WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by regeman »

dalje ne razumijem zasto mene povezujes sa SDS-om kao strankom samo iz razloga sto smatram da kiklop ne treba da bude nacelnik opstine. T
jbt ti jos nisi skontao ako ne cutis i ne klimas glavom odmah si protiv njih (snsds'a) koga zmile otvoreno podrzava. I respekt za to, ne priklanja im se bar nakon pobjede, jedini je otvoren fan ovde.
I ja sam bio sds.ovac i radio po sds.ovim firmama..ali aj, dodje i prodje.
Nego, od prvih postratnih izbora ima 16 godina...snsd je na vlasti 10..o kakvim oni klimatskim promjenama pricaju...sav kadar sds.a koji je divljao 90ih tokom rata je po zatvorima.
a u tih 10 godina na vlasti su bila...trojica..Radojicic , Radmanovic i Dodik...jovo nanovo..najlakse je sve predsatviti jednako losim, pa u tom losem snsd izgleda onako najprihvatljiviji...jer ako nista drugo vec su na vlasti, sto bi ih mijenjali.

Најбољи доказ да нам се приближавају локални избори је то да је СНСД напрасно заволио паркове у Бања Луци или како то они анемично називају „зелене површине“.

Као и свака озбиљна политичка партија они воде рачуна о будућности тј. о томе да се „зелене површине“ врло лако након избора претварају у ледине. И док кажеш „кум“ ледина се претвори у грађевинско земљиште.

Узгред очекујем да усљед толике љубави СНСД према „зеленим површинама“ донесе препорука да до 7. октобра нико од чланова партије јавно не пати од поленске алергије. Након тога чланове и симпатизере вратити у првобитно стање.

На предстојећим локалним изборима СНСД ће морати да води рачуна о сљедећим факторима:

• Кад год је могуће говорити о Републици Српској и њеном статусу и тако скретати пажњу са егзистенцијалних и локалних проблема. Наметати тезу да је Република Српска држава, не би ли се на ту причу „упецали“ ови из Федерације БиХ.

• Бомбастична обећања не „пију“ више воду и треба се ставити акценат на наставак досадашњих активности нарочито када се ради о инфраструктурним пројектима.

• Очекује се пад броја гласова, али на све начине спријечити стрмоглављивање.

• Партијска дисциплина мора бити доведена до савршенства, а то значи да свако ко је члан партије или њихов симпатизер мора изаћи на изборе и гласати за СНСД.

• Мала излазност одговара СНСД-у и мора се створити клима у јавности да су сви политичари исти и да СНСД није лош, колико је лоша опозиција.

• У јавним наступима функционера СНСД говорити и признати да је ситуација у Бања Луци тешка, али кривицу за то не сноси СНСД нити Давидовић, већ СЕКА (свјетска екомонска криза) и Дамир Миљевић. Такође обавезно најавити „провјетравање“ странке од оних који нису чланови странке, а имају користи од ње.

• Амортизовати незадовољство младих чланова партије најавом да ће млади ускоро добити шансу да се покажу (читај запосле), али никако не прецизирати када ће се то ускори десити.

• Треба створити ситуацију да грађани бирају између три кандидата, а никако дозволити да се дође у ситуацију или- или тј. да се бира између Чавића и Гаврановића.

• Потенцирати избор за Градоначелника, а о посланицима у градској скупштини не говорити много и учинити то мање важним.

• Слободана Гаврановића представити као новог човјека, који има искуство у управљању градом, али је до сада он увијек био у сјенци градоначелника Давидовића.

• Драгољуба Давидовића склонити од јавности и показивати само ако је то неопходно.

• Сваки облик јавног протеста треба спријечити, али никако коришћењем силе већ директним контактом: уцјенама, пријетњама али и обећањем награда.

• Ако се деси неки протести показати разумијевање за проблеме и потребе грађана и одмах почети са преговорима и никако не дозволити да се то медијски експлоатише.

• У медијима наговјестити да су рјешења за неке проблеме на „дохват руке“ и само што се нису ријешила.

• Пицин парк игнорисати и стално понављати да је ту све по закону.

Стара пословица из Калновика каже „Није проблем што су у лажи кратке ноге, ако имаш добар коалициони потенцијал“
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Tako je Rege,ako nisi sa mnom, naravno da si protiv mene, provjerena matematika i praksa
Ti si na vrijeme neke skontao,i svaka čast, Nikule još nije, ali ima vremena skontaće i on :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by svjedok.saradnik32 »

змиле сваку тему упропастиш, дај мало размрдај се ...ниси ваљда она од змија ,, Краљевски питон,, да си тако трома, постоћеш ти све само оплет, а као да се и бринес за несто у колико си одбора... глава би ти била двапут већа да се сикираш :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by karamarko4 »

kiklop je nas prevario ali kako se meni cini prevarice i sebe nema glasova od nas prevarenih

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

E udbaš ,jednom udbaš uvjek udbaš,a ja jednom zmija i uvjek zmija,do duše jedno slepićak, a drugi put anakonda ili kraljevski piton,ali u svakom slučaju gmizavac,koji ne mora imati veliku glavu kao ovi iz udbe, ali kad isplazim jezik i čeljusti razavalim, mogu te udbaš progutati zajedno sa kožnim kačketom i kaputom :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 27.07.2012. 17:49, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Šta veliš Karamarkane prevario te Kiklop,šta ćeš ti sa Kiklopm,pecaš se na običnu glistu :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 27.07.2012. 17:49, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by svjedok.saradnik32 »

хахаа, како си ме препознао ,змиле... ајд ти мени реци реално колико ти је навуходоносор дао кеша да му љубиш пете. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Ajde detiva ne provaljuj se, ajde vidi kako sam ti Sinišu okitijo ,bolje nego ,,svog''Kalabića :lol: :lol: :lol:
Rekla sam ti, meni pete služe za ujedanje,a ne za ljubljenje, a ne budi toliko tvrdoglav u politici se gutaju žabe, da ne govorim nešto drugo, to je naprosto tako,svaki orkestar iam svog dirigenta. :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 27.07.2012. 17:49, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by richarddreu »

a drugar sta mislis ima li orkestar sa dva dirigenta? :smt025
Last edited by Moderator on 27.07.2012. 17:49, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Kod više babica kilava djeca :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 27.07.2012. 17:49, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by richarddreu »

ili kod vise djece kilave babice ? :)
Last edited by Moderator on 27.07.2012. 20:27, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

ZMIJA wrote:i ko ti je rekao da je Drago Kalabić moj kandidat,za eto koga ti nećeš glasati,od kuda ti znaš ko će za koga glasati izbori su tajni
Ja fino rece prije par dana ono za kompas, nisam to dzaba rekao. Vidis da ne znas vise ni sta pises. Pa SAM SI rekao da ces za njega glasati, i uz to jos i navodio nekih 10 zapovijedi, i pozivao narod da glasa za njega. A mrsav jesam (bio), jebiga, nisam gulio tudje volove kao ti :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Nikule gdje sam ja to rekla za koga ću glasati zaboga,to ti umišljaš ja sam evo napisala 10 bošiji zapovjedi i za Sinišu i ponavlčjam opet, nemoj zaboraviti da je Kalabić od načelničkih kandidata najmanje loš ,za građane naše opštine ,a to ne znači za koga ću ja glasati, to je OSBNA stvar svakog pojedinca,opet me dribluješ Nikula mali :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

ZMIJA wrote:1.Prvo za što trebamo podžati Kalabića za načelnika je to što, je on najmanje loš u odnosu na druge predložene kandidate.
Najmanje los, odnosno najbolji po tebi. Mozes ti pricati sta hoces, ali nisi ti ja pa da mozes glasati za koga zelis, ti glasas za koga moras, budimo realni :) Ne driblam te ja, ti sam sebe driblas.
osmangazi626 wrote:9. imaće podrsku muslimana iz cilog svijeta
Samo nam to jos treba!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Neznam šta bi ti rekla na ovu tvoju glupost, i tvoju konsttaciju kako ja nešto moram a ti ko nešto ne moraš,pa jesi li ti ikad bio na izborima i znaš li kako se glasa .
Last edited by Administrator on 28.07.2012. 11:26, edited 1 time in total.
Reason: bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by OldTownBoy »

Sta je novih ucesnika foruma . Forum procvjetao kako se blize izbori :P
A zmile ih cisti kao metlom ! Zmileta za moderatora politike :!:
um caruje a Dundo Maroje

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by kuzmo »

Ovim novim na forumu ovo dodje kao skola politickih nauka .Hoces da kazes da im zmile dodje kao profesor

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

ZMIJA wrote:kako ja nešto moram a ti ko nešto ne moraš,pa jesi li ti ikad bio na izborima i znaš li kako se glasa .
Pa nisam, rekao sam ti vec nekoliko puta. Nisam morao, nije imao ko da me natjera kao tebe :lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Vidi se Nikule da si po prilično ,,raspušeten''neobuzdano stvorenje ,što bi narod rekao, mladost ludost ali sve u svoje vrijeme'' :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by karamarko4 »

haha,cuj te ljudi kiklop najmanje los,pa sta to zmile napisa pa gdje ti je dusa ako ju uopste imas zasto sam sebe lazes,fala bogu blizu je oktobar pa cemo vidjeti dali ce zmija da promijeni kozu a poznavajuci karakter doticne naravno da hoce samo sto to tad nece piti vodu ipak je covjek doktor :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Pa kad je već tako što ti pitaš mene gdje će mi duša,ja govorim o relititetima a ne željama,bez navijačkih strasti, kojima si ti očito sklon, i nemoj se ti sikirati za promjenu zmijske kože, to je kod zmija urođena pojava,ali je kod tebe neorirodni surogat zvati se Karamarkom, u mjesto po logici boje koju zastupaš,da se zoveš Karađorđe.
A ako si pošten i želiš biti realan, zmija je za sva tri kandidata napisala po nekoliko razloga zašto bi koji od njuih trebao postati načelnikom,ali pošto si ti još dječečić u politici i/ treba ti politička cucla,/ ti čim ugledaš zmiju odmah se laćaš štapa, .a neznaš da zmije nikad ne napadaju bez razloga već se samo kad se brane.
Pa ako želiš sa mnom da polemišeš,što ja rado prihvatam, de pročitaj šta sam za koga napisala pa pokušaj nešto pametno napisati.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by regeman »

bolje da kandidati koji odgovor daju..svoje vidjenje razvoja opstine..posto imaju svoje ljude koji ovo citaju i komentarisu..
mene licno zanima kako misle taj vjecni problem nezaposlenosti rijesiti...da li misle i dalje graditi crkve gdje god ima neka pogodna javna povrsina...
sredjivanje uzeg centra grada...bar par ulica i trotoara...
znam da nece moci ratosiljati se gradskih tajkuna ali da li ce i dalje kao sto Djumic rece u nadzornim odborima sjediti udbasi i slicni koji nemaju veze sa istim ili ce bar nekog strucnog pogurati u te odbore u nadleznosti opstine..

ova pitanja su upucena Gataricu i Aulicu.
Kalabic je istrosen lik, politicki itekako ziv, ali nakon 6,7 partija i svih mogucih nivoa vlasti nema sanse da osoba ima motiv da bilo sta radi u Prnjavoru sem da mu stetu nanosi. Prvo u javnosti a onda i dalje..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Magyar »

Drasticno je povecan broj psihijatrijskih slucajeva u nasem divnom prljavom gradu. Kazu da je bensedin najtrazenija roba ovih dana.
Sve što možeš danas, uradi juče!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

Opet se nerviras druze moj. Pa rekao sam ti da ne dolazis na forum ako ces se nervirati, nije to dobro za zdravlje :D

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by samuraj »

Niki hajde pusti zmiju,reci iz kog razloga crniš ljude koji jedini javno prozivaju prnjavorske štetočine,koji su evidentno ozrok svega lošeg.
Šta kod njih po tebi ne valja

Locked