Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2014

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:Знају ли се имена ко иде испред које странке? Не знам што сви о томе шуте и чекају задњи тренутак да објаве своје листе? Да су све те странке паметне па да су још прије пола године имали спремне листе и да на вријеме почну са кампањом. Овако када сви објаве истовремено и почну да нас бомбардују обећањима. Биће превише!
Naši kandidati su Prof. dr Mile Vasić, koji je prvi pik na draftu :smt001 Nebojša Todić, Dragana Moravac i Zora Ružičić.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »


User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

ZMIJA wrote:Moguće da je SDS i u pravu,poslije 25 godina tumaranja stranputicama drpokratije,krvavog rata i tranzicije,kolektivne hipokrizije Srba s ove strane Drine,vrijeme da se vratimo kući,u jedinstvenu unitarnu i cjelovitu Bosnu i Hercegovinu,Jugoslaviju u malom,i napuštenom konceptu brtastva i jedinstava.
TO MOŽDA S PREVOM ZAGOVARA OVAJ SAVEZ ZA PREVARE ,PARDOM PROMJENE :smt005 :smt005
Ima li tebe na listi, ne znam na cijoj da te trazim samo? :smt005 :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Миле Васић вам је супер избор. Мени је он лично остао у сјећању док смо још били у СНСД-у, 2004-те је био Шеф изборног штаба ОО СНСД за Локалне изборе. И када је од данашњег предсједника(це) Владе РС, муж изгубио у трци за Начелника општине Прњавор, он је поднио оставку. Мени као неком младом човјеку то је био, добар примјер да у политици још постоје морални људи. А не само гола фукара.

Ови остали, не знам никога ништа специјално. И не знам што гурате овог Тодића, човјек је 100х покушао и ништа није успио. Не знам што се не мане ћорава посла и почне да се бавим неким паметнијим стварима типа хеклањем јер политика није за њега.

Какво је стање у другим странкама. Шта нам нуде СДС и СНСД? Има ли ту каквих изненађења - освјежења или опет провјерени стари кадрови?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Врста поставио сам снимак, на самом почетку имаш пар информација.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Image

Толико о компетенцијама.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

Niko drugi ne smije da pise...ni ATV ni RTRS. Zna se ciji su mediji i za koga rade, dok narod placa pretplatu, pa mora gospodin Hrabri da iznosi cinjenice... neka pise, svaka mu cast! Dosta je Laktaski Vozd harao drzavom. 8)
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

spile_86 wrote:Врста поставио сам снимак, на самом почетку имаш пар информација.
Шта рећи да Калабић не иде за Парламент БиХ?

СДС-овци, који су ваши кандидати?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Opsti Izbori 2014

Post by wanted »

Prvi medju jednakima :) provjereno! Cuce se na vrijeme. Eto da je sutra sastanak savjeta MZ malo kasnije, culi bi !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

A što si ti Vrsta nestrpljiv?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Предсједник је сазвао Савјет. Мислим да је 18h, ОК за састанак групе волонтера. Чуо сам да неће ни просвјета дођи на састанак јер не признаје 10. јули :?:


Углавном да оставимо те мизерне локалне ствари по страни, а да се позабавимо овим интересантнијим.

Ирис, па нестрпљив сам јер сам чуо да ће на листи СДС-а ако је то истина бити једна докторица. Која је родом из Кулаша, а ради у Добоју у Општој болници. То је за мене лично било позитивно изненађење, јер не могу да вјерујем да СДС, ставља на листу некога за кога се нема ама баш ништа лоше рећи. Особа од каријере и сигурно повјерења. Особа која би се истински борила, за оно за шта се странка залаже.

Ето зашто сам нестрпљив. Ако то буде истина, ја ћу колико је то у мојој моћи убијеђивати СДС-овце да гласају за њу. СДС располаже у Прњавору са неких сигурних 6000 гласова. Нека добије 2200 у Прњавору а остале по инерцији ето је у НСРС.

Тако да једва чекам, да чујем ко и шта. Ваљда испред СДС-а за НСРС из Прњавора иде 5 кандидата а за Парламент БиХ 1.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

vrsta8472 wrote:Ваљда испред СДС-а за НСРС из Прњавора иде 5 кандидата а за Парламент БиХ 1.

eh da mi je dočekati da i ja budem neki kandidat :roll: :lol:
Doktore ,doktore jel i kod ove doktorice makar tebi džabane :smt002 :lol:
bitno je da se ti nasma zadaš :wink: :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

vrsta8472 wrote:Шта рећи да Калабић не иде за Парламент БиХ?
Не иде. Калабић је довољно времена провео у Парламенту БиХ и био је један од најбољи и најактивни посланика,али нажалост од тога свога ангажмана Прњавор није добио ништа, пошто реално гледајући из Сарајева се не може ништа повући и из тога разлога на састанку ИО смо након дуже расправе одлучили да би најбоље за Прњавор било да иде у НСРС, зато што се само од тамо може нешто урадити за Прњавор,а познавајући њега он ће нешто и урадити.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Opsti Izbori 2014

Post by nenad 10 »

Hoce,hoce ubacit ce jos 20-tak u elektro pomnozeno sa 5000=100000 km .Kad popolove on i Nikolic taman za nastavak bespravne gradnje.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Имаш ли ти Ненаде доказе за ово што си написао или и ти само пишеш бајке? Што се тиче Николића прошетај се мало градом па види скиме дотични скоро сваки дан сједи. Ја колико знам они нису чланови СНСД-а, већ СДС-а.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

ПРИJAВE КOAЛИЦИJA И ЛИСTИ НEЗAВИСНИХ КAНДИДATA

Сaрajeвo, 24.06.2014.гoдинe – Дaнaс у 16:00 чaсoвa je истeкao рoк зa пoднoшeњe приjaвa зa oвjeру кoaлициja и листи нeзaвисних кaндидaтa зa учeшћe нa Oпштим избoримa 2014. гoдинe. Цeнтрaлнa избoрнa кoмисиja БиХ je примилa 24 приjaвe зa oвjeру кoaлициja. Приjaвa зa oвjeру листи нeзaвисних кaндидaтa ниje билo.

Прeглeд пoднeшeних приjaвa зa oвjeру кoaлициja мoжeтe пoглeдaти oвдje .

У склaду сa Упутствoм o рoкoвимa и рeдoсљeду избoрних aктивнoсти Цeнтрaлнa избoрнa кoмисиja БиХ ћe дo 01.07.2014. гoдинe извршити прoвjeру пoднeшeних приjaвa и oвjeрити кoaлициje кoje буду испуњaвaлe зaкoнoм прoписaнe услoвe. Пoдсjeћaмo дa ћe oд 02.07. дo 14.07. тeћи рoк зa дoстaвљaњe кaндидaтских листи.
Кога интересују коалиције ево линк.

http://www.izbori.ba/Documents/OpciIzbo ... I_2014.pdf

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Opsti Izbori 2014

Post by wanted »

vrsta8472 wrote: Ирис, па нестрпљив сам јер сам чуо да ће на листи СДС-а ако је то истина бити једна докторица. Која је родом из Кулаша, а ради у Добоју у Општој болници. То је за мене лично било позитивно изненађење, јер не могу да вјерујем да СДС, ставља на листу некога за кога се нема ама баш ништа лоше рећи. Особа од каријере и сигурно повјерења. Особа која би се истински борила, за оно за шта се странка залаже.

Ето зашто сам нестрпљив. Ако то буде истина, ја ћу колико је то у мојој моћи убијеђивати СДС-овце да гласају за њу. СДС располаже у Прњавору са неких сигурних 6000 гласова. Нека добије 2200 у Прњавору а остале по инерцији ето је у НСРС.

Тако да једва чекам, да чујем ко и шта. Ваљда испред СДС-а за НСРС из Прњавора иде 5 кандидата а за Парламент БиХ 1.
Tacno jeste, doktorica je kandidatkinja za poslanika u NSRS, i ne sumnjam da ce dobro proci. Bice odlicna lista SDS, pobjednicka. :wink:

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

http://www.atvbl.com/atv-video-prijedor ... u-penziju/ i evo jos jedan dokaz kako vlast radi ! Nije sa BNTV,vec sa snsd-ove.
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Ne volim kad se ljekari bave politikom pa sve da je Gospa što reče zmija.
Uvijek mi je bila interesantna ova samouvjerenost stranaka, pred izbore.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Opsti Izbori 2014

Post by diablo »

spile_86 wrote:Имаш ли ти Ненаде доказе за ово што си написао или и ти само пишеш бајке? Што се тиче Николића прошетај се мало градом па види скиме дотични скоро сваки дан сједи. Ја колико знам они нису чланови СНСД-а, већ СДС-а.
Da imamo pravnu drzavu i da sudovi nisu potkupljivi, kako bi on lezao u zatvoru uveliko i heklao. Javna tajna je da je Dragojlo uzimao lovu da zaposli nekoga. To se zna. A Nikolic je vas pajdas, cak se suskalo i da je bio u igri za predsjednika OO snsd Prnjavor. Nemoj da zbunjujes ljude bez potrebe... :smt004
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Jest vas lijepo gledati,kad ovako jedni drugima spustate :D strah me samo da se ne ujedinite,dva takva zla na istoj strani. :shock: Buaaahh nedaj Boze nikome. :)
I ove godine mozemo da biramo,neko rece izmedju dva zla manje,nesto kao kad covjek mora da probere izmedju raka pluca i raka prostate,al nam je izbor. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Opsti Izbori 2014

Post by svraka »

Ти си мање зло себи давно одабрао. Има 20-так година. Од када си "веће зло" означио за главног кривца за трагедију која ти се десила. Ниси ваљда заборавио? Да те подсјетим, кога си прије пар година, као кроз шалу, предложио за новог премијера РС? Предложио си "мање зло", наравно. Нећеш ваљда "веће".

Једино се не слажемо око тога које је мање зло, а које је веће. То твоје мање зло је по мојим мјерилима горе од било које катаклизме. Али ја тебе разумијем, са позиције са које наступаш, никада нећеш доћи у позицију да купујеш посао у РС. Прихватиш се шрафцигера и зарадиш три моје плате као од шале. Е у томе је проблем. Дођи овдје са шрафцигером да зарадиш кору круха, па ћеш видјети да се мораш јавити "твом мањем злу", да би уопште могао шарафати, а цифру за шрафцигермајсторе заиста не знам. Мислим за куповину запослења.

Locked