Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Bogami Mile je prvi počeo :D U Sarajevu i zapjevao :shock: a vrlo je promućuran ; na plakatima nigdje nije bilo ni jednog traga , ni jednog znaka da je to zapravo SNSD_skup -zajedno sa Miletom :D e da , sad se sjetih pisalo je SPECIJALNI GOST , samo što mi nije bilo ni na kraj pameti da to baš Mile stiže u naš kraj :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Ti si mislila da dolazi Karamela,a ono KaraMile. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2014

Post by regeman »

trebao je Mileta povesti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Pa šta će on voditi Mileta,te fore sa helkipterskim spsasavnjm građana su miletove fore , Mileta ima i svoje građane, i svoje heleikoptere,i svoje poplve, i svoje izbore,dobro Vučić uči od Mileta.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »


Najavljivana predizborna kampanja predsjednika SNSD-a Milorada Dodika nezvanično je počela sinoć i to u estradnom tonu – Zvucima zavičaja Istočno romanijske regije.

Dodik je i ovaj put odlučio da igra na kartu podilaženja širokim narodnim masama, uzevši po ko zna koji put mikrofon sa novim izvježbanim repertoarom izvorne muzike.
Teško je pretpostaviti šta nas sve čeka do oktobra, ali ako se po jutru dan poznaje nema sumnje da će ljubitelji estrade uživati.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Mora se priznati da je bolji pjevac nego politicar.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

On bar dobro pjeva, a ovi što ga hoće rušiti niti su kakavi političari,niti su dobri pjevači, a i lagati neznaju,samo ih narod kasno prepoznao pa je platio skupu cijenu,ok nije izabrao Dodika.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

...
Last edited by просвјета on 02.02.2014. 22:41, edited 1 time in total.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Када неко много кења,
Долази до загађења.
Неки људи само зину
Па загаде околину!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »



У Изборној години, вандредни избори :!: Вр'
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Gospodin Bosić insitiranjem na prijevremenim izborima u izbornoj godini ,i u ovom i ovakvom političkom trenutku u BiH ,još jednom pokazuje da je politički diletant par exselans, i da potvrđuje onu dodikovu da se on nezna baviti politikom.
Ukalapanje u trenutni scenarijo opšteg haosa u Federaciji,koji ima tendenciju prelivanja u Republiku Srpsku,kod srpskog biračkog tjela izgubio je i ono malo opozicionog kredibilteta stečenim dakakao, takođe opštim nezdovoljstvom naroda u Republici Srpskoj,ali ne razumije da generisanje straha iz Fedracije prema Republici Srpskoj i srpskom narodu, ide prema homogenizaciji Srba oko Dodika, i onih koji u nekoj relaksiranoj situaciji i ne bi podržali Dodika, sad će ga iz razloga straha podržati,i koji je poslije dešavanja u Federaciji zvršio svoju kampanju za novog starog predsjenijka Reapublike Srpske.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

bičbožiji52 wrote:Gospodin Bosić insitiranjem na prijevremenim izborima u izbornoj godini ,i u ovom i ovakvom političkom trenutku u BiH ,još jednom pokazuje da je politički diletant par exselans, i da potvrđuje onu dodikovu da se on nezna baviti politikom.
Ukalapanje u trenutni scenarijo opšteg haosa u Federaciji,koji ima tendenciju prelivanja u Republiku Srpsku,kod srpskog biračkog tjela izgubio je i ono malo opozicionog kredibilteta stečenim dakakao, takođe opštim nezdovoljstvom naroda u Republici Srpskoj,ali ne razumije da generisanje straha iz Fedracije prema Republici Srpskoj i srpskom narodu, ide prema homogenizaciji Srba oko Dodika, i onih koji u nekoj relaksiranoj situaciji i ne bi podržali Dodika, sad će ga iz razloga straha podržati,i koji je poslije dešavanja u Federaciji zvršio svoju kampanju za novog starog predsjenijka Reapublike Srpske.


Veću glupost i sumanutost ne pročitah odavno!!!!
Pa ti čovječe sam sebe demantuješ u jednoj istoj rečenici!

Dr.Vukadin
Posts: 101
Joined: 06.02.2013. 01:28

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Dr.Vukadin »

Zdarova :D

Subjekt Adam Sukalo....SNS + dr.Deni Memic

Novi dramteam BiH politicke scene ???

Djeluje mi kao rezija Holywooda ...

Posjeduje li neko malo jace informacije?

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Opsti Izbori 2014

Post by julija »

Postovanje, dr Vukadin
u takvu reziju ne bi poverovao cak ni diplomac Karicevog fakulteta za menadzment :(
Ta ekipa koju pominjete mogla bi biti predmet diskusije ..jedino ako se spremaju za upraznjenu sefovsku poziciju nekog africkog plemena :idea:

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Iris wrote:Veću glupost i sumanutost ne pročitah odavno!!!!
Pa ti čovječe sam sebe demantuješ u jednoj istoj rečenici!
Obrazloži .upadica je samo odraz tvoje skromnosti na ovoj temi.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

bičbožiji52 wrote:
Iris wrote:Veću glupost i sumanutost ne pročitah odavno!!!!
Pa ti čovječe sam sebe demantuješ u jednoj istoj rečenici!
Obrazloži .upadica je samo odraz tvoje skromnosti na ovoj temi.
To si upravu, ja jesam vrlo skromna osoba ali u smislu osobine i to se koliko znam smatra kao vrlina.
Kratki komentari, ili upadice kako ti kažeš, i često nemogućnost da pročitam sve a posebno jako duge postove je odraz moje velike zauzetosti odgovornim poslom.
Ko pročita tvoj post ako ima prosječnu inteligenciju skontaće portivrječnost i kontradiktornost.
Ali eto ako smatraš da si se svojim komentarom "baš pokazao" kao vrstan političar predložićemo te za najbližeg Bosićevog savjetnika, jer eto gospodin Bosić ne zna politiku, a ti znaš :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Ето Човјека...
Зар је тешко? :smt023
http://www.frontal.ba/blogovi/blog/6012 ... nu-bosicu#

Dr.Vukadin
Posts: 101
Joined: 06.02.2013. 01:28

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Dr.Vukadin »

julija wrote:Postovanje, dr Vukadin
u takvu reziju ne bi poverovao cak ni diplomac Karicevog fakulteta za menadzment :(
Ta ekipa koju pominjete mogla bi biti predmet diskusije ..jedino ako se spremaju za upraznjenu sefovsku poziciju nekog africkog plemena :idea:
Očigledno je moj post naišao na pogrešno shvatanje istog?

Ukoliko pogledaš emisiju na FACE TV, http://www.youtube.com/watch?v=CJZGBDKJJoU

i odmah poslije te ovu: http://www.youtube.com/watch?v=rMbS1nlOSPk

Naravno, moraš znati da je ovo snimano za vrijeme jakog protesta u Sarajevu, te da je nekoliko puta ponavljano u reprizama.

Kratko rečeno, ovaj "tandem" se pokušava medijski plasirati u FBiH.

Moje pitanje u smislu Hollywooda je: Ko je njih dvojicu aranžirao na stoj emisiji??

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Огњен Тадић: Пријевремени избори немају смисла, ако опет бирамо у октобру...
Потпредсједник СДС-а Огњен Тадић изјавио је данас да пријевремени избори не би имали смисла ако људи који добију повјерење грађана не би имали период од четири године да обаве свој посао.

Вели Додо може, али опет у октобру.
Чудна ми чуда, зар је неко мислио да овакав инфантилни наступ нашег предсједника Републике изненађење...
Сматра наш предсједник да је његов народ толико глуп да га пусти да и даље манипулише својим истрошеним флоскулама... :(
Last edited by просвјета on 12.02.2014. 15:26, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Просвјета, ово што је написано глупо је до бола. Као није поштовао Босића као политичра јер је нон стоп уступао пред Додиком и сдаа јерекао ДОСТА и позвао на вандредне изборе у Изборној години. Благо се Додику када има такве противнике :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Izbori kostaju 5 miliona,pa ako budu 2 puta to je deset,a vi vidite dal je to pametno.Mada u nas sto god da se radi radi se naprijeko,pa me nebi iznenadilo da neko i ovo uradi.Zamislite scenario,dolazi SDS na vanrednim izborima,plata se placa Dodikovima 6 mjeseci i SDSovima uporedo,onda oktobarski izbori,pobjedi Dodik,opet 6 mjeseci svima plata :D Amerika bi bankrotirala. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Шта је глупо несврстани пријатељу?
Мислиш ово http://www.frontal.ba/blogovi/blog/6012 ... nu-bosicu#
или ово:
Огњен Тадић: Пријевремени избори немају смисла, ако опет бирамо у октобру...
Потпредсједник СДС-а Огњен Тадић изјавио је данас да пријевремени избори не би имали смисла ако људи који добију повјерење грађана не би имали период од четири године да обаве свој посао.

Или ово:" Вели Додо може, али опет у октобру.
Чудна ми чуда, зар је неко мислио да овакав инфантилни наступ нашег предсједника Републике изненађење...
Сматра наш предсједник да је његов народ толико глуп да га пусти да и даље манипулише својим истрошеним флоскулама... :( "
Или све што ја напишем је глупо за те инфатилни мој пријатељу... :) :smt006

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

KAMIKAZA wrote:Izbori kostaju 5 miliona,pa ako budu 2 puta to je deset,a vi vidite dal je to pametno.Mada u nas sto god da se radi radi se naprijeko,pa me nebi iznenadilo da neko i ovo uradi.Zamislite scenario,dolazi SDS na vanrednim izborima,plata se placa Dodikovima 6 mjeseci i SDSovima uporedo,onda oktobarski izbori,pobjedi Dodik,opet 6 mjeseci svima plata :D Amerika bi bankrotirala. :)
Све си добро каз`о осим овог задњег, црног предвиђања или претпостављања... "pobjedi Dodik" :lol:
Можда у бели у знаш гдје већ... :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

To je realna predpostavka,jer sta cete vi raditi u tih 6 mjeseci,nista ,otimat cete se za fotelje,mislim pri tome na SDS ne na tebe licno ,i onda ce Dodik da izjuri i kaze da je sve stalo,sto je i logicno da ce stati,jer vi nemate sredstva,a njegovi tajkuni nece htjeti da rade ni ono sto bi mogli i morali po postojecim ugovorima,a vi nemate vremena da se sudite i trazite druge,oni znaju da ste tu za kratko i da vas imaju u saci,oktobar je tu,oni ce pocet sa otkazima radnika,(da bi unijeli strah),u firmama kojim oni diriguju,vi cete njih skidati na budzetu,svuda,stat ce penzije koje se sada placaju iz kredita,i doci ce do kolapsa pred izbore.Sto ce automatski da prepolovi glasacko tjelo SDSa,a i ovako ste knap da ga nadjacete,bez te polovine vi gubite u oktombru. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

ццц... 8) Нема од тог ниш` мој пријатељ` то ти је веома немогућ сценарио...
Мислим да је и њима јасно и да их полако обузима језа по ознојеним леђима мислим од кожнијех фотеља... :D
А ти ми се превећ секираш да ће Додо да остане... Сјети се само Тадића мислим Бориса како издува преко ноћи... :D
Ето живи били па видјели... :smt006
Само да Бог да да очувамо мир у Српској и све ћемо поправити...
Чак и снсд ће ако Бог да уклонити онај беспотребни суфикс, знаш већ који, па нису ни они т..ци... :lol:

Locked