Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by corkan »

vrsta8472 wrote:Још један форумаш, који је добро поткован :D
Nemoj da vređaš ljude konji su samo potkovani.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

Zar nije sramota vidjati jedne te iste ljude na tim OZDERAVAJUCIM metezima-ili ti mitinzima na kojima se "krci".
Zivo me zanima koliko se potrosi na jelo i pice,mislim da bez toga moze i takve skupove postujem ma od koga bili organizovani.
Jezim se na ove krkanluke i rasipnistvo dok stotine tudje djece to vece gladno zaspi i nema toplu odjecu za zimu.
Boze,jesmo li postali toliko PROKLETO_GLADNI?!
Nije li nam u ovom vijeku ipak svijest na tom nivou,da znamo odabrati,doci ,poslusati,razluciti i zaokruziti!
Kuda vodi ovaj put...............................

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

shelbymustang wrote:
oko_sokolovo wrote:
ZMIJA wrote:Moja najveća zamjerka Darki Tomašu nije ta koju ti njemu spočitavaš,jer on je preuzeo opštinu poslije 18 godina vladavine tvojih domaćina, koji su mu ostavili katastrofalno stanje,je ta što nije javno iznio uzroke duga koji je morao vraćati i onih sudskih presuda koje je morao plaćati,kao posledicu vladavine predhodnika.
Tomaš je vodio opštinu sasvim uspješno na date okolnosti, ja sam dosta več o tome pisala o pirovoj pobjedi SNSD a u Prnjavoru 2008, i onom nepotrebnom cirkusu sa skupštinskom većinom,koji je provocirala domaćinsaka tvoj stranka, jer oni nisu bili konsruktivna i ozbiljna opozicija, oni su svojim ponašanjem rušili ugled i dignitet skupštine, što su moram reći i uspjeli ,oni se ponašali ko nestručna babica koja je kupajući novorođenče i samo upustila da se utuši u prljavoj vodi.

Наравно да се вама не свиђа ако одборници СДС-а `галаме` приликом доношења одређених одлука, као нпр. Одлуке о јавном превозу на подручју општине Прњавор, гдје је за лајика јасно да је грубо прекршен закон, тако што се у одлуку уводе надлежности општине, које нису предвиђене законом о друмском превоз.
Прије неколико дана Врховни суд је поништио Одлуку, вратио на првобитно стање, а надокнаду позамашне штете Јелић турсу извршиће, ко други него општина.
Mislim stvarno prije nego što počneš pričat o nečemu barem se informiši ko je šta i kako presudio dosudio poništio i ostalo. "Ustavni sud Republike Srpske utvrdio je da odredba člana 13 Odluke o uslovima i načinu organizacije javnog prevoza lica i stvari u drumskom saobraćaju na području opštine Prnjavor nije u saglasnosti sa Ustavom Republike Srpske i zakonom."
Za početak stručnjaku nije Vrhovni već je Ustavni sud (čitaj malo bolje prije nego li počneš pisati).
Pa da nastavim šta je poništeno?! Ako odluku čini jedan stav jednog člana onda je poništena čitava odluka, al pošto se radi samo o nečemu u članu 13. znači da odluka ima minimalno 13 članova, i da nije čitava poništena. E sad bi bilo dobro da postaviš Čitavu odluku na forum da se uvjerimo šta to nije u skladu sa ustavom da vidimo ko je gdje pogriješio, a mislim da bi to bilo dobro.
:smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bičbožiji52 »

aquarius wrote:Problema nema. Samo, za razliku od ovih jednokratnih narikača po ugovoru koje si i ti pominjao, neke
evoluiraju u novi stadijum, svakodnevnih smarača.
Svaki proces,pa i političku kampanju,prate određene nus pojave,to je naprosto neizbježno.
aquarius wrote:S M I S A O !!! Smisao je tvoj problem. Nabacaš deset rečenica koje veze s vezom nemaju, da bi
čovjek iz njih izvukao jednu smislenu rečenicu.
Neznam o kakvom smislu govoriš,politika nije beleteristika,sama po sebi je komfuzna i često puta obesmišljena ,jer često puta 2+2 u politici nije 4
aquarius wrote:Ako misliš na narodne umotvorine koje nerijetko koristim, onda ne.
Narodni jezik je prost i u njemu u dvije riječi je više rečeno nego u jednom tvom prosječnom postu.
Nisam ja Akva na tebe mislila, kad sam spominjala mogućnosti da se nedorečenicama i poštapalicama može da mlati slama ,naravno ni slučajno ne mislim na narodnu mudrost, u oblikunarodnih izreka koje i sama koristm
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

bičbožiji52 wrote: Nisam ja Akva na tebe mislila, kad sam spominjala mogućnosti da se nedorečenicama i poštapalicama može da mlati slama ,naravno ni slučajno ne mislim na narodnu mudrost, u oblikunarodnih izreka koje i sama koristm
Jes i ti zensko :-)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Hvala Atila dobro me kopiraš
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

ЗНАТЕ ЛИ ШТА МИ ЈЕ НАЈЈАЧЕ ОД СВЕГА.
СВАКИМ КИКЛОПОВИМ МИТИНГОМ ДР СИНИША ПОВЕЋАВА ПРЕДНОСТ СВЕ ВИШЕ :smt006 :smt006
СТВАРНО МИ ЈЕ ЖАО ЧОВЈЕКА КОЈИ ЈЕ ЗАДЗЖЕН ЗА ВОЂЕЊЕ КАМПАЊЕ У СНСД-У ТЈ. АКО УОПШТЕ ПОСТОЈИ :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

De nam udbaš otkrij ime tog čarobnjaka :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by MeDo »

svi smo mi ljudi i bolesni smo ali nismo zivotinje pa da nam nacelnik bude veterinar

recenica s alterativne emisije kad je Gataric i onaj Aulic gostovali....




sve je recno ...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

BETMEN wrote:Alo rege ako te rajkan uhvati znas da je opasan
:D Nije taj opasan,ali kad bi ga uhvatio Rajkan Kovacevic,to bi bilo opasno. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

skorpion80 wrote:drlonc@
Vlado je realan čovjek, a izuzetno ga cijeni boračka populacija. Čovjeku je jasno da je SDS-ov kandidar za načelnika loš izbor, Siniša živi u Beogradu i uopšte ne osjeti probleme nas Prnjavorčana. Vladi Živkoviću su poznate sposobnosti Drage Kalabića, Vlado voli Prnjavor i svjetan je da je najbolji izbor za Prnjavor, zato je uz SNSD.
:D Zasto pusis tu travuljinu ,kad vidis da ti skodi. :D
Jel znate vi zasto Zivkovic navija za to da Kalabic postane nacelnik, :) znao sam ja da vi ne slusate na casu :D pa prosto,ako pobjedi Kalabic i postane nacelnik,onda nece Vlado Zivkovic vaziti za najkorumpiranijeg i naj losijeg nacelnika u istoriji opstine Prnjavor,titulu ce lako da preuzme Dragojlo. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

shelbymustang
Posts: 11
Joined: 01.10.2012. 17:34

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by shelbymustang »

vrsta8472 wrote:
shelbymustang wrote:
oko_sokolovo wrote:
ZMIJA wrote:Moja najveća zamjerka Darki Tomašu nije ta koju ti njemu spočitavaš,jer on je preuzeo opštinu poslije 18 godina vladavine tvojih domaćina, koji su mu ostavili katastrofalno stanje,je ta što nije javno iznio uzroke duga koji je morao vraćati i onih sudskih presuda koje je morao plaćati,kao posledicu vladavine predhodnika.
Tomaš je vodio opštinu sasvim uspješno na date okolnosti, ja sam dosta več o tome pisala o pirovoj pobjedi SNSD a u Prnjavoru 2008, i onom nepotrebnom cirkusu sa skupštinskom većinom,koji je provocirala domaćinsaka tvoj stranka, jer oni nisu bili konsruktivna i ozbiljna opozicija, oni su svojim ponašanjem rušili ugled i dignitet skupštine, što su moram reći i uspjeli ,oni se ponašali ko nestručna babica koja je kupajući novorođenče i samo upustila da se utuši u prljavoj vodi.

Наравно да се вама не свиђа ако одборници СДС-а `галаме` приликом доношења одређених одлука, као нпр. Одлуке о јавном превозу на подручју општине Прњавор, гдје је за лајика јасно да је грубо прекршен закон, тако што се у одлуку уводе надлежности општине, које нису предвиђене законом о друмском превоз.
Прије неколико дана Врховни суд је поништио Одлуку, вратио на првобитно стање, а надокнаду позамашне штете Јелић турсу извршиће, ко други него општина.
Mislim stvarno prije nego što počneš pričat o nečemu barem se informiši ko je šta i kako presudio dosudio poništio i ostalo. "Ustavni sud Republike Srpske utvrdio je da odredba člana 13 Odluke o uslovima i načinu organizacije javnog prevoza lica i stvari u drumskom saobraćaju na području opštine Prnjavor nije u saglasnosti sa Ustavom Republike Srpske i zakonom."
Za početak stručnjaku nije Vrhovni već je Ustavni sud (čitaj malo bolje prije nego li počneš pisati).
Pa da nastavim šta je poništeno?! Ako odluku čini jedan stav jednog člana onda je poništena čitava odluka, al pošto se radi samo o nečemu u članu 13. znači da odluka ima minimalno 13 članova, i da nije čitava poništena. E sad bi bilo dobro da postaviš Čitavu odluku na forum da se uvjerimo šta to nije u skladu sa ustavom da vidimo ko je gdje pogriješio, a mislim da bi to bilo dobro.
:smt006
Čekamo "Oko sokolovo" da to napravi pa da vidimo o čem se tu radi, al mislim na neće postaviti to jer ne zna o čemu priča lupa ko maxim po diviziji!

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svitanje »

Poslednjeg septembarskog dana sjedio sam ispred jednog prnjavorskog kafića i posmatrao okupljanje pristalica SNSD iz Grada, na ulici pored Trga, dolazak Mesije među pristalice i davanje poslednjih uputa prije ukrcavanje u dva autobusa, radi odlaska na promotivni skup SNSD u selo Palačkovce, gdje su navodno podigli šator takve veličine, da bi im i "Oktobar fest" u Minhenu, pozavidio.
Starosna dob pristalica
Gotovo sve sama djeca od 18 do 25 godine, njih gotovo 60 procenata.
Gotovo da među građanima, koje je Mesija skupio i poveo u Palačkovce, nije bilo niti jednog odraslog ozbiljnog čovjeka.
Poneka penzionerka, koje još uvijek gaje nade da će Mesija zaposliti njihove sinove u administrativnoj službi ili državnim preduzećima.
Ako se dan po jutru poznaje?
Po zrelosti, profesionalnom iskustvu i ugledu ljudi koji su ušli u autobuse za Palačkovce, moglo bi se zaključiti, da kandidat SNSD za načelnika ne uživa veliko povjerenje građana i da njegov izborni rezultat u Gradu ni izbliza neće biti onakav kakav očekuje.
Ko sije vjetar žanje buru.
Sa koliko članova SNSD se do sada politički obračunao Gospodin?
Najmanje njih stotinu, počev od magistra Darka Tomaša, doktora ekonomkih nauka Mile Vasića, ranijeg predjsednika Opštinskog odbora i predsjednika Skupštine Simić Željke, predsjednika Gradskog odbora Drage Tepića (naše isfrustrirane "zmijuljice zmije"9, još uvijek aktuelnih odbornika Vrhovca Milorada, Mikića, kao i mnogih drugih kreativnih i obrazovanih kadrova.
Ako analizu proširimo na cijelu opštinu Mesija je crvene kartone podijelio najmanje 250 uglednih člnaova SNSD.
Svi politički kažnjeni neće mrdnuti malim prstom za pobjedu Mesije.
Ovdje ne pominjemo političke kadrove koji su napustili SNSD i sada rade protiv Mesije u drugim strankama, kao što je npr. Socijalistička partija RS tkz."podmitljiva". Šta sve Peulic Borislavko, Savić Milenko i Tubak sve ne čine na teritoriji cijele opštine da Mesija "padne".
Na kraju:
Ako Mesija pobijedi na izborima, kapu dole, i pisac ovih redova naći će načina da mu se duboko nakloni.
U tom slučaju šta će biti sa opštinom i svima nama, neka nam je dragi Bog na pomoći.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

ZMIJA wrote:De nam udbaš otkrij ime tog čarobnjaka :lol: :lol: :lol:
е змиле мајке ми било ми је мука гледати киклопа данса како те понижава данса пред европом, АЛИ ГЛЕ ЋУДА ЗМИКИ ЉУДИ ЗНА И ДА УГРИЗЕ ... жека змики КИКЛОПУ зажалићеш што си ме ставио испод црте ја брате одушевљење све тапшем и жекам, са ће му се змиле наје* мајчице :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

MeDo wrote:svi smo mi ljudi i bolesni smo ali nismo zivotinje pa da nam nacelnik bude veterinar

recenica s alterativne emisije kad je Gataric i onaj Aulic gostovali....




sve je recno ...
брате мој реко'би ти да си коњ ал нећу да вријеђам племениту врсту , ал у ствари ти си међед и треба ти :smt005 :smt005 :smt005
Last edited by svjedok.saradnik32 on 01.10.2012. 20:25, edited 1 time in total.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

svitanje wrote: promotivni skup SNSD u selo Palačkovce, gdje su navodno podigli šator takve veličine, da bi im i "Oktobar fest" u Minhenu, pozavidio.
.
Drago Kalabic = Hasanaga :D samo satore pravi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by diablo »

MeDo wrote:svi smo mi ljudi i bolesni smo ali nismo zivotinje pa da nam nacelnik bude veterinar

recenica s alterativne emisije kad je Gataric i onaj Aulic gostovali....




sve je recno ...
Ja mislim da bi TI treb'o kod dr Gatarica na pregled. :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by diablo »

svjedok.saradnik32 wrote:ЗНАТЕ ЛИ ШТА МИ ЈЕ НАЈЈАЧЕ ОД СВЕГА.
СВАКИМ КИКЛОПОВИМ МИТИНГОМ ДР СИНИША ПОВЕЋАВА ПРЕДНОСТ СВЕ ВИШЕ :smt006 :smt006
СТВАРНО МИ ЈЕ ЖАО ЧОВЈЕКА КОЈИ ЈЕ ЗАДЗЖЕН ЗА ВОЂЕЊЕ КАМПАЊЕ У СНСД-У ТЈ. АКО УОПШТЕ ПОСТОЈИ :smt006
:smt005 :smt005 to takvo ne postoji kod njih. Vidjeh onu "malu" Scepovic da vodi neke programe, grob. Razocaran sam :roll: :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by diablo »

svitanje wrote:Poslednjeg septembarskog dana sjedio sam ispred jednog prnjavorskog kafića i posmatrao okupljanje pristalica SNSD iz Grada, na ulici pored Trga, dolazak Mesije među pristalice i davanje poslednjih uputa prije ukrcavanje u dva autobusa, radi odlaska na promotivni skup SNSD u selo Palačkovce, gdje su navodno podigli šator takve veličine, da bi im i "Oktobar fest" u Minhenu, pozavidio.
Starosna dob pristalica
Gotovo sve sama djeca od 18 do 25 godine, njih gotovo 60 procenata.
Gotovo da među građanima, koje je Mesija skupio i poveo u Palačkovce, nije bilo niti jednog odraslog ozbiljnog čovjeka.
Poneka penzionerka, koje još uvijek gaje nade da će Mesija zaposliti njihove sinove u administrativnoj službi ili državnim preduzećima.
Ako se dan po jutru poznaje?
Po zrelosti, profesionalnom iskustvu i ugledu ljudi koji su ušli u autobuse za Palačkovce, moglo bi se zaključiti, da kandidat SNSD za načelnika ne uživa veliko povjerenje građana i da njegov izborni rezultat u Gradu ni izbliza neće biti onakav kakav očekuje.
Ko sije vjetar žanje buru.
Sa koliko članova SNSD se do sada politički obračunao Gospodin?
Najmanje njih stotinu, počev od magistra Darka Tomaša, doktora ekonomkih nauka Mile Vasića, ranijeg predjsednika Opštinskog odbora i predsjednika Skupštine Simić Željke, predsjednika Gradskog odbora Drage Tepića (naše isfrustrirane "zmijuljice zmije"9, još uvijek aktuelnih odbornika Vrhovca Milorada, Mikića, kao i mnogih drugih kreativnih i obrazovanih kadrova.
Ako analizu proširimo na cijelu opštinu Mesija je crvene kartone podijelio najmanje 250 uglednih člnaova SNSD.
Svi politički kažnjeni neće mrdnuti malim prstom za pobjedu Mesije.
Ovdje ne pominjemo političke kadrove koji su napustili SNSD i sada rade protiv Mesije u drugim strankama, kao što je npr. Socijalistička partija RS tkz."podmitljiva". Šta sve Peulic Borislavko, Savić Milenko i Tubak sve ne čine na teritoriji cijele opštine da Mesija "padne".
Na kraju:
Ako Mesija pobijedi na izborima, kapu dole, i pisac ovih redova naći će načina da mu se duboko nakloni.
U tom slučaju šta će biti sa opštinom i svima nama, neka nam je dragi Bog na pomoći.
Rodjace, znas li ti sta hoces? :roll: i da,zaboravio si napomenuti malu sns strancicu... :wink:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote: змиле мајке ми било ми је мука гледати киклопа данса како те понижава данса пред европом, АЛИ ГЛЕ ЋУДА ЗМИКИ ЉУДИ ЗНА И ДА УГРИЗЕ ... жека змики КИКЛОПУ зажалићеш што си ме ставио испод црте ја брате одушевљење све тапшем и жекам, са ће му се змиле наје* мајчице
Ako već želiš da izvještavaš javnost po tebe aktuelnim događanjima,nemoj prenositi tuđe priče, i iz treće ruke, i nemoj ti nikoga žaliti, jadan je onaj koga ti žališ,a za takvi kao ti zmija je imala rep i 92 kad je u Automotu prevrniula sto pokojnom Veljiki Milankoviću,da neće prevrnuti sto ako zatreba i Dragi Kalabiću ,pqa da ga izaberu i u mjesto Barosa ,a ne načelnika opštine Prnjavor..i nism ja rekla da me je stavio ispod crte, več sam rekla nemoj me tjerati ispod crte ,a to su dva različita pojma .
U svakom slučaju zmija će se do dana šutnje obratiti javnosti, sa svojim najdužim postom pa ko voli nek izvoli,ja sam na sudu dobila najvažniji spor, i svi budući bit će mi ih zadovoljstvo voditi, kako protiv Vlade živkoviće i ostali, tako i protiv Drage Kalabića.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:, i svi budući bit će mi ih zadovoljstvo voditi, kako protiv Vlade živkoviće i ostali, tako i protiv Drage Kalabića.
Змијо, не дај се :D Ако будеш тужила и Драгу Калабића као што си својевремено тужила Владу Живковића - скинућу ти капу :wink: Ипак је у теби остало мало ревулуционарног духа :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

diablo wrote:naše isfrustrirane "zmijuljice zmije"9
Nisi još ni prdnuo na ovom forum a već vrijeđaš,saram te bilo, možda ti je tata isfrustriran a ne zmija,sjedi dolje 1 :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Змија, има да буде заштићена врста на овом форуму. Поготово за ове нове форумаше :smt006 Пазите се бановања, сада су админи опасно раздражљиви :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:мијо, не дај се Ако будеш тужила и Драгу Калабића као што си својевремено тужила Владу Живковића - скинућу ти капу Ипак је у теби остало мало ревулуционарног духа
Nikom zmija nije ostala dužna pa neće ni Kalabiću,jer zmija ne napada nikad prva, a kad uzvraća bezbeli ujeda ,pa makar to bio i Sulejman Veličanstveni :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by VUK-RS »

Nista zmija,nego 2016 se blizi,a ti si velika nada ovog foruma.
Ovacije su velike,tako da bi kao jedan od starijih i uvazenih forumasa trebao biti nosilac liste.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Locked