Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Hahahahaha.............nacelnik sadasnji ili onaj sto se nada da ce postati nacelnik? :D Nesto ne vjerujem da je Tomas pregovarao sa njima za astalom punim piva :) Ako je ovaj drugi, onda ne znam zasto si se iznenadio. sila boga ne moli... :smt006

Šamaramredom
Posts: 3
Joined: 03.10.2012. 00:22

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Šamaramredom »

svjedok.saradnik32 wrote::smt006
Image

Zanimljiv članak...

Šamaramredom
Posts: 3
Joined: 03.10.2012. 00:22

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Šamaramredom »

vrsta8472 wrote:
ZMIJA wrote: Nikom zmija nije ostala dužna pa neće ni Kalabiću,jer zmija ne napada nikad prva, a kad uzvraća bezbeli ujeda ,pa makar to bio i Sulejman Veličanstveni :smt006

Змијо, све сам чуо шта се десило. Ако је и пола од тога истина превише је. Ипак је према теби Драго требао да има колико толико поштовање, јер да тебе није било у неким појединим тренутцима - не би ни њега данас било ту гдје је сада.

Zmijo zajeb, ah ??

Šamaramredom
Posts: 3
Joined: 03.10.2012. 00:22

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Šamaramredom »

Nicky wrote:Hahahahaha.............nacelnik sadasnji ili onaj sto se nada da ce postati nacelnik? :D Nesto ne vjerujem da je Tomas pregovarao sa njima za astalom punim piva :) Ako je ovaj drugi, onda ne znam zasto si se iznenadio. sila boga ne moli... :smt006
Nikad ne reci nikad.. Sve too isto, moj ti..

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by prnjavorman »

Vrebac wrote:vece... prvi post...pozdrav....zovem se vladimir maric vrebac....vecerasa oko 22h u jednu kafanu ,mislim 'kazanova' ulazimo ja i moj prijatelj kara.za stolom sjede nacelnik , zemun,vlado zuna i jos 2ili 3 lika za koje nisam siguran kako se zovu.i naravno pun astal piva...prilazi konobarica i kaze 'vi gospodine izvinite ali on je pijan i ne mozete da dobijete pice,molim da napustite lokal ili cu zvati policiju..kazem..mogu dvije kave..kaze...napustite lokal ili zovem policiju,vidis koga ja imam ovde...kazem..zovi...onaj astal suti,ni lijepe ni ruzne....nakon 5 minuta...polcija....marijanovic i jos jedan..,.vrebac izadji nadvo...kaze..pili ste...kazem...jesmo....ajte dalje...mogu li da kazem gospodi laku noc....kaze ne moze...prate nas do stare robne kuce...otjerani smo,neznam zasto,mozda mi moze odgovoriti nacelnik ili neko od prisunih..ako sam imao i malo dvojbe za koga da glasm ,vise nemam...izvinite na st.greskama.....gradjanin 2.reda: vrebac
Verovatno što ste bili pijani, i niste mogli hodati. A konobarica samo može da na***e ako bude imala problema s takvima. Šta da je neko pijan ušao i krenuo na načelina fizički. Pijan čovek svašta radi. Eto ti razloga. Bolje se ti prijatelju mani alkohola :smt006
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by prnjavorman »

tamo neko wrote:Ne reče mi ništa za autoritet?! Niti njegovo kotiranje kod Mile i te prednosti... Možeš li malo pojasniti te Dragine "adute" ?
Pa bez sumnje je da ima poštovanje Dodika kao predsednika. Kada ga je pustio da se sa pozicije u Sarajevu kandiduje za načelnika jednog osrednjeg grada. Tomaš nije bio toliki autoritet među ljudima. Vlado je bio dobar, samo što su njega izdali njegovi.
Moja pretpostavka je da ako Kalabić izgubi izbore, da će podneti ostavku na mesto predsednika OO i svih ostalih funkcija u Prnjavoru i da će se posvetiti radu u Sarajevu, a Prnavor ostaviti na ruke SDS-u, te stranku u rukama novih ljudi. :smt006
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

LEON
Posts: 6
Joined: 27.09.2012. 23:35

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by LEON »

dobro vece glasaci i glasacice :evil:
jos jedno u nizu iskoristavanja ljudske (ne)inteligencije za politicke glasove
satori, muzika, hrana i pice a i predsjednik sa helikopterom kao visnja na slag torte
treba nas iskoristiti kad nemamo pameti, za jednu veceru koja ne moze da drzi sitog stomaka ni do podne drugi dan mi smo spremni dati vlast nekome ko ne misli dobro sam sebi prije podne a posle podne nikome.........
OVO JE SVE ZRELO ZA PROMJENE I POBUNU

LEON
Posts: 6
Joined: 27.09.2012. 23:35

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by LEON »

zadnji rezultati sa terena pokazuju da je Kalabic u vodjstvu i u debeloj prednosti ispred Softica, jer su Muslimani odlucili da podrze Gatarica :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

LEON wrote:dobro vece glasaci i glasacice :evil:
jos jedno u nizu iskoristavanja ljudske (ne)inteligencije za politicke glasove
satori, muzika, hrana i pice a i predsjednik sa helikopterom kao visnja na slag torte
treba nas iskoristiti kad nemamo pameti, za jednu veceru koja ne moze da drzi sitog stomaka ni do podne drugi dan mi smo spremni dati vlast nekome ko ne misli dobro sam sebi prije podne a posle podne nikome.........
Bravo Leon,samo da mi neko ne uzme za zlo jer ne znam o kome je rijec.Kako su svi pod "odredjenim" imenom nije vazno ko je rekao vec sta je rekao.
Mislim da nije jos uvijek sve propalo,iako mi je licno jako zao sto DARKO TOMAS nije bar nezavisni kandidat za nacelnika.
Obzirom da su sve ovo "privatne" stranke,kao i sve drzavne a ipak "privatne" ustanove,kako nismo kao obicni gradjani imali priliku da predlazemo ,liste odbornika nisu volja naroda vec volja partijskih vodja.
Mislim da svi mi,koji nismo politicki potcinjeni,trebamo glasati svojom glavom,NE DATI GLAS STRANCI,ali ni jednoj stranci u kompletu,vec ma za koju stranku imali simpatije ili bili clanovi,glasajte za ljude te liste.
Da se razumijemo,svaka lista ima bar jednog cestitog naseg sugradjanina.I zasto dozvoliti da prodje neko ko je svrstan u vrhu liste u odnosu na nekog koga smatramo kvalitetom.Dakle,nije vazna stranka, VAZNI SU LJUDI!
Inace u svemu me cude mladi ljudi,moraju otvoriti oci,sto da grade buducnost pojedincu kad buducnost pripada svima nama,posebno mladima.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

prnjavorman wrote:
tamo neko wrote:Ne reče mi ništa za autoritet?! Niti njegovo kotiranje kod Mile i te prednosti... Možeš li malo pojasniti te Dragine "adute" ?

Moja pretpostavka je da ako Kalabić izgubi izbore, da će podneti ostavku na mesto predsednika OO i svih ostalih funkcija u Prnjavoru i da će se posvetiti radu u Sarajevu, a Prnavor ostaviti na ruke SDS-u, te stranku u rukama novih ljudi. :smt006
kakvo sarajevo , tek je tamo Kalabić prdimahovina u odnosu na sds ljude , zato je i napustio Sarajevo , odavno se sprdaju s njim i to na državnom nivou, Mister Balabič zna svojoj guzici najbolje ... kad izgubi izbore biće vija plavi Jadran , pa će se spojiti sa onim Dodikovim Rusima i pošto je neimar po prirodi , već vidim gerijatrijski centar (koji je predviđo Siniši u kampanji) , negdje na obali , da mogu on i elita Snsd da uživa i dalje kad sve ovo prođe
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Vrebac wrote:vece... prvi post...pozdrav....zovem se vladimir maric vrebac....
Moj rodjak i nemoj ko da ga dira :D
Ovo se zove demokratija ,mozda je Kara nekad i napravio neki sitan cirkus u kafani,(ali ne smije se zaboraviti da je njega u kafani napao uzorni gradjanin Zika,ni kriva ni duzna) u zadnjih mozda 6 godina se za njega nije culo,a Vrebac za svoga zivota nije napravio nikakav eksces ni pijan ni trijezan,znaci nema se nikakvog razloga njih diskriminirati,osim toga ni grupa koja je sjedila unutra nije pila kiselu vodu,vec pivo,za to je kafana da se u njoj pije, i to se zove javno mjesto,sto znaci da je pristup dozvoljen svima,bez obzira na boju koze,vjeru,dusevno,zdravstveno ili neko drugo stanje,tocenje alkohola pijanim gostima se moze odbiti ako su pijani (ali dal je konobar koji cjeli dan pije i toci pice kompetentan da odluci ko je pijana a ko ne) ,ali kafu ili jelo im se mora dati ako insistiraju,jer zakonom je propisano samo prvo.
Ali izbori ce reci sve,pa ce i ti isti biti istjerivani od nekih novih kabadahija koji ce htjeti da piju sami. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by drlonc »

grlica wrote:najbolji opis situacije i u zemlji i u prnjavoru jeste TO ŠTO SE DARKO TOMAŠ NIJE HTIO KANDIDOVATI. PRVO SAM MISLILA DA JE S JEDNE STRANE IZNEVJERIO I GRAD I OMLADINU , a sad vidim da mu je to bio najbolji potez u karijeri , indirektno je dao svima na znanje kakva nam je zemlja i vlast , i da takvo pogano kolo neće da igra , i mislim da i on jedva čeka da se sve svrši , da konačno preda palicu novoizabranom, i da se povuče u mirne vode. BIĆE UPAMĆEN KAO SVJETAO PRIMJER , KOJI JE NA KULTURAN NAČIN OTKAZAO POSLUŠNOST KABADAHIJAMA , I svaka mu čast što je bio doslijedan sebi , i što ga prokletstvo nije ponijelo.
Istine radi, Darko Tomaš je do posljednjeg dana moguće prijave kandidature kopao i nogama i rukama da baš on bude kandidat za načelnika. Na sve načine i preko svih ljudi koje poznaje.
Možda će se ovo ispostaviti kao najbolji potez njegove karijere, ali svakako nije bilo njegovom voljom.
U stvari, drugi najbolji - najbolji potez bi mu bio da se nije kandidovao prije 4 godine. Bar bi sačuvao živce...

Da će biti upamćen kao svijetao primjer i žrtva, prije svega svog partijskog šefa, tu se slažem.
Otkazivanje poslušnosti dotičnom i jeste bio najveći motiv da se bori za novu kandidaturu.
Razlog je vrlo jednostavan. Darko bi vjerovatno lagano dobio izbore, a onda bi počistio D.K. i pripadajuće poltrone i napravio svoju stranku. Nije uspio prije svega zato što je D.K. daleko vještiji (neki bi rekli - pokvareniji) u kojekakvim smicalicama.
Mislim da je Darko napravio najveću grešku kada nije iskoristio zanos omladine i one potpise za smjenu. Da je imao @uda kao što nije, mogao je to riješiti. Poslije je bilo kasno.

Do samog kraja juna Darko se nadao da će Helikopterski Putnik sve ipak da presiječe u njegovu korist, ali mislim da je tu prevladao sasvim drugi interes. Kandidatura (i evidentni poraz) D.K. je elegantan način da ga se Broj Jedan riješi.
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by che »

Ček, jesu neki izbori ove godine?!
Jbt, ko želi da stvori potpunu sliku o opštini, dovoljno je da provede samo 10 minuta na forumu.
Od zemljoradnika, preko komunalaca, električara, štampara, profesora pravoslavaca koji se krste ono pola-pola("šakom na srpski"), frizerki, trgovaca, džabalebaroša, samoproglašenih "profesionalnih političara"... pa sve do doktora i univerzitetskih radnika...svi pisu na forumu. :shock:
Skoro gledam jednu personu, traži recept za ajvar na google :mrgreen:
Mozilla-google-prnjavor info :P Ček jel ne trazis recept? Ma samo da vidim forum, sinoć sam do kasno ostala, nisam vise mogla... :cry:
Nedugo zatim ulazi muž i pita me hoćemo na Kebu, idu svi iz kuce? Kakav Keba brate, cigan koji veliča lik i djelo Nasera Orića(malo ga podbadam jer je u ratu bio jos od 91.)... Nećete valjda na njegov koncert?!
Ma kakav koncert, odosmo na veceru u Palackovce, pjevace Dodik i Keba.
Poslije komentarisu kako je bio Zivkovic na mitingu, pobrao ovacije publike...ne kontam jel to istina ili izmisljaju. Jel to Vlado sad clan Kalabiceve stranke ili kao obični građanin simpatise pomenutog. :?

Gledas Srbe onako, sjetis se one Rajsove "Čujete Srbi" i spuca te neko razocarenje u kompletnu naciju.

p.s.
Vrebac, osta ti opet na 100m makadama :smt005

LEON
Posts: 6
Joined: 27.09.2012. 23:35

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by LEON »

ja nisam aktivan clan ni jedne stranke a imam simpatizere u svim strankama, mislim na cestite ljude sto je veoma rijetko a da se bavi politikom, nazalost POLITIKA JE POSTALA BIZNIS NA CEMU SE BOGATE POJEDINCI ZAVISNO O POZICIJI NA KOJOJ SE NALAZE A OBICNO KAD USPARAJU PRVI MILION TAD SE OSAMOSTALE I NE SLUSAJU SVOG PRETPOSTAVLJENOG VEC KROJE NOVE PLANOVE ZA UZIMANJE OD SIROMASNOG NARODA I DUZNE DRZAVE, nema nama spasa jer smo mi cudan narod, pravimo idole od svakog novog pojedinca a onda nas to kosta debelo, ili se gine u ratu za slavu necijeg imena ili nas osiromasi prodajom i pljackom za koju nikad niko nece odgovarati, SMAK SVIJETA SE BLIZI TO JE NEMINOVNO JER SU "MAJE" PREDVIDJELI I NISU PROMASILI NISTA DO SAD, A OVO OVAKVO STANJE NE SAMO KOD NAS VEC I U SVIJETU NE MOZE DUGO DA TRAJE.....
Sirija i Iran ce da zapocnu nuklearni rat a pridruzit ce im se i Indija a Ameri ce sa strane da djeluju sto politicki sto nuklearno tako da aku se u to ukljuce i Rusi i Kina nema nas nigdje......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Ma ne treba velika pamet da se predvide desavanja u nas,Kalabic gubi izbore,novi nacelnik ce malo da urla kako je sve pokradeno i kako su ostavili opstinu u dugu,skupstinska vecina ce opet biti knap,jer ce neki traziti puno ustupaka,a nova vlast ce se osjecati previse mocno da bi pravila ustupke..itd...
Ako se Dodik odluci da degradiranog Kalabica kazni,on ce se privuci nekoj drugoj stranci,ali prije toga ce pocet da laje o svojoj vlastitoj stranci,koju nikad nece osnovati,onda ce tek pristupiti nekome ,mozda cak i SDSu (aaaaaa smjesno ,e pa i nije ,jer je moguca opcija),u svakom slucaju ce se zadrzati na politickoj sceni,bar jos 5 godina,nakon toga ce otici u blagi zaborav,sjecat ce ga se samo sudovi,jer ce napadati visu vlast,a oni ce onda da ga demoliraju,sto se tice nasih novi koji ce da dodju,oni nista nece napraviti sto bi Kalabicu naskodilo,i po pitanju njih on nikad ni za sta nebi odgovarao,bit ce malo lajanja i pljuvanja u prvih 6 mjeseci,a nakon toga ce se i novi nacelnik i skupstina baviti opet sami sobom i skupstinskom vecinom.A pred neke nove izbore ce i oni siriti satore i kuhati za narod,asvaltirati preostale staze,praviti vodu i sve ostalo kao i ovi danas,a i strahovat ce kao ovi da im se ne desi isti scenario kao SNSDu danas. :)
Bit ce to samo jedna obicna repriza ,koja ce nas kostati jos 4 godine zivota. :(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

LEON
Posts: 6
Joined: 27.09.2012. 23:35

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by LEON »

"IZDAJA" JE ODLICJE SRPSKOG NARODA, OD DAVNINA SU SE "NAJBLIZI" (kumovi, braca, saborci, politicki istomisljenici) SRBI IZDAJOM "PONOSILI" TAKO DA KORIJENI I GENI SRBA I DANAS POSTOJE U POJEDINCIMA, DO "TRONA" SE DOLAZI VEOMA TESKO A NA SVE SE "SPREMNO" UCINITA DA SA "TRONA" NIKAD NE SIDJE...........
svi nasi "velikani" su se mijenjali "demokratski" pobunom i silom........
A TAKVA NAS "SMJENA" CEKA I 2014.........

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by che »



:mrgreen:

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mirabell »

Ma samo da izbori prodju sve ce krenuti na bolje,ko god da pobijedi jer svi obecavaju med i mlijeko :smt005 :smt005 :smt005
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

mirabell wrote:Ma samo da izbori prodju sve ce krenuti na bolje,ko god da pobijedi jer svi obecavaju med i mlijeko :smt005 :smt005 :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by prnjavorman »

grlica wrote:
prnjavorman wrote:
tamo neko wrote:Ne reče mi ništa za autoritet?! Niti njegovo kotiranje kod Mile i te prednosti... Možeš li malo pojasniti te Dragine "adute" ?

Moja pretpostavka je da ako Kalabić izgubi izbore, da će podneti ostavku na mesto predsednika OO i svih ostalih funkcija u Prnjavoru i da će se posvetiti radu u Sarajevu, a Prnavor ostaviti na ruke SDS-u, te stranku u rukama novih ljudi. :smt006
kakvo sarajevo , tek je tamo Kalabić prdimahovina u odnosu na sds ljude , zato je i napustio Sarajevo , odavno se sprdaju s njim i to na državnom nivou, Mister Balabič zna svojoj guzici najbolje ... kad izgubi izbore biće vija plavi Jadran , pa će se spojiti sa onim Dodikovim Rusima i pošto je neimar po prirodi , već vidim gerijatrijski centar (koji je predviđo Siniši u kampanji) , negdje na obali , da mogu on i elita Snsd da uživa i dalje kad sve ovo prođe

Koliko znam, on je u Sarajevu predsednik kluba srpspih poslanika(uključujući i SDS)?!
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

i orlovi na grbu su zajedno ali su okrenuli glavu jedni od drugih
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

ALEKSANDRA PANDUREVIĆ

Hvala Vam gospodine predsjedavajući,
Ja bih htjela da kažem da je Komisija za ljudska prava jednoglasno,
podvlačim jednoglasno, znači uključujući i člana Komisije iz SNSD-a, usvojila
ovaj prijedlog. Tačno je da ima mnogo žalbi, evo ih. Meni su dolazili kući na
vrata, nećete vjerovati, znači čovjek koga nikad u životu nisam vidjela, kažu iz
Trebinja je, kako je došao do moje adrese, a sve je razlog onih 600 maraka koje
primaju ti članovi Komisije koji ništa ne rade, sretnu se dva puta godišnje i zaradi
tih 600 maraka. Ja nisam više jedno vrijeme mogla da se javljam, a da ne pričam o

4

ambasadorima da su došli dotle da mi ambasador dođe, ja se jadna ubih, ispitah
ambasadora sve o infrastrukturi, kakvo mu je stanje u zemlji, on mi na kraju kaže,
ma znate ja sam došao da bi prošao taj i taj. Nažalost, biti nacionalna manjina je
postala, ali ta ambasada je gospodine predsjedniče imala samo jedan prijedlog je
bio iz te nacionalne manjine, tako da nismo mogli biti korumpirani, ne brinite se.
ALEKSANDRA PANDUREVIĆ

Pa nismo kandidati za na..., niste Vi, nisam ja. Znači, na osnovu Odluke,
članom 3. Odluke o osnivanju Vijeća nacionalnih manjina, članovi Vijeća se
imenuju na prijedlog Zajedničke komisije za ljudska prava. Imenuje ih
Parlamentarna skuština, jel' tako.

Dalje, što se tiče ovog izbora, ja gospodine Kalabiću zaista ne vidim svrhu
da se bilo šta vrati, jer ja ne vidim kako ni šta, kako šta možemo promijeniti.
Izvršene su konsultacije, urađeno je, evo gospođa Ćemalović kaže da se ona nije
slagala s izborom Roma. Pored tog mi smo usvojili Zaključak na poslednjoj
sjednici gospodine Kalabiću. Da bismo se riješili ovog problema dolaženje na
vrata zbog tih 600 maraka, Komisija je Predstavničkom domu predložila zaključak
da se regulišu ta primanja, ja ne znam da li to Administrativna komisija reguliše,
da se ukine i da se članovima Vijeća nacionalnih manjina samo nadoknade
troškovi njihovog dolaska, dnevnice za taj dan kad rade, pa koliko budu radili
toliko će i dobiti.

Pored tog ja želim naglasiti da mandat Vijeća nacionalnih manjina traje
koliko i mandat Parlamenta. Prije dvije godine smo mi ovaj posao trebali uraditi.
Znači već dvije godine kasnimo.DRAGO KALABIĆ
Ne znam ima li Bratunac, ima li Bratunac i
jednu nacionalnu manjinu? Nema nikog, vi ste to sve....

SLAVKO-SLAVUJ JOVIČIĆ
Netačan navod. Ja jesam član ove Komisije, ali nažalost zbog bolesti nisam
bio prisutan. Dakle, ne mže se reći da je jednoglasno i uz podršku poslanika SNSD-
a usvojena ova lista. Nisam bio prisutan. A nema ni onog daljinskog, telefonskog
glasanja, pa me ni to nisu mogli konsultovati. Dakle nisam bio prisutan.

ALEKSANDRA PANDUREVIĆ

Sekretar Komisije je provjerio gospodine Jovičiću ovog momenta, dobićete i
zapisnik, na toj sjednici ste bili.

SLAVKO-SLAVUJ JOVIČIĆ
A joooj.



e овако се то ради у Сарајеву
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

prnjavorman wrote:Koliko znam, on je u Sarajevu predsednik kluba srpspih poslanika(uključujući i SDS)?!
Onda ocito ne znas dobro :smt006
Last edited by Nicky on 03.10.2012. 12:31, edited 1 time in total.

Vrebac
Posts: 3
Joined: 02.10.2012. 23:13

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Vrebac »

Verovatno što ste bili pijani, i niste mogli hodati. A konobarica samo može da na***e ako bude imala problema s takvima. Šta da je neko pijan ušao i krenuo na načelina fizički. Pijan čovek svašta radi. Eto ti razloga. Bolje se ti prijatelju mani alkohola :smt006[/quote]
prnjavorcovjek ja imam 45 godina,skoro 30 g. kafane, ni jedne pizdarije ni razbijene case..kafanu volim kao instituciju obrazovnog karaktera. ako se nacelnik boji nekakvog pijanoga covjeka ne mora u kafanu ili povede nekoga da ga stiti..ja tebe ne poznajem ali nije lijepo da ti mene tako olako svrstas u pijance koji nemogu ni da hodaju i jos su kao takvi prijetnja za nacelnika...rodjake fala na lijepim rijecima... :smt006

Locked