Sindikalna borba u Republici Srpskoj

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Sindikalna borba u Republici Srpskoj

Post by regeman »

ista ta Vlada je rekla da se plate smanjuju jer para nema, a vidis da ih ima..

http://www.6yka.com/novost/30793/dzombi ... nema-novca
premijer RS Aleksandar Džombić priznao je da će naredna godina biti izuzetno teška, da novca nema i da Vladu RS očekuju izuzetno teški pregovori sa sindikatom i drugim socijalnim partnerima o nepopularnim mjerama, između ostalog, smanjenju plata i otpuštanja zaposlenih u javnim pred
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Sindikalna borba u Republici Srpskoj

Post by ZMIJA »

Rege ovo je tema sindikalna borba u Republici Srpskoj,a ne rad vlade Republike Srpske,ovdje je centralno pitanje sindikat i njegova borba za radničak prava
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Sindikalna borba u Republici Srpskoj

Post by regeman »

ovaj sindikat je puvalo zesce slozili smo se da od njega nema nista.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Sindikalna borba u Republici Srpskoj

Post by Magyar »

Kad nemamo sindikat kakav treba onda smo u stvari prepusteni sami sebi? Ne znam brate, ali ja imam 26 godina i pun mi vise kofer idiota koji mi kroje kapu koju ne mogu da nosim ! Ja necu da dodjem u 50-e pa da i dalje mlate sa mojim zivotom kako njima odgovara. Situacija je zrela za revoluciju itekako. Zamisli da izadje na ulice 100 hiljada ljudi i da pregazi ovu bagru! Zamisli haos koji bi nastao da malo zavladaju neredi, da se zapali koji bijesan audi, da se razbije koja ruzna politicarska njuska? To nama brate treba, a ne podmitljivi sindikati.!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Sindikalna borba u Republici Srpskoj

Post by KAMIKAZA »

regeman wrote:ovaj sindikat je puvalo zesce slozili smo se da od njega nema nista.
Ali oni imaju od vas,nisu oni tu radi nas kao sto biu to u stvari trebalo da bude nego smo mi tu zbog njih,da bi oni imali plate i povlastice,a ni mito nije za podcjenjivanje.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Sindikalna borba u Republici Srpskoj

Post by grlica »

mađar , to je već nešto ! , ka ko i KO će biti glavni krivac nemira , mora da se nametne neka jaka energična ličnost , aman šarmantnija i od precjednika :D :)
imam moćno pero - jezik srpski

Locked