How to...

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: How to...

Post by vrsta8472 »

Е па и ја сам Мравичан :smt006

А нешто се питам на овом форуму :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: How to...

Post by KAMIKAZA »

Onda da damo i Zmiji funkciju pa da napravimo tu Mravicku lozu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: How to...

Post by Hirurg »

masa moderatora i ne posjecuje forum a da ne pricao o uredjenju...ruglo zivo...tj chat na forumu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: How to...

Post by ZMIJA »

Ostavite vi zmiju na miru,nije zmije ni komfuzna ,ni pristrasna samo misli svojim jezikom, ne zato što nema mozga, već zato što danas mozak nije na cijeni,dok svježi testisi i/bjeli bubrezi/ kao i jezici se mogu do nekle prodati :smt005 :smt005
vrsta8472 wrote:Мислиш да је превише пристрастан? Ултраљеводесничар?
Možda je i moj pokojni otac bio ultraljevičar, to Kami najbolje zna :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: How to...

Post by Franz »

Ima tu neka tanka veza...
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: How to...

Post by KAMIKAZA »

:D Jadan covjek pa mi ga opanjkasmo,sto je jos gore njegov sin ga ocrni. :D Malo je stari vukao na onu cetnicku stranu,blago je naginjao, kod njega sam volio da odsjedem kraj kazna,stari ljudi sa zanimljivim pricama,ali sam se poslije bojao otici zbog onih dzukaca,svaki put me je kao pravog junaka :D morao izvesti skoro do raskrsnice. :D A odatle sam trcao kao lud ,sve sam imao osjecaj da me progone ona dva vucijaka. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: How to...

Post by ZMIJA »

Stari naginjao malo desno ,ja naginjem malo lijevo,pa zar to nije ona ravnoteža kojoj svi težimo,jer ne valja kad se prevali ni skroz desno, niti skroz lijevo, onda smo uvjek u banani,nism ja njega ocrnila već malo zacrvenila bog da mu dušu prosti.
Stari je znao gdje je doselio u ,,crveno'' selo,pa su mu vučijaci bili tjelohranitelji,ali vi tada to niste razumjeli, jer ste bili djeca :smt002 :smt002
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: How to...

Post by vrsta8472 »

ИЗВЈЕШТАЈ О УЗОРЦИМА ВОДЕ

11.4.2014. – На основу Извјештаја о резултатима испитивања узорка воде за пиће и стручног разматрања, за мјесец фебруар, утврђено је да посматрани узорци са аспекта испитиваних физичко-хемијских и микробиолошких параметара су хигијенски исправни, према прописима Правилника о хигијенској исправности воде за пиће (Сл. гласник РС бр. 40/03), а у вези са Законом о храни (Сл. гласник БиХ бр. 50/04), Законом о храни (Сл. гласник РС, бр. 49/09) и члан 51, став 5, Закона о водама (Сл. гласник РС, бр. 10/98), те се воде епидемиолошки сматрају безбједним по здравље и могу се користити за пиће у технолошком поступку производње и обраде намирница.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: How to...

Post by KAMIKAZA »

Ovako se ispituje voda u nas. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked