Koalicija SDS-SNSD?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

nisi mi zanimljiv,pazi zmija ujeda :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

regeman wrote:ne znam kakav je odnos tebe i Vedrana ne ulazim u to moj post se odnosio na to da politiku prilicno licno dozivljavas i nije mi jasno kako nekome moze biti politika ispred covjeka. Vise puta pominjes Kopanju i te prnjavorske seoske trubardure tipa Stole i Bogdo guru kojima je Kalabic dao 5 minuta slave, te ne znam kakvi su to roditeljski savjeti povezivati nekog sa Kopanjom i njegovom tragedijom i stalno potencirati kako se neko nece glave nanosati. Hoces da kazes da cim se neko ne slaze sa snsdovom poltikom da ce ova ekipa gore da reaguje...
Drugo, da u tebi ima ljudstva rekao bi i tom pajseru Nikolicu da se smiri po gradu kao i Stoletu, da ne glume kabadahije. Medjutim od og nema nista jer bi izletio iz stranke.
dobro Regi,odakle si ti????tebe pjetao budi,nemoj sam sebi u stomak,bez ljutnje.ilova strase :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

ja sam ti iz najljepsu ulicu u Podgoricu, sto nam Milo dao...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

znam te ok si momak,ali moras da shvatis da nije to Nikolic i Stole,bili bi neki drugi,kao sto je pre bio Radojica,to tako mora i gotovo,i ja nisam za to ali sta se tu moze :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

regeman wrote:ne znam kakav je odnos tebe i Vedrana ne ulazim u to moj post se odnosio na to da politiku prilicno licno dozivljavas i nije mi jasno kako nekome moze biti politika ispred covjeka. Vise puta pominjes Kopanju i te prnjavorske seoske trubardure tipa Stole i Bogdo guru kojima je Kalabic dao 5 minuta slave, te ne znam kakvi su to roditeljski savjeti povezivati nekog sa Kopanjom i njegovom tragedijom i stalno potencirati kako se neko nece glave nanosati. Hoces da kazes da cim se neko ne slaze sa snsdovom poltikom da ce ova ekipa gore da reaguje...
Drugo, da u tebi ima ljudstva rekao bi i tom pajseru Nikolicu da se smiri po gradu kao i Stoletu, da ne glume kabadahije. Medjutim od og nema nista jer bi izletio iz stranke.
Ja nisam rekla, i neznam gdje je to kod mene politika ispred covjeka i pravo da ti kazem, nesto ne razumijem taj termin, politika iza i ispred covjeka.
A kad je rijec ko ima ljudskosti i kakvi su odnosi mene i Smrkana, odma da ti kazem, kad neznas kakvi su odnosi izmedu mene i Smrkana, zasto se odma svrstavas na Smrkanovu stranu.Odnosi naravno nisu nikakvi, jel me je taj isti Smrkan onakav kakav je uvrjedio do kosti i pokazao najvece neljudske osobine moguce,i da stvar bude gora to je uradio bez ikakvog razloga, a povod mu je bila predrasuda koji kod njega takav kakav je nikad ne manjkaju.To je jedna tracara umisljena da lijep i pametan a bogastvo ce naravno doci samo po sebi.To jedan narcisko koji Prnjavor vidio nije,nabijen sa jos milion kompleksa i sto je najgore ne boji se kad mu kazes mars,opet mase repom i ide za covjekom. To je taj mali durin sreckan, i ja sam mu zaista pokusavala roditeljskim metodama i savjetima pomoci ali koja sam budala ispala to je nevjerovatno.
Drugo ko sam ja bre Regi da kazem nesto Nikolici I slicnim mufljozima,pa ja sam o takvim tipovima neznam koliko puta iznjela svoje stavove i misljenja sto jedino i mogu, ne mogu nista vise, dragi moj Regemane, kuco stara, pa nije valjda da i ti od sume ne vidis drvo.Ja bi za ljudstvo zivot dala a za nepravdu cacu da nije umro ubila.Ja sam po tipu licnosti holerik,ali nisam nikad nikom zla nanjela, sem sto sam jezikom palacala pa se jedni jezika malo boje ,a jedni me jednostavno sutnu nogom i kazu ovo je bjelouska nije sarka ,nece ona ujesti nije otrovnica,eto to sam ja a ako nemam ljudstva,necu ga nikad ni imati. :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

dobro jutro mali gmizavcu :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:
Ja nisam rekla, i neznam gdje je to kod mene politika ispred covjeka i pravo da ti kazem, nesto ne razumijem taj termin, politika iza i ispred covjeka.
A kad je rijec ko ima ljudskosti i kakvi su odnosi mene i Smrkana, odma da ti kazem, kad neznas kakvi su odnosi izmedu mene i Smrkana, zasto se odma svrstavas na Smrkanovu stranu.Odnosi naravno nisu nikakvi, jel me je taj isti Smrkan onakav kakav je uvrjedio do kosti i pokazao najvece neljudske osobine moguce,i da stvar bude gora to je uradio bez ikakvog razloga, a povod mu je bila predrasuda koji kod njega takav kakav je nikad ne manjkaju.To je jedna tracara umisljena da lijep i pametan a bogastvo ce naravno doci samo po sebi.To jedan narcisko koji Prnjavor vidio nije,nabijen sa jos milion kompleksa i sto je najgore ne boji se kad mu kazes mars,opet mase repom i ide za covjekom. To je taj mali durin sreckan, i ja sam mu zaista pokusavala roditeljskim metodama i savjetima pomoci ali koja sam budala ispala to je nevjerovatno.
Будала и кривих драва никад неће нестати! Таки' сам каки' сам и ништа ту не можеш промјенити.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

Hitler wrote:dobro jutro mali gmizavcu :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Jos rastem rastem Hico :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

neka,neka nasih zmijica :lol: :lol: :lol:
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

vidi, niti sam se svrstao na bilo ciju stranu niti sam bio tu kad taj raskol u snsdu bio, niti sam ikad ikog pitao sta se tu desavalo, jednostavno ne zanima me niti me zanimalo. Samo kazem da podrzavajuci snsd podrzavas i te likove poput Nikolica jer oni istu predstavljaju., sta ces tako je to u politici.
Drugo ako te se ne pita toliko u stranci sto je ovde branis toliko, cak tamo i gdje je ocigledno da ista grijesi. Osim ako nemas koristi, ne vjerujem da je zbog ideala. Cim neko pomene snsd ti skaces kao oparen. Ja sebe toliko ne bi branio.
Hitler wrote:znam te ok si momak,ali moras da shvatis da nije to Nikolic i Stole,bili bi neki drugi,kao sto je pre bio Radojica,to tako mora i gotovo,i ja nisam za to ali sta se tu moze :smt006 :smt006 :smt006

. Pa moze se ne dati glas takvim opcijama. Evo vidi ukidaju subvencije razne borcima, majkama, nezaposlenima, sirotinji struju. Sto bi rekli, izace kilo pecenja pod satorom 300 evra.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

regi,nisam ja u snsd,ja sam ti okoreli sds,samo znam te ljude sto pisu,sto se tice zmije svi ga znamo,ja imam svoj posao i nemam veze s politikom,samo moramo da shvatimo realnost vremena u kojem zivimo,imas pogresan stav o meni. :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by KAMIKAZA »

Hitler wrote:regi,nisam ja u snsd,ja sam ti okoreli sds,
Hitler je Zmija :D nakon koalicije SNSD- SDS :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

Ako ovi nazovi moji, urade najavljenu reformu PIA po kojoj najavljuju da punu penziju necemo imati ni poslije 40 godina radnog staza, gdje moramo napuniti 68 godina zivota,da bi primali punu penziju ja cu prva poginuti u revoluciji koju cemo nazvati kraj novog pocetka,i zamolicu naslednike da mi napisu epitaf,, BILA BUDALA BUDALA I POGINULA,, :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

Dobro jutro radni narode,
Dugo nisam napisao neki tekst na forumu a vidim dosta se toga izdesavalo proteklih sedmica.
Kao prvo od te koalicije nema nista,i to se znalo od prvoga dana ,neznam zasto dajete toliko znacaj ovoj temi,kada svi znamo da su to bile male politicke bombice iz redova snsd-a a sve u interesu zbunjivanja protivnika.
Ovi iz sds-a ni sami vise neznaju gdje? kako? skim? znaci kod njih je totalno rasulo jednostavno "mala bara puno KROKODILA",poznata recenica Bate Trlaje.
Smrkane nemoj da izigravas neku zrtvu i sebi podizes neki rejting u smislu bitnosti politickih desavanja u gradu.
Kakve prijetnje i bakaraci,zmija je malo nesmotreno napravio paralelu ali znam 100% u zanosu pisanje,a nikako u nekom ozbiljnom kontekstu ,tako da od toga nema nista.
Zurim ........
pozz
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

zmija je bila i s vecim ribama na sudu od smrkana :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by vrsta8472 »

droplja wrote: Kakve prijetnje i bakaraci,zmija je malo nesmotreno napravio paralelu ali znam 100% u zanosu pisanje,a nikako u nekom ozbiljnom kontekstu ,tako da od toga nema nista.
Zurim ........
pozz
Да ли има или нема, ја то не знам. Знам само да је моја пријава прослијеђена неком одјелу за Високо софтицирани криминал (одјел за интернет криминал), па нека се органи реда баве тиме. Ја сам своју грађанску дужност обавио :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

i sta bi sa koalicijom, probne bombice..jes malo sutra, po pola ih je bilo za ali ostatak na obje strane ni da cuje :mrgreen:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by marijamala »

ZMIJA wrote:Ako ovi nazovi moji, urade najavljenu reformu PIA po kojoj najavljuju da punu penziju necemo imati ni poslije 40 godina radnog staza, gdje moramo napuniti 68 godina zivota,da bi primali punu penziju ja cu prva poginuti u revoluciji koju cemo nazvati kraj novog pocetka,i zamolicu naslednike da mi napisu epitaf,, BILA BUDALA BUDALA I POGINULA,, :smt004 :smt004 :smt004
Taj zakon donose oni koji su zauzeli busije,oni koji se smatraju besmrtnim i nezamjenjivim.Oni koji ne zele nikad da odu.(I POSLIJE TITA-TITO)Svi koji u saci imaju i mrvicu moci i vlasti nece se lako odreci,po cijenu da ih u kolicima doguraju do fotelje a da lova lijeze.
Kad mislite da mladi zive,kad mislite da primaju i oni plateu,da imaju porodicu,mislim na onaj dio koji se nije orodio sa vlastodrscima.kad mislite da oni zarade platu i kakav hljeb da jedu.u kojim godinama oni da ocekuju penziju.
ja se zbog toga necu ubiti,ne pada mi tesko rad,ali zelim poginuti u revoluciji ,kako nemam bogatsvo da mi djeca naslijede, neka bar imaju privilegije kao djeca palih "boraca"mislim ono da ne cekaju u redu u narodnoj kuhinji,da imaju povlastice pri nedaj boze lijecenju isl)

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

Recimo moj licni stav je protiv te price na lokalnom nivou, i to je bio samo jedan trik jer mora se nesto desavati u nasem dunjaluku dragi Rege,a da je bila iskrena zelja sa obe strane taj posao bi vec bio zavrsen.
A to pola -pola hm hm, svako se izgleda bori za svoj licni interes pa tako i ti odbornici misle da su bogom dani i da moraju i sledece godine sjediti u opstinskim klupama,i kako onda jedan Djumic u svom selu da objasni svom glasacu da je u koaliciji sa snsd-om.
Pazi, njega nije briga sto bi to "mozda" ali kazem mozda bilo bolje za gradjane ,kad on na sledecim lokalnim izborima nema glasacko tijelo itd.... to su ti sitni interesi koji uvijek opstruisu prave stvare kada je u pitanju neka promjena.
Da se razumijemo i u snsd-u vecina nije zasluzila mjesto u skupstini,jer osim Zeljke Simica i donekle Cupeljica ostali samo paradiraju,i trose opstinske tj .pare gradjana.
A jbg kad mladi nece da ucestvuju u politickom angazovanju,tako nam i treba kad nam sudbinu kroje onakvi kao Djumic,Seka ,Rover i njima slicni.
Sta predlazes Rege???
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by MAXIMUS »



:smt005 :smt005 :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

jbg kad mladi nece da ucestvuju u politickom angazovanju,tako nam i treba kad nam sudbinu kroje onakvi kao Djumic,Seka ,Rover i njima slicni.
slazem se, mada i ovi su odgovarali do juce i snsdu...sutra nece sdsu...medjutim, i da ucestvuju mladi ne mora da znaci da bi bilo bolje, to sto je neko mlad je samo polazna osnova.
Nemam ja sta da predlazem, ali cini mi se da bi stranke mogle malo kvalitetnije kadrove birati. Lako je doci na vlast, ali rjesavati probleme i pored dobre volje i para i svega nije lako sto se vidi iz ovog saziva. Jednostavno nisu kompetentni.
Eto, izbori ce brzo, vidjecemo ko ce koga predloziti i sa kakvim idejama.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

Maxi pazi ovo su prijetnje upucene odbornicima :smt005 :smt005 :smt005
Prijavice te neko kako rece Smrki odjelu za sofisticirani kriminal :mrgreen:
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

regeman wrote:
jbg kad mladi nece da ucestvuju u politickom angazovanju,tako nam i treba kad nam sudbinu kroje onakvi kao Djumic,Seka ,Rover i njima slicni.
slazem se, mada i ovi su odgovarali do juce i snsdu...sutra nece sdsu...medjutim, i da ucestvuju mladi ne mora da znaci da bi bilo bolje, to sto je neko mlad je samo polazna osnova.
Nemam ja sta da predlazem, ali cini mi se da bi stranke mogle malo kvalitetnije kadrove birati. Lako je doci na vlast, ali rjesavati probleme i pored dobre volje i para i svega nije lako sto se vidi iz ovog saziva. Jednostavno nisu kompetentni.
Eto, izbori ce brzo, vidjecemo ko ce koga predloziti i sa kakvim idejama.
Naravno da ne mora da znaci,ali iskreno dosta je vise "dinosaurusa" iz sds-a,zgadilo se sve ovo narodu,ma tuga ih je samo pogledati,pola ih je nepismeni i neobrazovano i kako onda oni mogu da urade nesto dobro za zajednicu.
A za liste ,ma nema tu izmjena za lokalne,90% ce biti isti ljudi ili pokoji klon od svog predhodnika.
Znaci nemas rijesenja???
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

Pa citaj sta pisem. staviti kvalitetnije kadrove iz struke na mjesta za odbornike i ispred stranke svakom dati zadatak tj problem koji ce se njega ticati i koji mora da predlaze i da ga rijesi. Isto sa nacelnicima odjeljena i sa direktorima koje opstina imenuje.
Postaviti im plan dobiti ili smanjenja gubitaka, plan ustede, uopste plan rada itd.
Osnovati nekakvo tijelo koje ce se baviti privlacenjem investicija na nivou opstine.
Ojacati poljoprivredni sektor.
Skupstina kontrolise opstinu i obrnuto. Kako se druge opstine razvijaju?
nemoj mi reci da je ovo nemoguce.
A za liste ,ma nema tu izmjena za lokalne,90% ce biti isti ljudi ili pokoji klon od svog predhodnika.
pa eto, stranke nemaju rjesenja, ne postavljam ja ljude.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

Jel vidis ti "bozijeg izaslanika" koji moze sve ove odlicne stvari koje si napisao da sprovede u djelo,na jedan posten i korektan nacin?
Predlozi Ime i politicku partiju ,pa da malo polemisemo o tome?
Rege sve je to bajno i sjajno kada covjek napise na nekom forumu,ili u razgovoru sa normalnim covjekom,ali ipak su to "snovi",jer realnost je nesto drugo.
Iskreno ovo sto si napisao je u ovim vremenima potpuno nemoguce ,i to je jedna vrsta nase tragedije.
Ne diraj lava kada spava.....

Locked