Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by KAMIKAZA »

Negdje je neko pomenuo Gatarica kao eventualnog kandidata,pa evo i ja sam ubjedjen da samo neko ovakav,drzak,uporan,realan,jak,glasan,neiskompromitovan,zeljan pobjede moze skinuti nekoga kao Dodik,mislim da o ovoj ideji i SDS treba da razmisli.
Image
Kakvo je vase misljenja o tome ?
Image
Dali Dodik prizeljkuje Bosica za protivnika ?
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Iris »

Da, u jednom potezu :wink:
Mawashi geri i to lijevom nogom i gotov je

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Zar »

Nas Gataric moze volu rijep da iscupa! Srusio bi Mileta ocas posla :D

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by julija »

Kada je reč o dr Siniši Gatariću, a u pitanju je RS..
odgovor u reči je: može
odgovor u pesmi: zovi, samo zovi..svi će sokolovi..za te život dati x

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by svraka »

Заправо, неминовност! И велики губитак за локалну заједницу-општину Прњавор. Али велики добитак за цијелу РС!

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by zox007 »

Jaka tema Kami,iskreno govoreći neznam...Neko definitivno treba da ga sruši,mislim da samo Dodik može "srušiti" Dodika,ako se razumijemo....Nastavak ovakve politike SNSD-a vodi samo socijalnim nemirima,i izlaženjem na ulicu boraca,radnika (posla je i firmi je svakim danom manje),pa i budžetski korisnika(ovo što sad "vrate",sigurno će uskoro opet pribjeći istim mjerama... mada realno gledano u odnosu na radničku,bužetska plata nije "mala")....opet "opozicija" svojim "ispadima" više ide Dodiku na ruku,nego na štetu...moje mišljenje :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by KAMIKAZA »

Po meni je za sada Gataric jedina solucija ,ako je SDS u pitanju i njihov predstavnik.Bosic mi ne uliva povjerenje i imam osjecaj da ce ga Dodik nekom aferom eliminisati na par dana prije izbora,degradirat ce ga i odnijeti pobjedu,osjecam da je on Dodiku najbolji konkurent,mislim najbolji po Dodika.
Ne volim igru sa starim potrosenim kartama,ja kad igram poker uvjek igram sa novim spilom karata,zato bi podrzao Gatarica.

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by ZMIJA »

Siniša Gatraić bi sigurno pobjedio Dodika u rvanju ispd pasa, takozvanim rimsko grčkim stilom,ali na izborima za predsjednika Republike Srpske sigurno bi izgubio te izbore, jer Dodik ipak nije Klabaić.
Ružno je koristiti ove riječi o rušenju, valjada u srpskom riječniku ima prikladniji riječi od riječi rušenje Dodika,jer u našoj istoriji Srbi su mnogoga rušili i srušili, jer za rušenje netrebaju majstori ,stoka ruši tor ,šumokradica ruši šumu,dabrovi ruše stabla itd itd.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by KAMIKAZA »

Rusenje je bas prava rijec,jer se on toliko ustabilio, kao da je uzidan. :)
Mislim da je Svraka dobro objasnio na onoj drugoj temi,kada je poredio Gatarica i Kalabica,i kad je rekao da bi saobracajni znak odnio pobjedu protiv Kalabica.I ovdje bi se to moglo primjeniti,ali ne u toj mjeri jer u pitanju su visi interesi svih nas,ipak taj neko treba ponuditi nesto novo ovom narodu.Gataric se dokazao da je spreman za verbalne duele,Dodiku treba neko ovakav na drugoj strani,neko ko ce mu stresti u facu sve sta misli,bez obzira dal je to tacno ili nije,neko ko ce javno u oci da mu kaze ako ne svoje misljenje onda misljenje vecine naroda.Bosic definitivno nije covjek koji se moze suprodstaviti tiraninu kao Dodik,oduvace ga kao postansku marku. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Iris »

Ja ovo srušiti shvatila u bukvalnom smislu pa predložila mawashi geri :wink: , šalim se naravno
Naravno da može, ali morate biti svjesni da SDS ima još nekoliko kandidata koji su u mogućnosti da na predstojećim izborima pobijede aktuelnog predsjednika države.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by KAMIKAZA »

Nebi bas rekao da imaju jos nekoga,onaj Tadic nije ni Bosicu do koljena,on se vec jednom okusao i mislim da mu nece pasti na um da to ponovi.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by ZMIJA »

Netreba podcjenjivati radikale,pa makar oni bili i bivši, Ognjen Tadić je šešeljev đak, kao i Aleksandra Vučić,sjećam se ih kao silnih radikala, velikih Srba, sa granice Velike Srbije,Karlobag ,Karalovac Virovitica,pa vidjesmo šta se dogodi u Srbiji,mada Republika Srpska još nije ni blizu Srbije,
Moguće je da Ognjen Tadić na izborima pobjedi za srpskog člana predsjedništva,ako se kandiduje,i ako kolaicija okupljena oko 1.Marta uspije u Republiku Srpsku ubaciti 100.000 glasača, i na taj način eleministi entitetsko glasanje,slobodno može ponoviti onu čuvenu rečenicu u noći kad je izgubio izbore :,,laku noć Republiko Srpska''
Vučić već planira zajedničku sjednicu svoje buduće Vlade održati u Srajevu zajedno s Vijećem ministara BiH, a Ognjen Tdić ako pobjedi može predložiti i zajedničku sjenicu entitetskih vlada u Doboju,dok se Ustav BiH ne promjeni ,i dok BiH ne postane jedinstvena država,bez Kantona i Entiteta.
Možda će ovo sve biti neka mirna reintegracija u ,,Veliku Srbiju'', ili neku novu krnju Jugoslaviju,radikali su skinuli šubaru,ali imje kokarda ostala u glavi :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Hirurg »

koliko znam tadic nije uspio da pobijedi ni kuzmanoovica a dodik ga razbio! gataric ima jedino sanse da pobijedi milu u pljuvanju u dalj! ne znam cemu sad ova tema kamikaza kad nema pojma o tom, jesu ovo tvoji snovi ili sta? nekad i ti kenjas ko maksim

uostalom tebi je svejedno ko god da je presjednik kad si ti auslander!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Iris »

Kami, svaka čast na izboru fotografije za početak teme!
Na njoj možemo vidjeti sve vrline našeg dr Gatarića! Lice koje istovremeno pokazuje dobrotu, skromnost, ali i jednu bistrinu i oštrinu pogleda= intelekt (mozak kao kristal) :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by KAMIKAZA »

Evo ima i onih koji misle da je to nemoguce, :D mislim ovako jedan scenario,ali zamislite samo sada da Dodik u poslednjih 2 mjeseca toliko iskompromituje Bosica,kao sto se desilo na poslednjim izborima u njemackoj,iskoci afera i onda mora da se pojavi rezervni igrac.Koga bi SDS isturio u prvi red.Rekao sam sa Bosicem SDS gubi,ali sa kime bi mogao da dobije izbore to je pitanje,dal ce biti pameti da se napravi rotacija kandidata,to je ne mogu da znam,ali sve mi ovo lici na izbore u Prnjavoru,kada je Kalabic bio kandidat,a svi smo znali da on nema sanse ni (kako Svraka rece) protiv saobracajnog znaka da pobjedi.Meni je sada Bosic kao Kalabic onda,samo smireniji i pametniji lik,ali nemocan spram Dodika. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by ZMIJA »

Milorad Dodik je njveća noćna mora cijele opzicije u Republici Srpskoj, i ne samo opozicije u Republici Srpskoj već i šire,i on nema potrebe se služiti takvim stvarima,i kakvu bi to on aferu mogao izlistati protiv Bosića,kad je čovjek relativno pošten političar u odnosu na mnoge ,ali Bosić nije kalibar političara koji može Dodiku parirati, i najveći hedikep SDS a kriza lidera ,i prenaglašena horizontalna organizacija stranke, što nije u opštem političkom trendu, jer i mala djeca znaju da današnje stranke počivaju isklučivo na haraizmi lidera.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Iris »

E onda Dodik gubi 100% jer je ANTIharizmatičan!

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by zox007 »

Antiharizmatičan! :smt005 Koliko god bio protiv politike,gospodina Dodika, ne mogu da kažem da je antiharizmatična osoba,pobogu Iris,pa čovjek je sve ove godine na vlasti.....Ako nije to stekao "radom",onda je harizma sigurno u pitanju,zar ne? :D

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Iris »

Ja napisala svoje mišljenje.
Tebi je možda harizmatičan :D :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by KAMIKAZA »

Nesto ce on vec da mu nadje samo polako,neki tajni snimak,neko podmicivanje,izdaju,mozda mu nadje da je sunecen,ko zna,Dodik je djete ulice,i to neasvaltirane,smislit ce on vec nesto,ja vam kazem. :)
Sta vi mislite da ce sad Dodik da izadje i kaze:"Bosic je postenjacina,tih miran umjeren politicar,bio bi dobar predsjednik itd"...ili ce da podje sa pljuvanjem i blacenjem. :lol: samo sto sad nije jos vrijeme,ako podje sada onda ce ovaj imati vremena da ga demantuje,moci ce da se brani,ovako kad ga on zbomba u poslednji mjesec dva ,dzaba mu sve sto je odradio ranije,narod je kao ona corava koka,samo onog poslednjeg sto joj je dao zrno pamti,SDS je rano poceo sa napadom i predizbornom halabukom,ostat ce bez daha na pola puta,i onda nastiupa Baja. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by просвјета »

Мислиш ко Калаба што "Збомба" Гатарића... :D

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Iris »

Naprotiv, mislim da je narodu preko glave Bajine bahatosti i "pljuvanja" po svemu i svakome!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by просвјета »

Да, и коме ће он и шта да нађе?
Онако ко Шаровића што прозва?
Неће ваљда он да прозива кога за: криминал, непотизам, бахатост, неморално гласање, неискреност :D ...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by KAMIKAZA »

Hoce i to pred kraj predizborne trke. :D
Znas ono ko o cemu kurva o postenju, tako ce i on,i mogu ti reci da se kurve najbolje udaju :D bas zato sto znaju da pricaju kako su neke druge kurve i kako se to njima nimalo ne svidja. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Moze li Gataric srusiti Dodika ???????

Post by Iris »

A ti misliš da Dodik to zna!?
On se ne može suzdržati tokom emisije da ne izgovara onako vulgarne riječi, baš će moći kontrolisati svoju predizbornu kampanju.

Locked