Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

ZMIJA wrote:Kako Švabo ne razumiješ ...
Ја, брате, више ништа не разумијем. Овдје се све измијешало, адмн пребацује постове, просвјета уби спамовањем - исти памфлет на свим темама, онај се разгаламио као да је на прелу...

Да покушам бити актуелан, вечерас ћу поставити питање за нашу Ајрис везано за баш за тај РАОП који ЈЕБЕН користи за усмјеравање гњева према актуелној влади и господину Додику:

Питање бр. 5
Можеш ли нам навести, поштована Ајрис,
које године је РАОП продан приватној фирми из Београда, која га је завила у црно,
ко је тада био председник Владе и
које странке су партиципирале у Влади?

Какве везе та пљачкашка приватизација има са СНСД-ом и господином Додиком?

Да, дужан сам и ово:
Ви не купујете гласове, да повјерујем, али, ни ја нисам за продају. Ја само желим да ме увјерите да је макар 10% (само три одговора од могућих тридесет)од онога што објављујете истина, па да гласам и ја за Савез за преваре.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

schwabo No1 wrote:Ја, брате, више ништа не разумијем. Овдје се све измијешало, адмн пребацује постове, просвјета уби спамовањем - исти памфлет на свим темама, онај се разгаламио као да је на прелу...
Vala da lično neznam ovog Prsvjetu,pomislio bi da je čovjek skrenuo malo,stisnuo zube pa kopira li kopira ove plakate,valda misli što je šaraenije dalje se vidi :lol: :lol: :lol:
Admini bi morali malo povesti računa o ovom lijepljenju plakata na temama jer zasita nema smisla.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

http://www.rtvbn.com/317538/SDS-poziva- ... om-Tadicem POSTO VIDIM DA POJEDINCI LUPETAJU SAMO, U PENZIJI SU PA IM JE DOSADNO, ALI DA MOGU TOLIKO DA IZMISLJAJU STVARI.LJUDI,PUSTITE VODU ! EVO JEDAN OD PRIMJERA SAMO KOLIKO JE TAJ JAVNI SERVIS RTRS U DODIKOVOM REZIMU, A SAD CEMO I VIDJETI TO! PRIMJER JE EMISIJA "CIRILICA", RTRS JE PRENOSILA EMISIJU KADA JE DODIK BIO GOST, E SAD DA VIDIMO HOCE LI PRENOSITI GOSTOVANJE OGNJENA TADICA! :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

ZMIJA wrote:
Admini bi morali malo povesti računa o ovom lijepljenju plakata na temama jer zasita nema smisla.
Jel tema "opsti izbori"? Slikano je u BL. Ne vidim problem zasto nije fotografija za ovu temu. I bas platak stoji na pravom mjestu. Samo me zanima, koliko im kosta kampanja? Posto vidim da se BL crveni. Od cijih para je placaju? Fond solidarnost! :twisted: OD NASIH PARA, OD PENZIJA ... i eto, opet glasajte za Dodika!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

Image SATOR NA TRGU KRAJINE?? PA JEL OVAJ MILE NORMALAN? BAS MU JE SLOGAN NA MJESTU "ZA BIJEDU REPUBLIKE SRPSKE" ! :roll: ZALOSNO JE OVO!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Teško dovući kantu kraj plakat i uslikati,baša je to umjetnost što bi se reklo : ''LA'POUR LA''
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

БН ТВ wrote:СДС позива РТРС да емитује "Ћирилицу" и са Огњеном Тадићем
Понедељак 15. Сеп 2014 18:27
Кандидат Савеза за промјене за предсједника Републике Српске Огњен Тадић рекао је данас да је његов приоритет заштита Републике Српске, изградња њене економије и да има план за привредни раст, контролу јавног дуга и обезбеђења услова како би сви грађани имали исту шансу за нормалан живот.

Гостујући у емисији "Ћирилица", која се емитује понедељком у 20:40 на београдској телевизији "Хаппy", Тадић је рекао да је циљ превести Републику Српску из стања безнађа у стање наде и то сваког дана снажно градећи Републику Српску као слободну, демократску, правну, економски-одрживу и социјално-одговорну земљу.

Говорећи о стању у Републици Српској и о плановима за будућност, Тадић је рекао да је СДС и Савез за промјене потпуно спреман да оствари свој план, како би имали развијену економију, стабилне финансије, већу запосленост и сигурну будућност за све грађане, посебно младе.

"Желимо задовољан народ који вјерује у будућност Републике Српске јер Република Српска неће опстати уколико њена младост оде. Поражавајуће је да мноштво пензионера у Републици Српској живи од свега 170 КМ мјесечно, а посебно када се зна да је у ФБиХ већа пензија", казао је Тадић.

Говорећи о поређењу са противкандидатом Милорадом Додиком, Тадић је истакао да је Милорад Додик имао шансу да нешто направи, али да је изневјерио повјерење и да данас девет година након његове власти није остварено ни једно од његових обећања као што је самосталност Републике Српске, запошљавање и борба против корупције.

,,Републици Српској су потребе промјене одмах и ми желимо да градимо будућност за све и то је воља више од милион људи у Републици Српској. Избори су прилика да се то оствари на миран и демократски начин", поручио је Тадић.

,,Што се тиче нас, ми смо спремни, зрели и одлучни за промјене што сваком својом одлуком, поступком и ставом јасно показујемо."

На питање да ли је то што Република Српска постоји проблем за БиХ, њено окружење и међународну заједницу, Тадић је одговорио да постојање Републике Српске ја фактор стабилности на Балкану и Република Српска не треба да буде доживљена као било чији проблем.

"Обавеза нас који носимо промјене у Републици Српској је да начин на који садашња власт функционише престане бити узрок проблема за властите грађане. Истрајаћемо у заштити Републике Српске радом за бољи живот сваког човјека. То је окосница наше политике и план за који тражимо подршку народа", закључио је Тадић.

У штабу Савеза за промјене, као и у СДС су рекли да они очекују да ће РТРС. ако је сервис свих грађана да ремитује и ову емисију, као што је то урадио прошле седмице када је гост Ћирилце био Милорад Додик.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Opsti Izbori 2014

Post by svjedok.saradnik32 »


Тако се то ради. :smt005 :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Овај Винко је академик проф. др 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

On je samo RTV mehanicar :D sve ostalo je upitno. :)
Jednom nam je zanatlija vladao pa smo najebali,nemoj opet. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Živorad »

KRADOM ZA BOLJITAK
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Jebes takvu stranku,kad ih je pola u zatvoru. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

diablo wrote:http://www.rtvbn.com/317538/SDS-poziva- ... om-Tadicem POSTO VIDIM DA POJEDINCI LUPETAJU SAMO, U PENZIJI SU PA IM JE DOSADNO...
Кад рече лупетају паде ми на памет да за вечерас поставим питање на које очекујем одговор од поштоване Ајрис, ово је најлакше:
У којој је странци високопозиционирани функционер који је лупио ногом у дупе Његово Преосвештенство Епископа бањалучког, чини ми се Андреја, због тога што се успротивио постављању спомен-плоче комуњарама у порти храма Господњег?
Не мораш имена, само наведи у којој је странци, да се зна коме да вјерујемо.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

АТВ АНКЕТА: Босић премијер
Младен Босић побједник је анкете АТВ портала на питање: “Ко треба да састави Владу РС након октобарских избора?“. Младен Босић добио је 4888 ваших гласова, а Игор Радојичић 2408 гласова. На порталу АТВ-а гласало је укупно 7296 посјетилаца.
...
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Opet ove plakate,ankete,analize i šarene laže koje više niko ne gleda,''ne pravi''niti u njih više vjeruje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Image

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Када сте већ на анкетама, ево једна веома занимљива... :wink:

Image

Ко има жељу да гласа, ево линк http://www.rtvbn.com/

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Šta ti je fotošop :D namontirali su Željkicu taman za misicu Pederacije i Šumske ... na opštim izborima 2014.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Немој тако грлице, знаш да се ја са тим небавим,а поставио сам и линк на коме може и ти гласати.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Sada će PROFESOR Prosvjeta sa vojom plakatom,samo lijepi, i ništa ne priča,kao da mu je maca odgrizla jezik,uplašio se poraza ovih iz saveza za prevare jer očigledno gube,i to ubjedljivo, evo i po ''špiletovim'' anketama.
Last edited by ZMIJA on 17.09.2014. 16:17, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Živorad »

[quote="schwabo No1"][url=http://postimg.org/image/5siqhp4hv/][img]http://s29.postimg.org/5siqhp4hv/zeljka_mile.jpg[/img][/url][/quote]

MA JEL TO SE ŽELJKA PREUDALA
DODIK
ŽELJKA
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Image
8)

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

Naš Zmile ko Alija Izetbegović, rahmetli, čas misli ovako čas onako!
Alija je jednom davne 90 i neke izjavio "Do podne mislim da bi trebalo potpisati a od podne opet mislim da ne bi trebalo", e tako i naš Zmile, čas su ankete šarene laže a čim se pojavi neka Špiletova koja pokazuje napredak njihovih ljubimaca odmah su ankete vjerodostojne :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Ирис, није ово никаква спилетова анкета већ БН-ова... :smt005

Locked