Stipendije

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Stipendije

Post by svjedok.saradnik32 »

Ти идаље лупаш као празан млин и ти и твој другар. Кад је нешто преко , онда може бити и 100 000 000 КМ а не 24. Дефицит је приказан на крају 2012.године.
ZMIJA wrote: Ma šta mi pričš svjedoč,ko je to umnjio budžet,sunce mu kalaisano,pa zanš li ti ko, i kako se usvaja jedan budžet opštine ,daj ne provaljujte se .
Драги ,,потрошени политичару'' ти као један од бивших одборника требао би врло добро знати да се нацрт буџета доставља министарству финансија на увид, о њему оно доноси мишљење као и приједлоге измјена и допуна. Дакле већ другу годину за редом то министарство коригује наш нацрт буџета и умањује га по други пут за 1 000 000 КМ што математички значи 1+1=2 или у нашем примјеру 1 000 000 +1 000 000 = - 2 000 000 КМ у буџету општине.
ZMIJA wrote:Kod Milovana Ćerjeka je spisak javit će ti on.
ово је за нобела , колико ја знам тај је човјек је члан СП РС он и директор шума који су једини добили пријаве. А они су дио коалиције са вама што имплицира .....
Даље начелник општине др Синиша Гатарић је за годину дана поднио три кривичне пријаве и на путу је четврта и пета.
Једна мала молбица за Администратора , да ове наше расправе пребаци у тему ОО СНСД пошто није примјерена овој теми. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Stipendije

Post by spile_86 »

Свједоче, ово твоје нема везе свезом Владо Живковић се задузио преко 0,00000000001КМ да ли то значи да ја сада написати да је он направио дефицит преко 10 билијарди КМ,а да је Дарко вратио те паре, немој се проваљивати.... Постави званичан докумет гдје пише да дефицит постоји и када си већ ту постави документе од времена прије Дарке па да видимо ко је шта радио,а ја лако могу наћи документ да покажем дефигит који је ваша власт оставила.

Што се тиче змије томе човјеку немаш шта лоше писати, ти ако будеш 2% политички успјешан као он требаш бити захвалан и не само ти него сви који се у будуће планирају бавити,а ти како се понашаш неће од тебе бити ништа. Даље иде на увид министарсту и све се ради по закону о буџету,а не како се њима дигне и зашто ви нисте ништа урадили да повећате ПДВ гдје су нове инвестиције, гдје су обаћана нова радна мјеста, па шта сте ви урадили за 1 годину дана сем што сте запослили 32 нова радника у Општину, знаш свједоче то су она 32 радника због којих су повећани расходи на лична примања за 342.000КМ и нацртом буџета за следећу годину за још додатни 150.000КМ,а као иде систематизација па ако се иде на смањење радни мјеста свједоче,па зашто су нацртом повећани расходи на 150.000КМ јој па имам до сутра шта да пишем шта се све урадили лоше за годину дана зато иди прегледај оне штрумхофе што кажеш да гледаш и иди спавај, пошто ово није за тебе... :smt005 :smt005 :smt005

Свједоче можеш ти написати да је начелник поднио 55534 пријава,а шта мислиш колико ћу од њих бити осуђено то је питање и зато боље немој писати колико је кривични поднио и против кога пошто када не буде од тога ништа ето мене да те питаш шта то би.... И свједоче какве везе ово има са СНСД да ти тражиш да се пребаци на тему ОО СНСД, ако ти мислиш да ово треба ићи на СНСД, ево ја молим администратора да се отвори тема ОО СДС па да иде тамо.
Last edited by Moderator on 05.11.2013. 07:18, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Stipendije

Post by ZMIJA »

spile_86 wrote:Драги ,,потрошени политичару'' ти као један од бивших одборника требао би врло добро знати да се нацрт буџета доставља министарству финансија на увид, о њему оно доноси мишљење као и приједлоге измјена и допуна. Дакле већ другу годину за редом то министарство коригује наш нацрт буџета и умањује га по други пут за 1 000 000 КМ што математички значи 1+1=2 или у нашем примјеру 1 000 000 +1 000 000 = - 2 000 000 КМ у буџету општине.
Kada nemaš argumenata onda vrijeđaš,šta tebe brine jesam li ja potrošeni poliičar ili nisam,ja od politike nisam nikad živjela niti živim ,ja radim u tvornici kako to ne možeš da svatiš i da s politikom bavim iz ubjeđenja a ne iz interesa ,naravno ti to nisi imao od koga ni naučiti jer si u poigeešnm društvu, koje politiku percepcira,za lično bogaćenej i stjecanje lične koristi u tome sam možda i potrošen, za razliku neki koji su vječni i nepotrošivi i sluiže za sva vremena, jer su od plastike,pa su tarjni ko nailonske kese ,razgarađuju s nakon 500 godina ,pod uslovom da nema zraka. :smt005 :smt005 :lol: :lol:
spile_86 wrote:ово је за нобела , колико ја знам тај је човјек је члан СП РС он и директор шума који су једини добили пријаве. А они су дио коалиције са вама што имплицира .....
Даље начелник општине др Синиша Гатарић је за годину дана поднио три кривичне пријаве и на путу је четврта и пета.
Једна мала молбица за Администратора , да ове наше расправе пребаци у тему ОО СНСД пошто није примјерена овој теми.
Nije ovo svjedoče za Nobela, ovo je za primjer,prvo treba pritvarati lopove iz sosptevnih redova,pa onda i druge naravno ,ali tebi je to nepjmljivo da se može u zatvor staviti i pripadnik vladajuće stranke ili koalicije, jer ti to nisi doživio nikad, niti ćeš doživjeti, a eto mi smo to doživjeli
Podnijela sam i ja svojevremno dosta krivčnih prijava ,a kakae to veze ima sa stranakama, kad nam je tužilaštvo i sustvo korumpiranao ,a ovo što ste prenijeli na nivo BIH,ne daje samo korumpirano več sudi Srbe po ddrugim aršinaima od ostali a to sve zahavaljujući vama koji ste prenijel nadležnosti na nivo BiH.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Stipendije

Post by ZMIJA »

Izvini špile pogrešno sam kopirala kopiju,naravno ne odnosi se na tebe .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Stipendije

Post by spile_86 »

Знам змиле, није никакав проблем... :D
Last edited by Moderator on 05.11.2013. 07:18, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Stipendije

Post by svjedok.saradnik32 »

наравно да није за мене , кад све што сам рекао је истина. А што се тиче пресуда, неби ме чудило ништа када је једном господину суђено за непотизам што је сину одобрио кредит преко ИРБ од 3 500 000 КМ ,,да се неби дрогирао'' Врховни суд је одлучио да нема кривичног дјела иако је дотични био предсједник владе РС и члан извршног одбора ИРБ-а
:smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Stipendije

Post by ZMIJA »

Pusti taj pepermint što vam ga na stranačkim saatancima uguravjau u usta, jer je jednostavan za objasniti,polupismeimi ili nepismanim političkim pristalicama,.
Last edited by Moderator on 05.11.2013. 07:18, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Stipendije

Post by spile_86 »

svjedok.saradnik32 wrote:наравно да није за мене , кад све што сам рекао је истина. А што се тиче пресуда, неби ме чудило ништа када је једном господину суђено за непотизам што је сину одобрио кредит преко ИРБ од 3 500 000 КМ ,,да се неби дрогирао'' Врховни суд је одлучио да нема кривичног дјела иако је дотични био предсједник владе РС и члан извршног одбора ИРБ-а
:smt006 :smt006
Колико ти причаш истину у то су се форумаши већ увјерили,а они што нису ће се увјерити када почнем стављати документе, па онда пиши до миље воље. Наравно да те ништа не чуди све си ти дожио,али посто сада немам времена касније ћу ја писати ко је шта и колико...

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Stipendije

Post by grlica »

svraka wrote:Док сам ја студирао, једина стипендија ми је била да недељом истоварим камион нечега, небитно чега. Преко студентске задруге. Био сам солидно плаћен, и није било шансе да ме неко закине. Времена се мијењају, очито. Моја садашња супруга, а тадашњи студент, стипендију је добијала радећи као трговац на вашарима и сајмовима или као конобарица у слободно вријеме. Времена се очито мијењају. Очито.
svrakac svaka čast ! to je pravi odgovor! kakve crne stpendije -- drži se svojih 10 prstiju -- što ranije kreneš lakše će ti biti kad budeš skupljao bodove na birou :cry: :smt005 :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Stipendije

Post by spile_86 »

svjedok.saradnik32 wrote:Ти идаље лупаш као празан млин и ти и твој другар. Кад је нешто преко , онда може бити и 100 000 000 КМ а не 24. Дефицит је приказан на крају 2012.године.
ZMIJA wrote: Ma šta mi pričš svjedoč,ko je to umnjio budžet,sunce mu kalaisano,pa zanš li ti ko, i kako se usvaja jedan budžet opštine ,daj ne provaljujte se .
Драги ,,потрошени политичару'' ти као један од бивших одборника требао би врло добро знати да се нацрт буџета доставља министарству финансија на увид, о њему оно доноси мишљење као и приједлоге измјена и допуна. Дакле већ другу годину за редом то министарство коригује наш нацрт буџета и умањује га по други пут за 1 000 000 КМ што математички значи 1+1=2 или у нашем примјеру 1 000 000 +1 000 000 = - 2 000 000 КМ у буџету општине.
ZMIJA wrote:Kod Milovana Ćerjeka je spisak javit će ti on.
ово је за нобела , колико ја знам тај је човјек је члан СП РС он и директор шума који су једини добили пријаве. А они су дио коалиције са вама што имплицира .....
Даље начелник општине др Синиша Гатарић је за годину дана поднио три кривичне пријаве и на путу је четврта и пета.
Једна мала молбица за Администратора , да ове наше расправе пребаци у тему ОО СНСД пошто није примјерена овој теми. :smt006
Видиш свједоче нешто сам заборавио написати па да те сада приупитам када смо већ ту, план прихода од ПДВ-а за 2013 8.100.000 КМ процјена извршања 8.000.000 КМ нацрт буџета за 2014 годину 7.900.000КМ Како то да вам је криво министарство финансија за смањење у износу од 1.000.000 КМ за текућу годину када видиш колики је остварен ПДВ (погледај препоруку министарства финансија за ребаланс буџета да ли се игдје смањује приход од ПДВ-а,али се смањује нешто друго),а у препорукама за идућу годину на нацрт буџета нигдје се не наводи смањење прихода од ПДВ-а,а ако немаш препоруке тражи од начелника Општине,а ако не добијеш ја ћу поставити да видиш...
Ти идаље лупаш као празан млин и ти и твој другар. Кад је нешто преко , онда може бити и 100 000 000 КМ а не 24. Дефицит је приказан на крају 2012.године.
И још нешто што пишеш да је дефицит приказан на крају 2012 године нигдје ни у једном извјештају који сте усвајали није приказан дефицит ( извршење буџета за 2012 годину, полугодињи извјештај за 2013, нацрт ребаланса за 2013 годину и нацрт буџета за 2014 ),а ако имаш молим те објавиш тај документ који садржи покривање буџетског дефицита,а ако ти поново немаш ја ћу ти показати за 2009 како то изгледа....

И замолио би администратора да се испуни свједокова жеља и да се ово пребаци на другу тему,али не на ОО СНСД, већ да се отвори нова нема под називом ОО СДС, пошто је ово ипак све везано за актуелну власт и она је та која усваја овакве ствари...

:smt006

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Stipendije

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ето мали, немам времена да ти још нацртам да сте усрали и да престанеш са лажима и дезинформацијама. Џаба сваки дан ми спочитаваш , о едукацијама кад тебе уче погрешни људи. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Stipendije

Post by spile_86 »

Ето мали, немам времена да ти још нацртам да сте усрали и да престанеш са лажима и дезинформацијама. Џаба сваки дан ми спочитаваш , о едукацијама кад тебе уче погрешни људи. :smt006
Немаш појма колико ми је драго што си поставио овај документ и видим да и ти имаш жељу да напокон покажемо форумашима и читаоцима овог форума ко је шта радио и ко је шта штетно направио.Као прво,информације о затеченом стању је једно,а усвојени буџет је несто друго,то би ваљда требао знати. Ако дефицит постоји као што ту покушаваш да покажеш па зашто тај дефицит није приказан у буџету за 2013 и у нацрту буџета за 2014 годину? Даље када је начелник причао да је предходна власт оставила дафицит преко 20 милиона, па да ли је он мислио и о власти прије СНСД? Пошто се овдје очигледно види да су кредити у износу преко 10 милиона дигути у периоду прије власти СНСД-а.Види се у овом твом документу фино стоје намјера кредита,па шта ли му оно значи отплата унутрашњег дуга, погледај тамо на онај кредит од 4 милиниона из 2009. године.

Ја мислим да ти је ово за сада довољно, а сутра ћу ја поставити документ да видиш како званично изгледа један дефицит Општине у буџету. Ево прекопирачу текст из свога пријашњег постова, да и ово одговориш и пробај поставити документ,ако немаш реци ја ћу га поставити,да напокон сви знају истину и да форумунаши виде колико ја лежем и ширим дезинформације.

:smt006
Видиш свједоче нешто сам заборавио написати па да те сада приупитам када смо већ ту, план прихода од ПДВ-а за 2013 8.100.000 КМ процјена извршања 8.000.000 КМ нацрт буџета за 2014 годину 7.900.000КМ Како то да вам је криво министарство финансија за смањење у износу од 1.000.000 КМ за текућу годину када видиш колики је остварен ПДВ (погледај препоруку министарства финансија за ребаланс буџета да ли се игдје смањује приход од ПДВ-а,али се смањује нешто друго),а у препорукама за идућу годину на нацрт буџета нигдје се не наводи смањење прихода од ПДВ-а,а ако немаш препоруке тражи од начелника Општине,а ако не добијеш ја ћу поставити да видиш...

Locked