Uhapsen Ratko Mladic

Pamtim to kao da je bilo danas...

Sta je za vas Ratko Mladic ?

Zlocinac
4
15%
Heroj
20
77%
Nije me briga
2
8%
 
Total votes: 26

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Franz »

Tema za zaobici.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by ZMIJA »

Franz wrote:Tema za zaobici.
Nije posteno zobici :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by nenad 10 »

za mene je heroj a franc je u pravu on i treba zaobici glasanje.zna on zasto.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by KAMIKAZA »

Mladic je upravo isporucen. :(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by vrsta8472 »

Одржан митинг подршке Младићу

Централном митингу подршке команданту главног штаба Војске Републике Српске Ратку Младићу који је данас у Бањој Луци организовала Борачка организација Републике Српске присуствовали су и чланови прњаворске Борачке организације.

Према ријечима прњаворске Борачке организације Владе Живковића митингу у Бањој Луци присуствовало је неколико десетина хиљада људи, а из прњавора јутрос у 10.00 часова у Бања Луку су се упутила три аутобуса.

“Митинг је протекао у достојанственој атмосфери, дата је пуна подршка нашем команданту који је зајендо с нама створио Републику Српску. Борци општине Прњавор, а и шире, виде у њему оличење једног часног команданта који је створио Војску Републике Српске, а Војска Републике Српске створила је саму Републику Српску,” рекао је Живковић.

Током окупљања, предсједник Борачке организације Републике Српске Пантелија Ћургуз предложио је да генерал Ратко Младић буде проглашен херојем Одбрамбено отаџбинског рата.

Митинзи подршке генералу Младићу до сада су одржана на Палама, Сокоцу, Хан Пијеску, Фочи, Калиновику, Невесињу и Зворнику.
Image

Image

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Boromir
Posts: 54
Joined: 05.01.2011. 21:49

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Boromir »

Sci-Dr-Milena-Vasojevic
Utorak, 31. 05. 2011. 21:18h
neregistrovan korisnik
Pisem u svojstvu lekara i smatra da je ovaj danasnji potez srpske vlade skandalozan. G. Ratko Mladic je covek koji je oboleo raka. Operisan je 2009, primao hemoterapiju. Konstatovano je da je preziveo 3 mozdana udara i da pati od psiho-fizickog poremecaja. Ovaj covek nema cak ni funkcije u odredjenim delovima svog tema, recimo desnoj ruci. On je BOLESTAN covek i kao takav, on nije u stanju da prati sudjenje, prema medjunarodnom zakonu. Ovo je krsenje osnovnih ljudskih prava na delu i velika sramota drzave i naroda. Kao gradjanina i srpkinju, sramota me je ovog cina. To je samo moje skromno misljenje.

Preuzeto sa Blicovog foruma :roll:
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by povjerljiva »

MI ZNAMO SUDBU...
Aleksa Šantić
Stevanu Sremcu

Mi znamo sudbu i sve što nas čeka,
No strah nam neće zalediti grudi!
Volovi jaram trpe, a ne ljudi -
Bog je slobodu dao za čovjeka.

Snaga je naša planinska rijeka,
Nju neće nigda ustaviti niko!
Narod je ovi umirati svikô -
U svojoj smrti da nađe lijeka.

Mi put svoj znamo, put bogočovjeka,
I silni, kao planinska rijeka,
Svi ćemo poći preko oštra kama!

Sve tako dalje, tamo do Golgote,
I kad nam muške uzmete živote,
Grobovi naši boriće se s vama!


1907.
Život je samo jedan.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by ZMIJA »

Mediji nasi nasusni.
Slusajuci medijsku hajku povodom hapsenja generala Ratka Mladica,covjeku se naprosto smuci ta zeđ za nekakvom nazovi ekskluzivom gdje se gaze svi ljudski i civilizaciski standardi.Posebno se isticu neki hrvatski mediji da zbog morbidnosti i bolesne zelje da se bude dojmljivim,samo svom plemenu dopadljivim,u covjeku izaziva gađenje i naprosto tjera na povracanje.
Nazivajuci Ratka Mladica krvnikom Balkana,covjeka kome treba tek da se sudi isti ti mediji prije par dana kada se u konacnoj presudi istog tog haskog tribunala procitala prvostepena presuda hrvatskom krvniku Anti gotovini,ti isti mediji su tog osuđenog krvnika nazivali herojem i domoljubom, pa ljudi jeli to moguce, kako davno rece pokojni Mladen Delic sportski komentator. Bez sumnje hrvatski mediji u odnosu na srpske medije tu su u velikoj prednosti,a dali je to dobro ili nije ostaje da svako prosudi po svome nahođenju.Naime ja jos nisam cula da su neki srpski mediji nazvali Branimira Glavasa krvnika iz Osjeka takvim imenom i ako je ta ista hrvatska drzava istig tog Branimira Glavas osudila i presudila kao ratnog zlocinca,bilo je za ocekivati da neki srpski medij pridoda bar jedan ili dva opisna pridjeva ,vec osuđenom ratnom zlocincu i to u Hrvatskoj kao na primjer,okorjeli ratni zlocinac ili krvnik iz Osjeka.
Nasi neki mediji cackaju po privatnom zivotu Ratka Mladica i iznose neke pikanterije koje su zaista degutantne,a isti ti srpski mediji osuđene ratne zlocince iz reda drugi naroda, cesto puta nazivaju samo kao Ante Gotovina ili Branimir Glavas,a jos zaista nisam nkad cula na srpskoj televiziji, da je neko punim ustima rekoa da je Rasim Delic osuđeni, takođe ratni zlocinac, iz reda bosnjaka nazvan ratnim zlocincem, a da ga je neko nazvao krvnikom sa Balkana, ako bi mi neko to dokumentovao bila bi mu spremna davati stipendiju pa makar taj studirao 8 godina.
Sta se to desava sa srpskim medijima,jeli ta estetika i po meni sterilnost, prednost ili je to znak inferiornosti u odnosu na na medije drug dva naroda u BiH.Onda i nje cudo sto smo genarlno gledano u svim desavanjima, na prostoru bivse nam drzave glatko izgubili medijski rat. :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by nenad 10 »

Samo mi srbi smo takvi da pljujemo po svojim herojima i da ih ponizavamo.Za mene je Ratko Mladic heroj jer da ga nije bilo mi srbi bi prosli isto kao u drugom svjetskom ratu.Stradali bi od ustasa i domacih poturica jer je njima u genima da ubijaju i kolju.Tadic je najveci izdajnik ali mu je uzalud da hapsi jer kad sve pohapsi za EU ce biti potrebno da prizna kosovo koje su izgubili 1999 godine.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Zaista ne razumijem one koji se osjecaju ponizenim zbog hapsenja Mladića. Ko se to identifikovao sa njim? Sam se prozvao braniocem Srba. Ja sam Srbin i nemam ni jednu dodirnu tačku sa tim čovjekom. Osjećam veliko olakšanje zato što je napustio Srbiju.. Sram bilo njega i sve ostale koji su se drznuli da u moje ime prelaze granice ljudskog ponašanja. Bio je gospodar života i smrti. Bio je silan u najgorim i najmutnijim vremenima. To bi trebalo da bude dovoljno da normalan čovek stavi prst na čelo. Volio bih da mu sude njegove sopstvene žrtve, a jedna od njih sam i ja. Ko će meni da vrati izgubljene godine, grozne slike iz sjećanja, izgubljeno zdravlje i sve drage ljude koji nisu videli izlaz iz tame i koji nisu izdržali? Ako se ne osjećate oštećenim i osakaćenim zbog svega što se izdešavalo tokom ratova, onda neka vam je sam Bog u pomoći. Doći će i taj dan kada ćete konačno i vi shvatiti svu monstruoznost onog što je učinjeno. Ja naprosto na vas ne mogu više da čekam. To je sad samo vaš problem, pa izvolite, živite sa njim!
Image

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by nenad 10 »

sretno ti i nemoj da se vracas

sisojko
Posts: 1
Joined: 25.05.2011. 15:46

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by sisojko »

Ovaj je izgleda iz LDP-a

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by stripi79 »

Vucijak wrote:Zaista ne razumijem one koji se osjecaju ponizenim zbog hapsenja Mladića. Ko se to identifikovao sa njim? Sam se prozvao braniocem Srba. Ja sam Srbin i nemam ni jednu dodirnu tačku sa tim čovjekom. Osjećam veliko olakšanje zato što je napustio Srbiju.. Sram bilo njega i sve ostale koji su se drznuli da u moje ime prelaze granice ljudskog ponašanja. Bio je gospodar života i smrti. Bio je silan u najgorim i najmutnijim vremenima. To bi trebalo da bude dovoljno da normalan čovek stavi prst na čelo. Volio bih da mu sude njegove sopstvene žrtve, a jedna od njih sam i ja. Ko će meni da vrati izgubljene godine, grozne slike iz sjećanja, izgubljeno zdravlje i sve drage ljude koji nisu videli izlaz iz tame i koji nisu izdržali? Ako se ne osjećate oštećenim i osakaćenim zbog svega što se izdešavalo tokom ratova, onda neka vam je sam Bog u pomoći. Doći će i taj dan kada ćete konačno i vi shvatiti svu monstruoznost onog što je učinjeno. Ja naprosto na vas ne mogu više da čekam. To je sad samo vaš problem, pa izvolite, živite sa njim!

Lasice nisi ti ni S od Srbina :D :wink:
.....zivot je cudo.....

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by marijamala »

Ilovcan :cry:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Franz »

Vucijak wrote:Zaista ne razumijem one koji se osjecaju ponizenim zbog hapsenja Mladića. Ko se to identifikovao sa njim? Sam se prozvao braniocem Srba. Ja sam Srbin i nemam ni jednu dodirnu tačku sa tim čovjekom. Osjećam veliko olakšanje zato što je napustio Srbiju.. Sram bilo njega i sve ostale koji su se drznuli da u moje ime prelaze granice ljudskog ponašanja. Bio je gospodar života i smrti. Bio je silan u najgorim i najmutnijim vremenima. To bi trebalo da bude dovoljno da normalan čovek stavi prst na čelo. Volio bih da mu sude njegove sopstvene žrtve, a jedna od njih sam i ja. Ko će meni da vrati izgubljene godine, grozne slike iz sjećanja, izgubljeno zdravlje i sve drage ljude koji nisu videli izlaz iz tame i koji nisu izdržali? Ako se ne osjećate oštećenim i osakaćenim zbog svega što se izdešavalo tokom ratova, onda neka vam je sam Bog u pomoći. Doći će i taj dan kada ćete konačno i vi shvatiti svu monstruoznost onog što je učinjeno. Ja naprosto na vas ne mogu više da čekam. To je sad samo vaš problem, pa izvolite, živite sa njim!
Mirjana
Sreda, 01. 06. 2011. 14:25h
neregistrovan korisnik
Zaista ne razumem one koji se osecaju ponizenim zbog hapsenja Mladića. Ko se to identifikovao sa njim? Sam se prozvao braniocem Srba. Ja sam Srpkinja i nemam ni jednu dodirnu tačku sa tim čovekom. Osećam veliko olakšanje zato što je napustio moju zemlju. Sram bilo njega i sve ostale koji su se drznuli da u moje ime prelaze granice ljudskog ponašanja. Bio je gospodar života i smrti. Bio je silan u najgorim i najmutnijim vremenima. To bi trebalo da bude dovoljno da normalan čovek stavi prst na čelo. Volela bih da mu sude njegove sopstvene žrtve, a jedna od njih sam i ja. Ko će meni da vrati izgubljene godine, grozne slike iz sećanja, izgubljeno zdravlje i sve drage ljude koji nisu videli izlaz iz tame i koji nisu izdržali? Ako se ne osećate oštećenim i osakaćenim zbog svega što se izdešavalo tokom ratova, onda neka vam je sam Bog u pomoći. Doći će i taj dan kada ćete konačno i vi shvatiti svu monstruoznost onog što je učinjeno. Ja naprosto na vas ne mogu više da čekam. To je sad samo vaš problem, pa izvolite, živite sa njim.
Preporuka:
38
37
Odgovori

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/2573 ... ari#ostali
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by W204 »

:smt005 :smt005 :smt005 :lol:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by MAXIMUS »

Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Boromir
Posts: 54
Joined: 05.01.2011. 21:49

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Boromir »

Ha, ha , ha ... Koji lik je naš Vučijak ( ili ti Mirjana ) :smt005
Franz - legenda si :smt023
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by murgo »

...sve dobro receno...i nazalost istina....ko se jednom da ucijeniti onda ucjenama nema kraja...
ako tako nastave onda ce se Srbija svesti na granice Beogradskog pasaluka, a nas srba kao naroda nece vise biti...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by ZMIJA »

Dobro jutro dzezeri
Mnogi bi zeljeli da Srba jednostavno nema,ali Srba je bilo,ima ih, i bit ce ih jos.Lako je nekoga ucjeniti avaksima, ,tomahavcima i osiromasenim i uranijumom,ali ti skotovi koji su to uradili Srbima,neka se ne raduju da su nas unistili da su nas razbili ,i Srbija ce biti onolika kolika trba da bude,upamet se Srbi :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Boromir
Posts: 54
Joined: 05.01.2011. 21:49

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Boromir »

Dobro reče ovaj ruski voditelj:

Biti izdajnik u Srbiji nije mnogo prijatno.
Čak i opasno kako nas tome uči istorija.
:!:
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Gledajuci danas Mladica u Hagu moram priznati da mi ga je bilo zao:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2S-gL1Jrwk
Image

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by marijamala »

nemoj ga samo ti zaliti,ostavi da ga srbi zale
Zar te nije bruka javljati se poslije prepisanog tudjeg posta. :lol:

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uhapsen Ratko Mladic

Post by Vucijak »

Kakva bruka, nisam to ja pisao ovaj nick koristi vise ljudi pa se ovdje dobro zezamo :smt005
Ovaj forum niko ne uzima ozbiljno pa ni ja (mi). Pa meni licno je zao Raleta, bas je propo u svakom
pogledu ali je neke stvari dobro rekao.
Image

Locked