Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Ne zavijaj,krivine ne pomazu,obadvije strane su iste,i na izbore nisu izasli oni koji nece da vide ni jedne od tih na vlasti.Nije samo Dodik otjerao te ljude da ne glasakju vec i svi drugi koji su se kandidovali,jer da je samo jedan bio bar malo,malo drugaciji,svi ovi koji ne izadjose bi izasli i glasali za njega,ovako sve isti sljam,i bolje je bilo ne nervirati se,vec jednostavno ostati kod kuce i cekati neko bolje vrijeme i neke bolje kandidate.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

VJESTICA wrote:Gospodine schwabo sta je sa narodom koji nije izasao da glasa?
Проценат излазности на ове изборе је далеко већи од приказаног.
У питању је лоша статистика ЦИК-а, јер се на бирачким списковима налазе и они умрли у међувреману, и страни држављани који су у рату добили држављанство па отишли на нова ратишта, многи исељеници који гласају у новим пребивалиштима и не желе да се баве босанским лонцем...
Број бирача на бирачким списковима се добрано приближио укупном броју становништва, што није реално.
Када се бирачки спискови ревидирају на основу резултата пописа бит ће сасвим друга слика.

А те приче да су незадовољни остали код куће и нису гласали су један од начина којим се опозиција жели оправдати због губитка избора.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:Gospodine schwabo sta je sa narodom koji nije izasao da glasa?Sav taj narod je protiv Milorada Dodika i njegovih saradnika,ali ti ljudi su unisteni,bore se da prezive,da djecu nahrane...Oni su razocarani i nije im palo na pamet da glasaju jer ne vjeruju u pravicnost izbora.Znate vi da broj takvih ljudi nije zanemariv i zapitajte se sta bi bilo da su oni ipak glasali
Veća budlaštine nisam čula odavno,no do ove tvoje ženo na metli, Glede onih koji nisu izašli da glasaju.Kakave veze oni imaju s Švabom i Osatalim Nacistima iz Dodikove Trlaterale.Ti si poput ove Panduervićke koja nema metlu, ali ima kosu plave boje i stalno lupa o nekom Miloinu nezadovoljnih ljudi u Republici Srpakoj.Pa ako je tako, zašto ti gladni ne izađoše na izbore da se Krua najedu,zašto i dalje jedu ******.Oni su razočarani, a mi koji smo Glasovali kao da smo pucamo od nekog zadovoljstva, što smo, eto ispunili svoje dužnosti i obaveze kao građani.Još bi ti što nisu glasli trebali biti neka manjina,pa da imaju svoj prajd, pa da malo prošetaju gradom, i zatraže svoja posebna neka prava, kakava traže i ovi nezdovoljin pederi i lezbaći ,a mi, kao se, podrazumjevamo sa svojom heteroseksulnošću,i mi samo trebamo da budemu u redovima za glasanje.
Šta lupaš ti o pravičnosti izbora majke ti,izbori su takvi kakvi su,zvanično proglašeni.Pusti to, šta bi bilo kad bi bilo.Da je babi ona stavr ,nikd ne bi tražila djeda.I obrnuto.
Last edited by ZMIJA on 26.11.2014. 12:53, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

KAMIKAZA wrote:Ne zavijaj,krivine ne pomazu,obadvije strane su iste,i na izbore nisu izasli oni koji nece da vide ni jedne od tih na vlasti.Nije samo Dodik otjerao te ljude da ne glasakju vec i svi drugi koji su se kandidovali,jer da je samo jedan bio bar malo,malo drugaciji,svi ovi koji ne izadjose bi izasli i glasali za njega,ovako sve isti sljam,i bolje je bilo ne nervirati se,vec jednostavno ostati kod kuce i cekati neko bolje vrijeme i neke bolje kandidate.
Pojasni mi molim te to "ne zavijaj"!Odgovor na pitanje "glasas li" onoga ko nije glasao je:"za koga da glasam za lopove pi...a im materina,sve su to ista ******,samo svoju guzicu gledaju a narod crkava..."U zivotu sam glasala dva puta i oba puta zbog solidarnosti,a odlicno razumijem one koji nisu glasali i slazem se sa njima.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

ZMIJA wrote:
VJESTICA wrote:Gospodine schwabo sta je sa narodom koji nije izasao da glasa?Sav taj narod je protiv Milorada Dodika i njegovih saradnika,ali ti ljudi su unisteni,bore se da prezive,da djecu nahrane...Oni su razocarani i nije im palo na pamet da glasaju jer ne vjeruju u pravicnost izbora.Znate vi da broj takvih ljudi nije zanemariv i zapitajte se sta bi bilo da su oni ipak glasali
Veća budlaštine nisam čula odavno,no do ove tvoje ženo na metli, Glede onih koji nisu izašli da glasaju.Kakave veze oni imaju s Švabom i Osatalim Nacistima iz Dodikove Trlaterale.Ti si poput ove Panduervićke koja nema metlu, ali ima kosu plave boje i stalno lupa o nekom Miloinu nezadovoljnih ljudi u Republici Srpakoj.Pa ako je tako, zašto ti gladni ne izađoše na izbore da se Krua najedu,zašto i dalje jedu ******.Oni su razočarani, a mi koji smo Glasovali kao da smo pucamo od nekog zadovoljstva, što smo, eto ispunili svoje dužnosti i obaveze kao građani.Još bi ti što nisu glasli trebali biti neka manjina,pa da imaju svoj prajd, pa da malo prošetaju gradom, i zatraže svoja posebna neka prava, kakava traže i ovi nezdovoljin pederi i lezbaći ,a mi, kao se, podrazumjevamo sa svojom heteroseksulnošću,i mi samo trebamo da budemu u redovima za glasanje.
Šta lupaš ti o prvičnosti izbora majke ti,izbori su takvi kakvi su,zvanično proglašeni.Pusti to, šta bi bilo kad bi bilo.Da je babi ona stavr ,nikd ne bi tražila djeda.I obrnuto.
Nije u redu zmijo tako nazivati one koji nisu izali na izbore!To su kao sto rekoh ljudi koji su siti svega koji su obespravljeni,nezaposleni...Cuj pederi,svasta!Nisam rekla jesu li ovi izbori bili pravicni ili ne rekla sam NAROD SUMLJA U PRAVICNOST IZBORA.Sta bi bilo kad bi bilo.Nista isto.prosto se u nasoj drzavi tesko ista moze popraviti ko god da je dosao na vlast.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Svako ima parvo na sosptvene stavove i poglede na svijet,ali niko nema pravo nekome nametati svoje posebnosti ili različosti,pa tako i oni apstnenti izbornog pšrocesa, imaju pravo da to rade, bar po sadašnjoj državnoj leglislativi,ali nema pravo niko u ime njih soliti pamet nekome drugom i drugačijem.Oni nisu glasali i tačka.Oni što su glasali, postoji rezultat tog glasanaja ,manje više regularan.Narvno nekih nereglarnosti je postojalo i postojaće dok je izbora i izbornih procesa.
Ko izgubi ima pravo da se ljuti, i da sumnna,da i lisica vuče rep na stražnjici.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Izgubio je jedino narod,pa i onaj koji je glasao za Dodika.Narod je srozan do dna i tu podizanja nema bilo kome da se prikloni.Svrstavate me na stranu na kojoj nisam samo zato sto ne podrzavam Dodika.Sto se mene tice iskreno i od srca cu glasati samo onda kad se na listi pojavi Nebojsa Jugovic ili neko ko ce se zalagati za etnicki ciste drzave srba,muslimana i hrvata,i ko ce imati dokaz o posteno stecenoj imovini.Povraca mi se od izjava "dobili"i "izgubili"KO je dobio KO je izgubio.Sta smo dobili time sto ce Dodik biti nas predsjednik naredne 4 godine(ja se iskreno nadam da ce narod uzeti govnjive maljeve u sake),a sta nam je dao proslih godina?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

E da je pobjedio Bosić, sigurno ne bi narod više bio jadan, i bio bi presećan,ovako kad je pobjedio Dodik sve je otišlo tri PM.Ovdje još zadugo neće bit Bratstava i Jedinstava, a liste su otvorene svima, pa ko voli nek izvoli.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Zmijo zasto konstatno izvrces moje rijeci?Jesam li i u jednom postu napisala to sto si ti rekao?Nadji mi molim te taj post i postavi ga ovde!
Otisli smo mi u p.m odavno,mnogo prije dodikove vlasti i bicemo tamo cini mi se do konacnog istrebljenja Srbskog naroda a pomoci nam nece Bosic kao sto to nije niti ce Dodik.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Opsti Izbori 2014

Post by corkan »

Vještice malo se urazumi glasaš za baju i stižu pare.
Image
Jednu sam potrošio za ručak.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Image
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

SDS
NOSI
FES


Možda i ne nosi ali plaća cijenu.
Još će mnogo kesa ispraznit dok se Fes ne bude izbrisao sa njihovih glava.
Fotošop u politici nije tako efikasan kao kod Kim Guzice ili Soraja Guza.
Esdes je pokazao svoju tradicionalnu plitkoumnost.
Koju je demostrirao od svog osnutka.Od kako je grupna liga polusvijeta preuzela političke poluge, a vrlo brzo i kriminalne,divljačke i ne demokrtske,onog što je niklo kao narodni pokret i što je stvorilo Republiku Srpsku.
U tom smislu netačno je da je Esdes stvorio Republiku Srpsku.Ona je stvorena na vjekovnoj težnji svkog naroda pa i Srpakog Naraoda,za Samostalnošću.Nastala je na Strahu Jasenovca.Nastala je tako na nevinoj želji slvaenskog i pravoslavnog,da se živi zajedno,sa svojima.
To su oni slojevi Pravoslavnih Slavena kojima nije opcija promjena vjere da bi ostali na svojoj zemlji.
Na plodovima te svoje plitkoumnosti,Esdes,koji je decenije potrošio niušta,umjesto da se organizovao i profilirao kao moderana Politička Stranaka,jer VPS,je najpotrbna Srbima,na ovim prostorima,potrebnija od para i radnih mjesta,Esdes je sada zaorao plitko.
U trenutku kada se rešava sudbina Svih Srba,da li će ih poklopiti Mrski Zbigbjev,Nato pakt i Kravoločni Zapad ,i li će ostai u okviru Pravoslavnih Slavena, Esdes ore oplaze.
Esdes je zaorao politiku jer je ušao u aražaman sa Strancima.U aražaman sa Sarajevom.U aražaman sa Srajevskim Političkim Krugom.To je radio u ratu,pa smo jedva ostali ovdje,i Srbi i Srpaka, kao kesa na vrbaku.
Najprije je prihvatio politiku Stranaka da je sve u Srpskoj kriminalizovano, i da je svako ko nije u opoziciji kriminalac.To je veoma opasna politička aktivnost.
Jednom kad kriminalizujete naciju,nećete se više nikad oprati.A o tome da se i obični ljudi počinju ponašati tako,po principu širenja nasilaja sa televizije, za djecu da ne govorim.
Umjesto da je protiv kriminala koga ima od njegovih vremena,do današnje Vlasti,djelovao kroz institucije i demokratski institucionalizam,Esdess i njegovi još bolesniji Podivanići, Sučavići,Krkamanovići,krenuli su u javnu kampanjsku političku satanizaciju satanitacija Srpskog Naraoda.
Proglašavanjem kompletne vlasti Režimom i kriminalnom,znači proglašavanje svih onih koji su glasali za njih takođe kriminalnim opcijama.A to nije malo glasača.Znači proglašenje cijele Republike kriminalnim gnijezdom.
Za takve djelatnosti se odgovara pred sudom.
Esdes je najodgovorniji za takav Crni Talas u srpskoj i srpskijanskoj politici.Marginalni bolesnici,Čavić Ivanić,Mihajlica,Krsmanović,samo su samozadovoljavajući voajeri.
Esdes je odgovorana za kolabracionizam sa Strankama SPK.Sa glavnim ciljem da se prvo optuži,a onda dokazuje Kriminalizovanost Srba.Šta će se jelda,dokazati sa, hapšenjem Dodika.
JBD.U dupe.Šta je Srbija dokazala sa hapšenjem Miškovića.Vidjeli ste kako se konji potkivaju pa i vi digli nogu.
Esdes je odgovorana za kolboraciju i sporazum o bontonu u Nradnoj Skupštini potpisan sa Domovinom.
Ne potpisuje se ništa sa onima koji Srpsku smatarju Dmovinom.Izabrani kako ste izabrani,izvolite na vaša mjesta,isti ste kao i ostali polsnici.Hvala doviđenja.Ako baš moramo da se viđamo,Jer šta tražiti u Genocidnoj tvorevini.
To pasije ponašanje,bacim ti ovaj sporazum,ti skočiš i mašeš repom,bacim ti onaj sporazumčić,ti skočiš na zadnje noge i umiljato cviliš,nije primjereno jdnoj srpskoj stranci.Jeste malim isprdcima.Njima je primjereno sve.
Esdes je, čini mi se,jer nemam izvre u Vrhu Esdesa,prije svga elektroinžinjerskom kalkulacijom,sa N,Mladena Bosića,krenuo u Probosnsku politiku.Da bi završili na priuzi Mladaena Ivanaića koji ih voda po Srajevu.od Bakira do Bakira,od Sporazuma do Sporazuma.
Sada je Esdes ,čini se brži nego se očekivalo,počeo je da plaća cijenu.Nisu izabrani podpredsjednici Nardone Skupštine.A među njima i Stevandić.Koji je mislim,posledni,koji bi priznao Probosanstvo.A ako se sjećam ekrana,dobio je isti broj glasova kao i ostali predloženi.
Nad tom malom noćnom skupštinskom činjenicom,Esdes se treba dobro da se zamisli.
Piše Rajko Vasić na svom blogu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Opsti Izbori 2014

Post by čiča »

Razbuca Mile opoziciju, možda bude još preletača za koji mjesec.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

За који мјесец друго годишње доба...
Птице селице... :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Nije Mile nikoga razbucao.opoziciju jerazbucao Mladen Ivanić,a za to je najodgovorniji Mladen Bosić.Došlo je vrijeme da se trijzne glave, i bistrih očiju stavri sagledaju u pravom svjetlu.
Pregrupisavanje Domobrana,pred ove izbore, i spremnje u bitku na Nerevtvu i Sutjesku, da se uhvati živ ili mrtav Vrhovni Komadant Oružanih Partizanski Jedinica, drug Milorad, je bila suludo isplanirana akcija iz Vrha samog Vermahta i kod domaćih izdajnika.
Valter i dalje barani Sarajevo,samo nije više Valter Perić već Dragan Čović, a u pomoć mu izgleda stiže i Dragan Klainić bivši četnički komadant, koji je po ugledu na Nikolu Kalabića izdao Čiča Dražu,i obrijao bradu.
Čovjek sa devet životra.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Poredis Tita I Dodika,nema tu slicnosti ni u prici,oni su skroz kontra,kolik god je onaj gradio i zaposljavao,ovaj razgradjuje i razgoni narod,na kraju ce nase glasacko tjelo,da se svede na radnike u drustvenim institucijama,svi drugi ce da peru tanjire po stranim zemljama i nece imati para da dodju na glasanje.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Opsti Izbori 2014

Post by julija »

Zahvaljujući političkim okolnostima, tj. glasačkom telu koje ne želi da pere suđe po dijaspori ..g.Dodik simbolično oličava pticu posečenih krila. Opseg delovanja takve vrste je vremenski ograničen.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Problem je u tome sto se taj dio glasackog tjela topi kao sladoled,ili si sa njim ili peres tanjire,pa ti biraj. :D Ja sam se vec uhvatio tanjira,ko stigne prvi pere one male za kolace,onaj ko zakasni pere ovale i zagorele serpe. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

E zato Iris ode u fotomodele :wink:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Poredis Tita I Dodika,nema tu slicnosti ni u prici,oni su skroz kontra,kolik god je onaj gradio i zaposljavao,ovaj razgradjuje i razgoni narod,na kraju ce nase glasacko tjelo,da se svede na radnike u drustvenim institucijama,svi drugi ce da peru tanjire po stranim zemljama i nece imati para da dodju na glasanje.
Naravno da su porđenja pežorativnog karaktera,i naravno nije mi ni bio cilj puko poređenje,već ilustracija šta je ko, i kako je ko , koga, razbuco, na minulim Opštim izborima, na starčvu konstataciju u predhodnom postu.
Dok je Bosića,Tadića,Stevančevića,Mihajlica,Čavića i ostalih lezilebovića u opoziciji, Dodik se može krunisati za Kralja Dodika Prvog.
julija wrote:Zahvaljujući političkim okolnostima, tj. glasačkom telu koje ne želi da pere suđe po dijaspori ..g.Dodik simbolično oličava pticu posečenih krila. Opseg delovanja takve vrste je vremenski ograniče
De Ti uvažena Julija pogledaj na šta liči Mladen Bosić, i na šte će tek liči ako bude polagao nekome račune za promašenu politiku.A što se tiče Dodika i njegovi posečenih krila,nebi se trebali puno radovati,jer su Bakiru izetbegoviću počela rasti kako još jedna krila, tako i nove aspircije u stvarnju države :'' Jedan burek,jedan glas''
Last edited by ZMIJA on 27.11.2014. 15:22, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:E zato Iris ode u fotomodele :wink:
Image
Znao sam odmah da ce uspjeti u zivotu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Je li ovo Pndurevićka :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

E pa Kamikaza, ličim li ja tebi na fotomodela koji reklamira odjeću ili slično cccc, toliko nisko mišljenje o meni imaš!
Fotomodel za firmu koja proizvodi aparate sa kojima radim u svakodnevnom poslu, i za takvu reklamu ne mogu uzeti manekenke koje reklamiraju auta i sl.
Kami, razočarao si me.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Opsti Izbori 2014

Post by nenad 10 »

Sramota je porediti Tita i Dodika.Ali od koga je nije ni cuditi se.Kleo se on i u Tita nekada,pa ce vjerovatno opet promjeniti knjizicu!

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Виде, ја мислио да су сви отишли да се сликају, а они сви ту!
Сакрили се па ћуте!

Locked