Radno vrijeme kafica

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
slavkomales
Posts: 16
Joined: 13.07.2005. 03:12

Post by slavkomales »

MA PLATIS POLICAJCU PICE I DERI DO ZORE JA SAM LICNO PRISUSTVOVAO TAKVOM SLUCAJU GAZDA OBRNU PAR TURA I AJMO JOVO NANOVO
nas dvojica pet kartona

Nola
Posts: 38
Joined: 04.06.2005. 08:41

?

Post by Nola »

Izvini slavko sto mijenjam temu ali interesuje me,,,,,
Jesi ti iz Mravice?

User avatar
sale
Posts: 6
Joined: 03.01.2007. 20:54
Contact:

Post by sale »

vrsta8472 wrote:
Kako to da nema ništa??? Pa ima Viking, on radi do zore... 8)
Da nam dodje i neka druga vlast isto bi bilo sto se tiče radnog vremena kafića...koliko je meni poznato u nekim drugim gradovima ta uredba je već duže vrijeme na snazi. Kažu da imaju za cilj da mladi što manje vremena provode po kafićima i da što manje koriste alkohol i droge...Zato su oni primorani da se "ŠUTNU" do 21h :lol: pa im je svejedno kad će se ti kafići zatvoriti :?
Ko zna možda su ovi na vlasti ponekad i u pravu...meni ovo lično ne smeta zato što svejedno moram malo ranije leći zbog posla :cry:



da se menja VLAST.
Iz tvojih postova u Božije uši :!:
TAJ ZAKON JE SAMO KOD VAS ......KOD NAS SE NE IZLAZI IZ KAFICA PRIJE 6 NARAVNO SUBOTOM......A KAD SAM BIO KOD VAS SAMO DO 2 :twisted:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

pa ne dolazi kod nas onda
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

KUPIS SEBI GAJBU PIVE I KOJU FLASU ALHOSA :smt030 , DOBRO DRUSTVO, KOJA TREBA I ETO FESTE. JEBES TI ONU GUZVU PO ZANATSKOM. :o.
NEZNAM DAL JE BIO IKO U SPEJSU GORE IZNAD PET LAMPI. CINI MI SE DA JE JEDNO NA DRUGOM STAJALO. JA NEZNAM KAKVE KORISTI IMA GAZDA STO JE LOKAL PUN KO SIBICA, A KONOBAR NEMOZE PROCI DA TI DONESE PICE. I STA DA SLUCAJNO IZBIJE POZAR, JEDNI DRUGE BI PREGAZILI. CUO SAM DA JE ZATVOREN SADA, POSTO JE ZGRADA STARA I PLOCA NEMOZE IZDRZATI TOLIKI KAPACITET LJUDI.
Idemo dalje ...

User avatar
sale
Posts: 6
Joined: 03.01.2007. 20:54
Contact:

Post by sale »

regeman wrote:pa ne dolazi kod nas onda
DOLAZIT CU I DALJE KAD MOGNEM SAMO ZATO JER IMATE LIJEPE CURE DO BOLA ......DVAPUT TRIPUT ZAML NISAM FASOVO RADI TOGA ALI ETO MENE OPET KAD MOGNEM

User avatar
sale
Posts: 6
Joined: 03.01.2007. 20:54
Contact:

Post by sale »

ROCKY U TEBE JE DOBRA IDEA SAMO MORACU MALO DA UPOZNAM LJUDE KOD VAS :D SLABO IKOG TAMO ZNAM...USTVARI NEZNAM NIKOG OSIM PAR CURA

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

sale wrote:ROCKY U TEBE JE DOBRA IDEA SAMO MORACU MALO DA UPOZNAM LJUDE KOD VAS :D SLABO IKOG TAMO ZNAM...USTVARI NEZNAM NIKOG OSIM PAR CURA
Sta te briga...jos ako nisi iz Prnj.,curama mozes samo atraktivniji biti....samo navali,bez ustrucavanja...ko se ljuti....ma znas vec... :lol:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

n0b0dy
Posts: 4
Joined: 15.01.2007. 12:00
Location: EU

Post by n0b0dy »

:D
Image
There is no replacement for qubic displacement!

User avatar
sale
Posts: 6
Joined: 03.01.2007. 20:54
Contact:

Post by sale »

jste samo da se nabacujem pa kad dobijem opet flasu po glavi .....salim se iako sam jos mlad nebojim se pa makar me ubili :twisted:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

ja sam
Posts: 43
Joined: 06.02.2007. 13:06

Post by ja sam »

Jesu li ovo slike odkako je ponovo otvoren?

ja sam
Posts: 43
Joined: 06.02.2007. 13:06

Post by ja sam »

Boze,strasno da nema Pedje,Sirka,Peska,Dade Devica za sankom ,smjela bi da se kladim da ovo nije iz Prnjavora slika,ko su ovi ljudi?

User avatar
slavkomales
Posts: 16
Joined: 13.07.2005. 03:12

Re: ?

Post by slavkomales »

Nola wrote:Izvini slavko sto mijenjam temu ali interesuje me,,,,,
Jesi ti iz Mravice?
nisam ja sam iz Civcija
nas dvojica pet kartona

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: ?

Post by seljak iz skakavaca »

slavkomales wrote:
Nola wrote:Izvini slavko sto mijenjam temu ali interesuje me,,,,,
Jesi ti iz Mravice?
nisam ja sam iz Civcija
Znamo se 100%

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

Pa ja mislim da bi bilo najbolje da se radi od jutra do sutra. Salim se, pa najdalje do 2h, ali da to bude zadnja granica. Vecina ih radi i onda sutradan budu nikakvi. Zasto to i zbog cega???!
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

trebali bi uvesti starosnu granicu i da se pridrzavaju a ne samo na papiru ispod 16 poslije 12 nema sta da traze u gradu a o tocenju alkohola maloljetnicima da ne pricam smatran da bi svaki konobar trebao da trazi isprave ukoliko sumnja da je osoba maloljetna...
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Problem je sto kod nas zakoni sluze za popunjavanje budzeta , pa tako kada manjka novca u budzetu 'ajmo ganjat' zakon a u medjuvremenu nikoga nije briga sta se radi ...
I druga stvar ako je maloljetniku zabranjeno kretanje poslije 23.00h sta imaju lokali sa tim ... trebalo bi sankcionisati roditelje a ne vlasnike lokala ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

Sve to i nekako ali jos tocenje alkohola mladjima od 18 god. To je tek propast
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

mnogi roditelji ni ne znaju gdje im se djeca nalaze a kamoli sta rade svi bi zajedno trebali da kontrolisu i roditelji i konobari jel to sve ide iz krajnosti u krajnost :smt030
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

sena internetusa wrote:svi bi zajedno trebali da kontrolisu i roditelji i konobari
Konobar je konobar ( nista lose ) a ne dadilja !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ja ionako u zadnje vrijeme slabije posjecujem kafiće...
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

PA AKO SE OVAKO NASTAVIIIIIII ;VLAST CE UVESTI POLICIJSKI CAS; I ZABRANU KRETANJA POSLIJE 23 h !!!!!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Па у БЛ је прошле године скоро и уведен: уведено је максимално радно вријеме до 21h! Послије тога немаш више гдје ни 'љеба да купиш! Касније су пекарама продужили до поноћи... Главни град Републике Српске... Образложење је било да се испред пекара и продавница ствара гужва и нереди... шта ли полиција ради??
Некако то код нас све иде кркански, најлакшим путем, не размишља се о неким софистицираним рјешењеима. Ово увођење радног времена кафића је чиста глупост, ништа се тиме није постигло. Па онај Закон о забрани пушења, па забрана точења алкохола млађима од 18 год., све сами промашај за промашајем. Или је закон кркански, или га нико не спроводи!
Живјели!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:idea: PO MOME BI RADNO VRIJEME TREBALO BITI ZA SVE DO 24 h, A POSLIJE TOGA BI DOZVOLIO RAD SAMO LOKALIMA KOJI SU SPREMNI DA MJESECNO PLATE; RECIMO 5000 KM ;NADOKNADE U VIDU DODATNOG PAUSALNOG POREZA; I TA SREDSTVA BI USMJERIO U DOBROTVORNE SVRHE; ILI U IZGRADNJU SPORTSKIH TERENA I SLICNOG; KO MOZE NEKA PLATI I RADI KO NE MOZE NEKA ZATVORI U 24 h. 8)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked