Ubijen Osama bin Laden

Pamtim to kao da je bilo danas...
Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Ubijen Osama bin Laden

Post by Vucijak »

Danas svi govore o tome da je ubijen svjetski terorista broj 1 bin Laden!
Sta forumasi misle o tome, a posebno nasi svjetski poznati prnjavorski politicari ? :D
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by KAMIKAZA »

Oni su jutros odali pocast minutom cutanja :D
Bas mi je zao covjeka, :( dzaba je napravio vozacku dozvolu za avion. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by ZMIJA »

Ode on morskim putem :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by vrsta8472 »

Много битна вијест . . .
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sina1005
Posts: 14
Joined: 16.01.2011. 22:55
Location: Prnjavor

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by sina1005 »

Za neke je terorista a opet za druge heroj ili mučenik sve zavisi iz kog ugla se gleda i ko istoriju piše.
Mi nismo anđeli

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by regeman »

Mi Srbi smo cudan narod, zao nam Osame (manje vise citajuci komentare po netu) samo zato sto je pokazao onu stvar amerima. A to sto su ti isti njegovi odsjecali glave gore po Ozrenu sad i nije toliko bitno...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by pat »

Svako ko je spreman da rizikuje TUDJE zivote, za rad svoje satisfakcije, bila ona materijalna ili dusevna, a ladenu materijalna nije trebala, nego mu je trebalo malo da se dokazuje i inati nekom drugom svijetu ne zasluzuje da prodje drugacije.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by MAXIMUS »

Ti isti Ameri su ga i napravili kao orudje protiv Rusa , iskoristili za svoju borbu ,,protiv terorizma,, tj opravdali svoj vojni ulazak na podrucja bogata naftom i primjenu sile gdje im se prohtje , taj isti lik su iskoristili da ukinu ljudske slobode u svojoj zemlji one iste slobode na koje su toliko bili ,,ponosni,, ... na kraju su ga ubili i obrisali svoje dupe likom kojim im je toliko puta bio od koristi ! Tipicno Americki !
Vise me brine zaostavstina Bi(L)n Ladena , jer istorija nas je naucila da atentati i uklanjanje vodja kao pojedinca ne rjesava problem nego naprotiv ... uvjek dolazi na to isto mjesto jos radikalniji i brutalniji istomislilac i borac za ideju ...
Da li ce Ameri uspjeti da iskontrolisu situaciju i nove radikalnije sljedbenike vidjecemo ... a mozda im radikalizacija i treba a nisu u Ladenu nasli dovoljno nasilnog borca da bi kao odgovor postali jos agresivniji i imali opravdanje za silna bombardovanja i ubijanja civila ,,u ime demokratije,,
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by ZMIJA »

Dobar komentar Maksimusa,u tri recenice sustina recena. :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by KAMIKAZA »

Konacno zvanicno saopstenje,Osama je bio nenaoruzan,znaci odstrel.
Mudzahedini su kod nas napravili zlo,kao sto rece Rege,ovi njegove samoubojice su sijali smrt po cjelom svjetu,pa sa te tacke gledista ni nije za zaljenje,ali se ipak postavlja pitanje,ko ima pravo da jednostavno tek tako ubije neko zivo bice ,i to jos nenaoruzano,kao i njegovog sina i zenu koja nije imala oruzje,i bila je ranjena u nogu.Ako je neko zlocinac i ubica,to ne znaci da mi trebamo pored njega postati isti,ako je vec moglo da ga se uhvati i sudi smatram pogresnim ovaj cin.Cudi me kako nije poginuo ni jedan iz obezbjedjenja,a njih troje stradase. :)
Ameri sebi uzimaju puno za pravo,ne samo ovo sada ,vec i Gadafi ,Sadam i sve ostalo,svi oni su stvoreni od Amerikanaca za unistenje kao sto Maxo rece Rusije,ali su se vratili kao bumerang bas njima,zato je ovaj brutalitet u njihovim obracunima sa bivsim prijateljima.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by regeman »

slazem se sa kamijem da ameri olako uzimaju skalpove bez ikakvog sudjenja, i da su pola ovih govana oni stvorili...koliko kontam sad je obama krenuo da rasciscava teren, da pomrda sve te frikove koji su tu na vlasti zahvaljujuci amerima i koji su se nakacili na grbacu svog naroda a fakturu dobijali iz Brisela, ali sa druge strane nisu ni mudzahedini sudili ikome. Koliko znam njihova logika je otkini glavu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by seha »

Neko je smaknut, nema govora. Medjutim kako znamo reci, jednom srbin uvijek srbin, jednom musliman uvijek musliman, moze bit i da ako si jednom postao CIA zauvijek si CIA. Zar nije moguce da je i ovo samo obicna fabrikacija, da recimo niti Sadam, niti ovaj ***** bin Laden nisu stvarni onakvi kako nam se prikazuju i da nisu smaketi a niti ikad trebali biti. Zapamtite da ameri ne ubijaju svoje a niti ti njihovi ne napustaju amere i njihovu lovu i ideale. Mozda su svi ti likovi samo razlozi americkih osvajanja i bogacenja tudjim blagom. Cini se nestvarno ovo sto pisem, ali ljudi moji, nije bulazna, iz licnog iskustva pisem vidjevsi kolika je info blokada ovdje i kako se lazi serviraju ovim ljudima a kako ih oni lako piju. Sad ce lagano da kazu da im Pakistan nije alliance i da su krili bin ohladjenog pa ce lagano i njih okupirati. Na kraju, jebes arape, bijeda, jebu ih njihovi rodjeni i prodaju ih drugima a oni blentavi pa sve u ime boga dragog u rat protiv svega sto nije islamsko a bas to odgovara amerima... jer oni valjda nisu muslimanci. I dok mi kusamo pricu o toboznjim smaknucima tih, nazovimo ih terorista, oni piju kafu i whiskey sa svojim toboznjim neprijateljima. Ko li je sljedeci lik koga ce amerikanci ganjati iducih desetak godina?
Srebrena Krila

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by Franz »

Prica koja je pocela na sasvim "demokratski" nacin od trenutka kad su prvi indijanci u 18. vijeku u sjevernoj americi platili glavom, prica koja ima niz sve do danas, krvava prica koju kroje po mom skromnom misljenju ni vise ni manje nego jevreji. U njihovim rukama je burgija i dok se nekom ne smraci njima nema svanuca. Trenutna meta napada je islamski svijet, u njega ubacuju svoje "demokratski" izabrane pijune.
A mediji serviraju nesto sto sigurno nema veze sa stvarnoscu, duboko sam ubjedjen.

I svi smo dio tog cirkusa koji za 365 dana napravi citrav jedan dzir oko sunca a pritom svakih 24 sata obrne se 360 stepeni oko vlastite ose...
...I kuda ovo sve vodi?....da cujem pametnicu koji ima odgovor na ovo pitanje. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by ZMIJA »

Spasa nam nema,propasti necemo :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by MAXIMUS »

I kuda ovo sve vodi?....da cujem pametnicu koji ima odgovor na ovo pitanje
Imamo dvije varijante !
Hico ( licno sam protiv njegove taktike i uklanjanja Jevreja ) a mozemo opet vlast dati radnicima u ruke jednom mallom ali hebitacnom revolucijom proletera !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by Franz »

Dvije varijante uvijek postoje...prikloni ili odupri se jacem:)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by MAXIMUS »

Sa tim varijantama malo slabije manipulisemo , dok su se na Balkanu jedni priklanjali jacem mi smo uvjek tjerali mak na konac i platili milionima zivota .
Ne vidim nas u tom filmu ! :?
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by ZMIJA »

Mi volimo partzanske filmove :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by Vucijak »

Poznajem jednog prnjavorcanina koji je bio u zarobljenistvu kod mudzahedina skoro 2 godine.
Mislim da vecina vas zna o kome se radim ali opet necu da pisem njegovo ime. Pretrpio je 2 godina
pakla ne znam ni sam kako je izdrzao i sto su ga pustili? Rekao je da je vidio Osamu bin Ladena
1994 godine kako prica sa svojim mudzahedinima. Nema razloga da laze, recu mu da se ovdje
prijavi i to licno kaze.
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by vrsta8472 »

Сада је Ратко Младић постао бр. 1, којег Америчка администрација јури. Ајд да смо и ми Срби у нечему први :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by ZMIJA »

Jeli ko vodio ubijenog Osamu Bin Lasena ili su nam ameri pustili masti na volju :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:Jeli ko vodio ubijenog Osamu Bin Lasena ili su nam ameri pustili masti na volju :smt004 :smt004
Jeste ,vidjeli su,postoje i zivi svjedoci :D
Image
Jadnica ova nije mogla da ga svari :)
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by ZMIJA »

Nije Bin Laden crnogorski narodni heroj, pa da ga ove ribe nisu mogle svaroti zbog ordenja na prsima,riba je uginula od smijanja, nama koji smo povjerovali da su ga eto, ovi odma bacili u sinje more,sta cesa, nisu znali sta ce sa njim,ma daj evo i ja cu crknuti zbog te lazi :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by Magyar »

Meni ovo oko Osame samo lici na skretanje paznje sa ubistva Gadafijevog sina i troje maloljetne Gadafijeve unucadi :smt002 . Citav svijet bruji da su ubili Osamu, a niko vise ni ne pominje Libiju :smt002 . Mozda grijesim, aliiii....
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/251323/Ga ... NATO-udaru
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ubijen Osama bin Laden

Post by ZMIJA »

Nisu se ameri uplasili ubistva Gadafijeve porodice, taman posla,treba obnoviti svoju popularnost americki predsjednik Barak Obama,ubistvo, ako su ga ubili, u sta ja licno sumnjam ,ima visestruke razloge ,a najmanje opravdanje za permanentne zlocine koje ameri prave danas diljem svijeta ,a pogotovo gdje ima nafte. :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked