Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

diablo wrote:Драго Калабић из СНСД-а послије година проведених у Парламенту БиХ, гдје је био један од најактивнијих посланика, није добио довољан број гласова за улазак у Народну скупштину РС.
Jel' vam žao Drage Kalabića ?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Ja jesam, neznam da li si ti svjesna.Prvo reci mi u kojoj državi ? Gdje je naša država ?Znam ja kakao ja živim,ali nebi govorila u ime naroda,kako mnogi vole reći.Narod je malo širi pojam.Ja se ne bi kaldila, i život izlagala svoj ni za koga, a najmanje za nekog političara,ma kako se on zvao.Meni je jako žao što sam u tvojoj percepciji obični papak koji kao navija i nvidi ništa dalje od Dodika.Nije to tako.Da je postojao izbor bolji od Dodika narod bi ga izabrao, i tu je tačaka draga moja.
Za koji se kriminal neko tereti, treba to na sudu dokazati ,pusti te priče.Niko nije kriv dok se ne dokaže i presudi.Tako pričaju samo oni zavedeni i zaslijpljeni.A, i ako misliš da je samo kriminalac Dodik,to je zabrinjavajuće,sa aspekta zdravalaja.Kriminal je svuda oko nas,lopovi su među nama ,a samo je povika na Milorada Dodka, predsjednika Republike Srpske, da li si, li bar pokušala razmišljati o tom fenomenu, kolektivne histerije ovih mjeseci.
[/quote]
Naravno Zmijo da sam svjesna,osjecam na svojoj kozi svaki dan koliko nam je drzava trula i korumpirana...Narod-vecina-bijeda :( Ne smatram te papkom,i ne mislim da si ti "ovca"koja blebece bezveza.Ti Zmijo imas korist od toga sto radis i pises i zbog toga te ne smatram papkom.Papci su oni koji podrzavaju tvoju stranku i Dodika a nemaju nikakvu korist od toga, PAPCINE :!: O Zmile pa makar ja znam za sve kriminalce u nasoj drzavi a i sire,iznenadio bi se vjeruj!Dodik samo krasi taj kriminalni mozaik koji bez njega ne bi bio tako savrsen :D
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Opsti Izbori 2014

Post by julija »

Pored svega društvo neće ostati uskraćeno za onaj intelektualni sloj, koji će predstavljati njegovu savest, neku vrstu vertikale koja ne dopušta zatrpavanje i gutanje informacija. U beskrajnom nizu dešavanja na snazi je mašinerija koja od građana stvara marionetu.
U skladu sa tim postoje intelektualci, akademski građani i političari, koji odolevaju..čije vrednosti mogu proglasiti svojim, ljudi kojima verujem ..i baš svi su okupljeni oko SDS-a :wink:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Koja država ženo na metli,nisi mi odgovorila konkretno na pitanje ?Ja neznam, o kakvoj koristi od mog pisanja ti govoriš.Ja nisam bila nikad ''kurava'',i najteže mi je govoriti o sebi, i o svom ''poštenju''.Svi oni koji me poznaju vrlo dobro znaju ko sam i kakva sam seoska snaša u našem selu.''Moju'' Dražvu su pojeli skakavci 90. godina prošlog stoljeća,koju sam ''branila'' svim svojim sredstvima /posebno jezikom zmijskim/,kao što i sad branaim ovo što je od Države ostalo, ili što bi možda jednog dana mogllo ili trebalo da liči na Državu.
Mnogi se iz naroda varaju što percepciraju; SJAŠI KUTRA, DA UZJAŠE MURTA, neznajući kao što i ti neznaš da od te perecpcije ima gora percepcija ; UZJAŠIO I KURTA I MURTA ;draga moja ženo s metlom među nogama.
Pkušaj malo dublje razmišljati šta ti napisah.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Nostalgicna sam vrlo, ali svojom drzavom smatram ovaj entitet u kom zivim i za koji su se moj otac i brat opredjelili da nose pusku i za rad kojeg su ostavili sve sto su imali u drzavi koje su se odrekli a za kojom patim.Zmijo prekinucu bilo kakvu raspravu sa tobom ako nastavis da me lazes!!!Imas li koristi od stranke u kojoj si?Ostalo sto si napisao si u pravu i ako pogledas moje postove vidjeces da sam pisala razmisljajuci na taj nacin.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Opsti Izbori 2014

Post by nenad 10 »

ZMIJA wrote:
diablo wrote:Драго Калабић из СНСД-а послије година проведених у Парламенту БиХ, гдје је био један од најактивнијих посланика, није добио довољан број гласова за улазак у Народну скупштину РС.
Jel' vam žao Drage Kalabića ?
ETO SRCE MI SE CIJEPA.U KOJU CE TE SAD STRANKU VAS DVOJICA?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:Nostalgicna sam vrlo, ali svojom drzavom smatram ovaj entitet u kom zivim i za koji su se moj otac i brat opredjelili da nose pusku i za rad kojeg su ostavili sve sto su imali u drzavi koje su se odrekli a za kojom patim.Zmijo prekinucu bilo kakvu raspravu sa tobom ako nastavis da me lazes!!!Imas li koristi od stranke u kojoj si?Ostalo sto si napisao si u pravu i ako pogledas moje postove vidjeces da sam pisala razmisljajuci na taj nac
To je samo još entitet.Pitala sam te za državu,a svu korist koju dobijem rado ću pokloniti tebi.Korospdencijom sa mnom nije obavezujuća.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Naravno da nije obavezujuca ali kad me nesto pitas osjecam potrebu da ti i odgovorim i odgovorim ti iskreno i samo ono sto ja mislim o teme,dok imam utisak da ti pises onako kako "moras" i cesto kad nekoliko puta procitam neke tvoje postove steknem dojam da to nije tvoje misljenje,ono istinsko.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Julija , u pitanju može biti samo neki NOVI SDS :D Rezultat ovih izbora je pokazao da niste očistili svoje redove 8) Sa vašim ljudima "sumnjivog morala" ne možete nigdje stići . To je onaj stari SDS koji treba podhitno ukinuti. SDS kao nacionalna borba Srba u Bosni ne smije vući za sobom kriminalce zadnjega rata :D Šumska i Pederacija su zapravo dva sela jedno do drugoga i moraš imati na umu da se sve zna i bez predstavljanja imovinskih kartona.
Samo NOVI SDS :D vi ako morete nataknite Gatarića na vrh tog NOVOG (nije problem-- nema njegovih izjava da je M. S . pravi čojek) SDS-a ... inače , ako ovako potraje, biće što reče zmija da su uzjašili svi redom i da se čeka samo da kobila (narod) krepa :wink: :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Opsti Izbori 2014

Post by zox007 »

Da i ja malo prodiskutujem,poslije izbora,nadovezat ću se na ovo što grlica napisa,a vezano za SDS.Ja bi situaciju s SDS-om,opisao kao,evo recimo adaptaciju stare istrošene kuće,obnoviš sve,promijeniš,ali stari temelji ostaju i to je opet stara kuća iako samo na oko izgleda kao nova. Mladi perspektivni SDS-ovci,osnovati stranku ozbiljnu s novim imenom, jer u temelje ovog SDS-a su mnogi životi ugradjeni(neki nisu među nama,a neki jedva sastavljaju kraj sa krajem) i to se nezaboravlja,kao što ja nemogu zaboraviti da je politika SDS-a stvorila i dovela na vlast gospodina Dodika. Ja se nehvalim,samo konstatuje,koliko je nas nezadovoljnih bojkotovalo izbore,razmislite...dosta je bilo presipanja iz šupljeg u prazno...ko bude na vlasti,nek uključi mozak,i zasluži povjerenje naroda, a ne samo da se radi mjesec pred izbore...Izađeš pred narod,na predizbornom skupu i kažeš to,to i to sam uradio za protekle 4 godine,ako si radio nema potrebe da se stidiš.zar ne? moje viđenje,kao običnog građana,a svrstavajte me gdje god hoćete. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

ATV VIDEO/VETERANI SDS-a PODVLAČE CRTU: Nezadovoljni rezultatima izbora?




Na Sjednici Skupštine Asocijacije “Stvaraoci Republike Srpske” sutra na Palama između ostalog trebalo bi da bude usvojena Deklaracija Kluba poslanika SDS-a u Skupštini Asocijacije o proteklim izborima.

Prema našim informacijama veterani nisu zadovoljni rezultatima.

POGLEDAJTE PRILOG IZ CENTRALNIH VIJESTI!


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Додик изјавио у Кнежеву да је на састанку са Павићем и Ђокићем договорио већину...
Само састанка није ни било... :D
Да ли нам је то предсједник мало нервозан због само око 1% разлике гласова... :?

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Ajde profo promjeni vodu u hladnjaku,šta se ti sikiraš za Dodika i njegove sastanke i rastnke.Imaš li kakvu veliku sliku da okačiš našeg predsjednika, umjesto Padića ? :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Cipiripi »

Iris wrote:Da li se ta zgrada nalazi u krugu od 50 metar u odnosu na neko od izbornih mijesta?
Ja mislim da se ne nalazi. Prema tome nema kršenja pravila, jer svijetleći bilbord vam je isto kao i bilo koji plakat.
Toliko vremena i postova o pravopisu bacenih u vjetar. Kako ti iris zoves ovakve slucajeve? Znas i sama da si zasluzila ovu prozivku a ova tema bi se polako mogla i zakljucati…bilo i proslo.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Одг: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

У праву си бб, какво је чудо што додо лаже, петља... [emoji41]

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Al' pobjedi !!!
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Ал` побиједи... :D
Додик рекао да је договор постигнут, иако није
Image
Вијест о томе да је договорена Влада Српске пренијели и сви важнији медији из Србије.

Председник Савеза независних социјалдемократа Милорад Додик изјавио је јуче у Кнежеву да је са Демократским народним савезом и Социјалистичком партијом договорено да те три странке формирају нову владу.

Додик је рекао да је договор постигнут на јучерањем састанку са лидерима Демократског народног савеза и Социјалистичке партије, Марком Павићем и Петром Ђокићем.

На јавној трибини СНСД и СП у Кнежеву, Додик је изгледа опет пожурио као и у изборној ноћи када је прогласио побједу Жељке Цвијановић у изборима за српског члана Предсједништва БиХ.

Можда ненамјерно, дајући једну изјаву за домаћу упоребу, да се до дневника откотрља доле према Бањалуци, Додик није рачунао да ће спин из Кнежева одјекнути у медијима преко Дрине. На насловној страни портала Радио телевизије Србије синоћ се појавила вијест агенције Фонет под насловим ''Договорена коалициона Владе Републике Српске'', исто се десило и у Политици, Блицу, Танјугу, Данас-у, Актеру...

Ђокић увјерен, Павић неће да коментарише

Додикову тврдњу да је договор постигнут демантовао је на истом мјесту у исто вријеме предсједник СП Петар Ђокић. Након што се захвалио грађанима Кнежева који су гласали за коалицију СНСД-ДНС-СП, Ђокић је рекао да је потпуно увјерен да ће ова коалиција поново формирати власт у Републици Српској.

Између увјерености да ће се нешто десити и тврдње да се то већ десило постоји велика разлика, много већа од физичког растојања између Додика и Ђокића за вријеме давања оваквих изјава - у Кнежеву су сједили један поред другог.

Приједор је нешто ближе Кнежеву негу Београд, али предсједник Демократског народног савеза Марко Павић, друге странке по снази у коалицији СНСД-ДНС-СП, није хтио да прокоментарише изјаву о формирању Владе Републике Српске. Како нам је речено Павићевом приједорском кабинету он неће давати изјаве о формирању власти прије него што се буду знали коначни резултати избора.

Нема везе, даваће их Додик

Павић је два дана након избора најавио да су у ДНС спремни да преговарају са другим странкама о могућим коалицијама.

Подсјетићемо, Додик je прије пет дана у Требињу такође најавио да ће с досадашњим коалиционим партнерима формирати нову владу Републике Српске, док је изјаве Младена Босића о могућим преговорима са ДНС назвао шпекулацијама. Коалиција која би укључивала СНСД, СП и листу ДНС-НС-СРС према рачуницама имала би 43 посланика.

Потпредсједник СНСД- Игор Радојичић раније је рекао да су контакти СНСД-а, ДНС-а и СП-а свакодневни, али да ће формални разговори бити отворени тек након објављивања званичних резултата избора.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

http://www.rtvbn.com/321521/Raspusten-SNSD-u-Bijeljini Raspušten SNSD u Bijeljini Tako treba uraditi u cijeloj drzavi. Da nema ove muljaze i da se nisu pokrali izbori, snsd ne bi ni bilo. Iako je gubitnik izbora kradjom polako zataskavaju to. :evil:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

http://www.rtvbn.com/321536/Djokic-Nist ... dogovoreno Đokić: Ništa nije dogovoreno Al' onaj Mile laze!!!! :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Keyser Söze »

Postod ZMIJA » 22.10.2014. 08:10
Izborisu ČUDO
Ne pokazaju samo ''volju nroda'',već još mnogo štošta.
Pokazuju,npr.(ne)ljudi ima među političarima,Evo uzmimo,Mladena Ivanića...Naziva sebe ''Srpskim članom predsjedništva'',ito,kao,ponosno.Pri tome on dobro zna da su ga izabarali ni koji bi sve dali da ukinu Republiku Srpsku.On zna,a i mi znamo...I on ništa.Ima (tj) nema obraza pojavljivati se i pričati da je ''pobjednik'' Koga si poobjedio nesrećo poturčena ?Svoj narod ? Svoiju državu?
Jadna ti pobjeda !!!
Ocigledno da su forumasi ovdje oguglali pa bas niko ne reaguje na sovinizam. A svi se zovu demokratama. Kao prvo, navodi u postu su cista laz, za gospodina Ivanica je glasalo 285105 biraca sto je mnogo veci broj i od nesrba a nekamoli "poturica" sa pravom glasa u RS. Poredjenja radi, za gospodina Dodika je glasalo gotovo isti broj biraca, 286727. Sto znaci da vi Zmijo, ili karakterisete gotovo polovinu birackog tijela koji su Srbi kao "poturice", ili lazima plasite Srbe govoreci kako su gospodina Ivanica izabrali "izdajnici i rusitelji RS". RS je ustavna kategorija i ja ne vidim nikakvu mogucnost bilo kakve promjene tog statusa. Nasa misljenja se o njoj mogu razmimoilaziti, a najbolji put ka prihvatanju RS:a je uvazavanje svih koji zive u njoj.
Sto nas dovodi do druge tacke, sta ako zaista glasovi nesrba budu negdje, na nekom nivou, odlucujuci? Zar mi nemamo nikakvo pravo na politicku artikulaciju nasih teznji? Naravno da imamo, jer negiranje tog prava vodi u diktaturu i apartheid.
Mislim da bi forumasi trebali malo razmisliti kad postavljaju svoje postove koji odisu nacionalizmom, jer mozda vrijedjaju nekoga. Ovo ne radi nas "drugih" (nas je na zalost na ovom forumu jako malo) nego radi vas samih, jednoumlje nikada nikoga nije vodilo progresu.
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Одг: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

О "национализму":
Кажу ми дјечица како су звали неког свог другара Србине али их је учитељ упозорио да то није лијепо јер у разреду има и „других"... [emoji17]

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Keyser Söze »

просвјета wrote:О "национализму":
Кажу ми дјечица како су звали неког свог другара Србине али их је учитељ упозорио да то није лијепо јер у разреду има и „других"... [emoji17]
Mislim da vecina razumnih dobrih ljudi zna gdje granice idu. A postoji i zlatno pravilo, ne misli/govori/radi drugima ono sto ne zelis da drugi misle/govore/rade tebi. Djeca rade ono sto mi radimo a ne ono sto im govorimo. Djeci nikada ne treba zamjeriti, jer ona ne mogu razumjeti posljedice svojih djela pa ni svoju odgovornost za to. Ti djelovi dolaze sa sazrijevanjem, i zato smatram da su sovinisticki stavovi nezreli i neodgovorni, jer u nasim izmijesanim drustvima je uvijek neko negdje u manjini. Lako je biti veliki Bosnjak u Visokom, ili veliki Srbin u Prnjavoru, hajd' budi covjek gdje god bio.
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Не треба ићи у филозофију.
Рећи да си Србин је, некада и у Прњавору било непрепоручљиво.
Будимо људи и поштујући друге поштујмо свој идентитет...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Keyser Söze wrote:Ocigledno da su forumasi ovdje oguglali pa bas niko ne reaguje na sovinizam. A svi se zovu demokratama. Kao prvo, navodi u postu su cista laz, za gospodina Ivanica je glasalo 285105 biraca sto je mnogo veci broj i od nesrba a nekamoli "poturica" sa pravom glasa u RS. Poredjenja radi, za gospodina Dodika je glasalo gotovo isti broj biraca, 286727. Sto znaci da vi Zmijo, ili karakterisete gotovo polovinu birackog tijela koji su Srbi kao "poturice", ili lazima plasite Srbe govoreci kako su gospodina Ivanica izabrali "izdajnici i rusitelji RS". RS je ustavna kategorija i ja ne vidim nikakvu mogucnost bilo kakve promjene tog statusa. Nasa misljenja se o njoj mogu razmimoilaziti, a najbolji put ka prihvatanju RS:a je uvazavanje svih koji zive u njoj.
Sto nas dovodi do druge tacke, sta ako zaista glasovi nesrba budu negdje, na nekom nivou, odlucujuci? Zar mi nemamo nikakvo pravo na politicku artikulaciju nasih teznji? Naravno da imamo, jer negiranje tog prava vodi u diktaturu i apartheid.
Mislim da bi forumasi trebali malo razmisliti kad postavljaju svoje postove koji odisu nacionalizmom, jer mozda vrijedjaju nekoga. Ovo ne radi nas "drugih" (nas je na zalost na ovom forumu jako malo) nego radi vas samih, jednoumlje nikada nikoga nije vodilo progresu.
Ako je šovinizam nazivati stvari pravim imenom, onda sam ja najveći šovinista na svijetu.U prilog mojoj, i ne samo mojoj tvrdnji da je Ivanić izabrana bošnjačkim glasovima za člana Predsjedništva govori matematika i podci za određenih biračkih mjesta.O tome je svako nadmudrivanje suvišno.
Tačno je da je Republika Srpska ustavna kategorija,ali je isto tako tačno da prva reforma koja se bude provodila u BiH bit će Ustavna reforma.'Dobro je za Srbe'' da je sada u Predsjedništvu Mladean Ivanić,valjda će se u svom mandatu zalagati da se Republici Srpskoj vrate sve one nadležnosti, koje su za vrijeme njgove vladavine u Republici Srpskoj prenešena na nivio BiH.
Znaju Srbi šta će se desiti ako budu u ime njih neki drugi glasovi nesrba odlučivali.Uvjerli su se Srbi u to šta znači kad su Bošnjaci i Hrvati Srbe preglaslai na referendumu.

Referendum o neovisnosti Bosne Herecegovine održan je 29 Veljače do 1 Ožujka 1992 godine, Glasoval je ukupno 2,073.568 glasača/izlaznost 63 ,6 % bilo je za neovisnost a 0.3% protiv SDS je pozvao Srbe na bojkot referenduma i spriječio njegovo održavanje u pojedinim djelovima zemlje
Tako je referendum prtežito bojkotiran od strane Srba.
Referendum sko pitanj je bilo :''JSTE LI ZA SUVERENU I NEOVISNU BOSNU I HERCEGOVINU,RAVNOPRAVNIH GRAĐANA B I H MUSLIMANA ,SRBA I HRVATA I PRIPADNIKA DRUGI NARODA KOJI U NJOJ ŽIVE''?
Mjesc dana nakon rferenduma,uslijedila je velikosrpska agresija na BiH

TAKO PROLAZE SRBI KAD SE NJHOVA SUDBINA I ISTORIJA PIŠE NESRPSKIM GLASOVAIMA
Last edited by ZMIJA on 26.10.2014. 14:16, edited 3 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

Ja se toga referenduma sjećam, samo ne znam kako ako je održan 1912.kako Zmile naš navede, vjerovatno se toga sjećam iz nekog prijašnjeg života :) ili sam vrlooooooooooooooooooooooooooooooooo stara

Locked