Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Opsti Izbori 2014

Post by nenad 10 »

Kao prvo,ovdje su se skupili samo oni koji gledaju da usicare nesto kod stranaka. Zmija zeli da i dalje ima uticaja na sva zaposljavanja u drzavnim preduzecima u Prnjavoru,Prosvjeta zeli promjene pa da bude direktor slole,Svjedok je ocito opstinski radnik,Vrsta je propali politicar pa se sada trazi u kritikovanju i jednih i drugih itd. Ja licno vjerujem da ce na ovim izborima biti najmanji odziv do sada,ali oni koji ne zele da glasaju trebaju izaci na izbore i isarati listic. To su sve lopovi koji ce naci nacin da iskoriste losu izlaznost na izbore. Nemamo mi za koga glasati,niti za vladajuce niti za promjene. Promjene su vidljive u Domu zdravlja izmisljaju se radna mjesta zaljude koji su u ratu svercovali pakete i ljude. A ovi sto zele da ostanu na vlasti zaposljavaju svoju djecu u drzavna preduzeca jer su oni bogom dani. Ovo je moje misljenje ali puno ljudi ce se sloziti sa mnom.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

А ти изгледа шићариш код рогатог...
Или си само тако "на криво" настројен,
па желиш рећи да смо ми шићарџије
а ти к`о бива немаш интерес да гурнеш овај народ у још гори содум... 8)

Све у свему, како сам и 2012-е прогнозирао и сада вамвелим:
Ми долазимо и то стројевим кораком...

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Opsti Izbori 2014

Post by nenad 10 »

Ja sam davno usicario.A sto se rogatih tice ne zna se koji su rogatiji!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

И данас по кесетењу Тадић?!

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi ce oni ako Bog da, jednog dana da zavrse na drvecu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Opsti Izbori 2014

Post by pat »

Iris » 21.09.2014. 05:09
A sva ona silna stajališta za gradski prevoz u Banjaluci jesu šator u predizbornoj kampanji te je ok da tu stoje plakati ???
Plakate se lijepe na mjesta koja su za to predvidjena.
Moje misljenje je da plakati politicke stranke nije mjesto na ogradi vrtica, skole, crkve.
Kako bi ti Iris opisala i ocijenila kada bi svestenik zalijepio plakatu od heavie metal benda na kapiju crkve?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Image :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Босић: Послије избора Српској ће требати храбри људи

Предсједник СДС-а Младен Босић рекао је вечерас у Прњавору да ће "Републици Српској након 12. октобра бити потребни храбри људи који ће бити спремни да Српску извуку из садашњег стања".

"Биће нам потребни људи који ће се одрећи својих привилегија, који ће морати да схвате да Републику Српску треба спашавати економски, јер овако ослабљена тешко да има будућност", рекао је Босић на конвенцији СДС-а у Прњавору.

Он је оцијенио да је сваке године све мање дјеце уписано у школу, да здравство пропада, а криминал и корупција су константно у порасту.

Кандидат Савеза за промјене за предсједника Републике Српске Огњен Тадић изразио је задовољство чињеницом да су се прије двије године десиле промјене у Прњавору, додајући да људи сада желе промјене и у цијелој Српској.

"То је доказ да је власт СДС-а у Прњавору за ове двије године урадила више него што је учинила актуелна власт за протеклих девет година", каже Тадић.

Носилац листе СДС-а за парламент БиХ из Изборне јединице један Ђорђо Крчмар рекао је да је дошло вријеме да се економски побољша живот свих грађана, да се почну користити ресурси којима Српска располаже и да буду ангажовани способни кадрови.

Носилац листе СДС-а за Народну скупштину Републике Српске из Изборне јединице два Миладин Станић сматра да у Српској нису довољне само промјене власти, већ темељне промјене система који је у колапсу.

На конвенцији СДС-а представљени су и кандидати ове странке из Прњавора за Народну скупштину Републике Српске и парламент БиХ.

СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »


ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ivan78 »

Znaci, to je taj kadar sto ce drzavu spasiti propasti!

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Asaf gura Tadića u poraz!

Skupi svetski lobisti predvođeni Asafom Eisinom, izraelskim tzv. PR maherom i predsednikom uprave londondske kompanije ESBR, a koje je za ovogodišnju izbornu kampanju angažovao SDS, napravili su medveđu uslugu Ognjenu Tadiću, kandidatu ove stranke za predsednika Republike Srpske, koja bi mogla skupo da ga košta!

Naime, na portalu RTVBN organizovali su anketu "Za koga ćete glasati 12.10.2014", a koja se ispostavila kao očigledna nameštaljka, čime su postavili pred Ognjena Tadića pretežak zadatak: da odgovori građanima RS kako je moguće verovati nekome ko je spreman intstrumentalizovati anketu javnosti u svoju korist.
O čemu se, zapravo, radi?

U pomenutoj anketi koja je trajala 12 dana, dnevno je, do petka (19.9.2014) u 18.05 časova, glasalo prosečno 21.130 učesnika. U trenutku kada je naš portal preneo stanje glasanja na portalu BN televizije, Milorad Dodik je imao podršku 129.960 učesnika ankete, Ognjen Tadić 93.647, a kandidati za srpskog člana Predsedništva BiH Željka Cvijanović 22.036 i Mladen Ivanić 7.911.

S obzirom na ukupan broj posetilaca od 253.580, kao i ogromnu prednost prvoplasiranih u odnosu na drugoplasirane, do zaključenja ankete nisu se očekivale dramatične promene.

Ali, onda, nastaje preokret koji bi svoje mesto mogao naći u rubrici "Verovali ili ne"! Nekoliko sati od trenutka objave preseka rezultata ankete na našem portalu, dolazi do dramatične promene!

U 01.00 čas posle ponoći, u subotu (20.9.2014) Ognjen Tadić sa 45,04% prestiže Milorada Dodika, koji ima 44,96% podrške posetilaca.

Za takvu promenu rezultata bilo je neophodno da Ognjen Tadić, za nekoliko sati, osvoji minimalno 45.000 glasova, a da Milorad Dodik ne dobije nijedan glas!

Broj tih glasova registrovanih u periodu od nepunih sedam sati (od petka u 18.05 do subote u jedan čas iza ponoći), veći je za više od dva puta od prosečnog broja učesnika koje je anketa imala dnevno do tog trenutka!

Po konačnim rezultatima objavljenim na portalu RTV BN u subotu popodne, za Ognjena Tadića glasalo je 174.334 učesnika ankete, a za Milorada Dodika - 161.333. Kada su u pitanju kandidati za srpskog člana Predsedništva BiH, Željka Cvijanović osvojila je 17.530, a Mladen Ivanić 19.870 glasova učesnika ankete.

Usledilo je, dakle, nešto što nije zabeleženo u istoriji anketiranja: prema objavljenim rezultatima u petak, 19.9. u 18.37 časova, kandidat SNSD-a za srpskog člana Predsedništva BiH Željka Cvijanović imala je 22.036 glasova, da bi na kraju ankete, u subotu, 20.9.2014. u 15.38 časova, imala 4.506 glasova manje!

Istovremeno, Ognjen Tadić je na samom kraju, za poslednjih 17 časova trajanja ankete, dobio skoro isti broj glasova kao za svih prethodnih 11 dana!

Za sprovođenje tako neverovatne akcije u jako kratkom roku, neophodna je fantastična organizovanost i postojanje jake infrastrukture, što je dokaz da ih SDS kao politička partija i poseduje, mada se u poslednje vreme o tome spekulisalo.

Ovakav potez koji su povukli samozvani eksperti za vođenje kampanje, personifikovani u liku Asafa Eisina, predstavio je, u krajnjem rezultatu, Ognjena Tadića kao prevaranta i na taj način, 22 dana pred izbore, "pokopao" argumente iskrenosti i objektivnosti u njegovoj kampanji.

Image
Image
Image
http://www.pressrs.ba/sr/izbori_2014/iz ... az%21.html

САВЕЗ ЗА ПРЕВАРЕ! :smt005 :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Ognjen Tadić nakon neviđenog skandala, koji je i sam priznao rekavši direktno u kameru, jednu gnusnu prvaru vezano za njegove protukandidate u vidu svog šofera i svog tjelohranitelja,a koji su imali samo jedan istinski cilj, a to je da kroz učestvovanje njihovi takođe lažnih članova biračkih odbora, koji lažno u njima participiraju na osnovu lažnih kandidata,imaju za datak da počine izbornu krađu.

Kakva bi to sutra bio predsjednik Republike Srpske,koji prije nego što je izabran na tako važnu funkciju kao što je funkcija predsjednika Republike Srpske,a koji je spreman da se ovakvim prevarama služi.Ovo definitivno se ne bi moglo dogoditi ni u Zanzibaru.Da se ovo dogodilo u nekoj,civiliziranoj i demokaratskoj zemlji, Ognjen Tadić bi morao nakon ovog nečuvenog skandala da se povuće iz izbornog procesa i da umjesto one slavne rečenice:''Lahku noć Republiko Srpska'' kaže :''Zbogom politiko zauvjek'' i da se više nikad ne pojavi u bilo kavom izbornom procesu pa čak ni za predsjednika zajednice etažnih vlasnika u nekoj stambenoj zgradi.

Bruka i Sramota za ovaj saveza za prvare i podvale,koji su krenuli da kradu i varaju čak i prije izbora :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Većih šupljova, i veći demagoga, od ovih iz PDP a nema nigdje u svijetu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

Image I, tacan odgovor je... :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

Image
PITANJE ZA SVE!!! DOK DJECA POJEDINIH ( PREDSJEDNIK, PREMIJER, MINISTRI ) IMAJU SVE:FAKULTET, POSAO, KREDIT, AUTA, STAN...STA IMAMO MI, OSTALI???!!! :twisted:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Opsti Izbori 2014

Post by wanted »

http://istinito.com/index.php/aktuelno/ ... plava.html AMERIČKA AMBASADA PITA: Gdje je nestalo pola milijarde eura za oporavak od poplava?
Image

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Oni koji nisu sposobni da sve to obezbijede svojoj djeci,ne treba ni da imaju djecu.To je stav jednog naseg forumasa.
Nasa djeca su gladna jer smo sami krivi za to!Sve sto pojedini imaju mi smo im dali i zlo mi je od kukanja na sve strane!Brate ako narod nema oruzje ima kamenje,macole,sibice...Vratite to sto svaki dan pricate da vam je oduzeto!Ne podrzavam nasilje ali svjedok sam da kod nas pravo ne stiti posten svijet i prva cu stati ispred mase kada se bude poveo rat protiv onih koji me smatraju svojim robom i koji su mojoj djeci usudili se da oduzmu buducnost.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Opsti Izbori 2014

Post by arrow »

Ma jasno mi je ko vas napravi takve ali mi nije jasno ko vas sastavi :)

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

wanted wrote:AMERIČKA AMBASADA PITA: Gdje je nestalo pola milijarde eura za oporavak od poplava
Koji pola milijarde eura ?Koja amarerička ambasada ?Bolje bi ti bilo da ne lupetaš i ne bubaš te bljuvotine.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

diablo wrote:ITANJE ZA SVE!!! DOK DJECA POJEDINIH ( PREDSJEDNIK, PREMIJER, MINISTRI ) IMAJU SVE:FAKULTET, POSAO, KREDIT, AUTA, STAN...STA IMAMO MI, OSTALI???!!!
I tebi bi bilo bolje da ne lupetaš sa takvim jeftinim pitanjima pucajući na zatupljene mozgove,jer ona stvar kod carice, ipak nije ista ona stvar kod magarice.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

VJESTICA wrote:rate ako narod nema oruzje ima kamenje,macole,sibice...Vratite to sto svaki dan pricate da vam je oduzeto!Ne podrzavam nasilje ali svjedok sam da kod nas pravo ne stiti
Kreni prva Vještice,ostavi metlu,uzmi kamen,baci ga prva ako nisi grešna.Lopovi su među nama.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Opsti Izbori 2014

Post by arrow »

bičbožiji52 wrote:
diablo wrote:ITANJE ZA SVE!!! DOK DJECA POJEDINIH ( PREDSJEDNIK, PREMIJER, MINISTRI ) IMAJU SVE:FAKULTET, POSAO, KREDIT, AUTA, STAN...STA IMAMO MI, OSTALI???!!!
I tebi bi bilo bolje da ne lupetaš sa takvim jeftinim pitanjima pucajući na zatupljene mozgove,jer ona stvar kod carice, ipak nije ista ona stvar kod magarice.
bičbožiji52,zar ti misliš da nije tako ?

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Nauči čitati moje odgovore.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Opsti Izbori 2014

Post by arrow »

bičbožiji52 wrote:Nauči čitati moje odgovore.
Ne veličaj lik i djelo :) zar je to teško,odgovori ako želiš ako ne nelupaj !

Locked