Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Franz »

Rado cu procitati cim uhvatim vremena za to.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Franz wrote:Kami kaze:"Ne mogu da shvatim grupu pametnih ljudi koja se povinuje budali kao Kalabic"

A ja pitam kako mozes smatrati te ljude pametnim?
Ili mozda nisam jos naucio definiju PAMETI?!
Ima tu i pametnih ne moze se reci da su bas svi glupsoni,ali rade po sistemu pametniji popusta,zato nikad ni njima ni nama dobra.Dok god budu pametniji popustali budale ce vladati.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Daj da ne tušimo temu, mani te se ti ličnih frustracija,daj te argumente, dokaze,opise radnji,učinjena ili neučinjena djela.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

брате мој, од куд знаш да ја нисам на листи ? а друго можда сам неко мало већи ? треће човјек којем је првенствен циљ листа тај има две ствари на уму:
1. жели да промијени свијет
2. по рецепту великог одборника из овог сазива жели да дође до скромнијих средстава (( у колико су му лична примања мала)(кад мислим велики одборник мислим на обим и масу ))
дакле прво је немогуће остаје само друга опција. Даље можда би ти и ишао на Листу али савђа са неким људима из градског одбора те све даље и даље удаљава од те листе има један Алкапонеов комшо има мало више преференце од тебе :lol: човјек зна са лјеве стране да вози Ауто :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:Daj da ne tušimo temu, mani te se ti ličnih frustracija,daj te argumente, dokaze,opise radnji,učinjena ili neučinjena djela.
Ucinjenih djela nema,imaju samo nedjela :D jedino sto je SNSD naucio od SDSa je da uspjesno prikrije svoje mutne radnje,ostalo ste sve isti sa njima iz proteklog perioda,kazem proteklog perioda jer oni danas koriste vase greske i formiraju nove redove,mozda to ne izgleda tako ali iduci put kad dodju nece imati ko da ih skine.Narod ce biti sit promjena (negativnih) na izbore ce izlaziti samo oni koji su za njih,jer kad narod ustanovi da je svejedno ko je i kako se zove onaj na vlasti,i da su isti i ovi i oni,onda nece ni traziti promjene.SNSD je imao 2 sanse i ne zna se koju je gore prokockao,SDS je imao jednu,ali znam 100% ako im se ukaze druga,da ce je znati iskoristiti.Spremite se na makar 20 godina jednovlasca. :)
Ja nisam SDS-ovac ne daj boze,puj-puj-puj,ali predskazujem im pozitivnu buducnost,ako i ne uspiju na ovim izborima,mada znam da ce uspjeti,bar u nas,onda na iducim 100%,i sto bude duze trajala njihova reanimacija,duze ce ostati i na vlasti. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by povjerljiva »

Zar ne mislimo svi da je više dosta onih kojima je glavni cilj da sjednu u fotelje I ne rade ništa? Ma ko bili I iz kojih stranaka dolazili mislim da je vrijeme da odu I prepuste odgovorna mjesta onima koji bi nešto uradili za dobro svih nas. I ne mislim samo ja tako!

Ko je od koga šta naučio veoma je upitno ali je činjenica da je vrlo malo urađeno da se poboljša životni standard našeg stanovništva. Zato bi trebalo da neko počne objašnjavati narodu da to što će dobiti 100 KM za glas ili što će glasati za komšiju za kog i sam zna da je neradnik, samo doprinosi našem još gorem stanju I dubljem propadanju. Ne bi nam škodilo malo više političke kultire svima. :!:
Život je samo jedan.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

ууу ками ал га сасијече, мислим да нисис баш у праву ал драго ми је да позитивно размишљаш(у моју корист) шалим се . У последње вријеме у Прњаворски СДС се учланоло преко 200 нових омладинаца има брате и оних да не кријем што доносе оне црвене књижице па сијеку маказама на пола, неки из револта неки због посла носјећају поновно промјене али мислим стварно да је то доказ да се СДС трансформисао у једну озбиљну и конструктивну странку а доказ су и ини Мунови и Мурови што долазе код нашег прдсједника на каве .
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

извини змиле заборавих написати, моја грешка извини човјек зана возити ауто са десне стране :)
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by povjerljiva »

Blagodat manjine - Ivan Slamnig

O da sam katolik u Oslu,
to bi mi pomoglo u poslu,
jer svi Talijani i Francuzi
bili bi ondje moji druzi.
O da sam gdje sam bar Musliman,
bio bih svugdje znan i štiman,
jer svi bi zagrebački Turci
svojemu stajali pri ruci.
Il da sam Žid il ortodoksan,
ja ne bih bio lako zboksan,
al ja sam svoj i među svojim,
sam sa samim, ja se bojim.
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Da sam na mjestu SDSa,na ove izbore nebi ni izlazio,pustio bi da se ovi jos dublje ukopaju,jer talas krize koji dolazi (krajem ove i pocetkom iduce godine),bi mogao dovesti do gladi,mozda cak i do talasa nasilja u evropi,a tada je jako nezahvalno biti na vlasti,bez obzira sto smo mi samo kap vode u moru.
Tarabic sa Cera je rekao svoje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Plašim se da se više ništa ne pita ni SNSDa ni SDSa, jer su postale kante za skupljanje smeća i vreće za nabijanje,jebeš poziciju i opoziciju, kad Miladin Stanić priča o poštenju i pravnooj državi, jer su ga ovi unajmili da vadi krpelje s njihovih leđa, jer se sami ne mogu po leđima dohvatiti :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

ЗАНИМЉИВО КАМИ. а ти змиле лако је сада причати нису ни ови ни они, мислим нема потребе џаба се улизујеш, нећемо у коалицију са вама, ваша воља је што ви нашег кандидата за начелника подржавате ми вам то неможемо оспорити, ал ми нећемо никад подржат вашег.. :D Даље Миладин Станић је господин за те твоје ХАХАРЕ а што се тиче крпеља па знаш коме се скидају крпељи са леђа ( да не цртам баш сад рећићеш да те поновно вређам ) :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

DAVID PROTIV GOLIJATA
MJESTO: prva noć motrd. jedan na jedan , prva dekada blizanaca

svjedoče mislila sam da si malo ozbiljniji igrač ...ali si ozbiljan ko i tvoj lider .... treba čovjeka izgurati jelda?! Nemate vi lidera još od Raše , samo onakav um je mogao opsjeniti bosanske srbe ... i od tad ste sve blijeđi i blijeđi , ali rodio se predstavnik novog pokreta obmane i idemo jel... istina , lutao je lider tvoj i prokljuvio --samo nacinalizam pali rod koji nije ni bježao od granate , ko ni od Turaka... i samo preko nacionalizma možeš uzeti nadri -ćetnike i tako zgrnuti koje milijonče neka se nađe za Beograda i svijeta dalekog... ta nije rat pa da ga krive za zločine... ko onog Rašu

eh tugo srpska ,
kade će rod moj napustiti taj nadri-nacionalizam
kad će rod moj shvatiti da ne zanima Evropu minuli četnik i veliki Srbin ,
kad će rod moj shvatiti da jedino ljubav među narodima -pardon tri konfesije se zovu- može otvoriti puteve ....
samo pogledajte , ne mere te ni vi kad se zapijete bez koje sevdalinke...

a šta vam je cilj -- osvojiti vlast i gurati podobne -- i gdje razlika
o pa da razlike nema , kad je vlast u pitanju , zato se i vrtite u tom đavoljem krugu ....
vlast je vlast ali čast je čast
ko vas ne zna skupo bi vas platio

ima jedna biblijska kaže : mudar čovjek gradi kuću na stijeni a lud na pijesku , i naiđe dažd ....

dok je onog dejtona biće i nas , lijepo je zakonodavac Evrope ponudio rješenje --- MORATE SE POMIRITI VI TRI KONFESIJE ...
ŠTA STE SVJEDOČE SARADNIČE RADILI NA DUGOROČNIM RJEŠENJIMA ... vraćate nas na izgubljeno Kosovo svojom politikom ... ja vas ko pojedinac molim NE TREBAJU VAM PODOBNI NEGO NAROD, jadni narod ... i nemojte tu svoju kuću graditi na pijesku ... mani te se... džaba priča znam ...
gurajte vi svog lidera ... jebeš evropu bitno da je nama dobro , imamo naše selo i malo pomalo možda i predsjednika izguramo ... NE DAM ... ne znam kako ali ne dam da mi svaki srpski pokret otpora pretvorite u pokret obmane..
ne mora ni biti pojedinca i obezglavljenog naroda ali ostaće riječi...

iz ove vaše svođene politike u ovom trenutku na loko -oko , može samo nastati početak kraja...
koji vidi i Evropa i zato nas ne šiša ni za suvu šljivu , već upošljava svoje ljude rad mira u Bosni...

samo vi drobite ... drobiće i narod! KAD-TAD!

I MAŠE NAM PRED NOSOM SEJDIĆ - fINCI , VELE :- KAD SE NE ZNATE SMIRITI , RIJEŠITE MAKAR OVE CIGANE , MOŽDA NEŠTO I NAUČITE!
opaska čitaocu: KAD SE KAŽE NAROD U GRLICE , MISLI SE NA EVROPU I TRI KONFESIJE , zagarantovane, opet tom Evropom!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Bravo Grlice ,otvori mu oči neka ugleda malo svjetlosti,nek raspzna šta je svjetlost, a šta tama,šta je laž a šta je istina ,šta je nada, a šta je očaj i bjeda ,šta je sljlepilo ljudske gluposti,znala sam ja da će moja grlica zaigrati kolo bolje od svih do sada, što su igrali hercegovačko gluho.
Oni bi ponovo da jašu,da se vrate na mjesto zločina,tamo gdje se krv proljevala za njihove prevare i obmane,tamo gdje su napravili veliku prevaru srpskog naroda,tamo gdje su ga dizali u nebesa i stavljali s desne strane Svevišnjeg ,a drugom rukom su grabili krvavu zemlju, i zajedno sa rukom turali u krvave dzepove.
Ali doletjet će još ptica, poput moje Grlice,koje će sa visine,oštrim pogledom i zdravim razumom,razotkriti milenijsku prevaru raznih insajdera i lažnih proroka srpskog naroda koji su kupili/pljačkali/ dok su suze bile u očima.
Sad igraju kolo, ali ne igraju ni hercegovačko gluho, a ni kozaračko kolo, ali igraju đavolje kolo koje će ih jednog dana odnijeti do smog Lucifera, a odatle neće im biti povrtka.
Sve je to sada Grlice lijepa gospoda i gospodom se naziva,ali dok su jedni gorejeli i ginuli, ta ista gospoda je švercala ,pa čak i sa samim neprijateljem u ratu, a sada u miru prosipaju lažni moral i liju krokodilske suze za napaćenim srpskim narodom.
Svako pominanje tog njihovog ružnog lica strašno ih uznemirava, jer su mislili da će sa klimatskim i sve posledice te promjene biti izbrisane iz svijesti naroda,a oni će snivati snom pravednika.
Njima ništa nije sveto, ni grobovi stari novi ,fino je to opisao Arčibald Rjs i Laza lazarević u svojoj čuvenoj pripovjetci .,,Sve će to narod pozlatiti''
Najbolje bi bilo da smo svi nestali, izginuli i nestali u akciji,a onda bi oni donosili zakone, kako ih i sad donose,u korist šačice profitera i tajkuna,ti isti tajkuna koji bez trunke srama izađu na televiziju i prozivaju tamo neke lopove svoju braću po materi .
,,U pamet se braćo Srbi'',još mi odjekuje Arčibald.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Sjećaš se zmijo,kad je bio parlament samo od sds,i kad je svako ko i malo kritikuje njih bio proganjan,odmah je brujala klika da nije ni srbin izdajnik itd. iz tog i takve situcije a izborima naravno postade opozicija pa tako i ova vlast.
Ne znam šta nije jasno oko dva odbornika (koji bi recimo postavljali pitanja o zakonitosti rada opštinskih organa itd.) pa tako je stvoren i snsd i drugi.tužbe...........
Ove pisaniji o nekoj nazovi transformaciji tih ljudi što su unesrećili ovaj grad je smiješno,mogu samo pridobiti glupake i one koji imaju koristi,a pravi karakter nikad.
Ali to što ta priča i sad "ide" relno je najzaslužniji snsd, jer je morao da postavi stvari na svoje mjest.Da prošlost bude prošlost da sadašnjost bude bitno drukčija od prošlosti a budućnost mnogo bolja.Naravno ne da nije ali mnogo nedovoljno.
Zato mislim da to gore mora da se razriješi na jesen.Načelnik koji bi bio nezavisan od svih i ne bi radio u interesu 10 ljudi u gradu i donosio odluke koje samo njima odgovaraju,takvog načelnika ne može ponuditi sds,snsd teško izgleda a to znači da mora biti neko ko sa njima nema nikakvih dodirnih tačaka.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote: У последње вријеме у Прњаворски СДС се учланоло преко 200 нових омладинаца има брате и оних да не кријем што доносе оне црвене књижице па сијеку маказама на пола,
Пази се тих штои јавно сјеку старе картице на пола а узимају нове :smt002 Да вам не дођу главе. Драгојло функционише по принципу језуита (шаље своје језуите у ваше редове који након неког времена почињу да роваре и преносе вирус унутарстраначких превирања и на вас :smt001 ). Зато немој да се томе много радујеш :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

joj tehal nek si nam tu sa tim trećim licem , ja sam čula da kod vas ljudi sa imenima i prezimenima od karaktera se kreću...
pa što nam onda ne kažeš ime te prekrasne čarolije koja nas čeka ... ja sam stvarno više nestrpljiva ... oćete li odapet već jednom .. ko je taj veliki čovjek spasioc Prnjavota? za koje sste onako vjerno potpisivali?
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote:треће човјек којем је првенствен циљ листа тај има две ствари на уму:
1. жели да промијени свијет
2. по рецепту великог одборника из овог сазива жели да дође до скромнијих средстава (( у колико су му лична примања мала)(кад мислим велики одборник мислим на обим и масу ))
Добро си ово написао :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Franz wrote:Kami kaze:"Ne mogu da shvatim grupu pametnih ljudi koja se povinuje budali kao Kalabic"

A ja pitam kako mozes smatrati te ljude pametnim?
Ili mozda nisam jos naucio definiju PAMETI?!
Твој стари сват се на вријеме дозвао памети :?: :idea: :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by TEMPLAR »

svjedok.saradnik32 wrote:ууу ками ал га сасијече, мислим да нисис баш у праву ал драго ми је да позитивно размишљаш(у моју корист) шалим се . У последње вријеме у Прњаворски СДС се учланоло преко 200 нових омладинаца има брате и оних да не кријем што доносе оне црвене књижице па сијеку маказама на пола, неки из револта неки због посла носјећају поновно промјене али мислим стварно да је то доказ да се СДС трансформисао у једну озбиљну и конструктивну странку а доказ су и ини Мунови и Мурови што долазе код нашег прдсједника на каве .
Ti omladinci ocigledno ne znaju da im je SDS upropastio proslost a SNSD sadasnjost ono sto je zabrinjavajuce izgleda da im i buducnost nije najjasnija

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

viteze viteze , jel tebi to jasna budućnost --de me prosvijetli , molim te , meni starno ništa nije jasno.
imam moćno pero - jezik srpski

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by samuraj »

Oduvijek je bilo budala i rata!
I svi su članstvo svjedoče u toj tvojoj stranci, a najmanje 1 000 000 nas platili sa po pola litre krvi,ranama tjelesnim i duševnim a mnogi i životima,ali osvjestili se ljudi mada napaćeni,obespravljeni znaju da.....................
ta stranka a koju su htjeli svi, postoji samo za njih malo, da iza svega lošeg oni stoje a oko njih su sitne intereždije i onesviješćeni degeni koji ne znaju u kom pravcu tjeraju.ne hvali molim te što za hvaliti nije hoću nazad slobodu hoću da živim.
ODAVNO SE ZNA KO JE KO PALE SU MASKE i tragovi će ostati stotinama godina,njihovi naslednici će se rađati pognutih glava od stida i srama,a nešto bolje ovi koji su im dali oslonac da ne padnu... pružili im zaštitu

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by TEMPLAR »

grlica wrote:viteze viteze , jel tebi to jasna budućnost --de me prosvijetli , molim te , meni starno ništa nije jasno.
Ti omladinci ocigledno ne znaju da im je SDS upropastio proslost a SNSD sadasnjost ono sto je zabrinjavajuce izgleda da im i buducnost nije najjasnija

Moras sama da se prosvijestlis

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Nisam ja grlice niti znam o tim spiskovima,ali ima svijeta pametna ovdje a pravi će valjda doći znam samo da ga neće poduditi oni koji ne žele već obrnuto,što se mene tiče možeš i ti bolje nego da se ova agonija produži.
Znači grlice neko nov evo predloži ti

Locked