Lokalna vlast po izboru forumaša!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:10, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by ZMIJA »

Prvo politika ne može bez prepucavanja a smisao politike je da se bez nje ne može i da je vječna a uz to i veoma konzervativna stvsr.Možda bi pred praznike trebali da malo oladimo napunimo baterije kako bih poslije praznika ništa drugo nego da nastavimo tamo gdje smo stali.
ja ponavljam neznam po koji put , u Prnjavoru traje kriza vlasti sadašnje i prva stvar što bi trebalo je da se ta kriza deblokira za radi interesa građana.Sama kriza vlasti u Prnjavoru je već odavno definisana bar što se mene tiče a ja se pozivam na rezultate lokalnih izbora 2008, gdje je kratko i jednostavno rečeno vladajuća SDSa izgubila vlast a SNSDa dobio pirovu pobjedu.
Kad to kažem mislim na tijesnu pobjedu načelnika Tomaša nad protivnikom Živkovićem,i na odborničku grupu SDSa koja je bila veća od odborničke grupe SNSDa 12 na prema 11 dakle nedovoljno za skupštinsku većinu i jednim i drugim.
U takvim situacijama dolazi do ovog do čeg je došlo SNSDe po inerciji s obzirom da je načelnik pobjedio vuče prvi potez odnosno pravi neprirodnu skupštinsku većinu od još 6 političkih grupacija. To je odma u startu bilo osuđeno na propast jer dvije najače stranke SNSDe i SDS nisu svatile odgovornost do kraja a i politička klima je bila takva da nije moglo tad da dođe do takozvane crveno crne koalicije na šta su izborni rezultati upućivali.
Nažalost naša politička stvarnost je takva da često puta preovladaju neki drugi interesi na spram interesa građana koji su na izborima istina napravili takav rezulztat kakav su napravili.Da ne ponavljam poznate stvari trba razmišljati kako izaći iz ove situacije, treba usvojiti budzet kao najvažniji dokument i riješiti ovaj gordijev čvor.
Sada je opet pat pozicija načelnik iz jedne stranke a na drugoj strani opet ne prirodna koalicija ili neprincipijelna kako god da to kažemo kad je u pitanju skupštinska većina.
Ovakva pozicija neće donijeti ništa dobro , načelnik će se pozivati na skupštinsku većinu,a skupštinska većina na načelnika i ovo vrzino kolo je započeto za građane apsolutno ne prihvatljivo.
Šta je riješenje, mislim vrlo jednostavno pobijediti lične sujete, i da sjedu predstavnici političkih stranaka SNSDi SDSa podvuku crtu podjele vlast izaberu novu skupštinsku večinu, i tako stvari stabilizuju , a i jedni i drugi u tom slučaju se rešavaju ucijenjivača i sa jedne i sa druge i sa trće strane.To bi po meni bila prava i jedina stvar ovog momenta i koliko sam ja informisana u tom pravcu se i gura ovog momenta.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by močvara »

Ja neprestano ponavljam da je izvjesni gospodin ili drug sasvim svejedno, koji se predstavlja kao "Zmija", "dobar" politički analitičar, na ovim stranicama, kada su bar prilike u našoj lokalnoj zajednici. Tako je i ovog puta. Odlično je analitički predstavio sva dešavanja u prnjavorskom parlamentu i na kraju naravno izveo zaključak da je jedino pravo rješenje krize vlasti u Prnjavror, vlast najjačij SDS-a i SNSD-a, što bi rekli spoj avode i vatre.
Ali zmijo draga zaboravio si da je upravo tvoj Dragojlo oko SNSD-a okupio privatnu partnersku grupu predvođenu svojim kumajlom Žunićem iz PDP i Land Roverom, predstavnikom nacionalnih manjina, koji su naravno u jednoj nesvakidašnjoj kampanji obećali sve i svašta, pa čak i vodu sa "Poljčeta".
Koliko je to sve bilo uvjerljivo, većina građana je pomislila da je na pomolu prosperitet u Prnjavoru.
Nedugo poslije pirove pobjede i Dragojlove sujete što on navodno nije pravio skupštinsku većinu ( a nijedan potez u vlsti se nije mogao povući
bez njegovog pristanka), ova neprincipijelna pobjednička koalicija se počela parati i dovoditi u pitanje čitav koncept vlasti SNSD-a, koji u većini lokalnih zajednica u okruženju ide u pravom smjeru. Mnogo ružnih, tužnih ili bolje reći teških optužbi jednih naspram drugih, čuli su da čuju građani opštine Prnjavor, u proteklih godinu i više dana.
I naravno šta se moglo drugo očekivati. Došao je kraj nadanjima da će se nešto desiti na bolje. Nema ništa od prosperiteta, nema pravde u zapošljavanju, novih ranih mjesta, nema infrastrukturnih projekata, nema vode,( kako je samo drug Žuna obećavao, do sada je mogao štapom da je dotjera do grada), nema kanalizacije, ulice i trotoara i mnogo čega nema.
No za nas obične ...... nije toliko ni bitno ko je gdje i kakvu poziciju obavlja, nas je samo zanimalo da čitav koncept promjena uspije. Nažalost ili na na nesreću zloupotrebljena je želja građana da se dese promjene. Ovakvu želju građani su ponovo potvrdili i na proteklim opštim izborima, ali čini mi se da više neće. Niste znali, a imali ste našu podršku.
Poštovani druže "zmijko" u zabludi si oko mogućeg koaliranja najvećih političkih aktera (SDS i SNSD). U takvoj varijanti nema ni jednih ni drugih. To lideri dobro znaju. Postavlja se pitanje: "šta dalje". Velika većina razočaranih misli ovako: Jedino [b]pravo rješenje za razrješenje krize su prijevremeni izbori.To bi bila prilika da se političke stranke očiste od vlastitog kukolja, a narovano sa političke scene bi nestali određeni akteri koji trenutno vuku konce, a svi zajedno nemaju više od osam razreda škole.
HOĆEMO PRIJEVREMENE IZBORE ZA SKUPŠTINU OPŠTINE PRNJAVOR. Pokrenimo promjene.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:10, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by ZMIJA »

Svakako da su izbori krajnje rešenje ja se stim slažem,i ako ne dođe do spoja vatre i vode kako kaže gospodin Močvara, koji je prvi u nizu realnih poteza govorim sa aspekta izbornog zakona gdje referendum za načelnika prilično definisan, međutim, prijevremeni ili vanredni izbori za odbornike skupštine nisu izvjesni bar dosadašnja praksa nije bila izbor nove skupštine za razliku gdje je bilo referenduma za iskazivanje povjerenja i li nepovjerenja načelniku.
Postavlja se pitanje može li skupština sama sebi izglasati nepovjerenje ili zatražiti referendum za sebe, tu je izborni zakon neprecizan.
A moram reći da u ovoj cijeloj priči oko gospodina Kalabića je prenaduvana i mislim da gospodine Močvara i ti padaš pod uticaj čula kazala a toga u politivci a i u životu ima na pretek.
A to oko tvoje metafore vezano za vatru i vodu ,dragi moj gospodine odavno ne stoji,jer ta podjela na vatru i vodu postoji još u mojoj glavi i kod nek imeđu kojima si nadam se i ti što je meni u principu drago jer smo ista vrsta političkog karaktera ali kad se glasovi prebroje uknjiže mandati, završe izbori, iza zavjese se dešavaju čuda svakojaka,onda se može desiti da konj poljubi vola, onda vatra i voda mogu skupa i tako dalje i tako dalje.I nije to loše ako su građani odnosno birači zadovoljni i ako je to u njihovom interesu, jer to je na kraju politika a narod je davno rekao za politiku da je ona kurva.
U ovcom slučaju građani naše opštine treba da dobiju budzet kako bi se nastavio kakav takav kontinuitet u razvoja naše opštine,inače naša opšztina spada u red razvijenih opština u Republici Srpskoj i BiH.
Ako se ne dogovore vatra i voda ja sam prva koji ću zatražiti kompletne prijevremene opštinske izbore u Prnjavoru jer bolje se i raniti nego poginuti i još dvije godine slušati ove jazavce koji pojma nemaju gdje su došli i šta treba da rade i u ime koga to rade
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by Vucijak »

Zmija za nacelnika ! :smt005
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by ZMIJA »

Vucijak wrote:Zmija za nacelnika ! :smt005
Hvala vuče kućo stara, kako si se samo toga dosjetio, sad neću moći spavati od radosti,izlazim ispod kamena pa dabogda crkla od studeni.
Samo šta ovo bi sinoć kud ode onaj Seka pa skupština ostade kratka baš za onoliko koliko viri ispod dugačkog kaputa.
Ama ljudi moramo osnovati krizni štab u Prnjavoru, i zavesti vanredno stanje, ako treba uvesti i policiski čas. Kako to naš voljeni predsednik Brano Žunić Žuna misli da nas povede u svijetlu budućnost poslije NoveGodine, gdje se izgubi ono samopuzdanje kad je izvršena reciglaža našeg Brane i kad je sjeo na presto,našeg parlamenta.Gdje je Seka da nije završio u nekom gepeku ,treba obavjestiti policiju da se pregledaju svi veći gepeci u cijelom gradu ai šire, da nije neko Seku premotao na dvoje troje , da li nisu stigle jake građevinske snage u zanatski pa se ugrpzila KRALJICA.Sve su to pitanja koja ne trpe odlaganje u ovakvom hladnom vremenu u Prnjavoru.Stanje je doseglo gornju granicu izdržljivosti, dolazi do zamora matrijala , mogli bi ostati bez vlast pred ove novogodišnje i božićne blagdane i to vrlo zabrinjavajuće pitanje ne trpi odlaganje.
Smrt fašizmu sloboda narodu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by OldTownBoy »

Smrt fašizmu sloboda narodu
I tebi sinko :lol:
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by ZMIJA »

HVALA VELIKO
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:11, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by KAMIKAZA »

Povjerljiva dabogda te zmija ujela,uvali jos jednu vrucu temu na ovoj nasoj ionako opterecenoj politici :D pomrijece mi djeca od gladi dok ovo sve procitam,a kamo li dok prebrisem sve nebulaze. :smt005 Sutra kad ti neka mala djeca zakucaju na vrata i zatraze hljeba,znaj da su moji :smt005 a i ovaj Mocvara,razvukao post od kilometar,prica nesto protiv vlasti a zaboravlja da se njemu izaslo u susret i da je dobio asvaltnu bazu pred kucom,a da nije makao prstom,drugi ljudi potrosise bogatstvo na cigare i razne derivate za pusenje,a on ima dima za zvakanje koliko hoce i sve to za dzabe.
Sad malo da kritikujem ovog naseg Vuka,kud se petljas bog te u sumu okreno,i ovako nam Zmija popi mozak,sad mu jos i ti napomenu da treba da se kandiduje za Nacelnika :D on nacelnik,Kalabic Premijer,i smak svjeta nam je zagarantovan. :D
Ajd salio sam se neka vas,samo vi pisite,Vrsta mi je kupio i poslao,novu gumicu za brisanje forumaskih postova,pazite samo sta pisete,inace brisem bez zaljenja,znaci sve postove bez psovki ,uvreda,one koji hvale vlast,i sve slicno brisem odmah. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by Pantera »

povjerljiva wrote:Kako objasniti da politička apatija dovodi na vlast baš najslabije karike, zbog čijeg neznanja ispaštamo svi?
:smt023
povjerljiva wrote:Sigurna sam da možemo smisliti dosta toga pametnog, zato naprijed! Ja imam neke ideje ali bih prvo da čujem vaše. Mislim da ovdje ima dosta kompetentnijih od mene da nešto kažu. :D
Ако већ имаш идеје, слободно их напиши, па зар нас не позиваш на исто? Зашто се стидиш написати своје идеје? Компетентан је свако онај ко жели добро заједници. :D
KAMIKAZA wrote:ovaj Mocvara,razvukao post od kilometar,prica nesto protiv vlasti a zaboravlja da se njemu izaslo u susret i da je dobio asvaltnu bazu pred kucom,a da nije makao prstom,drugi ljudi potrosise bogatstvo na cigare i razne derivate za pusenje,a on ima dima za zvakanje koliko hoce i sve to za dzabe.
:smt044 :smt044 :smt044

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:11, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by vrsta8472 »

Ево како.

Странке се стварају из покрета. Ето ајд да узмемо да је овај форум нека врста покрета у нашој локалној заједници. Имамо људе разних који су на разним друштвеним положајима и који имају различите погледе на свијет око себе али исто тако имају једну заједничку особину а то је да воле свој град.

Прво треба окупити 50 људи, који су спремни да буду алтернатива свему постојећем. А ово је идеална прилика за то. СДС је био толике године на власти и ништа нам није боље, дође СНСД сви смо очекивали неке велике промјене и осим начелника Дарка ништа се ту значајније није промијенило. Он сам не може да се бори против ветрењача. Тако да су људи изварани, више не вјерују ни сами себи. Зато им треба понудити нешто ново, са људима који имају идеје и визију на који начин се можемо извући из ових го*ана. Изаћи на Изборе, ујединити све ове мале партије које постоје у Прњавору да направе заједничку листу са што квалитетнијим људима и некако покушати добити између 1000 до 1500 гласова. На тој листи одредити 5 људи за које би сви јединствено гласали да се гласови не расипају беспотребно а само форме ради комплетирати листу са 30 кандидата. Себи поставити једно два три реална обећања тј. циља које би понудили бирачима и у коалицију са било ким ући САМО ако они подржавају те наше циљеве. Све је то могуће, само треба наћи изворе финансирања странке и да пар људи заврне рукаве. Не требају нам чланови само на папиру, већ тзв. "спавачи" који ће у датом тренутку обезбиједити по 10 до 15 гласова. У тој странци да се одлуке доносе 2/3 већином и да у тој сали за састанке постоји округли сто, гдје нико не би био главни и изнад осталих. Тако ја некако све то замишљам :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by KAMIKAZA »

PRVA IDEJA KOJA MI SE STVARNO SVIDJELA,stvarno bi trebalo poraditi na angazmanu djece,da bar rastjeramo bagru sutra ,ako vec ne mozemo danas,mladih ljudi ima ovdje puno,ali dobar dio njih je nezainteresovan,evo mi bi mogli da potpomognemo napredne snage kojih nadam se ima i medju profesorima,jer nisu svi kao Djurdjevic,Lukanovic,Zivkovic... i svi oni koji su nos turili ili nekome u dupe ili u politiku.
Ideja je super,jer u tim nasim skolama je dosta djece a oni su ti koji mogu i dalje raznositi napredne ideje,pa i svojim roditeljima ukazati na probleme,koje oni nemaju mogucnost da prepoznaju. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:Ево како.

Странке се стварају из покрета. Ето ајд да узмемо да је овај форум нека врста покрета у нашој локалној заједници. Имамо људе разних који су на разним друштвеним положајима и који имају различите погледе на свијет око себе али исто тако имају једну заједничку особину а то је да воле свој град.

Прво треба окупити 50 људи, који су спремни да буду алтернатива свему постојећем. А ово је идеална прилика за то. СДС је био толике године на власти и ништа нам није боље, дође СНСД сви смо очекивали неке велике промјене и осим начелника Дарка ништа се ту значајније није промијенило. Он сам не може да се бори против ветрењача. Тако да су људи изварани, више не вјерују ни сами себи. Зато им треба понудити нешто ново, са људима који имају идеје и визију на који начин се можемо извући из ових го*ана. Изаћи на Изборе, ујединити све ове мале партије које постоје у Прњавору да направе заједничку листу са што квалитетнијим људима и некако покушати добити између 1000 до 1500 гласова. На тој листи одредити 5 људи за које би сви јединствено гласали да се гласови не расипају беспотребно а само форме ради комплетирати листу са 30 кандидата. Себи поставити једно два три реална обећања тј. циља које би понудили бирачима и у коалицију са било ким ући САМО ако они подржавају те наше циљеве. Све је то могуће, само треба наћи изворе финансирања странке и да пар људи заврне рукаве. Не требају нам чланови само на папиру, већ тзв. "спавачи" који ће у датом тренутку обезбиједити по 10 до 15 гласова. У тој странци да се одлуке доносе 2/3 већином и да у тој сали за састанке постоји округли сто, гдје нико не би био главни и изнад осталих. Тако ја некако све то замишљам :smt002
lokalne inicijative uvijek treba razvijati. nije bitna nikakva vlast vec kritikovanje i poboljsavanje sistema. Po meni, dovoljno je bazirati se na poljoprivredu za pocetak.
A ljudima valjda treba biti jasno, da ce sutra tj u sledecem mandatu, ukoliko se vecina njih bude sklanjala, ovakvih kao seka, rover i companija iz sdsa i snsda biti sve vise i ne samo u skupstini vec svugdje oko nas, po firmama, bolnicama, fondovima, skolama. I ta klika ce da upravlja nasim zivotima dok mi pljuckamo i polako se iseljavamo pustajuci sacici da unistava sve zivo.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by OldTownBoy »

У тој странци да се одлуке доносе 2/3 већином и да у тој сали за састанке постоји округли сто, гдје нико не би био главни и изнад осталих
Ovo me podsjeti na srednji vijek i kralja Artura :D

Slazem se samo svjezi , skolovani ljudi mogu napraviti pomak prema boljem ovi danasnji su toliko potroseni da ih ni vuklanizer ne moze vise pokrpiti .
Druga stvar koja bi bila bitna za kolektivnu bolju buducnost jeste PLAN razvoja . Npr. Taivan je svojevremeno procjenio da su mikrocipovi buducnost ulozio u skolovanje ljudi fabrike i poslije decenije postao No.1 u proizvodnji cipova u svijetu . Naravno ovo bi trebalo primjeniti samo na lokalnom nivou sta imamo sta mozemo sta trebamo i ne gubiti vrijeme jer da je nesto slicno uradjeno prije decenije danas bi vec ubirali prve plodove i ne bi nam smetalo sto u kafu pada prasina :lol:
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by night eagle »

vitezovi, okrugli sto već postoji (za one koji nisu obratili pažnju u sali skupštine opštine prnjavor radni stolovi su raspoređeni u krug, tu ima i simbolike jer bi lokalni političari trebali da znaju da su svi jednaki međusobno i da treba da rade u korist građana i naroda koji ih je birao - nažalost to nije slučaj jer oni rade u koris sebe i svojih džepova) a pošto se oni koji sjede za njim ne ponašaju kako dolikuje, hajde da ova dobra ideja (kao i mnoge druge) ne propadne, smjenimo nesposobne odbornike, hajde da vidimo koliko vas je spremno podržati ove mlade ljude. evo jedan glas već imate, idemo dalje, sledeći...

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by murgo »

Druga stvar koja bi bila bitna za kolektivnu bolju buducnost jeste PLAN razvoja . Npr. Taivan je svojevremeno procjenio da su mikrocipovi buducnost ulozio u skolovanje ljudi fabrike i poslije decenije postao No.1 u proizvodnji cipova u svijetu
...kod nas je samo proizvodnja kriminala uspjesna....nesto drugo nema sanse!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by SIVI SOKO »

ima proizvodnja dugova
Budi sam svoj gospodar

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:11, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by ZMIJA »

[quote="povjerljiva"]Meni se čini da se pojedinaca nećemo riješiti na drugi način, osim glogovog kolca i za svaki slučaj + spaljivanje. :!:[/quot

Zaboravila si bjeli luk,
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:12, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by KAMIKAZA »

Partija retardiranih :D i oni misle da su napravili nesto smjesno sa tim :wink: pa mi imamo te retardirane u vlasti od kad znamo za sebe i nije nam ni malo smjesno :?



:D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalna vlast po izboru forumaša!

Post by droplja »

Ja se nikad necu sloziti da su ovi na vlasti retardirani ,ja ipak mislim da su prije retardirani oni koji su izabrali ove ,,retrdirane,, :smt004 :smt004 :smt004
Ne diraj lava kada spava.....

Locked