Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Ja se necu ni kandidovati. :smt003
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:Nebi ja govorila o imenima,još je rano,svaka stranka koja misli polučitzi rezultat nemože računati na staru gardu,moraju se tražiti novi i po mogućnosti mlađi ljudi,ali nažalost i mlađi često razočaraju svoje birače, jer ih prođe mndat, a da nisu usta u parlamentu otvorili, semkad piju vode iz čaše.
Naravno prsudnu ulogu će odigrati oni koji imaju novac,bez obzira na godine staraosti obrazovanje i političko iskustvo,jer to dosdašnja praksa pokazuje u parlamentima se više od 50%nalaze tajkuni i lovatori koji kupe glasove od sirotinje raje na ovaj ili onakj način.
Kako stvari stoje Prnjvor kao opština,mogal bi na sledećim izborima polučiti više nego skromnu poslaničku kvotu, u odnosu na dosdašnje opšte izbore.
Razlog za ovu tvrdnji vidim veliko komešanje u dvije najveće pšolitičke stranke SDSu i SNSD a kako na višem tako i na opštinskom nivou.jer zbog izgubljenih pozicija sindrom Gligoriča se nastavlja,jer jedni druge su počeli što tajno, a Bogami i javno ogovarati po raznim kafanama u mješovitim sjedeljkama.

Dosadašnji narodni poslanik SDS a iz Prnjvora Miladin Stanić da bi obnovio mandat morao bi debelo rasčistiti sa nekima iz sopstvene stranke,koji ga očima ne mogu vidjeti ni gleati,a ako bi ipak progurao neko na listu. morat će debelo odriješiti kesu.

Aleksandra Dalašašo poslanica u narodnoj skupštini Republike Srpske,dosdašnji poslanik SNSD a iz Prnjvora i ako se nađe nekim slučajem na listi,bez kompenzacije nema šta tražiti.

Drago Kalabić narodni poslanik SNSD a iz Prnjvora u parlamentarnoj skupštini BiH i ako se nađe na listi za ponvni madat,veoma će ga teško ponoviti, s obzirom,da je SNSD a u Prnjavoru ostao ,trinaesta rupa na svirali,što se tiče centrale stranke ,a ovdje na lokalu ostao je od stranke samo pečat i zastava,

Ako se slučajno na listi SNSD a nađe Drako Tomaš iz Prnjvora njegove su šanse, đene đene.

Imaju li prnjvorske stranke neke skrivene adute,po pitanu kandidata za ošte izbore,/vjerovatno imaju/zaista mi nije poznato.
Змијо, више-мање си овдје све погодила!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Босић ће бити кандидат за предсједника

Post by vrsta8472 »



Васковић јавља: Босић ће бити кандидат за предсједника


Младен Босић ће на предстојећим изборима бити кандидат Српске демократске странке и комплетне опозиције за предсједника Републике Српске. Босић је ову одлуку донио прије неколико дана и о томе је обавијестио најужи врх странке.

Image

“Босић је одлучио да буде кандидат за предсједника Републике Српске након што су му у Београду највиши званичници Србије обећали снажну подршку за ту кандидатуру. И врх Српске напредне странке Србије дао је Босићу чврста увјеравања да ће стати иза њега у трци за предсједника Српске”, наводи Васковић на свом блогу, позивајући се на изворе у врху СДС.

Према ријечима тог саговорника, у овом тренутку још није одлучено ко ће бити кандидат СДС и опозиције за члана Предсједништва БиХ из Републике Српске.

“До тог имена ћемо доћи након консултација са осталим опозиционим странкама. Процијенићемо која је то личност која би најснажније и најбоље артикулисала хтијења СДС-а и осталих странака које чине тзв. трећи блок”, рекао је исти извор.

Раније је најављено да ће кандидат владајућег СНСД-а за предсједника Републике Српске поново бити Милорад Додик.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by aquarius »

Младен Босић ће на предстојећим изборима бити кандидат Српске демократске странке и комплетне опозиције за предсједника Републике Српске. Босић је ову одлуку донио прије неколико дана и о томе је обавијестио најужи врх странке.
Одлучио човјек !?
И како сад СДС или људи унутар СДС могу говорити о демократији. Човјек је одлучио и АМИН.
Нема везе што у СДС-у има способнијих, паметнијих, образованијих, спремнијих да се ухвате у коштац са тренутним проблемима.
ОН је одлучио и то је крај.
Срамота за другу странку по јачини у РС, срамота за политички живот РС, погубно за будућност РС !

Срби прије свега морају да схвате основне постулате демократије да би могли градити демократско друштво.
Трагикомично је што је ОН апострофиран као лидер опозиције и заједички кандидат свих опозиционих партија.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Tako je Akva,to tako samo interpetiraju novinari,a da li je on stvarno dlučijo, i jeli to njegova vlastita odluka, veliko je pitanje.
Zadugo na ovim prostorima neće biti demokratije na koju se ti pozivaš,ali moraš znati da se u konkretnom slučaju u SDSu ne može Ognjen Tdići po treći put gurati u provaliju bez dna,vrijeme je da draž poraza osjeti i Mladen Bosić i to je neka ako ne demokratija onda pravda.
Ima u svim strankama ljudi kakao ti kažeš spsobni,ali politika je čudan ,,sport'' i tu se pored opšte sposobnosti trže i neke druge kvalitete, a takvih je deficit u svim političkim strankama.
On je odlučio i tu je zaista kraj ,Milorad Daoik je novi stari predsjednik Republike Srpske,a to govori i poslednja objavljena anketa gdje on uživa podršku od nekih 25 % birača , zanjim je Ognjen Tadić a 15 %,dok Igor Radojćić uživa nekih 11 % biračkog tijela.
Nije sramota izgubiti od boljeg ,sramorta je ne pojaviti se u ringu.
Sasvim je izvjesna velika nesloga i nejedinstvo opozicije u Republici Srpskoj, sa kojom izlaze na predstojeće opšte izbore gdje se ne mogu ni oko čega dogovoriti,pa valadajući imaju nezasluženi komoditet po tome pitanju.
Nesvatljivo je ovo blamiranje opozicije o prijeveremenim izborima u BiH u izbornoj godini,kad se vrlo dobro zna da su vanredni izbori nemogući a prijevremeni su besmislica, na koju se prvi upecao Mladen Bosić,a ništa manje nije čudan ni Mladen Ivanić koji još nije svatio kolika je to politička glupost i nerealna priča ,pa da je Sarajevo i do temelja izgorjelo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: Nije sramota izgubiti od boljeg ,.
Ali je velika sramota izgubiti od istrosenog Dodika. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

водолија wrote:Срби прије свега морају да схвате основне постулате демократије...
Ви сте то господине, вјерујем, студирали какву политологију или шта већ... Мислим постулате демонкратије... :D

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by aquarius »

Прво, претходни пост нисам написао да би "позиција" ламентирала над кадровском импотенцијом СДС-а.
Поражавајућа чињеница је да су "титићи" и даље политичка реалност Српске. И у позицији и у опозицији.
Медиокритети деценијама заузимају водеће позиције, а квалитетни кадрови таворе на политичким маргинама и задовољавају
се мрвицама.
Искрено, Радојичић је за Додика морална и људска величина.

Друго, иако новинари редовно пишу глупости и да на прсте једне руке можеш набројати квалитетне новинаре који знају да раде свој посао,
ова информација није дио "новинарске кухиње" него сурова политичка реалност.

Треће, не желим да призивам "српско прољеће" али мислим да ће исход окотбарских избора резултирати нечим много горим од дешавања народа на
улицама градова у ФБиХ. Овај пут ће то "дешавање" бити много горе, бруталније и немилосрдније.
Надам се да сам донио погрешну процјену, мада сумњам.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Искрено Ви сте г-дине медиокритет пар екселанс... 8)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by aquarius »

просвјета wrote:Ви сте то господине, вјерујем, студирали какву политологију или шта већ... Мислим постулате демонкратије... :D
Могу вам господине предочити индекс. Уредно сам положио предмете "Политичке и правне теорије", "Уставно право", "Теорија државе и права" и "Општа историја државе и права" и друге мање и више релевантне предмете у којима се детаљно изучавају историја демократије, демократски процеси и утицај демократије на правни систем државе.

Истини за вољу о "постулатима демонкратије" немам појма.
Мало сам "гуглао" о тој појави и Вукајлија има одличну дефиницију :
"Кад две будале имају више права од једне паметне особе"
http://vukajlija.com/demonkratija
просвјета wrote:Искрено Ви сте г-дине медиокритет пар екселанс... 8)
Из уста једног "политичког камелеона" ово је комплимент. :wink:
Last edited by aquarius on 15.02.2014. 11:35, edited 1 time in total.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

aquarius wrote:Прво, претходни пост нисам написао да би "позиција" ламентирала над кадровском импотенцијом СДС-а.
Поражавајућа чињеница је да су "титићи" и даље политичка реалност Српске. И у позицији и у опозицији.
Медиокритети деценијама заузимају водеће позиције, а квалитетни кадрови таворе на политичким маргинама и задовољавају
се мрвицама.
Искрено, Радојичић је за Додика морална и људска величина.

Друго, иако новинари редовно пишу глупости и да на прсте једне руке можеш набројати квалитетне новинаре који знају да раде свој посао,
ова информација није дио "новинарске кухиње" него сурова политичка реалност.

Треће, не желим да призивам "српско прољеће" али мислим да ће исход окотбарских избора резултирати нечим много горим од дешавања народа на
улицама градова у ФБиХ. Овај пут ће то "дешавање" бити много горе, бруталније и немилосрдније.
Надам се да сам донио погрешну процјену, мада сумњам.
Ja neznam šta si mislio kad si pisao,ja sam čitam tvoj post, i komentarišem ga na svoj način, jer si mi dao šlagvort, i ne vidim u čemu je tvoja muka.
Pusti se Akva te predrasude o titićima,ja sam davno izašla iz tog filma,oslobodi se zaraobljne spoznaje, titiće su nadomjestili neki novi titići,suština je ostala ista samo s razlikuju nijanse.
Nažalost mediokriteti su u novom sistemu vrjednosti postali brend i način života,nerazumijem tvoj mit o nekakvim zarobljenim kadrovima ,pa ako ih ima gdje su,što su dozvolili mediokritetima i konvertitima da vode glavnu riječ i veliko kolo.
Svakao ima pravo iznosit vlastiti stav kao što ti iznosiš glede Igora Radojčića,ali anketa govori sasvim nešto drugo od tvog stava,jer politika je konzervativna stvar i nema puno zajedničkog sa egzaktnom naukom,
Noivinari su takavi kakavi su ,i oni su refleksija društva kao što su i političari, i zašto bi oni bili drugačiji od ostalih profesija u kojima dominiraju kvazi zantlije i kvazi stručnjaci,to je opšte poznata stvar.
Nedma veze iz koje je konkretno kuhine konkretna informacija ali ona nagoni na komentare koje smo dali .
Mnogi su se u zadnji čas počeli ograđivati od tog proljeća u Federaciji, valjda bošnjačkog, kad iz nega kao logičan slijed ide srpsko,ali da je nekim slučajem granulo u Republici Srpskoj,rijetki bi se od njega ograđivali dapače.
просвјета wrote:Ви сте то господине, вјерујем, студирали какву политологију или шта већ... Мислим постулате демонкратије... :D
Pusti učelju studiranje ,svi smo mi nešto studirali, ali smo svi pali na nekim životnim ispitima
просвјета wrote:Искрено Ви сте г-дине медиокритет пар екселанс... 8)
Nemoj učitelju u svakoj rečenici davati do znajna koliki si papak,nism ja bitna,ja samo hrabro iznosim svoje mišljenje na svaku pičkinu dlaku,sa kojim se ne moraš aprori slagati,oladi zerkica učitelju.
aquarius wrote:Из уста једног "политичког камелеона" ово је комплимент. :wink:
Evo još jednog mučenika sa predrsaudom o ljudima koje praktično ne poznaje,ja da sam kameleon ,nebi bila ovo što sam, i to što sam i ko sam se veoma ponosim.
To je ljudska vrlina,morate priznati.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by aquarius »

Змиле, нисам о теби причао. Цитирао сам свог просвјећеног друга. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Onda Akva oprosti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

...

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Opsti Izbori 2014

Post by julija »

SDS je danas ubedljivo najjaca politicka opcija u RS.
Najkompatibilnija stranka, cije clanstvo obecava ali i ispunjava data obecanja.
Na njima je i najveca odgovornost i svesni su da prava na greske nemaju. Podrska prvom coveku stranke, g.Bosicu i najboljem u njih..dr Sinisi Gataricu!
Izbori ce pokazati dominaciju jedne realne i jasne politike.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Image

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

prosvjeto baš ti se sviđa pjesma jel de , pa znam ja da ste vas dvije u pitanju :D
aaaaa julija ti se bogati ne javljaj - što se tiče SDS -a :o , za početak mogla si im najprije otvoriti temu ovde na forumu . Ja se mislila da otvorim novu temu , SDS -RS il sds *92 / Đ14 ( jedina tema o sds ovde je načelnik --a načelnik nije sds - on je s d s :smt005 ) hoću reći da forum nema ni temu o sdsu kao stranci . :shock:
Eto koliko je sds pogubljen sa onim liderom Bosićem . :smt005 Par ljudi zaista vrijedi tu :D ako im Vukota ili Aleksandra ne budu kandidati prdnuli su u štap --što reče vulgarna zmija :wink: :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

julija wrote:SDS je danas ubedljivo najjaca politicka opcija u RS.
Najkompatibilnija stranka, cije clanstvo obecava ali i ispunjava data obecanja.
Na njima je i najveca odgovornost i svesni su da prava na greske nemaju. Podrska prvom coveku stranke, g.Bosicu i najboljem u njih..dr Sinisi Gataricu!
Izbori ce pokazati dominaciju jedne realne i jasne politike.
Možda bi i bila, da na čelu ima harizmatičnog lidera,i da nije petljala sa Dodikom glede one neprincipijelne koalicije na nivou BiH,jer se Republika Srpska u Sarajevi mogla braniti i bez te koalicije,jer je politički deplasirano biti istovremeno i na vlasti i u opziciji,taj eksluzivitet i dvojni politički moral narod je prepozno,još kod PDP eksperata, koji su kao eksperti uvjek na početku mandata dijelili fotelje,a pred kraj napuštali tu koaliciju i dodvaravaju se biračima kritikujući sopstevenu vlast koju su u toj koaliciji koliko do juče sačinjavali.
Tu političku nedosljednost,sebi mogu dopustiti neke minorne stranke kakav je PDP,ali jedna najveća opzicion stranka kakakv je SDS u konkretnom našem slučaju to nebi smjela raditi ,ali ako je već naparavila tu neprincipijelnu i nepotrebnu koaliciju,politički je providno istu raskidati u izbornoj godini.
Narodu je pun kufer,raznih laži i prevara ,gole borbe za fotelju i osvajanja vlasti po svaku cijenu.
Dobro kaže Pašić, da je Bosiću najveći šef Milorad Dodik i evidentno je da SDS puca po raznim šavaovima, a još se prva kampanja nije ni razplamsala.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

A da nisu isli u koaliciju vi bi rekli da su neprijatelji RS i da se samo bore za fotelje,znaci ista stvar,kad pominjes koalicije moras se sjetiti sa kim je sve isla i vasa stranka,sa ostalim djelom posta se slazem ali ovo na kraju opet bode u oci.
bičbožiji52 wrote: Dobro kaže Pašić, da je Bosiću najveći šef Milorad Dodik i evidentno je da SDS puca po raznim šavaovima, a još se prva kampanja nije ni razplamsala.
Ja Bosica ne mogu ocima da gledam lici mi na neku jajaru,ali Pasic je cutao dok je mislio da ce se progurati kraj Bosica i zauzeti njegovo mjesto,znaci opet se gleda samo licni interes,vi bar iz SNSDa nebi trebali govoriti o savovima,u vas puca i gdje nema sastava,materijal vam se ofucao. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:A da nisu isli u koaliciju vi bi rekli da su neprijatelji RS i da se samo bore za fotelje,znaci ista stvar,kad pominjes koalicije moras se sjetiti sa kim je sve isla i vasa stranka,sa ostalim djelom posta se slazem ali ovo na kraju opet bode u oci.
Pa o tome se i govori, oni su su slušali šta čemo reći mi, a ne šta će reći narod ,jer mi smo im dali fotelje,a ne narod ,zato Pšić i nabija Bosiću Dodika na nos, kao jedinog pravog šefa,a onda su ovi moji ,,bezobraznici''jednog momenta izmakli fotelje ispod guzice,jer ne može se istovremeno na dvije stolice sjediti, od uvjek je tako bilo,omaknu se jednog momenta obadvije,to najbolje zna Mirko Šarović,koga sad nema ni u pismu.
KAMIKAZA wrote:Ja Bosica ne mogu ocima da gledam lici mi na neku jajaru,ali Pasic je cutao dok je mislio da ce se progurati kraj Bosica i zauzeti njegovo mjesto,znaci opet se gleda samo licni interes,vi bar iz SNSDa nebi trebali govoriti o savovima,u vas puca i gdje nema sastava,materijal vam se ofucao.
U pravu si, obadvojica su oni jajare, i to malo žešće,isto kao što je jajara i onaj naš Gligorić, kad se izmakla fotelja ispod dupeta počeo je pisati dugačka ''ljubavna ''pisma Dodiku da sav naraod čita,kakao ga Dodik ne voli, i kakao je kriminal u njegovoj službi ,uh prde metla puče štap.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Image
Dosta ih sada samo misli da imaju pod dupetom dvije stolice. Zajebali su se malo. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »


User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Opsti Izbori 2014

Post by julija »

bičbožiji52 wrote:Dobro kaže Pašić, da je Bosiću najveći šef Milorad Dodik i evidentno je da SDS puca po raznim šavaovima, a još se prva kampanja nije ni razplamsala.
BB. nisi u pravu. Za g.Dodika mi je zao sto je nas, a ne politicar nekih nasih neprijatelja.
SDS je zaista najjj jaca politicka opcija na Vasim prostorima. Mislim da su sa g.Bosicem napravili iskorak u oskudnom momentu za stranku. Mozda on ne predstavlja balkanskog maco muskarca ( koji sakom lupa po stolu i lati se mikrofona kad zatreba ..a prethodno izadje iz helihoptera na proplanku) vec ODMERENOG i CIVILIZOVANOG politicara, sa manirima svojstvenim kulturnom coveku. Licno cenim ljude koji mogu da prihvate i priznaju gresku, i tudju i svoju..to je osobina koju poseduju veliki i pametni ljudi.
Izbori ce svakako potvrditi moje stavove x

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

Kratko, Bosić je naj političar na našim prostorima!
Obrazovan, odmjeren, umjeren, mudar, kulturan....

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Tebi je Julija žao što je Dodik naš,a drugima je žao što nemaju i oni svog Dodika,sve se svodi i vrti oko nečeg što je markantno,a o ukusima se ne raspravlja.
Uprno ponavljanje laži i glofikacija samo nečeg svoga, je gebelsova metodika kojom se zaglupljuju mase,jer više puta ponovljena laž postaje istina.

Pokušaj da se sa Bosićem napravi neki iskorak i modernizuje stranka,samo je ostalo u pokušaju,jer niste uspjeli izdržati niti jedan manat u stvarnoj opziciji, i poslije prvog poraza poletejeli ste Dodiku u krilo u bespotrebnu i neprincipijelnu koaliciju, i tu se sve zavaršilo na testiranju bosićeve revitalizovane i reformisane stranke.
I ja sam već par puta svoje stavove testirao na izborima, i izbori su pokzali da sam u pravu,a evo da se ja i ti opkladimo da će narod ponovo izabrati Dodika za predsjednika Republike Srpske, iako bi i ja volio da to nije on, već da izaberu mene.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Locked