Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by Opti Myst »

vrsta8472 wrote:Јесте реге, био сам на тим састанцима али сам срећом све заборавио шта су причали. Никако ми није била јасна та надлежност, Шуме РС - општина - ми корисници?!

Одем горе да видим шта су идиоти урадили, након вашег писања и оно је тотална деструкција. Не могу да вјерујем да некоме сметају оне справе за вјежбање, они путокази тј табле са натписима. Смећа гдје год да се окренеш. А да кондома, има бар пола киле и то оних искориштених. Изгледа да наши суграђани имају неки фетиш од секса на јавним површинама :D Не знам како бих то другачије објаснио.
Jesi slikao?
To neko bi trebao slikati da se okači ovdje...
"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Ма не носим онај свој цријеп, када идем у шетњу :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by Hirurg »

Cuj iskuca se u worldu????vedro crijep je zakon kad kisa pada ;)

gore treba cuvar i onako onih u sumariji ima i viska otimacina za stolice..nek mu naprave baraku i nek cova radi nesto korisno za platu :) znam nekih iz snsd koji bi mogli :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Не мислиш ваљда на дропљу :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by droplja »

Moze,taman da napredujem sa mjesta mladjeg referenta, :smt005 u cuvara neimarstva Bogdana Nikolica i Vlastimira Vidica :P :P :P

Nema nas puno u sumariji,ostali su iz Banja Luke :D :D :D
Ne diraj lava kada spava.....

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re:

Post by grlica »

KAMIKAZA wrote:JA SAM U TU BIBLIOTEKU ISAO ZBOG ONE DEBELE VASVE :lol: UFFFF BAS ONAKO KAKVA TREBA !!!!! :lol: :wink:
MA SALU NA STRANU BAS TE STARE KNJIGE IMAJU VRIJEDNOST OVE NOVE JA SMATRAM SAMO JEVTINIM PREPISKAMA A GRAD BEZ BIBLIOTEKE JE GRAD BEZ KULTURE STETA JE TO ZATVARATI JER U STVARI IH NISTA NE KOSTA OPSTINA BACA PARE NA AUTA I DRUGE GLUPOSTI A TU IM PUNO DA DAJU JEDNU PLATU ZA RADNIKA KOJI CE DA SJEDI A DAL CE NEKO DA DODJE TO JE NEVAZNO KAD TAD CE TO PONOVO BITI AKTUELNO .
MISLIM AKO I UZMU TAJ PROSTOR STO JE JEDINI INTERES PA NEKA JE VRATE U SKOLU I U MOJE VRIJEME JE BILA U NOVOJ SKOLI DOK SE NIJE USELILA OVAMO A OSIM TOGA I U GIMNAZIJI JE BILA BIBLIOTEKA ZVALI SMO JE KO NEKU KAFANU "KOD KRSTE" :lol:

MISLIM A I ZNAM DA NAM BIBLIOTEKA IZ VISE RAZLOGA TREBA A I JA KAD ODEM U PENZIJU HOCU JOS JEDNOM DA PROCITAM ZBIRKU OD ZANI GREJ . 8)
vidi šta nađoh ... imamu biblioteku : penzionisali staru Veru i Bosu, a došla nam gospođica Šejla ( i to iz Sarajva ni manje ni više) , zatim Dragana iz Čibovske , i još jedna Buba odnekud s Maćinog.
A meni u obrazloženju napisali da je primljena ta i ta iz Šibovske , a ja pitala da mi pošalju Pravilnik o sistematizaciji radnih mjesta . Iz Šibovske -- to je valjda obrazloženje ! BOŽE PA ŠTO ME STVORI OVAKO GLUPA?!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by aquarius »

EDIT:
Šejla je iz Prnjavora ;)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Lesi se vraca kuci :D
Last edited by Administrator on 03.09.2012. 09:56, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by grlica »

znam ja akva da je šejla iz Prnjavora , al znam i gdje završila faks , ---- šta misliš kakve su moje šanse da u Federalnom Sarajevu dobijem posao u struci?!

mada se u suštini radilo samo o zamjeni kadrova u javnim ustanovama --- umjesto sds došao snsd ....
Last edited by grlica on 23.09.2012. 15:29, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

grlica wrote:
vidiš , sad ste me potakli na razmišljanje, pitam se da li su oni socijalisti sa dr Kardibašić na čelu , podržali SNSD na prošlim izborima?
Није била др Кардибашић, већ једна друга као кандидат за Начелника општине.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by grlica »

u pravu si , kad su neke iste , sad sam se sjetila da je ono neka Milosavljević , tako nešto
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

OSNOVANO UDRUŽENJE RODITELJA "BIRAM ŽIVOT"BANJALUKA, 19. MARTA /SRNA/ - Na inicijativu roditelja iz Banjaluke, Prijedora i Prnjavora čija su djeca ili drugi članovi porodice bili ili i dalje imaju problema sa zavisnošću u Banjaluci je osnovano Udruženje roditelja za pomoć u prevenciji i borbi protiv zavisnosti "Biram život".Iz Centra za odvikavanje od zavisnosti "Marjanovac" iz Aleksandrovca saopšteno je da je riječ o dobrovoljnom, nezavisnom i nestranačkom udruženju roditelja čija su djeca ili drugi članovi porodice bili ili i dalje imaju problema sa zavisnošću kao što su narkotici, kocka, alkohol i drugo, a njima se pridružio i određeni broj građana.

U saopštenju se dodaje da je potreba za osnivanjem udruženja proizašla iz kontinuiranog iskustva i desetogodišnjeg okupljanja roditelja i članova porodica koji su korisnici usluga Centra.

Članovi ovog udruženja, osim roditelja, mogu biti i svi ostali građani dobre volje, bez obzira na pol, starost, vjersku, nacionalnu, rasnu ili političku pripadnost koji zajedno sa roditeljima žele da pomognu u liječenju i prevenciji od ovisnosti.

Na osnivačkoj skupštini održanoj juče u Banjaluci usvojen je Statut Udruženja, te imenovani njegovi organi, a za predsjednika je izabrana Željka Savić.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked