Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

nemoj sam da odradjujem. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by vrsta8472 »

Image

Јуче је посјета на прњавор.инфу била око 14 000 јединствених улаза. Ајд нека само 1% гласа за Игора, и он је онда и другом ногом у СО (одговор на неки коментар, гдје сам рекао: "да је Игор већ једном ногом у Скупштини")
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by KAMIKAZA »

Turi ovog glavonju odozgo na drugo mjesto da vidi da nismo podmitljivi. :D Sala,malo po malo i Rege ce se valda naci na gornjoj poziciji. :D
Rege ,ne boj se odradjivanja,pola forumasa su impotentni :smt005
Salim se na tvoj racun,dok jos mogu,kad postanes budza onda necu smjeti :) znas mi identitet. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

ne znam ti identite...ali cuo sam ima nekih ekstra poopusta na polovna auta :smt017 :smt003
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by grlica »

Postoje tri velike strasti, alkohol, kocka i vlast. Od prve dvije se nekako mogu izlječiti, od treće nikako. Vlast je i najteži porok. Zbog nje se ubija, zbog nje se gine, zbog nje se gubi ljudski lik. Neodoljiva je kao čarobni kamen, jer pribavlja moć... Čovjeka na vlasti podstiču kukavice, bodre laskavci, podržavaju lupeži, i njegova predstava o sebi uvek je ljepša nego istina. Sve ljude smatra glupim, jer kriju pred njim svoje pravo mišljenje, a sebi prisvaja pravo da sve zna, i ljudi to prihvataju.

Niko na vlasti nije pametan, jer i pametni ubrzo izgube razbor, i niko trpeljiv, jer mrze promjenu. Odmah stvaraju vječne zakone, vječna načela, vječno ustrojstvo.... . I niko ih ne bi oborio, da ne postaju smetnja i prijetnja drugim moćnicima.
Ruše ih uvijek na isti način, objašnjavajući to nasiljem prema narodu, a svi su nasilnici, i izdajom prema vladaru, a nikome to ni na um ne pada. I nikoga to nije urazumilo, svi srljaju na vlast, kao noćni leptiri na plamen svijeće.

Bez hljeba narod može ostati, bez vlasti neće.

Zar se protiv zla mora upotrijebiti zlo? I ko će to drugo zlo iskorijeniti?
A čovjek osjeća potrebu ne samo da misli već i da kaže, čak i veću potrebu da kaže nego da misli. Tako se prazni, oslobađa napetosti. Riječ je odliv suvišne krvi, i rasterećenje od muke, privid slobode. Vlast bi trebalo da je njeguje i podstiče, a ne da je guši, da priređuje svečanosti govorenja, ili još bolje, psovanja, kao pjevanje, kao molitvu, kao čišćenje.
Narod je pust broj, rasuta snaga. Nema jednog cilja, ništa mu nije zajedničko, osim neposredne koristi i straha. Izdijeljeni smo. Selo selu neće pomoći ako naiđe opasnost. Svako se nada da će njega mimoići.
Ali neko mora povesti narod, osloboditi ga straha, pripremiti ga na žrtve, da bi ga doveo do pobjede... U tom slučaju, vođe bi stekle ugled i zasluge. I šta bi se desilo? Počeli bi da žive od tih zasluga, svakog dana bi postajale sve veće, njihov ugled bi se pretvorio u moć. Tako bismo, umjesto stare vlasti, dobili novu, možda i goru. To je istorija vlasti od pamtivijeka. Sve se ponavlja, od oduševljenja do nasilja, od plemenitosti do tiranije...
Stari Rimljani su svoje heroje slali u izgnanstvo, i tako ih čuvali za besmrtnost.

Rege šaljem ti ovaj tekst velikog pisca , (poslednja rečenica mi se najviše dopada) , da se čuvaš osjećaja vlasti (čitaj moći) , i da uvijek po pravdi i srcu sudiš i donosiš odluke , da budeš mudar a ne lukav , da uvijek imaš viši cilj iznad ličnog .... bliži se dan odluke ... i vidjećemo kakvu će narod sebi VLAST izabrati!

(tekst je istrgnut iz konteksta , i ne da mi se uobličavati jer u tom slučaju bi bila plagijator , pozdravljam uoči izbora mog štakora za srpski jezik i naciju , sa porukom --sad prenosim tuđe tekstove u info-čitanku , odražavaju moje stavove i mišljenja a zaštićeni su autorskim pravima , bok sinjor čola )
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by vrsta8472 »

Вече пред Изборну тишину.

Регеман, човјек који је са нама провео дугих 8 година овог форума. Чудно је то, гледам из неког свог угла. Ако човјек нешто ради константно и дуго некако се зближи. Када сам почео да пишем форуму и радим на овом сајту, нисам се у ничему слагао са регеом.

Како је вријеме пролазило, како смо полако постајали они одрасли људи, те наше разлике полако нестају. То се дешава са свима нама, да на неким начин постајемо једно. И поред тога, што је форум углавном једина веза између нас, ми се сви почињемо дружити, поздрављати у граду, излазити, ићи на славе и на крају крајева - помагати једни другима.

Зашто сам све ово урадио због регеа?!


За прошле Изборе ја сам био кандидат. Реге је био против политичке опције коју сам тада заступао, али опет и поред тога гласао је за мене а не за страну.

Дођоше ови нови Избори, реге кандидат (а ја баш нешто не волим опцију којој он припада), али дајем свој глас њему као човјеку. Као човјеку који је имао прилику да оде на тај "толико вољени Запад", али се ипак вратио у Прњавор са факултетском дипломом. Ту се оженио, нашао посао, добио сина и пустио коријен. Човјек који одлучи да живи у Прњавору и да својим политичким дјеловањем утиче на политичка збивања у истом - треба да има подршку нас форумаша!

Ми форумаши, прије једну деценију смо били нека група "наркомана", коју нико не узима за озбиљно. Како је вријеме пролази, полако постајемо ти, према којима се могу осјетити "вјетрови промјена у нашем друштву". Ми пишемо оно што мислимо. Они који баш немају храбрости да пишу, они читају. На основу нашег писања, стварају неки став. Још увијек то није нека велика маса људи, али јесте једно добро и здраво језгро за скорију будућност, за наш Прњавор.

Да не дужим превише, јер ни сам не читам оне предуге постове . . . још овај пут вас позивам да у недељу, када останете сами у оној "кутији" и схватите да баш од тог нашег гласа зависи како ће нам бити наредне четири године.

Заокружите човјека под редним бројем 7. Игора Сувајца на листи ДП-а, нашег старог форумаша регеа. Јер ако нам у Скупштини не буду људи као што је он, ми ћемо као друштво и као заједница само да стагнирао и беспотребно пропадамо.

Дајмо у недељу шансу Игору да буде наш одборник!

Image

П.С.

За Игора, једно обећање, онако јавна?! Да нам од првог одборничког паушала организује окупљање форумаша :smt006

За почетак, толико од нас (форумаша).

:smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by kuzmo »

BIRAJ NESTO NARODNO 7

Samo vas gledam
Posts: 55
Joined: 06.12.2010. 19:49

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by Samo vas gledam »

Vedrane, svaka cast!!

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by karamarko4 »

rege je ok momak nemam rijeci ponekad ovi moji pobudale pod ovim nikom ali nema veze,rege prvo ti moram reci pola forumasa te laze drugo ti imas velike probleme u svojoj stanci malo bih te zbog toga kritikovao ali necu,ja ti od srca zelim sve najbolje i znaj imaces moju podrsku u svemu ali glas neces iz jednog razloga svastika mi je na listi izvini mislim da je ok,sto se tice dp stranke imacete 2 odbornika o imenima nebi ovaj put,rege igras posteno to ti nevalja sjeti se poslije mojih rijeci :?:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by Franz »

Samo budi ono sto jesi...sretno sedmog.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

moze okupljanje od pausala....deal!! :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

hvala forumasima na podrsci. DP je uzeo nezvanicno oko 1000.
imao sam solidan broj glasova..da li ce biti dovoljno za prolaz vidjecemo.
u svakom slucaju zanimljivo je sve, prvi izbori. :D
moram podrzati zmileta, stvari se preko stranaka tesko mijenjaju a kamoli van stranke. jbg, tako je :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by aquarius »

Imate preko 1000, dakle dva mandata.
Ti i Miro ste vodili, ali treba unijeti rezultate iz još 15 biračkih odbora.
Drž se rege ! :smt006
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by vrsta8472 »

Реге незванично други, само да озваничимо то па да имамо првог форумаша - одборника. Из прве руке сва дешавања :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

neizvjesno je.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by Franz »

Vamos Reginho:)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by Highlander »

Otvori prnjavor info, pogleda post od regemana reko evo ga ima rezultat kad ono:" neizvjesno je".
Rege ne pisi vise dok ne saznas srcku ce neko da dobije :D .

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

tremu sam imao dva puta...diplomski i rodjenje sina, :D
sta bude, ja zadovoljan.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by grlica »

:wink:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

Image
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by vrsta8472 »

Игоре ЧЕСТИТАМ :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by regeman »

u 8 glasova valjda..a da je i treci prosao tj Goran Maric bilo bi ok.
To su valjda zvanicne info...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by vrsta8472 »

Изгледа да су ови форумаши пресудили :)
vrsta8472 wrote:За сада од форумаша реге је добио, само позитивне оцјене. Ни један негативан коментар (што је право чудо за овај форум) :D
KAMIKAZA wrote::smt023 Glasajmo za nase !!! :D
Barba wrote:
Ладно ћу да му прикупим дваес' гласова, ајд да видим вас остале :)
grlica wrote:rege je zaslužio odbornički mandat , mislim da će ga i dobiti ...
Nicky wrote: bicu sigurno u Prnjavoru 7. oktobra :wink: :smt006
MASTER wrote:rege,imaš 3 glasa iz moje kuće :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Samo vas gledam wrote:Imas i od nas glas :) plus, lobiracemo za jos koji, mozda ne uspijemo bas dosta kao Barba sto rece (drzimo mu fige!!), ali potrudicemo se sto vise :smt006
Franz wrote:Podrzimo!
Sewerin wrote: podrska tebi i tvom stranackom koleZi Djuricu ! :smt006
seha wrote:Aferim i podrska Regeu!!!
neko iz mase wrote:Rege vidim da ti ne gine organizovanje okupljanja forumaša nakon ovih izbora :smt023 :smt006
richarddreu wrote:ja sam za Ksendzu i molim te sledeći put u teretani ono što se pokreće to ti je traka za trčanje da ne bude patos ponovo :smt005 :smt005
marijamala wrote:Iskreno,Rege je vrlo kvalitetan kandidat za odbornika.Kamo srece da takvi prodju iz svih stranaka jer u svima ima poneko ovako kvalitetan.
Bila bi to prava skupstina koja bi zavrijedila paznju gradjana.
Zelim njemu i slicnim njemu uspjeh na izborima,valjda ce narod to prepoznati!
corkan wrote:mogao bi da ga zaokružim ali pod jednim uslovem kad ukrade sto hiljada da onda prestane!
Cipiripi wrote:Ja cu glasati za "ovog" ako nece pjevati pod shatorom i ako nece i on narednih 10 godina palamuditi o projektu povelic........... :D
rocky wrote:Naravno za komsiju!!! :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by Franz »

Krenulo je...sljedeci mandat minimum jos dvojica...Akva i Vrsta.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Forumasi! Podrzmi regea na Izborima

Post by Highlander »

Cestitke regeman. :smt006

Locked