Uhapsen Ratko Mladic

Pamtim to kao da je bilo danas...

Sta je za vas Ratko Mladic ?

Zlocinac
4
15%
Heroj
20
77%
Nije me briga
2
8%
 
Total votes: 26

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Danas ga uhapsili ne mogu da verujem !
Sta kazete na ovu vijest ??? :roll:

Image
Last edited by Vucijak on 27.05.2011. 15:04, edited 1 time in total.
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by vrsta8472 »

Поцркали дабогда!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Djurin kazi mi sta je to dobro Mladic uradio za Srbe da ga zalis ? :twisted:
Image

User avatar
Boromir
Posts: 54
Joined: 05.01.2011. 21:49

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Boromir »

Vucijak wrote:Djurin kazi mi sta je to dobro Mladic uradio za Srbe da ga zalis ? :twisted:

Sigurno mnogo više nego Boris Tadić kome je ostalo još samo da prizna Kosovo pa onda još da se nag*zi prema Evropi
i ponudi i svoje d*pe jer više nema šta da im (iz)daje! :oops:
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Kazi mi Boromire sta cemo sa Srebrenicom ko je tu kriv?
Zasto se krio sve ove godine? Zasto sve svjetske tv kuce prenose vijesti da je zlocinac ?
Jako mi je zalosno da ima ljudki koji podnose ovog cobana sto je preko noci postao general
i ozalistio toliko ljudi :twisted:
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by seljak iz skakavaca »

Sta cemo sa Bratuncom!?

User avatar
Boromir
Posts: 54
Joined: 05.01.2011. 21:49

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Boromir »

Isto tako je danas i Gavrilo Princip terorista u udžbenicima iz historije u FBiH, koji je kriv za prvi svjetski rat. Taj isti kako ti kažeš čoban je spasio hiljade srpskih ognjišta te je tako spasio više hiljada SRPSKIH života. Da se desio zločin u Srebrenici - desio se i za to treba da odgovara, ali zar ne treba da isto tako odgovaraju svi zločinci počev od Nasera Orića, Ejupa Ganića pa sve do Džordža Buša i Baraka Obame, ili mi to samo svoje smatramo krivima - po onoj haškoj: "Svako je nevin dok se ne dokaže da je SRBIN!" Ti si "ispario" iz zemlje koju je Ratko branio pa nemoj da ga žališ niti osuđuješ a ja ću ga poštovati kao genijalnog ratnika i cijeniti sve što je učinio za Srbe u BiH.
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by vrsta8472 »

За Радована нисам жалио ни тренутка, али Ратка не могу никако да прежалим. Ипак да њега тада није било у то вријеме, ко зна да ли би ми сада писали на овом форуму!!!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by KAMIKAZA »

Treba glavu skinuti onome ko je ucestvovao u njegovom hapsenju.cilj nije bio jedan covjek,kao ni u slucaju Osame ,vec se pokusava pokazati moc zapada,sto rece Vrsta boli me za Radovana,ali Mladic je zasluzio da ga se krije,pa i po cjenu zivota.Srebrenica je naravno pitanje za sebe,ali ako je neko trebao da mu sudi za to onda nasi,ali tek kad se osude oni za Bratunac i ostala stratista,jer je sve to bilo prije Srebrenice. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

parohija
Posts: 50
Joined: 25.09.2005. 02:18

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by parohija »

ovo je sramota i bruka za one koji se nazivaju srbima, za radovana mi je bilo manje vise svejedno, al ova vijest danas boli!!!

ratko je platio veliku cijenu, tj 1994 god. kad su mu ubili cerku, sigurno opet neko iz naseg naroda i vjere naravno za neke pare!

ko ce drugi ako nece srbin srbina!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by vrsta8472 »

Image

Image

Image


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Ne razumijemo se, ne podrzavam nikakve zlocine tipa Bratunac, klanja mudzahedina itd.
Ali sto se Mladic krio sve te kodine ko KAradzic ?Sto nije otisao dobrovoljno u Haag ko onaj ludi
Seselj. KAko stvari stoje pustice ga jer mu nista ne mogu dokazati. Mladic je dosta toga zabrljao
pa se zato i krio sve ove godine! :twisted:
Image

User avatar
Boromir
Posts: 54
Joined: 05.01.2011. 21:49

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Boromir »

parohija wrote:
ko ce drugi ako nece srbin srbina!!
Počev od Karađorđa pa sada do Ratka Mladića!
Ko li pokupi one milione od nagrade za dojavu gdje se Ratko nalazio???
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Evo srbende da vidite kako sada izgleda taj veliki junak srbskog naroda kao neki cica
nema sanse dabi ga neko prepoznao :shock:

Image
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by vrsta8472 »

Баш је пропао и остарио.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by povjerljiva »

Ovo je katastrofa i sramota za cijeli srpski narod!

I, onda se još pitamo, kako niko pametan neće da se prihvati zadatka da ostatak ovog jadnog naroda povede u borbu za bolje sutra!? Kad kažem borbu, mislim više metaforički, na sve vidove borbe, prije svega mirnim sredstvima. Ali kakav smo narod, a takvi smo bili kroz skoro cijelu istoriju, baš takve najbolje ili sami pogubimo ili ih izdamo ili pustimo da skončaju zaboravljeni u bijedi i neimaštini. To je naše prokletstvo. od bitke na Kosovu na ovamo.

Šteta žrtve koju je Mladić lično podnio, svih patnji, razdvojenosti od porodice, skrivanja, potucanja od nemila do nedraga, maltretiranja porodice. Šteta njega kao čovjeka koji će umrijeti u saznanju da se borio za dobro svog naroda, koji ga je na kraju izdao i prodao!
Život je samo jedan.

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by VUK-RS »

Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by KAMIKAZA »

:smt023 Super stvar,pitam se samo kako tako brzo snimise tako dobru pjesmu,ili su je mozda imali u zalihi,znajuci da ce ovi zlotvori kad tad da ga izdaju. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by TEMPLAR »

niko se ne oglasava od vlasti RS-a

po cutanju ispada da su svi borci VRS-a greskom se borili sa djeneralom da bi sada oni arcili Republiku


Sramota Lemi na cast nek ti sluzi

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by nenad 10 »

evo da se i ja prikljucim temi.sramota me sto sam srbin.znao sam da ce ga izdati tj.prodati. a i nas dodo je tu ugradio sebe jer mu je tadici jaran.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by nenad 10 »

jos da dodam nadao sam se da se o ovoj temi nikada nece pisati.lakse bi mi bilo da je umro.a ovi iz vlasti se neoglasavaju zato dok smo mi branili republiku srpsku dodo je svercao cigarete.a to je i priznao javno na tv-u.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by KAMIKAZA »

Kakve su kurve u borackoj organizaciji RS,nigdje protesta,nigdje nista,razni Curguzi su sada heroji ,a on je niko i nista. :?
Iako nista ne moze da se promjeni,ali ipak je trebalo malo zapaliti neku ambasadu ili strano predstavnistvo,tek toliko da se obiljezi, :) mislim da bi i njemu bilo lakse da ode,ovako je jadan svjestan da je svoj zivot zrtvovao da bi se djubrad docepala vlasti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by regeman »

ja kad sam pisao da zapadne sile rade strategije na 50 i sto godina ispadoh budala. Pogledajte rezime, svi vojni zvanicnici ex yu u Hagu ili im Hag nije stigao suditi, sve bitnije akcije okarakterisane kao zlocini. Poubijali smo se medjusobno, osiromasili, raselili, zaduzili, dosli stranci pomeli ostatke, postavili svoje ljude i sad sisaj bagro djoku amerima i englezima, radi za 200 maraka i nisi za bolje.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by marijamala »

Image[/quote]
bas tuzno,cute svi i beru plodove tudje nesrece.misle li o svojoj djeci i njihovoj sudbini,da ih srpska kletva ne stigne.
meni lijep i drag lik i na ovoj drugoj slici.zao mi sto mu iz ociju izvire tuga,zbog koga?
radje bih da sam saznala kako neko rece da je umro.tad se ni sam ne bi uvjerio koliko ima izdajnicki narod iza sebe za kog se borio.ovako,umrijece s tom spoznajom,na zalost.

Locked