAVE SRBIMA MRTVIM STO SJEKU GLAVE I STO NAS POSLE SVAKOGA RATA NEKA BUDALA ZA ZLOCIN HVATA !!!!!!!!!![/b :roll: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

posmatrac
Posts: 18
Joined: 01.09.2005. 01:20
Location: EU

Post by posmatrac »

Zar je stvarno petkom radno vrijeme do o1,a subotom do 02??Pa ti funkcioneri nisu normalni!
DUM SPIRO SPERO

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

NIJE TO SVE NISTA IZNAD APSOLUTA STANUJE NA PRVOM KATU JEDAN GOSPODIN JANJIC ON TRAZI DA SE KAFIC ZATVARA U 23 h I ZBOG TOGA CE APSOLUT KAKO SAM SAZNAO IZ POUZDANIH IZVORA BITI ZATVOREN A DOTICNI GOSPODIN JE OD STANA NAPRAVIO RADNI PROSTOR I TO SU NASE VLASTI (koje su slijepe)PRECUTALE I SAD ZBOG JEDNOG COVJEKA TREBA DA SE ZATVORI I POSLEDNJA OAZA ZA MLADE KOJI SU NESTO DRUGACIJI I MAHOM MANJE BUCNI OD ONIH COBANA PREKO PUTA :cry: :twisted:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

posmatrac
Posts: 18
Joined: 01.09.2005. 01:20
Location: EU

Post by posmatrac »

Absolut je sasvim dobro i mirno mjesto ,ne razumijem sto nekome smeta????Seljaci su postali vlast eto sta je problem!Seljaci ubise grad Prnjavor !
DUM SPIRO SPERO

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

KAMIKAZA wrote:NIJE TO SVE NISTA IZNAD APSOLUTA STANUJE NA PRVOM KATU JEDAN GOSPODIN JANJIC ON TRAZI DA SE KAFIC ZATVARA U 23 h I ZBOG TOGA CE APSOLUT KAKO SAM SAZNAO IZ POUZDANIH IZVORA BITI ZATVOREN A DOTICNI GOSPODIN JE OD STANA NAPRAVIO RADNI PROSTOR I TO SU NASE VLASTI (koje su slijepe)PRECUTALE I SAD ZBOG JEDNOG COVJEKA TREBA DA SE ZATVORI I POSLEDNJA OAZA ZA MLADE KOJI SU NESTO DRUGACIJI I MAHOM MANJE BUCNI OD ONIH COBANA PREKO PUTA :cry: :twisted:
Nista od zatvaranja. Sad je dole "druga" prica, recimo, pravice se DNEVNI RASPORED a ne NOCNI.. :wink: Kapuchino..Topla cokolada..sta treba za zimu? 8)
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sta reci nego, SUPER :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Dobro se neko sjetio da istraje.Taj cice je zatvorio sve sto se god naslo ispod njegovog stana. sada ima da po danu pravimo zuraje, jeeeeee. Pa da vidimo! :twisted:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

posmatrac
Posts: 18
Joined: 01.09.2005. 01:20
Location: EU

Post by posmatrac »

Pametno ,nema sta :)
DUM SPIRO SPERO

User avatar
bLA
Posts: 414
Joined: 23.08.2002. 16:09
Location: Suckabaloo!

Post by bLA »

Bojana je napisala:
"Ala bih se šingicala al mi ne da Vlado...!" Hehehe


:D
Image

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Zdravo Bla! Nema te nesto na forumu. Nije bas mnogo interesantno glupirati se bez tebe, Kirka i zozonke. :(
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

zna li neko koliko novca u underground kanalima koshta dozvola za prekovremeni rad. evidentno je da vecina lokala u gradu (koji nisu u zanatskom centru) moraju da zatvore vrata i pozdrave musterije najkasnije do 00:00. S' druge strane za par velikih kafica to pravilo (tj. zakonska regulativa) ne vazi ni iz daleka !!!


sad se ja pitam ! dal' je meni nesto tu promaklo....mozda sam nedovoljno informisan pa izkritikovah ljude ni krive ni duzne.

ili...pitam se. :roll: :roll: :roll: :roll:
Pozdrav

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Najvaznije je poznanstvo, sa nekim ko se pita u gradu sta i kako tj. sa nekim od mocnijih ljudi, pa sada od velicine kafica odredjuju i cijenu a i sama pozicija vlasnika u strukturi lokalne moci, sto si visi kotiran u toj hijerarhiji loklanih mocnika to je cjena niza...ili obrnuto. Ko nema nikakve "veze" taj zatvara po zakonu :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

U pravu si Vrsta, jer u PRNJAVORU ako nisi IZ ISTOG SELA sa "glavonjom" morres da se pusis :wink: Ma dok je RAJE bice i ZURAJE 8) 8) 8) Pa makar po PARK(ovima)U visili :D :shock: :twisted:
...And Justice For All

Locked