Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Kako i sleduje, SDS i njgova politika se vratail kući na mjesto zločina, u bivšu tvornicu opbuće SLOGA gdje je nekad radilo 1500 radnika.Najveći privredni kompleks koji je Prnjvor ikad imao.Sada je to dvorana za svadbe i sahrane i centralne mitinge SDS a.
Mjesto da SDS drži miting u centru grada i pozove 1500 zapoleni radnika SLOGE da ih čuju,oni su otišli tamo, ali nikoga od zaposlenih nisu zatekli.Život stvara pardokse,koji se graniče sa crnim humorom.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Isto kao kad je bucko poželio pobjedu borisu a ovaj pukao od tome...

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Tačno u 20h nikoga na forumu, sem Vrste i moje malenkosti. Ne javiše se tri, tj.dva gradska forumaša : moj kolega švabić i goDra sa dva imena, zmijica=atilica. Za ovog drugog me ne čudi ali moj kolega kao gradski momak, učitelj i uvaženi građanin je spao na to da zaboravi otići u Banja Luku na miting ali je zato stigao u Crkvenu... E moji urbani dječaci, neki novi i stari klinci, uski su skuti malog Baje. E moje gradske seljačine...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

profesoricaskola wrote:Tačno u 20h nikoga na forumu, sem Vrste i moje malenkosti.


Image

Немој тако, има нас 48 у овом тренутку. Ево одох и ја до града биће 47 :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

bičbožiji52 wrote:Kako i sleduje, SDS i njgova politika se vratail kući na mjesto zločina, u bivšu tvornicu opbuće SLOGA gdje je nekad radilo 1500 radnika.Najveći privredni kompleks koji je Prnjvor ikad imao.Sada je to dvorana za svadbe i sahrane i centralne mitinge SDS a.
Mjesto da SDS drži miting u centru grada i pozove 1500 zapoleni radnika SLOGE da ih čuju,oni su otišli tamo, ali nikoga od zaposlenih nisu zatekli.Život stvara pardokse,koji se graniče sa crnim humorom.
Otud ste vi korektni i pošteni pa ste odveli ljude u Crkvenu da vam vođa pokaže svoj privatni vodovod koji je duzan nekih računa u iznosu od 40ak tisućinki maraka :-) i vjerovatno da se pohvali kako mu niko ne smije isključiti struju, kao Granitu npr. :-) popijte vode malo. Ako ima.... :-)

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

vrsta8472 wrote:
profesoricaskola wrote:Tačno u 20h nikoga na forumu, sem Vrste i moje malenkosti.


Image

Немој тако, има нас 48 у овом тренутку. Ево одох и ја до града биће 47 :smt006
Ok. Vidimo se u dvorani ;-)

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Cipiripi »

Odgledah sada ovu emisiju…duel kandidata! Zar mi nismo zasluzili nista bolje od ova dva covjeka?
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Cipiripi wrote:Odgledah sada ovu emisiju…duel kandidata! Zar mi nismo zasluzili nista bolje od ova dva covjeka?
Zasluzili smo bolje. To je ovaj mlađi. Ovaj stariji, deblji, on i nije čovjek...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Ako je suditi po ovom duelu onda je Dodik pobjednik,ovaj picopjevac je izgubljen u vremenu i prostoru. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Cipiripi »

@profesoricaskola….ja sam samo iznio svoje misljenje i nema potrebe za reklamnim materijalom. Ne laje pas zbog sela nego zbog sebe tako da sto se mene tice glasaj bar 100x za onu opciju koja ce ti valjat' guz'ci…ja bih prije glasao za voditelja emisije.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

KAMIKAZA wrote:Ako je suditi po ovom duelu onda je Dodik pobjednik,ovaj picopjevac je izgubljen u vremenu i prostoru. :P
Sve je rečeno i objašnjeno. samo odgledaš.

Cipiripi, nije ovo više zbog mog tura. Stvarno je vrijeme da se skine ovaj. I ja sam iznijela svoje mišljenje.
Dosta je. Previše je.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Будућа власт да ради у интересу грађана

Кандидат Савеза за промјене за предсједника Републике Српске Огњен Тадић изјавио је вечерас да Република Српска након избора треба да буде дата на управљање народној вољи, а не било којем појединцу или политичкој странци.

"Ако такву одлуку донесемо онда заиста немамо од чега да стрепимо, већ ћемо 12. октобар памтити као дан кад смо се пробудили и када смо напокон кренули правим путем који смо дуго тражили, од завршетка рата до данас", рекао је Тадић на завршном митингу у Прњавору.

Он каже да је у протеклих више од мјесец дана обишао цијелу Републику Српску и поново увидио шта недостаје.

"Српска има добре људе, ресурсе, територију. Има и знања потребних да би Српска живјела боље. Али нема, чини ми се, основну ствар, нема добру власт. Због тога сви наши проблеми и постоје, јер људи који управљају Српском не раде у општем интересу, него раде због личног интереса", закључио је Тадић.

Носилац листе СДС-а за Народну скупштину Републике Српске из Изборне јединице два Миладин Станић поручио је да је ово "испраћајно вече за ненародну власт".

"Дошли смо да покажемо коју имамо снагу, да покажемо да ћемо побиједити, и да ће се све промијенити од 12.октобра", рекао је Станић.

Потпредсједник СДС-а Синиша Гатарић истакао је да је завршни митинг Савеза за промјене одржан у Прњавору зато што је ова странка у овој општини веома јака.

Он је изразио увјерење да ће кандидати Савеза за промјене и СДС-а побиједити на свим изборним нивоима.

Завршном митингу Савеза за промјене у Прњавору присуствовао је и предсједник СДС-а Младен Босић.

СРНА

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Cipiripi »

Ma sve OK…ja i onako ne glasam godinama vec……gadljiv sam:)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Cipiripi wrote:Ma sve OK…ja i onako ne glasam godinama vec……gadljiv sam:)
Iskreno, jedan podatak. Sramota je ali ajde. Ovo je prvi put da ću izaći na izbore :smt001
Dosta je.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

просвјета wrote:
Image
[/img]
:smt005 Gledaj Radivojevica kako zjeva,i njemu je dosadno na tim vasim mitinzima. :D Izgleda da Pero nije imao vremena da svrati :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Cipiripi »

Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Keyser Söze »

Da li ima neko ko je prebrojao koliko puta je voditelj pozvao kandidate da se u duelu vrate na temu/teme i koliko su ga ignorisali? Kako ja to sve tumacim, narod je k'o ovaj voditelj, potreban je da bi vodio/glasao ali kandidati su preokupirani sobom pa Voditelja/narod bas i ne zarezuju.
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Ovaj tv duel na kome je insistirao Tadić pokazao se kao veoma poguban za njega u ovoj kampanji, i to je samo tačka na i njegovog konačnog poraza.
Ovo i nije bio klasični duel kakve smo imali prilike gledati kad su u pitanju predsjednički kandidati.Tadić je djelovao kao student koji se dugo spremao za važan ispit,pa je pred strogim profesorom zaboravi i ono što je prije spremanja znao.
Svaki student koji nosi takozvane šalabahtere na ispit obično padne na ispitu ,a to se pokazalo i kod Tadića veoma pogubno,kad je u trerenucima izgubljenog samopuzdanja stalno nešto čaprkao po silnim papirima,te ga je spopao strah i panika, što se iz aviona vidjelo na njegovom blijedom licu.Njegova namjera da isprovocira Dodika dobila je kontra smijer, pa je kao takva permutirala i dokusurila samog Tadića koji je u panici izgubio samokontrolu i pokazao se daleko inferiorniji protivnik u ovom duelu.
Još jednom se pokazalo da emocije i politika ne idu zajedno,odnosno u konkretnom slučaju,bolje da se više priporemao na psiholčoškom planu, nego što je želio u jednoj emisiji, i sa tri teme i u vrlo kratkom roku da silne informacije i spinove isporući svom protukandidatu,kako bi ga pred širokim auditorijumom prosto nakautirao u prve tri runde tj, već na prvoj temi.Ta žaraka želja da da odmah zada svom protivniku žestoke udarce pokazala se kao taktički pogešan pristup,s obzirom da je samo prva tri minuta dodikovog izlaganja izgledao naoko smiren,a onda se ta smirenost raspla ko kula od karta kada je počeo da Dodiku upada u riječ,što je ovaj to vrlo vješto i rado dočekao, čak nudeći mu i svoje vrijeme i uzimajući mu teniski rečeno prvi brejk.U trećem setu da tako kažemo, na temi kriminala i korupcije, Dodik je prvi servirao kao i na početku meča i vrlo vješto aposrofirao politički kriminal kao pojavu,dok je Tadić pokušao sa političkog kriminala skrenuti na opšti kriminal i korupciju,što je Tadića dodatno iznerviralo,jer nije imao kontra argumen na ono što je kod 50.000 koruptivnog novca datog penzionerskoj stranci za Dodika bio čisti as.
Tadićevo nepoznavanje termina BDP a bila je jedna nabačena lopta Dodiku ,koji je žestoo smečirao i povećao svoju prednost.Mora se reći da je Dodika neko žestoko izvršio pritisak da drži vodu u ustima dok Tadić servira, i da ni po koju cijenu ne izlazi mrežu,što je ovaj to nazavoa savjetom njemu dragih ljudi.
Sve u svemu Dodik je ovaj meč u tri seta da tako kažemo ubjedljivo dobjio,bez da je i u jednom čak dozvolio eventualni tajbrejk ili šansu Tadiću da ostane u meču.Dakle po mom Dodik je pobjedio u sva tri seta rezultatom 6:3; 6:4 i 6 :5
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Opsti Izbori 2014

Post by sifra »

Biče. Kad je 6:5 onda se igra do 7 gemova ili Taj brejk :D
Zanima me koliko je bilo ljudi u Slozi i da li je bilo više nego u Tesli?
Alea iacta est!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »


profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Opsti Izbori 2014

Post by profesoricaskola »

Predizborna tišina je. Stoga ću se samo osvrnuti na dio posta koji sam pročitala od goDre, čovjeka sa dva nika na forumu. Stigla sam samo do onog dijela gdje student nosi šalabahtere na ispit i padne. :-) Gdje ste vi to kolega kao neko ko ima više razreda od mene, kako ste jednom napisali, studirali, pa nosili šalabahtere na ispit? :-) :-) :-) mislim, stvarno bih voljela da znam. Plačem od smijeha. University of Crkvena?
A onda na kraju vrhunskog izlaganja primijetim neke brojke. Treći set i kraj meča 6:5??? hhhahahha. Počela kiša? Hahahaahha.. Kakva količina mudrosti u samo par redova. Hahahhah.. o, bože...

Locked