Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Opsti Izbori 2014

Post by svraka »

Ko je spominjao Vučurevića?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:Dakle, uopšte se ne za*ebavam. Mada, iskreno mislim da joj politika apsolutno ne treba, kao ni meni lično.
Ово је већ страшно, ако није зај*банција, како ти кажеш!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

profesoricaskola wrote:Vrsta, osim što glumiš objektivnost i nepristrasnost a imaš žarku želju da Sds nestane iz političkog života, dobro je. I da ti odgovorim za grad i izbore. Gore navedena stranka nikad nije imala bolji rezultat u gradu. Zahvaljujući malom baji koji te istjerao iz protivničke stranke. Otud, psssst...
Ти лакше нешто разумијеш, ако ти се нацрта. Него када се замјени. Што се тиче вијести ту сам непристрастан. Што се тиче мојих ставова оних су такви какви су. Док сам писао све што сам писао о Калабићу. Тада сам био неутралан а сада када говорим аномалије локалне власти е онда сам непристрастан. Па ред би био да побиједите у граду, 5 улица су асфалтирали Македонци а ви то представили као ваш предизборни поен. Чак сте оног несрећног Огија, два дана водали по граду, ко циге мечку на вашер.
profesoricaskola wrote:I da, kandiduj se ti za neke buduće izbore pa budi prevaga na drugu stranu. Kad smo već kod kladionice za izbore, lijevu ruku dajem da bi osvojio manje glasova od gđe Davidović. Ako nisam u pravu, demantuj me! Izađi kao bilo čiji kandidat ili samostalni, pa da te vidimo. Može?
Ајд да мало анализирамо.

Госпођа Давидовић је 2012-те била на дну, по броју освојених личних гласова.

Image

Мени је жао што сада због ових избора, немам приступ статистици избора из 2008-ме, гдје сам са својих 26 година, тј као балавац на квадрат имао 368 гласова.

Или на изборима за Савјет МЗ Прњавор.

Погледај табелу:

Image

И запитај се како је господин Давидовић имао исти број гласова као и његова супруга 2012-те. Тако да је то нека њена (њихова) политичка тежина.

Ово кажу бројке, а не рекла казала. И нису исто Општи избори и Локални. Због броја пријављених кандидата.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

svraka wrote:Cjepidlačiš. U cijeloj priči nisam osjetio ni mrvicu omalovažavanja niti Mile, niti Željke. Na 05.30 Gatarić je oslovio gospođu sa gospođa Željka. Mislim da su nam se u zadnje vrijeme toliko uvukli preko medija u svaki kutak kuće, da je sasvim prirodno ih bilo osloviti (u brzini izlaganja) sa Mile i Željka. Gatarić je veliki laf i gospodin. On se sigurno ne bi služio diskreditacijama na koje aludiraš.
Nemoj da ga branis,mozda bi i ja bio isti da sam porazen, :D ima tu nesto jer nije predsjednik republike Mile,nego je Milorad,ali korektno je gospodin Dodik,jer i Tadica nije oslovio sa imenom ili nadimkom vec sa gospodin Tadic,kao i u slucaju Zeljke koja je mozda njegova poznanica ali ipak je sada ona osoba koja vrsi visoku funkciju i ona se mora oslovljavati sa gospodja Cvijanovic,takav je kodeks,nema sa tim brzina nista,nego je rijec o pokusaju podcjenjivanja.Ja kao nepismen (polupismen) :D mogu da kazem Mile ili Zeki,ali on nebi trebao tako,mada ne mislim ni oni njega da oslovljavaju sa gospodin Gataric,jer u nasih predstavnika kompletno fali respekt,ne samo prema protivnicima vec i prema svojima.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Vrsta, izvini. Ubijedio si me. Nemoj crtati, sve sam shvatila. To što ti sugerišeš u svojim postovima je želja za boljim životom. Isto tako si komentarisao i na temi Načelnik opštine Darko Tomaš. Trudio se da ukažeš na anomalije itd. Samo nastavi tako i kandiduj se kad stigneš, ja ću ti biti 369 glas. Odoh s ukzćanima gledati fudbal da ne kažeš da sam bosanka. P.s. žao mi je, samo ja sam vidjela pogrešno. :-)

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Opsti Izbori 2014

Post by sifra »

Vrsta ima pravo što se tiče brojeva. To stoji. Ali ipak Gatarić nagrađuje one najvjernije ma kakvi oni bili. Davidović je išao na sve i jedan i manji i veći predizborni skup. Snimao skupove, bio najglasniji na forumu(valjda se neće tumačliti kao otkrivanje identiteta) kao što je i njegova žena uz Gatarića u potpunosti. Da se ne lažemo, najmanje 95 % članova stranke su u stranci iz koristi. Rijetko ko je iz ubjeđenja. Takvi su Nenad i Milijana ma koliko imali tkz. povjerenje građana i političku težinu.
Tako da nije sve u brojevima :smt006
Alea iacta est!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Нећу више, само морам по некада да користим ову своју архиву што је скупљам већ деценију, да је искористим када затреба :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Vrsta, ti najbolje znaš koliko sam u pravu.. ;-)

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Opsti Izbori 2014

Post by sifra »

Ako ako, Vrsta, papir je uvijek najveći dokaz osim kad si na televiziji. Tad možeš da pričaš šta hoćeš, a sa papirima ispadaš budala :D
Alea iacta est!

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Tiha voda brdo goni...

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Opsti Izbori 2014

Post by svjedok.saradnik32 »

http://www.rtvbn.com/320566/Policija-pr ... a-Dusanica
Policija provalila u zgradu Metala, uvela Petra Dušanića
Image
Srijeda 15. Oct 2014 15:06
Prava drama se odvijala pred zgradom „Metala“, u banjalučkom bulevaru Cara Dušana.

Sudski izvršioci su došli da uvedu u posjed zgrade koja je dodijeljenja kontroverznom prnjavorskom biznismenu, Petru Dušaniću. Uvođenju Dušanića su se usprotivili direktor i radnici „Metal“-a, kao i predstavnici malih akcionara iz više uništenih banjalučkih firmi.


Izvršenje se oteglo zbog zabarikadiranog ulaza u zgradu, pa je ulaz, na kraju, obijen.Današnjem sudskom izvršenju je prethodila kupovina zgrade „Metala“ na osnovu nezakonitih potraživanja Petra Dušanića, kaže
direktor „Metal“-a, Brane Milošević.

Dušanić smatra da nije u redu da se tek nakon trećeg puta objekat, po pravnosnažnom izvršnom rješenju, predaje kupcu, to jest njegovoj kompaniji.To što Milošević organizuje je nezakonito i treba da podliježe prekršajnoj, pa čak i krivičnoj odgovornosti, kaže Dušanić.

Ovo je samo nastavak pljačke naroda i države, uz asistenciju policije i pravosuđa, kažu bivši radnici nekada uspješnih, a danas uništenih ili na sumnjiv način privatizovanih preduzeća.

„Metal“ je jedna od rjetkih firmi koja, bar formalno, uspjela da se očuva. Ipak, od oko 600 radnika iz ranijeg vremena spalo se na svega 12, a radnici su ostali uskraćeni za brojne plate, poreze i doprinose.
Три дана након избора влас наставља по старом
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Opsti Izbori 2014

Post by sifra »

Svjedoče, može samo jedan odgovor da dobijem. Na čijim skupovima je Petar Dušanić bio tokom prošle kampanje?
Alea iacta est!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

svjedok.saradnik32 wrote: Image
Ovo je kao sa reklamom Serifa Konjevica, "On ulazi kroz prozore" :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

15.10.2014 u 14h

DODIK MILORAD - SNSD-DNS-SP
286279 46.68 %
38612
TADIĆ OGNJEN - SAVEZ ZA PROMJENE
276345 45.06 %




IVANIĆ MLADEN - SAVEZ ZA PROMJENE
285105 48.40 %

CVIJANOVIĆ ŽELJKA - SNSD-DNS-SP
283166 48.07 %

Jel sada gotovo ili moze jos nesto da se smuti ??? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Opsti Izbori 2014

Post by cicos »

Kako ga samo po obrazu miluje.
Ko su ti indijanci iz Metala da tvrde da nesto ima nezakonito (valjda se pise sastavljeno) u eMtitetu eReSkom?
Da su bili dobri i oni bi dobili (mozda) muzicku liniju unikatnu iz mladjeg kamenog.
A sto bih rado napisao poneku ali ne smijem kao i svaka druga yayara da me o'ma veceras privode na informativni razgovor. Postedio bih se tih operativnih mjera i radnji da ne bi neko utvrdio da imam viska bubrega pa da me ne ratosiljaju istih.
O, narode srBski ogrezao si ...
Da se car Lazar i Miloš Obilić,bar za tren, vaskrsnu, j*e*b*a*l*i bi vam sve sto stignu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:DODIK MILORAD - SNSD-DNS-SP
286279 46.68 %
38612
TADIĆ OGNJEN - SAVEZ ZA PROMJENE
276345 45.06 %
KAMIKAZA wrote:Jel sada gotovo ili moze jos nesto da se smuti ???
Ništa nije gotovo ,dok sve ne bud gotovo.Čaka se da Dodik dočeka Putina,a kad se vrati iz Beograda,onda će mu saopštiti da su se zabraojali, i da mu fali 15.000 glasova. :smt005 :smt005
Last edited by ZMIJA on 15.10.2014. 20:09, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

ZMIJA wrote:
KAMIKAZA wrote:DODIK MILORAD - SNSD-DNS-SP
286279 46.68 %
38612
TADIĆ OGNJEN - SAVEZ ZA PROMJENE
276345 45.06 %
KAMIKAZA wrote:Jel sada gotovo ili moze jos nesto da se smuti ???
Ništa nije gotovo ,dok sve ne bud gotovo.Čaka se da Dodik dočeka Putina,a kad se vrati iz Beograda,onda će mu saopštiti da su se szabraojali i da mu fali 15.000 glasova. :smt005 :smt005
Eno ti ga, organizuje prevoz autobusima, ( od budžetskih para, naravno )da povede ekipu sa sobom na čelu, pošto u životu nije video tenk, vojni kamion, uniformu. Nije on imao taj nagon da ratuje... Samo mala privreda na veliko...

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Cipiripi »

Ja vjerujem da je nas vodeci covjek imao prste u raznoraznim svercerskim aferama za vrijeme rata…ali,ne mogu da se nacudim da je SDS toliku paznju posvetio tome a upravo bez njih u to vrijeme nije bilo moguce jednu cackalicu prokrijumcariti! Koliko je narodu Dodik omrazen pokazuje i veliki broj glasova za SDS……cak mislim da je SDS imao neko drugo ime da bi pobjeda bila zagarantovana i sa ogromnom razlikom. Vjerujem da bi nacelnik Gataric mogao dobiti i sledece lokalne izbore,licno mu zelim i vise od toga, kao kandidat bilo koje stranke ili kao nezavisni kandidat….jer i SDS ima proslost i to kakvu.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

Ne treba ljude, čak i na izborima, samo gledati kroz partiju kojoj pripadaju, jer svagdje imaš dobrih, kvalitetnih, čestitih ljudi a i kukolja.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Hoće se pohvaliti Putinu da su Verići glasali za njega?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Ма не причаће о емисији Апострофа.

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Kako da kažem Putinu da je samo Crkvena glasala za mene?! :-( A ostadoh bez Draoge?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

ATV VIDEO: Ima li turbulencija u SDS-u?



Konačni rezultati Centralne izborne komisije vjerovatno neće promijeniti sadašnji poredak, ali u SDSu još ne žele da stave tačku. Pored zahtjeva za ponovnim, ručnim brojanjem glasova na pojednim biračkim mjestima, očito je da će morati da preispitaju i sopstvene redove.

Medijsku tišinu Mladena Bosića u toj stranci pravdaju službenim odsustvom. Treći izgubljenu bitku za mjesto predsjednika, Ognjen Tadić još ne želi da komentariše. Riječ su preuzeli oni koji su na izborima pojedinačno ostvarili dobar rezultat. Nenad Stevandić i Aleksandra Pandurević tvrde da unutar te stranke nema krize ni međusobnog optuživanja.

Da li isto misle SDS-ovci sa više staža, reći će na unutarstranačkim izborima. Još nije potpuno jasno da li je optimizmom u izbornoj noći Mićo Mićić pokazivao mišiće SNSD-u, jer je ostao neprikosnoven u bijeljinskoj regiji ili je poruku poslao I svojoj partiji, koja je do posljednjeg časa vagala da li će za mjesto predsjednika kandidovati njega ili Ognjena Tadića.

Zbog loših rezultata u na istoku Srpske, račune će, kako nezvanično saznajemo, morati da položi i potpredsjednik stranke Predrag Kovač. Dobar rezultat u Banjaluci, SDS-u nije utjeha za loš rezultat u Hercegovini.

I analitičari su podijeljenog mišljenja. Dok jedni tvrde da je SDS jedini gubitnik, drugi kažu da u toj stranci ipak treba da budu zadovoljni. Unutarstranačka pretumbavanja ni jedne ni druge ne bi iznenadila.

Umjesto unutarstranačkih kombinatorika, u SDSu u prvi plan ističu 24 osvojena mandata u Narodnoj skupštini Republike Srpske i pet u Parlamentu BiH. Tvrde da su u takvom omjeru snaga, sve opcje otvorene, osim dogovora sa SNSD-om.

Pogledajte prilog iz Centralnih ATV vijesti!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Opet briga,a? :-)Anomalije? :-)

Locked