Vrsta tuzila Zmiju

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by Hitler »

ajde kremljanu mali ljakse ostri cakije i obradjuj zemlju,tvoj je prnjavor kao moja banja luka :lol: :lol: :lol: :lol:
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by corkan »

ZMIJA wrote:Nije tacno da su Htler i Seselj ratni zlocinci, za to djelo ni jedan ni drugi nisu zvanicno oosudeni,s tim sto se ovaj prvi ubio bez presude ,a ovaj uskoro, se takode bez te presude oslobada i dolazi u Beograd, i dobro si se Hico sjetio ove kombinacije, a kad sredimo Smrkana na sudu idemo obojica kod Seleta, svedno su se ovi moji i ovi tvoji spisali u jednu tikvu, a nama fali nova prica, pa cemo u novom mandatu ti da budes Nacelnik opstine a ja cu da zamjenim Zunojla, a Kamikazi nudimo mjesto komandira policije u Prnjavoru ako odustane da brani Smrkana :lol: :lol: :lol: :lol:
ovo je idealno i dobro mesto za kamikazu,barem će naša policija iz škode da upadne u audija ili volkswagena.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by ZMIJA »

Ja sam zmija iz Mrduse Donje rodom od kotor Varosi i izbjeglica sam od 1962 godine , kroatizme koristim kao postapalice i stilske figure,onda kad nesto sa ironijom naglasavam, tako Vuce ja ti se izvinjavam,ako ti idem na zivce, i ako remetim neku tvoju predpostavljenu idilu ili tvoj neki kult , ja sam osoba siroki pogleda ,istina sa kratkim fitiljem, inace kad bi me bolje upoznao promjenio bi to svoje namrgodeno lice kad se ja spomenem.Ja sam ti neki dan cestitala rodendan a ti si mene nazvo pogrdno, no ja se na tebe ne ljuztim jer ja tebe neznam,niti predpostavljam ko si ,razmjenili smo par replika, istina zustri i ne bas u nekom tonu ohrabrujucem.Vidim da si veliki lokalista,i neznam sto bi ti smetale izbjeglice, i zasto funkcionises na podjeli necega do cega ti je u principu stalo.Spominjes neke pecenice i humanitarne stvari,izvini nisam zaista u toku, i neznam o cemu se radi.Zivo zdravo Vuce :smt006 :smt006 :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:
ZMIJA wrote: a Kamikazi nudimo mjesto komandira policije u Prnjavoru ako odustane da brani Smrkana :lol: :lol: :lol: :lol:
:D
Nisam znao da cete na tu funkciju birati ljude sa bogatim radnim iskustvom :D samo ne znam dal se moj rad iz celija prizna kao takav :smt005
Nismo mi naivni i glupi, i ako nas je Smrkan nazvao budalama,taj tvoj rad iz celija i jest preoporuka za to radno mjesto ,tu i trebaju ljudi kamikaze a ne mamine maze :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by Hitler »

Danas je nas uvazeni kolega Vojislav Seselj preveo s cirilice na latinicu sve sto je Vrsta pisala,tako da smo skoro pa zavrsili tuzbu,cekamo Zmiju da to sve pregleda,i onda sve zajedno saljemo lektoru srpskog jezika Milovanu Vasilicu,pa pravo na postu :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by KAMIKAZA »

Nebi vam preporucio da meni date vlast u ruke. :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by ZMIJA »

Dok budes na vlasti tvoj pasos ce bit privremeno oduzet, da nam ne mozes pobjeci ,sem jedino u LJubic ili u Carevu Goru gdje te lako mozemo uhapsiti ako zloupotrebis vlast i nasu dobru volju. :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 11.04.2011. 17:19, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by Hitler »

kami,prvo te prekalimo u sup Prnjavor,pa onda si planiran da u Sojicevoj vladi budes ministar Dijaspore :lol: :lol: :lol:
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by ZMIJA »

Nije Kami zasluzio da se poredi sa Panticem mladim kao ni ja sa starijim. :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 11.04.2011. 17:19, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by droplja »

Promasenijeg seljaka nigdje nisam veceg sreo do tebe ,Vucino sa obranaka Ljubica i okolnih sela :lol: :lol: :lol:
Ne diraj lava kada spava.....

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by kuzmo »

Samo opusteno ,mladi ste imate vremena za sve :smt006

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by Hitler »

Zmile,stvarno me smrkan zabrinjava,on kao malo djete kada se naljuti,ja sve cekam iznjece saopstenje za javnos na ovaj slucaj :smt005 :smt005 :smt005
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by ZMIJA »

Ti si brate Hico u nekoj tajnoj koaliciji sa Smrletom,cas ga napadas ,cas se sa njim slazes,da on i tebi nije brat po materi,pa da vas se skupa odreknem preko novina,ipak sam ja hladnokrvna vrsta. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by Hitler »

Zmijo,koliko puta ti ponavljam da mi iz sds i ja licno smo demokrate,sto je ok ok,sto nije nije,nece tebe hico ostaviti
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vrsta tuzila Zmiju

Post by ZMIJA »

Ja bi se brate Hici sto se tice demokratije i mogla osloniti na tebe, ali oni tvoji su demokrate kao sto su moji ekonomisti rano moja ljuta :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked