Koalicija SDS-SNSD?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

pa ti si me pitala za prijedlog ja sam ti dao napamet par stvari,
To nisu nemoguce stvari, pa ustede i strategije i jesu zadatak politicara.
Naravno, i nisu sve ostvarive, prvo zakonski, drugo ekonomski, vec sam rekao i pored odlicnih preduslova negdje zapne. Ali bolje probati i rizikovati pa reci uspjeli smo 50 odsto nego ne probati.
Samo da se uvede reda u tendere ustede bi bile znacajne, ali onda ne bi mogle prike drugova iz sdsa i snsda da se namiruju.
ako je nemoguce sta onda ostaje nasim odbornicima-cast izuzecima - da se svadjaju, zaposljavaju ljubavnice, pice asfalt i bandere dovijeka?
zapamti, nisu bitne stranke, vec djela, danas sutra i ja i ti i nase porodice ce placati javasluk svake vlasti jer ipak svi zivimo u Prnjavoru, i bogati i siromasni nemaju gdje parkirati i nemaju park i vodu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

Ja te pitao a ti mi opet nisi dao odgovor :smt002

Jel vidis ti "bozijeg izaslanika" koji moze sve ove odlicne stvari koje si napisao da sprovede u djelo,na jedan posten i korektan nacin?
Predlozi Ime i politicku partiju ,pa da malo polemisemo o tome?
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

pa ti se bas pravis tuto muto, prvo me pitas ja ti kazem a sad trazis bozjeg izaslanika?
ne treba izaslanik da se formira agencija za poljoprivredu i investicije, niti izaslanik da uvede reda da se ne rasipa energija i vrijeme po javnim firmama.
meni je jasno da svi rade koliko moraju ali je cinjenica da moraju vise da zapnu da opstina krene naprijed, ili da stranke mijenjaju nesto unutar svojih redova za sledce izbore.

a sto se tice partije, pa nema trenutno takve, svi mrsimude za sada.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

Rege pusti pjesme i poeziju,ovako samo kamikaza gleda stvari ..... ja pricam o konkretnom imenu i prezimenu,o covjeku koji ce biti inicijalna kapsula da stvari promjeni na bolje..... znam ja tu uopstenu pricu to je laka materiju ,uci se u 2 razredu osnovne skole.....
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by regeman »

to jedan covjek ne moze odraditi da je ne znam ko, vec tim ljudi, o tome sam i pisao.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

Samo vas gledam i bogu se molim,nije svacije kroz Ramice pjevat. :lol: :lol: :lol:
A ne mogu da ostanem, a da ne odgovorim, mom Smrkanu na njegovu tuzbu mene, visokom tuzilackom sajberskom komitetu za ljudska prava i ugrozavanje ljudski sloboda.Jerbo ja sam prijetila nasem Smrkanu u vezi glave kape i opanaka,a ja kazem nisam mu prijetila kletem se, svojom partiskom pripadnoscu, i ako lazem da bogda me jos jednom iskljucili iz moje partije i svi pristupa partijskoj infrastrukturi i pristupnim fondovima za sva vremena. :lol: :lol: :lol:
Ja ne mogu mirno da spavam od kako me je tuzibaba Smrkan prijavio nadleznim vlastima i ja moram potraziti nekog advokata koji ce preispitati sva moja zlodjela prema Smrkiju, a ja cu isto traziti da se preispita njegovo ubivanje zasticeni zivotinja,kao sto su zmije ,gdje je on sa jos nekoliko neodgovornih forumasa pred kamerama ubivao zmiju i ako nije sveti Georgije, i onda je tako mrtvu bacao po neuredenom enterijeru i okolisu.To cu pokazati nadleznim organima i jos cu im reci,da si dok si bio clan mog partiskog zdruga,cinio neke nedolicne radnje,kao sto su pozdravljanje glavnog komadanta sa rukama do lakata u dzepovima i jos neke ruzne stvari koje radi istrage sada ne mogu reci. :lol: :lol: :lol:
Tuzit cu te vlastima da si za vrijeme kampanje sarao po plakatama, stavljao im trake na oci i to cu kazati viskom sjberijatu,sarao si po zidovima uvredljive sadrzaje i upotrebljavao jezik mrznje,a da ne navodim koliko si plakata suturisao.
Jednom nasem uvazenom kandidatu cak si i oci iskopao, pa kad je nesretni kandidat to vidio umalo se onesvjestio, i on ce traziti da mu nadoknadis dusevnu bol i nematrijalnu stetu, nazovi to kako hoces. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by droplja »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Boli me stomak od smjeha :smt003 :smt003 :smt003
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by MAXIMUS »

droplja wrote:Maxi pazi ovo su prijetnje upucene odbornicima :smt005 :smt005 :smt005
Prijavice te neko kako rece Smrki odjelu za sofisticirani kriminal :mrgreen:
Nisam to ja rekao nego Radovan III ( neko iz mase ) :lol: :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

NAPRED ZMIJO,sds je uz tebe :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by KAMIKAZA »

Hitler wrote:NAPRED ZMIJO,sds je uz tebe :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
:smt005 Eto Zmiki od sad ti samo SDS pljesce :D
Sta ste se raspisali,nemam ja godisnji odmor kao Vedran pa da sve ovo mogu procitati :D polako ljudi nemojte jos o penzijama,gdje je penzija tu je i smrt. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

kami,mi iz sds a smo za pravdu,podrzavamo zmiju zato sto je mali genije smrki napravio nepravdu prema zasticenoj vrsti :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 IPAK SMO MI VLAST I ODLUCUJEMO O SVEMU :lol: :lol: :lol: :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

zmile,kako vidis otvorio sam novu temu,ali ovaj Diktaror SMRKI inace veliki demokrata je izbisa,a nije ni cudo kada covjek ima svoj licni sajt :D :D :D :D
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Moderator »

Tema je prebacena u svastaru.

viewtopic.php?f=4&t=2612&p=223623#p223623

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

ali zasto???
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

Nova koalicija SNSDa i SDSa veceras ,u predvece na gornjoj verandi hotela SITIu Prnjavoru preminula je neposredno posle rodenja jer nije imao ko da podveze pupak,javila je konobarska agencija ove ugledne ugostiteljske ustanove :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

to smo mi samo htjeli da vidimo kolike ste vi fukare iz snsd :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by vrsta8472 »

Срећа па тај противприродни блуд није успио!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

Bit ce Smrki seksa jos :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 09.04.2011. 15:42, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by vrsta8472 »

Из таквих противприродних односа могу само нека килава дјеца да се изроде :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

Zmile,evo Smrkana opet oce u politiku,daj ga opet uclani u snsd,daj covjeku jos jednu sansu,a on ce za uzvrat povuci tuzbu,cica mica gotova prica :lol: :lol: :lol: :lol:
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

On Smrkan, ocekuje da ga Kalabic rehabilituje, ili da on obori Kalabica, kako se zakleo da ce ga potabati i on je prvi potpisao da se obori lokalni voda u SNSDa poslije lokalni izbora 2008, samo zato sto Smrki nije prosao na listi, i ako je Kalabic prekrsio stranacku praksu da se na listi pravi lista, koa sto je uradila omladinska grupa na listi SNSDa,napravila i promasila, i onda im je kriv Kalabic i Kalabic lopov a nije bio lopov dok ih je redao na listu, i na racun neki drugi ljudi forsirao,a oni kao cigani kad dodu na vlast prvo sto im je palo na pamet a to je da ubiju oca.
Ja predlazem Hico da ga vi pokuste udomiti u SDSu a da ga mi sa ispisnicom uputimo k vama, s obzirom da je on jos oficijelno clan naseg zdruga.J ne smijem lobirati za njega kod nas, jel i ja sam dva puta nogirana iz stranke zbog dugog jezika i zato sam u stranci na bjelom kruhu. :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 09.04.2011. 15:42, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

zmile,mi u stranku primamo samo s preporukama,zato ti kao vodeci lider snsd moras da napises preporuku za malog Smrkija,da bi mi mogli da je razmotrimo i donesemo konacnu odluku :D :D :D
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

Puno zahtjevate brate Hico, kako napisati nesto lijepo za naseg nekad prvog omladinca,koji je poslije prvi izgubljenih izbora okrenuo leda i stranci i lideru koji ga je na to mjesto ustolicioi.Nije Smrki los momaka, samo mu je jezik cesto na suvom .
:lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Hitler
Posts: 71
Joined: 28.03.2011. 20:58

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by Hitler »

onda nista Zmile,vidi s Kalabicem da ga kum Zuna primi,pomozimo malom Smrkiju :lol: :lol: :lol: ,a ja cu da vidim s Sekom da ga gurnr u radikale,skrasicemo i njega valjda negdje :smt006 :smt006 :smt006
Vrsta,ne ljuti se tucice cika Hico onu Zmiju sto dira malu djecu

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nova koalicija SDS SNSD??? sta ce biti s PDP,klub 4????

Post by ZMIJA »

Nisi dobro predvidio ,nema mjesta Smrkiju u PDPeu ni u radikalima,jedina sigurna stranka koja bi ga rado docekala je stranka SDP kod Lunda,razmisljala sam da ga posaljem Bori Bogicevicu, ali i njega su nesretnika skoro izbacili iz stranke pa i sam trazi angazman. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked