Prostitucija u Prnjavoru

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by che »

KAMIKAZA wrote: Da razjasnim malo i moj stav,ja ne tvrdim da nisu krivi,ali ne moze se nekoga okriviti za nesto za sto postoje dokazi da se nije tako desilo,znaci moglo im se suditi za zloupotrebu djeteta,a za to su predvidjene skoro iste kazne,ali nikako im se nije moglo suditi za prisiljavanje na prostituciju i sticanje bespravne dobiti od toga ,kad su one to radile za dopunu. :)
I o kojim to Prnjavorskim biznismenima govori sud ,kad su im glavni svjedoci iz Prnjavora bili Dzudi i Kalamar. :D
:smt005

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by regeman »

e
ce traziti milione za oslobadjajucu ili blazu presudu.
Da razjasnim malo i moj stav,ja ne tvrdim da nisu krivi,ali ne moze se nekoga okriviti za nesto za sto postoje dokazi da se nije tako desilo,znaci moglo im se suditi za zloupotrebu djeteta,a za to su predvidjene skoro iste kazne,ali nikako im se nije moglo suditi za prisiljavanje na prostituciju i sticanje bespravne dobiti od toga ,kad su one to radile za dopunu.
I o kojim to Prnjavorskim biznismenima govori sud ,kad su im glavni svjedoci iz Prnjavora bili Dzudi i Kalamar
seres ko golub, pa otkud bas na njih da su se okomili da im udaraju reket, pa u BiH ima stotine milionera.
i otkud ti znas sve te detalje, rekao ti kolega Novic? nisi mi jasan nikako, ovamo si protiv kriminala, a kad se sverceri drogom i ljudima trpaju u zatvor po nekom osnovu dizes dzevu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Nisam nigdje rekao da nisu krivi,i da su postenjacine,ali sud treba da radi na osnovu cinjenica a ne na osnovu kafanskih prica.Ako si procitao ovo gore gdje sam naveo da je osnova da se oni osude postojala,i na istu takvu kaznu,ali njima se sudilo za ono sto nisu napravili ili sto su napravili a ne moze im se dokazati,rekao sam za zloupotrebu djeteta,ili seks sa maloljetnicom su trebali da dobiju po 5 godina,ali za to nisu ni sudjeni.Sve mi se cini da se tu spekulise sa necim,mozda oni izadju kao i Dobojlija za ubistvo,greska suda pa se cak i oslobode. :P A sto ovi sudovi grijese... :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by regeman »

pa u svakom slucaju bolje po njih, nek se zale.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by murgo »

prostitucija u Kini:
posto je prostitucija u Kini zabranjena, ovaj frajer bjezi od policije...nije imao vremena da se obuce, jer je bio "zauzet" sa dvema prostitutkama...
nema zabave bez zena i rakije

planinka
Posts: 421
Joined: 11.03.2009. 15:22

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by planinka »

Nevjerujem da u svjetu postoji jednobrazna definicija prostitucije, mozda se na ovom forumu samo moze postici dogovor oko toga kako definisati prostituciju u ovom kontekstu da bi svi pisali o istoj stvari.

To sto ja smatram vaznim je da svaka drzava treba da ima majoritet zadovoljnih, psihicki i fizicki zdravih, materijalno i sociajalno obezbjedjenih gradjana, bez obzira koliki se napori uloze svi nemogu biti dobro, ali majoritet i to veliki majoritet. Roditelji su duzni da vode brigu o svojoj djeci, drzava o svojim gradjanima a i rodtelji i djeca su drzavljani. Postoje roditelji koji iz odredjenih razloga ne mogu da vode racuna o svojoj djeci, razlozi mogu biti u roditelja, ili u drzavi koja im nije omogucila adekvatan posao da mogu da se izdrzavaju ili druge vidove pomoci koja im je potrebna. Da li je obaveza roditelja ili drzave starija nije niko u svijetu rijesio i koliko ja znam postoje razliciti modeli zbrinjavanja u raznim drzavama.

Djevojke koje imaju sex iz zadovoljstva, a starije su od osamnaest godina, same odgovaraju za sve emocionalne i zdravstvene posljedice toga. Nazivati ih kurvama je primitivno i pokazuje koliko smo zaostalo drustvo u kojem su zene jos uvjek u losem polozaju.

Pitanje da li neko zaradjuje novac sexualnim uslugama nije bitno, bitan je motiv zbog kojeg se neko odlucio na to i kako se ta osoba koja je najcesce iz raznih razloga prisiljena na to osjeca, ja licno ne vjerujem da ne postoji tako mnogo osoba koje bi se dobrovoljno izlozile tako ponizavajucoj situaciji.

Svi Brankicini prijedlozi su skroz ispravni, ja bih jos dodala duznost opstine da u prvu ruku pomogne roditeljima da vode racuna o svojoj djeci ako oni trebaju pomoc, duznost drzave da vodi racuna kome daje mogucnost da bude vlasnik TV kanala i ako je vec data mogucnost, sta se na tim kanalima emituje i na kraju duznost svakog pojedinca znaci svih nas da iz glave izbacimo zatucan i zastarjel nacin razmisljanja baziran na shvatanju da je zena podredjena.

User avatar
eto_me_sa_vama84
Posts: 27
Joined: 19.04.2010. 15:18

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by eto_me_sa_vama84 »

Hm...opasna tema, kao prvo ne mislim da ima puno neke prostitucije maloljetnih u Prnjavoru ali mislim da ima dosta tih kao sto je uvjek toga i bilo da hoce pre 18. god. neke stvari da probaju :D sasvim normalno ko to hoce i uspjece, uzalud policija i roditeljska paznja i zabrana izlazaka.....sve zavisi od vaspitanja a ako to nije vaspitano od pocetka uzalud sve. Meni je otac govorio da ne sjedam s nikim u auto i on ce me dovesti, samo da ga nazovem pa u 2, u 2...a majka da ne pijem pice ako mi se izgubi iz vida na koji minut..hvala Bogu pa kod nas to i nije kao usvjetu sa KO kapima jos zastupljeno, svasta ima ionako bezvoljno sta moze lose da se desi.

Sto se ostalih tice, prostituciju ne opravdavam, svaka ona koja ima oci i ruke moze da zaradi za zivot i svoju koru hljebu....Izgubi sve ako treba ali obraz cuvaj :smt006 Sto je najgore mnoge to ne rade za pare, nego ko koga stigne, valjda ljudi od silnih problema malo da se opuste :) pa udri ko Maksim po diviziji :lol: A odvratni su i oni ljudi, koji dalje pricaju s kim je i kad je bio, to jednostavno nije za slusanje, ionako se pre ili kasnije sve sazna....najtuznije je kad od tako necega dolaze vanbracna djeca, on htjeo da se tjesi pa zavrsio s pijanom djevojkom i onda hopla, ona trudna i na kraju neka gleda odakle vedro...Ufff ala bi to bilo dobro kad bi i muskarci mogli da zatrudne :) mozda bi onda bilo manje kurvarluka :D
sto manje slasti, to je sladje....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

eto_me_sa_vama84 wrote:...Ufff ala bi to bilo dobro kad bi i muskarci mogli da zatrudne :)
:smt017 Ako to nije moguce,od kuda meni onda ovoliki stomak :smt017
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by MeDo »

Dosta prostitucije ima u Prnjavoru jbg-a ja se secam jednom sam isao do srednje skole mislim da je bilo oko 22h i neka fino sexy sredjenja devojka po izgledu mozda je imala 20do25 godina je stopirala neki bmw sa stranim tablicama i pokazala je svoje obline , i vozac tog auta joj je otvorio vrata,sta se kasnije desilo ne zanima me ... A mlade devojke sto idu u onosvnu i srednju skolu su pocele opasno taj ''biznis'' da rade,znam dosta devojaka moje genericej koje se prostitucijom bave cisto radi alkohola ne vidim sta im je tu zanimljivo ,znam i jednu devojku koja ide srednju skolu 95 je godiste devojka je u osnovnoj skoli bila fina i sve nije pila ni pusila ostala je skoro uvek u gradu do 23h i odkada je krenula u srednju krenula je izlaziti u zanacki (a ta devojka je u osnovnoj govorila kako nece nikada ici u zan niti ce piti niti ce pusiti) a sada je vidim svakog petka - subote ili cujem da je u zanackom mortus pijana i da radi Bog zna sta sa nekim likovima i jos se hvali time naime procitao sam jednu njenu poruku sto je poslala prijateljici kao : ja znam da me ljudi smatraju onakvom osobom al stacu ja kada volim da pijem i da budem sa svakim deckom u zanackom) ..... znaci racunajte sada njoj je nadjuza veza u osnovnoj bila 3 meseca a kako je krenula u srednju najduza veza joj je 4-5 dana pa racunajte koliko ona svakih mesec dva promeni momaka i sta sve radi s njima evo nedavno je prevarila jednog svog decka sto je bila s njim zbog nekog lika sto je cula da je ona njegova stvar duga 22centimetra koliko vec- i stim likom je bila 1-2 dana i njega je sutnula.Ja mislim da je najveci uzrok Prostitcuje kod mladih to sto su najvise umislili da su nekom hoollywood filmu pa onda se opijaju ko ludi rade one stvari ko ludi,najbolje bi bilo kada u zanacki nebi mogle da udju osobe mladje od 18godina jer tu pocinju da uce taj zanat, znam isto devocjice koje su 96 godiste pocele su se kuravati,a sve je to pocelo izlazskom svake subote u paparazzo (uvek je bilo na spratu najvise maloletnika a niko nije obracao paznju na to...halooo!!!! ) . Al i opet to ih nebi sprecilo naime ta devojka gore sto sam je spomenuo sa par svojih drugarica ili posle skole ili vikendom odlazi u onu kucu sto se pravi kod osnovne skole tj tj kod one raskrsnice kad se ide prema teretani milijas,tu se opijaju ko lude i pitaj Boga sta jos rade ne bi me cudilo da dovlace neke tipove da bi im kupovali alkohol i na kraju bi im davale znate kakve vec usluge..Al najvise mi je zao sto ona i par devojaka nagovaraju devojke ili decu da to rade s njima,to samo poremecen mozak moze da radi i zbog toga su krivi r.o.d.i.t.e.lj.i ! Al najvise je zalosnije sto nase prostituke iz Prnjavora ne rade one stvari zbog para najvise ih radi ili zbog cigara i alkohola ....Zalosno ali staces niko im to ne moze zabraniti a samim tim unistavaju svooj zivot naime ta devoka sto sam je gore vec par puta spomenuo,nikada nece u Prnjavoru naci ajd kazemo ''ljubav svog zivota'' jer pola Prnjavora zna da je ona kurva - prostitutka a (95god je ) mozda bude nasla ako za vreme zavrsavanja srednje i upisivanja fakulteta u neki veci grad u Srbiji Novi Sad - Beograd se bude smirila al cistom sumljam jer sto je veci grad veci je problem oko Prostitucije .

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by ThunderBird »

KAMIKAZA wrote:Novicev sine je jos u bjekstvu,negdje u Holandiji
Čovjek u Novom Sadu... Sreli se u jednom poznatom klubu naveče 12. Novembra tamo :wink:




Drugo, spomenuo si cifru od 3 miliona maraka. Dokumentovano je ulaganje novca u skoro renovirani hotel Biser u centru Dervente koji je u vlasništvu Novića (www.hotelbiser.net).
Upravo taj novac kojem je Milorad Dodik lično kumovao da se odobri Novićima sa dobrim olakšicama u pogledau smanjenih kamatnih stopa i slično jer se radi o dugoročnijem investicionom planu.
Last edited by ThunderBird on 05.12.2011. 15:57, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Znam i ja gdje je sada,ali taj post je iz vremena kad je pocelo hapsenje,a tada je bio ovamo. :D
Da njima nije bilo Dodikovog kumovanja nebi oni ni otisli u zatvor,ali to je duga prica,ili ti tvrdis da je novic stvarno zivio od dopuna koje su te cure dobijale za uslugu,ko ne daje pikslu taj lezi ili gine,a imperija pada ,mi smo kao Rusi a Dodik nam dodje nesto kao Putin,meni su sve slicniji oba laziraju izbore,sjasu da bi opet uzjahali,a ostave u sedlu nekog invalida da im cuva mjesto. :D Samo sto Dodik ne zna da vozi avion. :smt003
Last edited by KAMIKAZA on 05.12.2011. 16:03, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by ThunderBird »

Čestitam. Da su svi k'o ti kod nas kriminala ne bi bilo ni u priči... :smt003

Ja eto ne znam, znam gdje je bio na spomenuti dan... :D


EDIT: Jesi negdje pročitao da ja to tvrdim...

.ebe se meni je li on osuđen ili nije, meni ni iz dzepa ni u džep. Ja samo kažem da je to osuđivanje i slično veća igra nego što mi vidimo.
Oko kumovanja, ah, moralo se negdje nešto izbiti, ipak se prevelika prašina digla da bi sve odjednom nestalo...

Dodo je na račun tog njegovog ležanja u buksi odobrio grdne pare sa velikim olakšicama, da se negdje revanšira a on se promoviše kao dobar lider vlasti i pravosudnog sustema! Pfff... .udo Marjanovo... :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

MeDo wrote:Dosta prostitucije ima u Prnjavoru jbg-a ja se secam jednom sam isao do srednje skole mislim da je bilo oko 22h i neka fino sexy sredjenja devojka po izgledu mozda je imala 20do25 godina je stopirala neki bmw sa stranim tablicama i pokazala je svoje obline , i vozac tog auta joj je otvorio vrata,sta se kasnije desilo ne zanima me ... A mlade devojke sto idu u onosvnu i srednju skolu su pocele opasno taj ''biznis'' da rade,znam dosta devojaka moje genericej koje se prostitucijom bave cisto radi alkohola ne vidim sta im je tu zanimljivo ,znam i jednu devojku koja ide srednju skolu 95 je godiste devojka je u osnovnoj skoli bila fina i sve nije pila ni pusila ostala je skoro uvek u gradu do 23h i odkada je krenula u srednju krenula je izlaziti u zanacki (a ta devojka je u osnovnoj govorila kako nece nikada ici u zan niti ce piti niti ce pusiti) a sada je vidim svakog petka - subote ili cujem da je u zanackom mortus pijana i da radi Bog zna sta sa nekim likovima i jos se hvali time naime procitao sam jednu njenu poruku sto je poslala prijateljici kao : ja znam da me ljudi smatraju onakvom osobom al stacu ja kada volim da pijem i da budem sa svakim deckom u zanackom) ..... znaci racunajte sada njoj je nadjuza veza u osnovnoj bila 3 meseca a kako je krenula u srednju najduza veza joj je 4-5 dana pa racunajte koliko ona svakih mesec dva promeni momaka i sta sve radi s njima evo nedavno je prevarila jednog svog decka sto je bila s njim zbog nekog lika sto je cula da je ona njegova stvar duga 22centimetra koliko vec- i stim likom je bila 1-2 dana i njega je sutnula.Ja mislim da je najveci uzrok Prostitcuje kod mladih to sto su najvise umislili da su nekom hoollywood filmu pa onda se opijaju ko ludi rade one stvari ko ludi,najbolje bi bilo kada u zanacki nebi mogle da udju osobe mladje od 18godina jer tu pocinju da uce taj zanat, znam isto devocjice koje su 96 godiste pocele su se kuravati,a sve je to pocelo izlazskom svake subote u paparazzo (uvek je bilo na spratu najvise maloletnika a niko nije obracao paznju na to...halooo!!!! ) . Al i opet to ih nebi sprecilo naime ta devojka gore sto sam je spomenuo sa par svojih drugarica ili posle skole ili vikendom odlazi u onu kucu sto se pravi kod osnovne skole tj tj kod one raskrsnice kad se ide prema teretani milijas,tu se opijaju ko lude i pitaj Boga sta jos rade ne bi me cudilo da dovlace neke tipove da bi im kupovali alkohol i na kraju bi im davale znate kakve vec usluge..Al najvise mi je zao sto ona i par devojaka nagovaraju devojke ili decu da to rade s njima,to samo poremecen mozak moze da radi i zbog toga su krivi r.o.d.i.t.e.lj.i ! Al najvise je zalosnije sto nase prostituke iz Prnjavora ne rade one stvari zbog para najvise ih radi ili zbog cigara i alkohola ....Zalosno ali staces niko im to ne moze zabraniti a samim tim unistavaju svooj zivot naime ta devoka sto sam je gore vec par puta spomenuo,nikada nece u Prnjavoru naci ajd kazemo ''ljubav svog zivota'' jer pola Prnjavora zna da je ona kurva - prostitutka a (95god je ) mozda bude nasla ako za vreme zavrsavanja srednje i upisivanja fakulteta u neki veci grad u Srbiji Novi Sad - Beograd se bude smirila al cistom sumljam jer sto je veci grad veci je problem oko Prostitucije .
Добро си ово написао. Видим да си млад момак, али имаш добру моћ запажања, али и изражавања.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by W204 »

Nema se sta dodati :smt023

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by Cipiripi »

vrsta8472 wrote:
MeDo wrote:Dosta prostitucije ima u Prnjavoru jbg-a ja se secam jednom sam isao do srednje skole mislim da je bilo oko 22h i neka fino sexy sredjenja devojka po izgledu mozda je imala 20do25 godina je stopirala neki bmw sa stranim tablicama i pokazala je svoje obline , i vozac tog auta joj je otvorio vrata,sta se kasnije desilo ne zanima me ... A mlade devojke sto idu u onosvnu i srednju skolu su pocele opasno taj ''biznis'' da rade,znam dosta devojaka moje genericej koje se prostitucijom bave cisto radi alkohola ne vidim sta im je tu zanimljivo ,znam i jednu devojku koja ide srednju skolu 95 je godiste devojka je u osnovnoj skoli bila fina i sve nije pila ni pusila ostala je skoro uvek u gradu do 23h i odkada je krenula u srednju krenula je izlaziti u zanacki (a ta devojka je u osnovnoj govorila kako nece nikada ici u zan niti ce piti niti ce pusiti) a sada je vidim svakog petka - subote ili cujem da je u zanackom mortus pijana i da radi Bog zna sta sa nekim likovima i jos se hvali time naime procitao sam jednu njenu poruku sto je poslala prijateljici kao : ja znam da me ljudi smatraju onakvom osobom al stacu ja kada volim da pijem i da budem sa svakim deckom u zanackom) ..... znaci racunajte sada njoj je nadjuza veza u osnovnoj bila 3 meseca a kako je krenula u srednju najduza veza joj je 4-5 dana pa racunajte koliko ona svakih mesec dva promeni momaka i sta sve radi s njima evo nedavno je prevarila jednog svog decka sto je bila s njim zbog nekog lika sto je cula da je ona njegova stvar duga 22centimetra koliko vec- i stim likom je bila 1-2 dana i njega je sutnula.Ja mislim da je najveci uzrok Prostitcuje kod mladih to sto su najvise umislili da su nekom hoollywood filmu pa onda se opijaju ko ludi rade one stvari ko ludi,najbolje bi bilo kada u zanacki nebi mogle da udju osobe mladje od 18godina jer tu pocinju da uce taj zanat, znam isto devocjice koje su 96 godiste pocele su se kuravati,a sve je to pocelo izlazskom svake subote u paparazzo (uvek je bilo na spratu najvise maloletnika a niko nije obracao paznju na to...halooo!!!! ) . Al i opet to ih nebi sprecilo naime ta devojka gore sto sam je spomenuo sa par svojih drugarica ili posle skole ili vikendom odlazi u onu kucu sto se pravi kod osnovne skole tj tj kod one raskrsnice kad se ide prema teretani milijas,tu se opijaju ko lude i pitaj Boga sta jos rade ne bi me cudilo da dovlace neke tipove da bi im kupovali alkohol i na kraju bi im davale znate kakve vec usluge..Al najvise mi je zao sto ona i par devojaka nagovaraju devojke ili decu da to rade s njima,to samo poremecen mozak moze da radi i zbog toga su krivi r.o.d.i.t.e.lj.i ! Al najvise je zalosnije sto nase prostituke iz Prnjavora ne rade one stvari zbog para najvise ih radi ili zbog cigara i alkohola ....Zalosno ali staces niko im to ne moze zabraniti a samim tim unistavaju svooj zivot naime ta devoka sto sam je gore vec par puta spomenuo,nikada nece u Prnjavoru naci ajd kazemo ''ljubav svog zivota'' jer pola Prnjavora zna da je ona kurva - prostitutka a (95god je ) mozda bude nasla ako za vreme zavrsavanja srednje i upisivanja fakulteta u neki veci grad u Srbiji Novi Sad - Beograd se bude smirila al cistom sumljam jer sto je veci grad veci je problem oko Prostitucije .
Добро си ово написао. Видим да си млад момак, али имаш добру моћ запажања, али и изражавања.
Ali bas... :D
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by MeDo »

nofel wrote:Slazem se da ima problema oko prostitucije u Prnjavoru, ali gore navedeno nije prostitucija.... Nigde nisi napisao da naplacuje!? :smt006
Ako mislis ovo moje gore sto sam napisao , Prnjavorske devojke vise naplacuju svoje telo cigrama i alkoholom.. dobro nadje se tu i ona koja se da za pare,znam vise od 10 devojaka koje su 100 postotne prostitutke a mozda od njih samo 2-3 uzimaju pare a ostale se daju za alkohol i cigare :)

Vrsta kakav mlad sad ce mi 19 za 5 dana :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

MeDo wrote: Ako mislis ovo moje gore sto sam napisao , Prnjavorske devojke vise naplacuju svoje telo cigrama i alkoholom.. dobro nadje se tu i ona koja se da za pare,znam vise od 10 devojaka koje su 100 postotne prostitutke a mozda od njih samo 2-3 uzimaju pare a ostale se daju za alkohol i cigare :)
Jel moze par adresa na PP, :D mislim samo da provjerim tvoje navode,nebi ja too bas takooo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by rocky »

Kami a ti nemoj biti skrt :D , neces ,moci stici sve sam provjeriti.... :D :D
Idemo dalje ...

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by MeDo »

KAMIKAZA wrote:
MeDo wrote: Ako mislis ovo moje gore sto sam napisao , Prnjavorske devojke vise naplacuju svoje telo cigrama i alkoholom.. dobro nadje se tu i ona koja se da za pare,znam vise od 10 devojaka koje su 100 postotne prostitutke a mozda od njih samo 2-3 uzimaju pare a ostale se daju za alkohol i cigare :)
Jel moze par adresa na PP, :D mislim samo da provjerim tvoje navode,nebi ja too bas takooo. :D
Reci koje godine tj ili godiste hoces :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

MeDo wrote:
Reci koje godine tj ili godiste hoces :D
Samo ti slobodno nabaci par komada vise,mi cemo sebi razabrati, :D vidis da ima jos kandidata :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by MeDo »

haha da ti nabacim maloletnicu pa da te tuze xD :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Ma ja sam snalazljiv,uzmem takve dvije od jednom pa saberem i taman. :smt005 to ti je kao aspirin 100 ako uzmes dva isto kao onaj od 200,bar tako doktor kaze :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by MeDo »

hah pricaj ti cije slike hoces da ti posaljem na pp od 96-95-94-93-92-91-90 godista , ako trazis neke +50 tih ne znam :D
Last edited by Moderator on 06.12.2011. 17:05, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Moze sve samo nek nisu od 96-95-94-93-92.91.90 i 100 godina stare :D
Last edited by Moderator on 06.12.2011. 17:05, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Prostitucija u Prnjavoru

Post by MeDo »

rekao si da si snalazljiv a sad neces te ''maloletnice'' odluci se vec jednom :P a nznm ti ja one od 89 do 50+ :D

Locked