Zajednički kandidat za nacelnika/SNSDa i SDSa

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Zajednički kandidat za nacelnika/SNSDa i SDSa

Post by SIVI SOKO »

politika zumile je jako prostza ili jednostavna stvar zato je i moj pristup takav a da nije prosta zar bi moglo toliko prostacina da se bavi njome
sad cu reci nesto sa aspekta normalnog prosecnog gradjanina u nas se nec nista promeniti ni u narednih 10 ili 20 godinajer smo narod koi zna da se odupre samo oruzjem ali ne i glasomznaci u 10 ili 20 godina na ovom terenu nece doci ili dolaziti do nekih oruzanih sukoba i nece se menjati struktura vlasti sto neko rece sjahat ce kurta da uzjase murta ali ni jedan nece doneti nista pozitivno i novo
za 10 godina cemo ponovo pricati ovde o vodi putu kalabicu i ostalima mozda ce se samo opet vise kleti sds jer ce biti na vlasti ali imena ce ostati ista jer ce verovatno svi kao i uvek preci u vladajucu partiu pa cak i zmija
ne zelim reci da ce to biti sds ali kako se god zvakla ta partia ona ce imati iste ljude kao juce sds ili danas snsd i ja sam sam sit prelivoda i prebega i najradie bi pobegao negde da to sve ne gledam
Budi sam svoj gospodar

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Zajednički kandidat za nacelnika/SNSDa i SDSa

Post by ZMIJA »

SIVI SOKO wrote:za 10 godina cemo ponovo pricati ovde o vodi putu kalabicu i ostalima mozda ce se samo opet vise kleti sds jer ce biti na vlasti ali imena ce ostati ista jer ce verovatno svi kao i uvek preci u vladajucu partiu pa cak i zmija
ne zelim reci da ce to biti sds ali kako se god zvakla ta partia ona ce imati iste ljude kao juce sds ili danas snsd i ja sam sam sit prelivoda i prebega i najradie bi pobegao negde da to sve ne gledam
Sokole sivi, izgleda da ti se jako zagrejalo tvoje perje, i vidm da moje zmijsko ime koristiš u dva navrata u razlićitim kontekstima,istina ni u jednom pozitivno ,ali ja tebe i razumijem i ne ljutim se na tebe ,jer i mi zmije ništa bolje ne razmišljamo o glupim pticama grabljivicama u koje i ti spadaš.
Samo je poražavajuće da na taj način ti bistriš politku i daje glupe kvalifikacije koje nemaju veze ništa ni sa čim,ti koji bi trebao znati nešto više i pametnije reći na temu politike,jer već odvno jedeš lebac od nje, za razliku od mene zmije koja samo tu i tamo progutam po neku žabu i politikom sam se bavila isključivo iz nužde.
Prebegao bi ti davno da imaš gdje prebeći,zato šuti sokole ptičurino odvratna di si da si, ni za disi nisi. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Zajednički kandidat za nacelnika/SNSDa i SDSa

Post by grlica »

nužno zlo a zmile , reko da malo vratimo u život koaliciju koja je dakako predviđena evropskim zakonima!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Zajednički kandidat za nacelnika/SNSDa i SDSa

Post by KAMIKAZA »

Koju ti to koaliciju prizivas :D SDS-SDA,SNSD-SDA ili SDS-SNSD :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Zajednički kandidat za nacelnika/SNSDa i SDSa

Post by grlica »

pa vladajuću , koju ću , ko da se ima vremena za čekanje nečeg boljeg .... SNSD i SDP , vidiš kako lijepo zvuče , niđe nacionalnih predznaka --- :arrow: direkt u Evropu , sa novom koalicijom!
imam moćno pero - jezik srpski

Locked