Radno vrijeme kafica

Pamtim to kao da je bilo danas...
gOLUb85
Posts: 67
Joined: 07.10.2008. 08:26
Location: gdje je srcu najmilije

Post by gOLUb85 »

ma sta ti je, mi ovde radimo za 200 evra (i to sretni ako dobijemo platu svaki mjesec)
a vama vec na granici na ulazu u SLO dijele pare... bogati ste vi, jos da hocete i sa nama da podijelite 8)
BiH/RS/Prnjavor/Strpci

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

haha na granici dijele pare:D:Dma stoku su ovi slovenci ej:D neznas samo koliko mi je dosadilo zivjeti ovde.radije bih zivjeo u prnjavoru pun mi je vise k... slovenije i celja i ovih slovenčina:D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Dani_SLO wrote:haha na granici dijele pare:D:Dma stoku su ovi slovenci ej:D neznas samo koliko mi je dosadilo zivjeti ovde.radije bih zivjeo u prnjavoru pun mi je vise k... slovenije i celja i ovih slovenčina:D
Pa dobro drugar,ako ti je bas toliko lose,ako ti se toliko zgadili ljudi sa kojim dijelis svakodnevicu,pa sto onda ne napustis Sloveniju?Vrati se u Prnjavor i uzivaj kad je vec tako!
Image

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

Mr X wrote:
Dani_SLO wrote:haha na granici dijele pare:D:Dma stoku su ovi slovenci ej:D neznas samo koliko mi je dosadilo zivjeti ovde.radije bih zivjeo u prnjavoru pun mi je vise k... slovenije i celja i ovih slovenčina:D
Pa dobro drugar,ako ti je bas toliko lose,ako ti se toliko zgadili ljudi sa kojim dijelis svakodnevicu,pa sto onda ne napustis Sloveniju?Vrati se u Prnjavor i uzivaj kad je vec tako!
ma druže šta ču kud ču u PM kad sam ovde rodjen ovde odrasto odvde se školovo kuda da idem sad.druga stvar da sam ja rodjen u prnjavoru pa ajd da se vratim u prnjavor a ovako i posao skoro dobio ovde pa kuda sad da idem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Dani_SLO wrote:
Mr X wrote:
Dani_SLO wrote:haha na granici dijele pare:D:Dma stoku su ovi slovenci ej:D neznas samo koliko mi je dosadilo zivjeti ovde.radije bih zivjeo u prnjavoru pun mi je vise k... slovenije i celja i ovih slovenčina:D
Pa dobro drugar,ako ti je bas toliko lose,ako ti se toliko zgadili ljudi sa kojim dijelis svakodnevicu,pa sto onda ne napustis Sloveniju?Vrati se u Prnjavor i uzivaj kad je vec tako!
ma druže šta ču kud ču u PM kad sam ovde rodjen ovde odrasto odvde se školovo kuda da idem sad.druga stvar da sam ja rodjen u prnjavoru pa ajd da se vratim u prnjavor a ovako i posao skoro dobio ovde pa kuda sad da idem.
E vidis prijatelju upravo sam te zato i pitao. Znam ja kako je tebi vjeruj mi jer i ja zivim u Ljubljani i sve sam to prosao prije nekoliko godina. Htjedoh ti samo ovo reci?! Znam ja da su Slovenci ****** ali ima ih i mnogo super ljudi,a tako je i svagdje na svijetu. E,sad ne treba ipak toliko pljuvati po ljudima recimo koji su nam pruzili skolovanje,radna mjesta,platu,osiguranja i sl.Na to sam mislio,mada znam da ti je to sve prepizdilo ali i ja sam tako razmisljao kad sam bio negdje tvojih godina (ne znam koliko jih imas,ali predpostavljam 20-21 tu negdje)!
Image

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

Mr X wrote:
Dani_SLO wrote:
Mr X wrote:
Dani_SLO wrote:haha na granici dijele pare:D:Dma stoku su ovi slovenci ej:D neznas samo koliko mi je dosadilo zivjeti ovde.radije bih zivjeo u prnjavoru pun mi je vise k... slovenije i celja i ovih slovenčina:D
Pa dobro drugar,ako ti je bas toliko lose,ako ti se toliko zgadili ljudi sa kojim dijelis svakodnevicu,pa sto onda ne napustis Sloveniju?Vrati se u Prnjavor i uzivaj kad je vec tako!
ma druže šta ču kud ču u PM kad sam ovde rodjen ovde odrasto odvde se školovo kuda da idem sad.druga stvar da sam ja rodjen u prnjavoru pa ajd da se vratim u prnjavor a ovako i posao skoro dobio ovde pa kuda sad da idem.
E vidis prijatelju upravo sam te zato i pitao. Znam ja kako je tebi vjeruj mi jer i ja zivim u Ljubljani i sve sam to prosao prije nekoliko godina. Htjedoh ti samo ovo reci?! Znam ja da su Slovenci ****** ali ima ih i mnogo super ljudi,a tako je i svagdje na svijetu. E,sad ne treba ipak toliko pljuvati po ljudima recimo koji su nam pruzili skolovanje,radna mjesta,platu,osiguranja i sl.Na to sam mislio,mada znam da ti je to sve prepizdilo ali i ja sam tako razmisljao kad sam bio negdje tvojih godina (ne znam koliko jih imas,ali predpostavljam 20-21 tu negdje)!
ma mislio sam reci da su mi dosadili slovenci kao narod i sve mi dosadilo a inace svaka cast svima ja sam ovde rodjen i takoreči skolovali me slovenci isve al ipak da nema i ovde našeg naroda i nasih diskoteka da izlazim da su samo slovenci oko mene poludio bi matere mi:Dma znas i sam kako je kad izadješ negde na našu svirku uzivo i ima dosta naseg naroda kako se nekako osečaš kao da si sa svojim zemljacima u svom zavičaju. pozz ljudino :wink:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

gOLUb85
Posts: 67
Joined: 07.10.2008. 08:26
Location: gdje je srcu najmilije

Post by gOLUb85 »

a sta bi tek rekao da si negdje dalje, u austriji, njemackoj ili jos dalje...pa ti bi se ubio... :D
BiH/RS/Prnjavor/Strpci

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

gOLUb85 wrote:a sta bi tek rekao da si negdje dalje, u austriji, njemackoj ili jos dalje...pa ti bi se ubio... :D
i to sto kazes imam bar sreče da nisam toliko daleko pa sam skoro svaki mjesec u prnjavoru...ajoj čuti samo neznam sta bi bilo da sam negde u australiji ili nesto slicno:D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

gOLUb85
Posts: 67
Joined: 07.10.2008. 08:26
Location: gdje je srcu najmilije

Post by gOLUb85 »

Dani_SLO wrote:
gOLUb85 wrote:a sta bi tek rekao da si negdje dalje, u austriji, njemackoj ili jos dalje...pa ti bi se ubio... :D
i to sto kazes imam bar sreče da nisam toliko daleko pa sam skoro svaki mjesec u prnjavoru...ajoj čuti samo neznam sta bi bilo da sam negde u australiji ili nesto slicno:D

svaki mjesec? ja da sam u sl bio bi svaki vikend u Pr...
BiH/RS/Prnjavor/Strpci

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

gOLUb85 wrote:
Dani_SLO wrote:
gOLUb85 wrote:a sta bi tek rekao da si negdje dalje, u austriji, njemackoj ili jos dalje...pa ti bi se ubio... :D
i to sto kazes imam bar sreče da nisam toliko daleko pa sam skoro svaki mjesec u prnjavoru...ajoj čuti samo neznam sta bi bilo da sam negde u australiji ili nesto slicno:D

svaki mjesec? ja da sam u sl bio bi svaki vikend u Pr...
e jbg nemere to tako:D bio bi i ja da se ima para za svaki vikend ii u RS a i poso me **** nemogu uvek dobiti slobodno.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Nemere to tako Dani moras nam doci u zanaCki svake sedmice sa vrecom evra
da nam placas pice :)

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

Oleg wrote:Nemere to tako Dani moras nam doci u zanaCki svake sedmice sa vrecom evra
da nam placas pice :)
nema se bas vreča evra al nema frke kad dodjem častim piče :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: RADNO VRIJEME KAFICA

Post by vrsta8472 »

Преузето са

http://www.opstinaprnjavor.net/index.ph ... 35&lang=sr
НАСТАВАК 17. СКУПШТИНСКОГ ЗАСЈЕДАЊА

19.05.2010. – Одборници Скупштине општине Прњавор усвојили су Одлуку о вриједности бода за обрачун комуналне накнаде за 2010. годину и закључак да се до доношења измјене Закона о грађевинском земљишту Републике Српске обустави доношење рјешења о утврђивању накнаде за трајно кориштење градског грађевинског земљишта, и тиме грађанима плаћење обавезe по овом основу умањили за око 30 одсто. „ Прије доношења нове одлуке грађани су плаћали и комуналну накнаду и трајну ренту.

Новом одлуком је регулисано плаћање комуналне накнаде у нешто већем износу, али ће обустављањем наплате трајне ренте укупна обавеза коју грађани плаћају по овом основу бити умањена у односу на предходни период „ рекао је начелник општине Прњавор мр Дарко Томаш по завршетку 17. скупштинског засједања. Начелник Томаш је истакао, да и нова Одлука о комуналним таксама, коју су одборници такође усвојили на 17. скупштинском засједању доноси одређена смањења, али и одређене погодности чији је циљ стварање што боље пословне климе на подручју општине Прњавор.„ Новом Одлуком о комуналним таксама привредници који пријављују или одјављују радњу у току календарске године, неће морати плаћати цијели износ комуналне таксе, већ износ који је пропорционалан мјесецима у којима је радња пословала. Такође они послодавци, који тек оснивају радње плаћаће умањен износ комуналне накнаде и то, у првој години рада он ће износити 50 одсто, у другој 75 одсто, док би тек у трећој години послодавци плаћали пуни износ“, рекао је начелник општине Прњавор мр Дарко Томаш. Он је нагласио, да је приликом израде ове одлуке прихватио и већину приједлога Занатско – предузетничког удружења Прњавор, а који су се у највећој мјери односили на смањена комуналне таксе за одређене привредне категорије. Предсједник Скупштине општине Прњавор Жељко Симић је рекао, да је наставак 17. редовне сједнице био изузетно конструктиван и да су одборници у расправа и дискусијама давали квалитетне приједлоге за понуђени материјал, те да је усвојена и Одлука о условима и начину организације јавног превоза лица и ствари у друмском саобраћају на подручју општине Прњавор, Одлука о такси превозу, Одлука о начину и условима продаје непосредном погодбом неизграђеног грађевинског земљишта у државној својини, Одлука о измјени Одлуке о градском грађевинском земљишту, Одлука о измјени и допуни Одлуке о давању пословних простора и објеката на привремено коришћење, те Одлука о сталној мјесечној накнади члановима Општинске изборне комисије Прњавор. „ Усвојен је и нацрт Одлуке о стипендирању ученика и студената и нацрт Одлуке о начину пружања правне помоћи у Административној служби општине Прњавор.
Одборници су усвојили и нацрт Одлуке о радном времену у угоститељским, трговинским, занатским, услужним и другим објектима на подручју општине Прњавор, као и закључак да се у року од 30 дана проведе стручна јавна расправа о нацрту ове одлуке „ истиче Симић.
Зна ли ко, од колико до колико. Ко гдје, када?! И гдје ће бити јавна расправа?!
Last edited by vrsta8472 on 21.05.2010. 14:06, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: RADNO VRIJEME KAFICA

Post by MAXIMUS »

Kako je krenulo uvesce i policiski sat ponovo ! :|
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Radno vrijeme kafica

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Radno vrijeme kafica

Post by nenad 10 »

strucni saradni za odnose sa javnoscu.blablabla.samo izmisljaju radna mjesta.budjet je majka SNSD-a.rodjaci,rodice,supruge,ljubavnice.kume,kumovi itd.ima li tome kraja.prije par dana ja u socijalno kad tamo nova faca simiceva zena.je>>m te drzavo.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Radno vrijeme kafica

Post by Hirurg »

nemoj tako nenade :) pa ona je dosla svojim zalaganjem i radom :smt005 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Radno vrijeme kafica

Post by vrsta8472 »

Rešić: Komunalni policajci moći će da zabrane rad kafićima

Image

Prema novom zakonu o Komunalnoj policiji Republike Srpske, komunalni policajac će, ukoliko utvrdi kršenje neke od zakonskih odredaba ili odredaba iz dozvole za rad određenog ugostitetljskog objekta, moći da na sedam dana zatvori taj objekat.

Ministar uprave i lokalne samouprave Srpske Lejla Rešić rekla je Srni da tačno radno vrijeme ugostiteljskih objekata zavisi od odluka lokalnih zajednica, ali da je veoma bitno što je Komunalna policija dobila mogućnost da zabrani rad onima koji ne budu poštivali te odluke.

“Nadamo se da ćemo na ovaj način uvesti više reda u ovu oblast i da smo došli do dobrih rješenja“, rekla je Rešićeva u intervjuu Srni.

Ona ističe da je novim zakonom tačno definisano kakva je procedura prilikom kontrole, zatvaranja ugostiteljskih objekata, ali i uopšte kada je riječ o radu Komunalne policije.

Rešićeva je najavila da će resorno ministarstvo u prvom kvartalu ove godine poslanicima ponuditi i nacrt novog zakona o izmjenama i dopunama zakona o lokalnoj samoupravi i nacrt zakona o izmjenama i dopunama zakona o statusu i platama funkcionera u jedinicama lokalne samouprave.

Govoreći o stanju u lokalnim zajednicama, Rešićeva naglašava da je situacija teža u ovo doba godine zbog slabijeg priliva prihoda u budžet, ali da nema primjera da je situacija drastično lošija nego prethodnih godina.

“Vlada Republike Srpske je na prošloj sjednici usvojila odluku o isplati prve tranše nerazvijenim i izrazito nerazvijenim opštinama, za koje vjerujemo da će pomoći opštinama da prevaziđu ovu situaciju. Druga tranša biće otprilike za neka dva do tri mjeseca, a kvartalno i naredne dvije“, rekla je Rešićeva.

Ona je naglasila da u razvoju lokalnih zajednica ogromnu šansu nudi i međuopštinska, odnosno regionalna saradnja projektima kao što je “Podrinje” ili sufinansiranje projekata iz IPA fondova.

“Dva saveza opština i gradova – Republike Srpske i Federacije BiH prave prednacrt zakona o međuopštinskoj saradnji“, navodi Rešićeva i napominje da bi jedan takav zakon lokalnim zajednicama bio od pomoći i podstakao ih da još više ulaze u komunikaciju i saradnju.

Rešićeva kaže da je i “Bikon šema” pokazala da opštine razmjenjuju dobru praksu, a da se i Švajcarska ponudila da pomogne kada zakon dođe u fazu nacrta.

Ministar uprave i lokalne samouprave Republike Srpske napominje da se na sjednici Kongresa lokalnih i regionalnih Savjeta Evrope, nedavno održanoj u Strazburu, kojoj je i bh delegacija prisustvovala, moglo čuti niz dobrih primjera i mogućnosti za unapređenje položaja romske populacije u lokalnim zajednicama.

“U drugoj polovini godine, kada vidimo šta se to sve nudi, naći ćemo načina, a već i ovdje imamo dobru zakonsku regulativu, da se odmah uključujemo u te programe“, naglašava Rešićeva u intervjuu Srni.

Kada je je riječ o radu ministarstva kojim rukovodi, Rešićeva se osvrnula na pozitivan izvještaj Glavne službe za reviziju javnog sektora Republike Srpske za 2011. godinu.

“Takvo stanje sam naslijedila – pozitivne izvještaje ministarastvo je dobijalo i prije mog dolaska, tj. od kada postoji Glavna služba za reviziju javnog sektora. Međutim, svaki novi izvještaj je dodatna obaveza da radimo odgovornije i bolje“, zaključila je Rešićeva.

(Srna)

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Radno vrijeme kafica

Post by vrsta8472 »

Školovan konobar biće na cijeni

BANJALUKA - Smanjenje procedure za registraciju ugostiteljskih objekata na samo tri dana, rezanje troškova za prijavljivanje ugostiteljske djelatnosti, ali i stavka da će ubuduće kao konobari moći raditi isključivo radnici sa završenom ugostiteljskom školom, samo su neke novine navedene u Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama Zakona o ugostiteljstvu RS.

Nacrt zakona Ministarstvo trgovine i turizma RS objavilo je na svojoj internet stranici, a on će u predloženoj formi ući u postupak javnih rasprava, tokom kojih će ugostitelji RS moći izložiti dodatne primjedbe i sugestije na njegov sadašnji tekst.

Izmjenama je predviđeno da nadležni organ lokalne uprave, ukoliko ugostitelj ispunjava uslove, mora odobriti početak rada u roku od tri dana od trenutka podnošenja zahtjeva.

Nacrtom zakona izbrisana je obaveza ugostitelja da uz zahtjev za registraciju nadležnom organu dostavlja pisanu i ovjerenu izjavu o ispunjenosti minimalno-tehničkih uslova za obavljanje ugostiteljske djelatnosti, što takođe predstavlja smanjenje administrativnih formalnosti u postupku registracije ugostiteljske djelatnosti.

Između ostalog, predviđeno je da ugostitelj mora ispunjavati uslove za obavljanje ugostiteljske djelatnosti u pogledu poslovnog prostra, opreme i uređaja, što će tržišna inspekcija u roku od 45 dana od dana registracije provjeravati.

Svakako jedna od najbolnijih tačaka domaćih ugostitelja, koja se tiče dužine radnog vremena ugostiteljskih objekata, u okviru izmjena i dopuna Zakona u ugostiteljstvu ostaje na lokalnom nivou odlučivanja, tako da će se za pomjeranje radnog vremena objekata ugostitelji morati boriti na lokalnom nivou.

Željko Tatić, predsjednik Udruženje radnika ugostiteljstva i turizma RS, ocijenio je da je ulazak u postupak izmjena Zakona o ugostiteljstvu RS odličan potez.

On je komentarišući osnovne izmjene istakao kako radeći u Banjaluci nije imao nikakav problem da djelatnost registruje za jedan dan, ali je naveo da se dužina trajanja procedure registracije razlikuje od grada do grada.

"Kada je u pitanju Banjaluka, nama daleko veći problem predstavlja radno vrijeme ugostiteljskih objekata. Ovo je veliki grad u koji stiže sve veći broj turista, koji kada dođu iza 12 časova nemaju gdje da jedu", rekao je Tatić, dodavši da na potezu Gradiška - Laktaši ugostitelji mogu raditi od nula do 24 časa.

On je ocijenio kako je predviđena stavka da će konobari morati imati završenu srednju ugostiteljsku školu takođe veoma pozitivan pomak.

"Ugostiteljstvom treba da se bave ljudi koji su u struci školovani za taj posao ili oni koji su položili dovoljan broj stručnih ispita za to. Mislim da bi ovakva odredba, između ostalog, sigurno podigla školovanje u ugostiteljskoj školi na viši nivo", ocijenio je Tatić kratko dodavši da bi trebalo da bude sasvim normalno "da svako radi svoj posao".

Iz Privredne komore RS potvrdili su nam da su upoznati s najnovijom objavom Nacrta zakona o izmjenama i dopunama Zakona o ugostiteljstvu RS, te da će u najskorijem roku održati jave rasprave tokom kojih će privrednici ugostiteljskog sektora moći da iznesu svoj stav o novim zakonskim rješenjima.


2/3 конобара у Прњавору остаје без посла, ако се усвоји овај закон.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Radno vrijeme kafica

Post by vrsta8472 »

Javna rasprava o nacrtu Odluke o radnom vremenu

Javna rasprava o nacrtu Odluke o radnom vremenu u ugostiteljskim, trgovinskim, zanatskim, uslužnim i drugim objektima na području opštine Prnjavor biće održana u srijedu 12. juna 2013. godine sa početkom u 16.00 časova u Centru za kulturu.

Cilj javne rasprave je prikupiti prijedloge, sugestije i primjedbe na nacrt ponuđenog dokumenta. Nacrt odluke dostupan je šalter-sali opštine Prnjavor i na zvaničnom veb-sajtu opštine Prnjavor www.opstinaprnjavor.net.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Radno vrijeme kafica

Post by vrsta8472 »



Сутра ће бити весело у Д. културе :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Radno vrijeme kafica

Post by Nicky »

Ja iskreno mislim da je ovo smijesno...kome je u interesu da se skrati radno vrijeme? Grad je ionako mrtav, nigdje nikog, ugostiteljski objekti ce morati da se zatvaraju, i doce do jos vece tuge i bijede. Kao izgovor tu nalaze nekakve probleme u narusavanju javnog reda i mira nakon ponoci...e pa tu su krivi vasi dragi roditelji, i vas kucni odgoj, i naravno (ne)rad nase i vase policije. Da oni rade bar pola svog posla, ne bi nikad ni bilo problema u gradu, a i oni ih uglavnom i proizvode svojim bezobraznim i nekulturnim ponasanjem, odnosno pokusajima sprovodjenja sile.

Uglavnom, najbolje donesite odluku da sve radi do 4, pa fino idemo nakon posla svi kuci i da se ne smije ni izlaziti nigdje, policijski cas vratiti.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Radno vrijeme kafica

Post by JOKARA »

Нема шта Ники,елаборирао си аргументовано до најситније појединости. :wink: :smt006
Свако зна своје, милиција свачије !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Radno vrijeme kafica

Post by murgo »

prnjavor=grad kafica!
pitam se gdje su zanatlije? u prnjavoru je proslo vrijeme kad se nesto proizvodilo! za vrijeme i poslije ovog zadnjeg rata nikle su po gradu ilegalno izdradjene prčvarnice koje treba da se pozatvaraju! a sto se tice radnih mjesta: motike u ruke!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Radno vrijeme kafica

Post by KAMIKAZA »

:D Milicijo postupi po naredjenju... :) popijte pivo i caoooo. :D ko ce koga da kontrolise,pa ljudi nemaju vremena da hvataju lopove a kamo li postene gostionicare...
Ja imam jednu ideju :) opet ja,al sta ces,neko mora..ja bi da se donese zakon kojim bi se odobrio rad kafica i kafana non stop,ali uslov bi bio da gazda kafane radi od 24h-7h.ko moze i zeli neka radi,ali nema pravo da maltretira radnike,a isto bi uveo i u trgovinama,samo kod njih od 20-7h da radi gazda,kao i praznike i nedelje,ako zeli da zaradi neka se zrtvuje,nekad mi dodje zao tih ljudi jer rade non stop,znam da im je zelja i nuzda da zarade,ali ne ispastaju samo oni vec i njihova djeca.Gazde mogu da biraju,hoce ili nece,a radnici ne mogu. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked