Kvaliteta života omladine u Prnjavoru

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Ne kvare njih, vec predstavu o Prnjavorcanima u globalu i to samo zato sto se ti bezvezni eksponiraju i trude se da padnu u oci. :roll:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:smt018 NE DIRAJ MI U PRNJAVORCANE !!!:smt018

KAKO KAZE NAROD "SVAKO ZITO IMA KUKOLJA" SAMO STO SE U NAS MALO VISE NAMNOZILO TIH NEGATIVACA I GURAJU SE U PRVI RED CAK I U CRKVI A IZA NJIH JE MASA DOBROG NARODA KOJI SE NEVIDI !!!
KAD OVI DOBRI KRENU U STAMPEDO OVI PRVI CE NESTATI POD NOGAMA SAMO PAZITE POPAAAAAAAAAA !!!!!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

prnjavor je ok grad sa puno bezveznih ljudi
piiiiiiiiippppppp....greska.

prnjavor je veliko selo koje su pojedini nastojali da razviju, a nisu to znali pa je ispalo bezveze selo. to za puno bezveznih ljudi si u pravu. svi smo mi bezveze....svi do jednog. :? :?
Pozdrav

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Jooooooooj, Haaappppyyyyy...... :roll:
Zivni malo, dacu ti 20 maraka, hocu tako mi mlijeka u prahu! :)
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

E, iz kojeg ti je to crtanog? To je neki medo, jel' tako? Mislim da se zvao Tedi, ali nisam sigurna. I ja imam obicaj da govorim "tako mi mlijeka u prahu". :)
You must not know 'bout me...

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

zozon wrote:E, iz kojeg ti je to crtanog? To je neki medo, jel' tako? Mislim da se zvao Tedi, ali nisam sigurna. I ja imam obicaj da govorim "tako mi mlijeka u prahu". :)
Mislim da je kuguar. Išlo je tačno ovako...
CITAT: Tako mi mlijeeeeka u prahu, kidam nalijeeeeevo!
(Ili nadesno- zavisno od položaja protivnika) :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Heeheh, opet crtani filmovi i OPET skrecete sa teme :twisted: [/b]
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

nema ni jedan bioskop..dom kulture sluzi za sve..kao voditelji na rtrs..jedan vodi sve zivo..televizija i radio su na granici amaterizma..doduse mozda su se popravili..nisam gledao ni slusao skoro 2 godine...biblioteka sluzi da one tete ne dobiju nervni slom zbog otkaza...a sportski centar je naziv ljubicevog stadiona..a rat je zavrsen prije 10 godina i na kraju krajeva tamo nista nije unisteno..zar zaista toliko ljudi kupuju lokale po gradu..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

regeman wrote:nema ni jedan bioskop..dom kulture sluzi za sve..kao voditelji na rtrs..jedan vodi sve zivo..televizija i radio su na granici amaterizma..doduse mozda su se popravili..nisam gledao ni slusao skoro 2 godine...biblioteka sluzi da one tete ne dobiju nervni slom zbog otkaza...a sportski centar je naziv ljubicevog stadiona..a rat je zavrsen prije 10 godina i na kraju krajeva tamo nista nije unisteno..zar zaista toliko ljudi kupuju lokale po gradu..
TO JE SVE TACNO A MALO SE POPRAVLJA SVE SAD VISE NE PREPISUJU U K3 VREMENSKU PRODNOZU OD ZAGREBA SAD IMAJU VJESTI IZ PRVE RUKE DAKIC JE SA BABOM STEFKOM U KOMSILUKU ONA IMA JAKU REUMU PA ZNA KAD CE KISA I PRENOSI NJIMA ONA JE STVARNO POUZDANA STO POSTO POGADJA A I PRAVI DOBRE PIROGE ! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
HEKTAP
Posts: 817
Joined: 19.05.2005. 02:49
Location: Trg ratni profitera/Prnjavor

Post by HEKTAP »

KAMIKAZA TI SI SE SIGURNO POZELIO PIROGA KAO I JA ??? :wink:
KOJA GALCIJANKA PRAVI KOD NAS NAJBOLJE PIROGE??? :?:
I DA NAM NAPRAVI PUNU TEVSIJU I DA SE OLESIMO JEDUCI?!: :smt016 :smt017 :smt018

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

:smt043 :smt043 :smt043

KAMIKAZA KRAAAAAALJU!!!

User avatar
ChandlerBingJr
Posts: 183
Joined: 22.06.2002. 16:43
Location: Brainwashington, DC
Contact:

Post by ChandlerBingJr »

I ja bih piroga! :smt022
I will not teach my child to kill your child.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

PIROGE LA BELA DOBRE KO OD STEFKE !!!! :idea: :smt118 :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

"I tata bi sine..." :wink:

Interesantno mi uvijek bilo kako ljudi (van Prnjavora?) ne znaju uopšte šta su piroge. Srbija, Hrvatska, ..., a i u komšijskim opštinama. Gdje god pomeneš ljudi nisu čuli, niti imaju neko slično jelo, po obliku ili sastavu. :smt017
Et, šta bi mi da nam se galcijani nisu doselili u naš dragi Prnjavor. :)

Ma Prnjaor ti je čudo! :D

User avatar
HEKTAP
Posts: 817
Joined: 19.05.2005. 02:49
Location: Trg ratni profitera/Prnjavor

Post by HEKTAP »

EEEEEEEEEEEEEEEEEEE KURKO NEMA PIROGA!!!
ZLATICE POJELE SAV KROMPIR!!! :smt005
:smt081

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Mochuga, imaju slicno, samo je sa mesom i onda zapeku u rerni. A kako su se ovi baustelci rasplakali dodje mi da ih ja smotam, malo stip-stip okolo i liferujem za Dojcland. :wink: Ne znam kako moze neko pozeliti jelo bez mesa. :roll: Sarma je ZAKON. 8)
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ma, ja znam samo da ovi ovdje nemaju pojma. Ovdje nigdje covjek ne moze kupiti piroge. Ili nam ih mame salju iz bosne, ili ih same mijesimo, a to se ne desava cesto. :-)
You must not know 'bout me...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Završeno takmičenje u jedenju piroga

Dana 25.01.2005 u rsetoranu "Leut" održano je takmičenje u jedenju piroga sa početkom u 19 časova.
Takmičari su se takmičili u dvije discipline:
1) U brzom jedenju piroga
2) U količini pojedenih piroga

Prva disciplina je bila "Koće prije pojesti porciju piroga" (u porciji je 6 piroga, a to je 350 gr + preliv 80 gr).

Prvo mjesto je osvojio Vedran Lepir koji je pojeo porciju za nevjerovatnih 96 sec.

Drugo mjesto je bio Đurađ Lepir 1 min i 56 sec. a treće mjesto je osvojio Filip Cvijanović 1 min i 59 sec.

Ova disciplina je i bila najatraktivnija jer su takmičari jeli i rukama ba bi bili što brži. Naravno i publika nije drijemala već je bodrila aplauzom svoje pulene.

Takmičenje u količini pojedenih bila je određena pravilom: pojesti što više piroga u vremenskom roku od 60 min. s tim što takmičari ne smije ustajati sa svog mjesta kao što je npr. odlazak u WC i slično.

Prvo jesto zauze je: Gatraić Danijel koji je pojeo 28 piroga ili 2 kg i osvojio novčanu nagrdau od 50 KM.

Drugo mjesto je pripalo Tešić Nebojši (25 piroga) i nagradni paket proizvoda firme "Leut" a treće Bjelić Miloš (23 piroge) i nagradna flaša pića po izboru.

Po završetku takmičenja svi su pitali kada će se ovo ponoviti? A mi se nadamo uskoro, na veliku radost takmičara i publike.
Objavljeno dana: 28.01.2005.
http://www.prnjavor.info/news.php?subac ... om=&ucat=1&

Nije da se hvalim, ali kada s evec spominju piroge 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Sheki

Post by Sheki »

KAMIKAZA wrote::

... I GURAJU SE U PRVI RED CAK I U CRKVI A IZA NJIH JE MASA DOBROG NARODA KOJI SE NEVIDI !!!
E sa ovim se slazem sa tobom Kamikaza. Zar nije u pravu,a Vedrane? :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

pa pola ljudi u vojvodini ne ynaju sta je kulen..a to je kao vojvodjansko jelo..tj proiyvod..pa sta se cudite za piroge..nego brze bolje u zavod zxa patente i patentirajte tj zastittite piroge najblize vam babe>( :smt026

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

POZNATI LANAC TRGOVINA LIDL JE U SVOJ ASORTIMAN UVRSTIO VEC PAR GODINA ZAMRZNUTE PIROGE I POSTO SAM UPRAVO NJIH JEO MOGU VAM RECI DA SU SAMO STEFKINE BOLJE :lol: JUCE STE ME NAPALILI PA SAM DANAS MORAOOOO DA SE NAZDEREM !! :smt078 :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Sheki

Post by Sheki »

Jel Lidl vec par godina ima piroge u asortimanu ili su piroge vec par godina zamrznute... :lol: :lol: :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Da se malo vratim ovoj temi...


Danas u 19h u prostorijama Omladinskog centra MALA EVROPA bilo predavanje o SIDI...odem ja sa prijateljicama i da uslikam malo slika za sajt, kada tamo par klinaca koji su clanovi OC-a...predavac je toliko kasnio da ga ja nisam mogao toliko cekati pa ne znam ni da li je odrzano to predavanje o SIDI...ako ne barem su onim klincima podjelili besplatno kondome, sad da ih ne imenujem najnekvalitetnije koji postoje...neka se uce kako se stavljaju :wink: i paze od SIDE 8) ....sve u svemu, jadan je nas grad sa ovakvim mladim ljudima koje nista ne interesuje :? , pogotove ne kako da sacuvaju sveukupno zdravlje zajednice u kojoj zive a i na kraju savoje zdravlje.... bice vijest o tome na prnjavor.info a i ima koja slika pa koga interesuje neka pogleda na galeriji...slike ce biti nadam se veceras objavljene 8) :lol: ...

Image

Image
Last edited by vrsta8472 on 02.12.2005. 04:37, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Da se malo vratim ovoj temi...


...predavac je toliko kasnio da ga ja nisam mogao toliko cekati pa ne znam ni da li je odrzano to predavanje o SIDI... ...
PREDAVAC NIJE MOGAO DA DODJE - UMRO OD SIDE !!!! :smt005 :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

Locked