Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by bičbožiji52 »

[quote="zika slika"]E neka je i usorac izgubio mandat ,od sve svoje siline ce naprosto puknuti .
tako je drug.slažem se sa tobom :smt006

User avatar
kerber666
Posts: 10
Joined: 12.10.2012. 17:03

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by kerber666 »

:twisted: Gorstace,izvini na neprepoznavanju odmah :D napisala bih : ''izvini Slobodanka,sto te ne prepoznah odmah'' ali kontam,to bi bilo previse ocito :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Btw nisi u pravu...ali dokaza nemam...da nisi u pravu :wink:
Rekoh,cinizam,sarkazam,malo ironije a ponajvise sprdnje.....ako ti smeta,neka ti smeta i dalje :!:
Budi mi pozdravljen\a i laku noc :D
Give us your brain for two hours and you will never be the same again.....

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Highlander »

:lol: :lol: :lol:
Ово је већ покушај откривања идентитета администратор-модератор молим санкције :lol: шалим се наравно.
Не смета мени керберу само ми је мало смијешна и досадна та прича око гласова.
Политика није за слабе у њој се мораш борити и гурати па некада и противничке методе употребријти против њих.
Зато кажем свако има шансу, онога тренутка када сазна да ће бити на листи тада већ почиње борба. Неки то не схвате изгубе, а губитник увијек ће прије наћи оправдање него суочити се сам са собом :wink: .

Лаку ноћ керберу :smt015 .

User avatar
kerber666
Posts: 10
Joined: 12.10.2012. 17:03

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by kerber666 »

Mislim da sam se zaljubila u tebe. :oops:
p.s.nema to veze,taj ''doticni '' slucaj, sa tim ko je kakav u politici i kakav treba da bude, po mom nekom misljenu i vidjenju,kada pricamo o konkretno ovom slucaju...vise za postojanim integritetom nekih osoba (gubitnik tj gubitnica po tebi) i neposezanjem istih metoda kako su se neki uvalili u fotelje :D
Laku noc,tek sada cu mirno spavati :D
Last edited by Administrator on 22.10.2012. 23:14, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Give us your brain for two hours and you will never be the same again.....

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Highlander »

Имам ја такав ефекат на женску популацију 8) :lol: видиш да не можеш спавати ради мене :lol: .
Опет ти о интегритету у политици, интегритет и поштење покажи када будеш у позицији да помажеш некоме у овим случајевим када неко дође у ту oдборничку фотељу. Ту треба да се покаже поштење и образ, а не у кампањи. Немој погрешно схватити нисам ја за драстичне мјере, али ако знаш да ће се неко послужити разним методама послужи се и ти :wink: .

mungos777
Posts: 39
Joined: 18.08.2012. 17:19

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by mungos777 »

regeman wrote:aha..nego meni neko rekao da ima dp tj ja 6 glasova iz dijaspore a nema ih u koloni.
Dijaspora slagala da je glasala za tebe. :) :) :)

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

коначно смо добили резултате избора, свим изабраним честитам и пожелео би им користан рад у скупштинским клупама. Желио бих да честитам појединим кандидатима и из своје странке.. Поготово младим људима пред којим је сво вријеме овог свијета , а то су Марина Гатарић и Слађан Гајић. Мислим да би им сви требали одати поштовање ипак скупити преко 600 појединачних гласова у конкуренцији каква је била за ове изборе је велики успјех. Све честитке још једанпут :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Oni od te tvoje cestitke nemaju nist' 8) 8) eto,kvalitetniji su oni nego neki koji su prosli, ne bih da prozivam,ali zna se :lol: :lol:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by wanted »

No comment 8)

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

kerber666 wrote:
Highlander wrote:Није фино керберу од тебе да тако називаш и коментаришеш људе о којима претпостављам ништа не знаш :smt018 .
:smt005 grohotom....za tebe i tvoju info.......nista je i inace ne znam,kao i svi koji se u cijelom gradu prave da ''nista ne znaju'' o kupovanju glasova i slicnim zakulisnim radnjama ,ja sam ovdje samo biciklom.....mani se ti mene i komentarisanja mojih komentara,koji su samo jedna cinicna sprdnja,kao sto je i sama sprdnja iznenadni prolazak\fama oko ''bogootca'' i ''in vino veritas''.....ako si simpatizer\ka ned'o ti Bog,onog praskastog otrova ili babetine iliti ''bogootca'' samo i samo tvoj problem.....
zivio govornik/ca :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Igrom slucaja ja se danas zadesih u Pet lampi,ili kafanom pet odbornika(posebnih),kad' ono prica se razvila kako su ovo,pa ono,pa kako neki nisu potobni za prolaz...i onako gledam,i cudim se. Kako ih nije sramota? Najjace mi bilo,kada omalovazavaju mladost i neiskustvo! Kako ih nije sramota? :twisted: :twisted:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by vrsta8472 »

А ти су одборници чланови странке?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

:lol: pa da :lol:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Nicky »

diablo wrote:Najjace mi bilo,kada omalovazavaju mladost i neiskustvo!
Ja u svako doba dana i noci smijem suprostaviti nekoliko srednjoskolaca protiv 80% odbornika koji su prosli pa da se malo vidi ko zna koliko na razne teme. Jedino sto mozda omladinci nemaju a ti pojedini imaju je ta uvijek podignuta ruka kad treba, bez izgovorene rijeci na bilo kakav prijedlog.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by wanted »

Nicky wrote:Ja u svako doba dana i noci smijem suprostaviti nekoliko srednjoskolaca protiv 80% odbornika koji su prosli pa da se malo vidi ko zna koliko na razne teme. Jedino sto mozda omladinci nemaju a ti pojedini imaju je ta uvijek podignuta ruka kad treba, bez izgovorene rijeci na bilo kakav prijedlog.
:smt038 :smt038 :smt005

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Ti "posebni" odbornici,idu u teretanu sada da bi bolje dizali ruke :lol: :lol: :lol:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by svitanje »

Gospodo forumaši, da li znate kako na ovim izborima prođoše braća Jugovići Nebojša i Ognjen.
Da li su postali odbornici.
Ja za njih navijo, mada su malo netaktično se udružili sa jačom strankom, istina ne razumijem kako je ta "kolicija" kako koaliciju naziva seka Šešeljev radikal.
Naime braća Jugovići kao izvorni ekstremni ljevičari i zaštitnici "sirotinje raje" (čitaj mali akcionari koji će jednog dana prema teoretičaru dipl. ecc. Ognjenu Jugoviću, preuzeti vlast u RS, i kad silna dividenda procuri na bankovne račune sirotinje), udružili su se sa ekstremnom desnicom SRSRS gospodina Mihaljce, što nije uobčajno u dosadašnjoj političkoj praksi u Prnjavoru i šire.
Kako su koalirali tako su i prošli. Samo su pomogli Božu da ima dva odbornika i da do penzije nastavi da obavlja državničke dužnosti, ala kao ono zamjenik načelnika što na televiziji ispriča jedan kandidat za načelnika. Sam čovjek reče da ima radnih mjesta u opštini bez radnih zadataka. Šta je ljepše za lokalnog političara već da dobije posao zamjenika predsjednika skupštine opštine, a i mjesto predsjednika skupštine kraj sekretara profesionalca je po onoj narodnoj "lezi lebe da te jedem". Bruto plata oko 4000 hiljadarke kaemića, mobilni, automobil, putovanja, vođenje svog privatnog biznisa, grijanje o trošku opštine itd.
Šta ima na kraju veze, sada su radikali preradili narodnjake,a za četiri godine ako uopšte bude bilo narodnjaka, oni će "narodno radikalno" preraditi "radikalno narodno".
Ajd j... ga za večeras je dosta.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by bičbožiji52 »

ŽIVIO BOŽO!

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

:smt005 :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
aleksandar76
Posts: 293
Joined: 09.01.2012. 12:23

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by aleksandar76 »

:smt063 :smt056 :smt044
Image

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Opa,svasta se vidi i cuje ovih dana,pa sta je za reci za novo stanje u opstini? Koliko se ovo ljudi naprima??? :smt005 :smt005 :smt005 e nadam se da nisu primili i onu Scepovic!!! :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Sta je ovo, nije valjda da su se svi u Opstini zaposlili ,nema nikog!? :roll: :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by samuraj »

Šta je svitanje,kao žao ti jugovića što su pomogli boži,pa neka su to je njihov izbor........
nije valjda da misliš da su trebali izabrati tebe ili svjedoka saradnika........ ulizice niko neće.muči

Locked