Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
maglagusta
Posts: 21
Joined: 27.09.2012. 10:56

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by maglagusta »

Drago Kalabic je najgori covjek i najveca greska Snsd/a...

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by diablo »

A sta ovaj naprica :smt006 on je sam sebe slag'o. Ljudi moji, ne znam koje ce nas zlo dohvatiti,ali nadam se da nece on :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by selim »

Najgore sto je ubedljiv za one koji ga neznaju,kaze sinoc nasi su odbornici jako fini ljudi ne prave cirkuse,a sta je zmiki radio po skupstini kad je seka persu ganjao,sigurno su trcali stafetu oko skupstine :smt005 :smt005 :smt005 ,kaze sad idem sa velicanstvenog skupa iz Corli 1000 dusa,bla bla truc truc,a emisija snimana u podne :smt005 :roll: ,i na kraju kazete poentirao,pa jebem li ga stvarno moras biti dobar glupko,ali je zanimljiv pa cak i smesan mora se priznati,ali jbg u nedelju ga nema NIDJE :smt006 :smt006 :smt006

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by snsprnjavor »

''Na tribini Srpske napredne stranke koja je 2.10.2012. odrzana u Potocanima predstavljeni su kandidati sa liste za Skupstinu opstine Prnjavor. U prepunom Potočanskom omladinskom domu, svima prisutnima obratili su se Predsjednik OO SNS Prnjavor dr Nedeljko Debeljak koji je rekao da ''vjeruje u ove mlade ljude koji su na listi, vjeruje u birace da ce podrzati listu SNS i ocekuje veoma dobre rezultate''. U par rijeci prestavio se i nosioc liste Slobodan Maletic koji je rekao ''nasu listu krasi mladost i entuzijazam, okupili smo se oko zajednicke ideje i zelimo da donesemo Prnjavoru promjene, pokusacemo da radimo za dobrobit svih gradjana Prnjavora''. Prisutnima su se obratili i kandidati za odbornike iz Potocana Sanja Kovacevic i Mirko Bukvic, kao i kandidat iz Gusak Gajeva Svetislav Kuzmanovic.
Tribini u Potocanima je prisustvovalo i uze rukovodstvo SRPSKE napredne stranke RS, Predsjednih stranke Hazi Jovan Mitrovic, te zamjenik Drago Knezevic, Predsjednik OO Derventa gospodin Radomir Dzigerovic te u ime SRPSKE NAPREDNE STRANKE SRBIJE specijalni gost i član glavnog odbora stranke iz Novog Sada dr Milorad Djokić.
Gospodin Djokić je rekao da je očaran Prnjavorom, kao dr poljoprivrednih nauka nije mogao vjerovati da jedna Opstina ima ogroman privredni i poljoprivredni potencijal, a da nema ozbiljnih preduzeća za preradu ovih proizvoda. Naglasio je da će Vlada Republike Srbije uložiti sve napore da zaživi ovaj sektor privrede u Prnjavoru.
Predsjednik Srpske napredne stranke Republike Srpske Hadzi Jovan Mitrovic je naglasio da je vrijeme da u cijeloj RS dodje do promjena, a da su ovi izbori prava prilika za to. Takodje je naglasio svoje nezadovoljstvo aktivnom vlascu i na nivou drzave i na nivou lokalnih zajednica, i istakao da je nebriga nasih vlasti dovela do bankrota i likvidacije nekad veoma uspjesnih preduzeca, kao sto je i fabrika glinice BIRAČ u Zvorniku. Istakao je da je ljudima potrebna alternativa, te da Srpska napredna stranka ima ljude koji su spremni da uloze u privredni razvoj svoje znanje i iskustvo, te posebno pohvalio mladu kandidatsku listu SNS Prnjavor, koja je veoma obrazovana i koja ce imati odlican rezultat na Izborima 7.oktobra, i u buducnosti ce ozbiljno participirati u vlasti na lokalnom nivou.''

Говор кандидата Мирка Буквића:



ОО СНС Прњавор

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

Rado bih procitala ali u principu ne citam duge postove.
Ako moze savjet,ovdje blic informacije,kratka prepiska,fin poziv a kad ljudi dodju u sjednu onda pricajte.
Necete me krivo shvatiti,sigurno malo ko ovdje da cita duge postove,ja samo kamikazine stihove citam od tih duzih clanaka.Nista drugo,a tu sam svakodnevno.

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by prnjavorman »

selim wrote:Najgore sto je ubedljiv za one koji ga neznaju,kaze sinoc nasi su odbornici jako fini ljudi ne prave cirkuse,a sta je zmiki radio po skupstini kad je seka persu ganjao,sigurno su trcali stafetu oko skupstine :smt005 :smt005 :smt005 ,kaze sad idem sa velicanstvenog skupa iz Corli 1000 dusa,bla bla truc truc,a emisija snimana u podne :smt005 :roll: ,i na kraju kazete poentirao,pa jebem li ga stvarno moras biti dobar glupko,ali je zanimljiv pa cak i smesan mora se priznati,ali jbg u nedelju ga nema NIDJE :smt006 :smt006 :smt006

Mislio je valjda na kandidate. A odbornik pod šifrom Zmija nije na listi kandidata.
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by snsprnjavor »

marijamala wrote:Rado bih procitala ali u principu ne citam duge postove.
Ako moze savjet,ovdje blic informacije,kratka prepiska,fin poziv a kad ljudi dodju u sjednu onda pricajte.
Necete me krivo shvatiti,sigurno malo ko ovdje da cita duge postove,ja samo kamikazine stihove citam od tih duzih clanaka.Nista drugo,a tu sam svakodnevno.
Ово је у суштини допис који је јуче објављен на Љубић радију, о Трибини СНС која је одржана 2.1о. у Поточанима. Имају цитиране пар реченица од неких говорника, као нпр Предсјендика странке Хаџи Јована Митровића. Погледајте бар линк, тј послушајте од младог кандидата, економисте:


selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by selim »

Ne nije na listi kandidata nego eks odbornik!!!

mladinaprednjaci
Posts: 9
Joined: 04.10.2012. 11:36

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mladinaprednjaci »

Image

Поштовани!

Прије свега молимо Вас прочитајте и погледајте ову поруку до краја јер нема времена за губљење. Вријеме је за ПРОМЈЕНЕ (промјене за Прњавор)! Прије свега, изађите на изборе и не будите пасивни! Сваки глас је важан, па и Ваш.


Image


Носилац листе (под редним бројем 1.) Српске напредне странке за Одборника у скупштини општине Прњавор (МАЛЕТИЋ СЛОБОДАН, рођен у Прњавору. Основну школу завршио је у Прњавору у „ОШ Никола Тасла“, а средњу економску школу (еконимија, право и администрација) завршио је у Прњавору 2006. године. Тренутно је апсловент Економског факултета, универзитета у Бањој Луци на смијеру: „Рачуноводство и ревизија“. Живи у Ратковцу. Неожењен).

Видео биографија носиоца листе МАЛЕТИЋ СЛОБОДАНА:




Image

На листи (под редним бојем 7.) Српске напредне странке за Одборника у скупштини општине Прњавор налази се (БУКВИЋ МИРКО, рођен 13.09.1989.год., у Ливну, Ф БиХ. Апсолвент је Економског факултета Универзитета у Бањој Луци, одсјек Финансијско управљање, банкарство и осигурање. Тренутно настањен у Новом насељу, у Поточанима - Општина Прњавор. Спортиста, активно се бави великим и малим фудбалом).

Страница кандидата БУКВИЋ МИРКА:http://www.facebook.com/MirkoBukvicZaOd ... ni?fref=ts

Image

На листи (под редним бројем 6.) Српске напредне странке за Одборника у скупштини општине Прњавор налази се и (СВЕТИСЛАВ КУЗМАНОВИЋ, рођен у Гусаку. Основну школу завршио је у Поточанима у „ОШ Милош Црњански“, а средњу економску школу (еконимија, право и администрација) завршио је у Прњавору 2006. године. Тренутно је Студент Економског факултета, универзитета у Бањој Луци на смијеру: „Менаџмент и предузетништво“. Живи у Гусаку. Неожењен.)

Видео кандидата СВЕТИСЛАВА КУЗМАНОВИЋА:



РАЗМИСЛИТЕ О ОВОМЕ?!!

Image

Недајте да Вас лажу, да Вам просипају маглу, да Вас заваравају и да од НАШЕГ Прњавора праве општину и средину која претендује да личи на дивљи запад.

Гласајте за нас, а ми нећу изневјерити Ваше повјерење! Такође, молим Вас, анимирајте (подстакните) своје пријатеље, породицу, фамилију, комшије и познанике да изађу на изборе и гласају за Нас!
Хвала Вам пуно и запамтите да САМО НАЈБОЉИ ИДУ НАПРИЈЕД!!!

Видео свих кандидата СНС-а :


User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Ima vise razloga zasto ne glasati za vas :D prvi iz Kalabicevog ste kraja,drugi isli ste u istu skolu,treci pili ste sa istog izvora...ma ima toga jos da ne nabrajam,za njega necemo glasati nikad,a za vas ipak mozda glasamo nekad.Sad ste malo zakasnili na forum,iduci put pocnite ranije,da mozemo razmisliti i postaviti par pitanja,ovako na prepad ne ide. :D
Al ipak ja vam zelim puno srece na izborima,sto Kalabicu ne mogu pozeljeti,jer njegova sreca bi bila nasa nesreca. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Још сутра, и онда затишје пред буру :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by prnjavorman »

Ima li izborne tišine i na forumu? :)
Last edited by Administrator on 04.10.2012. 23:08, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by snsprnjavor »

Бр 7 - ИЗБЈЕГЛИЦА - а калабић је давно рекао шта мисли о избјеглицама,
ОСТАЛИ: ПОШТЕНИ - калабић за ту ријеч не зна право значење,
ЖЕЛЕ ПОМОЋИ ДРУГИМА - калабић мисли само на себе,
Бр 7 ИШАО У МНОГО ШКОЛА И СВАГДЈЕ БИО МЕЂУ НАЈБОЉИМА - о калабићу нек причају његови вршњаци!

Штета што смо се касно укључили у форум, али смо веома рано почели са кампањом...

Хвала пуно, а о калабићу дијелимо исто мишљење.

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by snsprnjavor »

prnjavorman wrote: Ima li izborne tišine i na forumu? :)
za elektronske medije ne važi izborna tišina...
Last edited by Administrator on 04.10.2012. 23:09, edited 1 time in total.
Reason: Citat u citatu

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

A koga podrzavate za nacelnika?

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by selim »

Pa rekao ti je izmedju redova!!!

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by snsprnjavor »

Тачно...
Last edited by Moderator on 04.10.2012. 21:01, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

Поштовани чланови, симпатизери, пријатељи, позивамо вас да дођете на централни предизборни митинг ОО СДС-а Прњавор. Који ће се одржати, 05.10.2012.године. са почетком у 16:30 h у дворани Слога.
др СИНИША ГАТАРИЋ МОЖЕ БОЉЕ!

Nasao na grupi OO SDS Prnjavor, pa ne bi bilo na odmet otici :wink: .

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bobi1993 »

Image

Image

Rušenje snsd-a na lokalnom nivou počinje u Štrpcima,a rušenje snsd-a na republičkom nivou počinje u Prnjavoru 7.10.2012. Prnjavor može bolje dr Siniša Gatarić.
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by prnjavorman »



Bez Dušanića se izgleda ne može :D
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Striker »

malo mi je drago sto je zavrsena era najlosijeg nacelnika Prnjavorske opstine ikada , gdje sam gledao kada sam glasao :?
Image

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

čujem, (gledam i slušam vlastitim očima i slušam), pijem kaficu i čitam "blic"! prilazi stolu, gdje sjede gosp. Bogdan Nikolić i gosp. Drago Tepić, jedan deklasirani SDS-ovac, oko 19H i 40m, Nikolić ga pozdravlja, onako srdačno. a Gosp. Tepić ustaje, pruža ruku i čestita na novom načelniku opštine Prnjavor dr. Siniši Gatariću!!!
meni lično je žao, zbog toga što nas je napustio takav takmac, kao što je zmija!!! ali, uzimajući u ozir činjenicu, šta mu je drago uradio prije par dana, njemu ništa drugo nije ni preostaolo!!!
ZMILKANE, izvini za sve one krupne ili teške riječi, koje sam izrekao na tvoj račun! nisam mislio ništa loše ni tebi, ni tvojoj bližoj ili daljoj porodici!! vrati nam se na forum, da ponovo imamo neke zdrave dijaloge!!! pusti kiklkopoa, njega je voda vama donijela, tako će ga isto i odnijeti!!! :smt006 :smt006 :smt006
Last edited by Koridor92 on 05.10.2012. 09:38, edited 1 time in total.
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by richarddreu »

ne mogu da vjerujem da je zmija opet odustao od foruma :D

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

!???
Last edited by Koridor92 on 05.10.2012. 09:37, edited 1 time in total.
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »



Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked