Svi nacelnikovi ljudi

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by vrsta8472 »

Кажем вам ја да пара врти тамо гдје бургије не може :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by marijamala »

nofel wrote:Kome ja da dam novac,da dobijem dobar posao u Prnjavoru!?
Kome,koliko,i kako!? :?:

Samo ozbiljne odgovore,molim!
zavisi sta trazis,dobar posao mozes dobiti i bez para
a dobro placen posao-moras na izbore e tad ti trebaju pare!!!(za glasove)

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by Franz »

Mlad si?!
Zelis posao u RS?
Mozgas, razbijas glavu, moljakas unaokolo...i dobices posao budi siguran, jer ko trazi taj i dobije.
Medjutim, desava se da polako shvatas da mozes vise a zapravo bivas svjestan koliko neki drugi, koji manje pruzaju od tebe (pritom mislim na tatine, partijske i sl. poltrone), izvlace vecu materijalnu dobit...e tu se polako suocavas sa surovom realnoscu koja se zove BALKAN.

Nisi samo mlad, vec si i obrazovan, uz to poznajes neki strani jezik?
Australija i Kanada su zemlje koje ce te rado vidjeti kod sebe...put do tamo je trnovit ali kad uzmes na vagu ono sto dozivljavas u nas, vrijedi stisnuti zube i baciti se na posao.

Ako si mlad, obrazovan, poznajes strani jezik, komunikativan, pa i pomalo sarmantan? :)
Srpski pasos vadi i hvataj se prvog mosta na proljece 2011, idi od baustele do baustele. Jedan od zvanicnih jezika na zapadnoevrospskoj bausteli je, gle cuda, YUGO. Dakle sa srpskim prolazis bez problema...iz pocetka ce te malo boljeti guza jer moguce je da nasi maloumni gastosi ce te trpati kako stignu a tako inace i biva u zivotu dok se ne skontas gdje si i sta ti valja dalje ciniti.
Kad vec upoznas ljude, u to dodje ljeto, ubrzo ce ti se otvoriti novi putevi, ubrzo ce odskocna daska zvana baustela pasti u zaborav...imaces priliku da se upoznas sa folirantima raznih kalibara ali u sustini to ne treba da te brine...tvoje je da udjes u masinu i ne pravis pitanja.
Dok god budes radio kockice ce se same sklapati, planovi u glavi sami od sebe stvarati.
Ako si solo igrac, ubrzo ce i ljubav pasti pa ce stari prnjavorski problemi vec uveliko pasti u zaborav pored novih slatkih zapadnoevrospkih muka.

To bi bilo to otprilike, varijanta ima bezbroj...sve je na tebi.
Ostati kod nas i vlastitim trudom, postenim radom bez necije pomoci uspjeti, za mene je pravi podvig.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

antidemokrata
Posts: 14
Joined: 05.10.2010. 12:05

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by antidemokrata »

Evo i mene......
Citajuce ove postove na temi " Svi nacelnikovi ljudi" sticem dojam da je istina negdje na pola tj kada se uzmu u obzir postovi od droplje Vrste pa i zmije.Krivicu trebaju da uzmu kako Kalabic tako i Darko svaki u svojoj nadleznosti.Realno gledano nema Darko stofa za politiku, mislim nije on taj kalibar politika je za neke druge profile ljudi a ne za njega. Kalabic sigurno da trguje u toj prici sto je normalno za globalnu politiku pa i ovu u nasem malom mjestu.
Nervira me sto Vrsta samo kritikuje Kalabica i navodno "njegove ljude" a nacelnik i "njegovi odbornici" rade perfektno svoj posao ma daj malim te to je :smt005 :smt005 ... samo kada vidim kakvi se poltroni motaju oko Darke smuci mi se zivot a i ti znas to VEDRANE a sutis ko P I C K A , jer nemas muda da pljujes i "nacelnikove odbornike" zato sto si istom usao vec preduboku u pakšu :smt005
Kada budes realno gledao stvari u opstini i komentarisao sta se nevalja i kod samog nacelnika,jer logicno je da se i on trteba kritikovati da nam svima bude bolje a ne kako neko rece samo jednoumlje eeeeee fora ti je do jaja ali za budale. Nije Kalabic svetac znaju to svi covjek je u politici 15 godina i normalno da je preduboku usao u sve to ali opet kazem ocekujem od tebe da REALNO KRITIKUJES SVE ODBORNIKE PA I SAMOG NACELNIKA jer i on je ziv covjek i noirmalno da grijesi kao i mi svi i sigurno treba neke stvari drugacije uraditi. Ja znam da ti nisi glup momak i kontas ko se sve mota oko Darko i zarad kojih interesa,ima tu i dobrih momaka al ima i poltrona brate znas i sam. Ja sam tebi rekao usao sam na forun zbog tebe jer znas kritikovati sta je dobro i sta nije samo budi malo realniji...znaci isti arsini za sve :wink:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

Posebno mi je drago što evo neki razumni ljudi koji su ušli na forum i za radi samog Smrkana primjećuju Smrkanovu neralnu i tendencizinu kritiku stvari koj su aktuelne u našem gradu a koje su iz svere politke i aktuelnih dešavanja.
Smrkan je jedino oprezan na štamparske greške i kroatizme koje sam mu namjerno podmetala da zavaram trag jer mi zmije pužemo po zemlji i veoma smo oprezna stvorenja za razliku od Smrkana koji visoko leti a niski pada.
Što nisi nastavio komentarisati sve moje postove gdje sam ti imenom i prezimenom dostavila imena neki ljudi koji koriste načelnika kao štit dok ostvaruju svoje pojedinačne interese .Tu prije svega mislim na Dr Vukovića Bogdana Nikolića Milorada Vrhovca ,što ne komentarišeš načelnika Topića tenderaša Tešanovića i druge pijavice oko Tomaša koji su svoje pipke ukrstili i sišu li sišu.
Hoćemo li malo da razgovaramo oko tendera,javnih nabavki ,o građevinskim dozvolama renti komunalnim prioritetima u gradu o trim stazi i vodovodnim priključcima za povlaštene likove o isplatama po sudskim presudanma i sl a ne da blebetaš i klevetaš jednog Tepoća koji časno zarađuje svoju platu u STANDARDU i od nje živi.
Jeli to tvoja namjera da kao mladi i vispreni junoša promjeniš politički tok stvari u našoj opštini koje su nametnute za vrijeme vladavine SDSa i po onboj narodnoj ''Selo nestane ostaju obočaji''.
Ja od tebe i takvi ne očekujem takvu vrstu promjene na pomenutom planu jer vi niste ljudi za takve stvari i ovo ne pišem ne samo radi tebe to se odnosi na sve one svilenjake beskičmenjake koji imaju puno ideja ali nemaju metoda kako da ostvare praktično te svoje ideje
Politika nije za svakoga pogotovu nije za pjesnike nije za kritičare kritikine kritike jer pjesnici ili vide daleko u budućnost ili su zarobljeni u prošlosti na mitovima i legendama.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

Ostajtre ovdje ,sunce tuđeg neba neće vas grijati kao što vas grije.................
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:VRSTA POGRESNO SI SHVATIO OVO VRIJEME I DATUM:ZMIJA JE SA TIM HTJELA DA PRIJAVI PREKOVREMENE SATE STRANCI :smt005 Sve se placa,a posebno prekovremeni rad :D
SNSDa je pun zmija sve veća od veće istina ima i žaba koje ćemo uskoro progutati pa neće moći više da krekeću u našoj bari te će zmije i krokodili da žive u jednoj bratskoj simbiozi do sledećih izbora a onda ponovo na izbore da pobjedimo jer mi smo moćna stranka.Mi ćemo svoje lopove na vrijeme da eliminišemo iz stranke a ne kao SDS da najvećeg tajkuna i mafijaša Miladina Stanića stavi na čelo izborne liste i onda se pitaju zašto su izgubili od SNSDa .Oni su pobjedili sami sebe zabili sebi auto gol.Ta greška nama ne smije da se desi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

nofel wrote:Kome ja da dam novac,da dobijem dobar posao u Prnjavoru!?
Kome,koliko,i kako!? :?:

Samo ozbiljne odgovore,molim!

Ako želiš posao mogu da ti ga istog momenta ponudim samo pod jednim uslovom,NEMOJ DA BIRAŠ POSAO bar za pćetak i da te moja pomoć neće koštati ništa.Pronađi zmiju i stvari su dogovorene.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by TEMPLAR »

ZMIJA wrote:
KAMIKAZA wrote:VRSTA POGRESNO SI SHVATIO OVO VRIJEME I DATUM:ZMIJA JE SA TIM HTJELA DA PRIJAVI PREKOVREMENE SATE STRANCI :smt005 Sve se placa,a posebno prekovremeni rad :D
SNSDa je pun zmija sve veća od veće istina ima i žaba koje ćemo uskoro progutati pa neće moći više da krekeću u našoj bari te će zmije i krokodili da žive u jednoj bratskoj simbiozi do sledećih izbora a onda ponovo na izbore da pobjedimo jer mi smo moćna stranka.Mi ćemo svoje lopove na vrijeme da eliminišemo iz stranke a ne kao SDS da najvećeg tajkuna i mafijaša Miladina Stanića stavi na čelo izborne liste i onda se pitaju zašto su izgubili od SNSDa .Oni su pobjedili sami sebe zabili sebi auto gol.Ta greška nama ne smije da se desi.
Na izborima se mora glasati za jedno od dva ZLA (treba prepoznati koje je manje SNSD ili SDS)

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by TEMPLAR »

ZMIJA wrote:
Pozicionirati i porediti Dragu Tepića sa onim lopovom Bogdanom Nikolićem u najmanju ruku pokazuje elementarno nepoznavanje ni političkih ni bilo kojih drugih odnosa u našem gradu.Ako neko želi da tumači ozbiljno neke pojave na političkom nebu naše opštine i našeg grada .Ovo tvrdim odgovorno i mogu potkrijepiti matrijalnim činjenicama samo pravim veliku grešku što se kačim za ovog lika koji lupa nako od obale.
Nemoj biti toliko slijep sve je to ista BAGRA OD SNSD-a

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by PIKI »

Ma mogu ti reci da kada sam otisao kod vlade zivkovica na neki razgovor on me je primio i makar saslusao i ako nije nista uradio ALI OVA DANASNJA GOSPODA SU PRESEDNICI AMERIKE A NE NACELNIK EBOTE MORAS DA MOLIS DA TE PRIME I NECE NIKO DA TE PRIMI I SASLUSA . A sto se tice vlade ja bi licno volio da je on jos na vlasti !! Nisam sds-ovac niti snsd ali bolji je VLADO nego tomas dok je vlado vladao bilo je sta jesi i piti a dok ovaj sve pokrade zivo Vlado je krao ali je davao i narodu . !
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

Nisam ja slijepa bez brige budi.To je samo tvoja impresija.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

PIKI wrote:
Nemoj biti toliko slijep sve je to ista BAGRA OD SNSD-a
Nisam ja slijepa bez brige ti budi .To je samo tvoja impresija.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

TEMPLAR wrote:
ZMIJA wrote:
KAMIKAZA wrote:VRSTA POGRESNO SI SHVATIO OVO VRIJEME I DATUM:ZMIJA JE SA TIM HTJELA DA PRIJAVI PREKOVREMENE SATE STRANCI :smt005 Sve se placa,a posebno prekovremeni rad :D
SNSDa je pun zmija sve veća od veće istina ima i žaba koje ćemo uskoro progutati pa neće moći više da krekeću u našoj bari te će zmije i krokodili da žive u jednoj bratskoj simbiozi do sledećih izbora a onda ponovo na izbore da pobjedimo jer mi smo moćna stranka.Mi ćemo svoje lopove na vrijeme da eliminišemo iz stranke a ne kao SDS da najvećeg tajkuna i mafijaša Miladina Stanića stavi na čelo izborne liste i onda se pitaju zašto su izgubili od SNSDa .Oni su pobjedili sami sebe zabili sebi auto gol.Ta greška nama ne smije da se desi.
Na izborima se mora glasati za jedno od dva ZLA (treba prepoznati koje je manje SNSD ili SDS)
Tako je sine od dva zla dabome sve dok ne doće trće manje zlo .To je ispravan rezon. Napreduješ.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by TEMPLAR »

ZMIJA wrote:
TEMPLAR wrote:
ZMIJA wrote:
KAMIKAZA wrote:VRSTA POGRESNO SI SHVATIO OVO VRIJEME I DATUM:ZMIJA JE SA TIM HTJELA DA PRIJAVI PREKOVREMENE SATE STRANCI :smt005 Sve se placa,a posebno prekovremeni rad :D
SNSDa je pun zmija sve veća od veće istina ima i žaba koje ćemo uskoro progutati pa neće moći više da krekeću u našoj bari te će zmije i krokodili da žive u jednoj bratskoj simbiozi do sledećih izbora a onda ponovo na izbore da pobjedimo jer mi smo moćna stranka.Mi ćemo svoje lopove na vrijeme da eliminišemo iz stranke a ne kao SDS da najvećeg tajkuna i mafijaša Miladina Stanića stavi na čelo izborne liste i onda se pitaju zašto su izgubili od SNSDa .Oni su pobjedili sami sebe zabili sebi auto gol.Ta greška nama ne smije da se desi.
Na izborima se mora glasati za jedno od dva ZLA (treba prepoznati koje je manje SNSD ili SDS)
Tako je sine od dva zla dabome sve dok ne doće trće manje zlo .To je ispravan rezon. Napreduješ.
Al ne napisa ti koje je manje zlo ????

Ili ni ti ne znas nego samo laprdas nak bezveze ko IDEAL tvoj Tepara

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

Svakako ne laprdam momčino za sada je SNSD definitivno manje zlo ako hoćeš da tako kažem ako ti je srcu tvome lakše ,i to ne kažem ja to je rekao narod a ti ako ne možeš podnijeti sportski poraz nemoj ići na Moravu ili ćeš možda reći narod je lud kao što je govorio tvoj ljubimac i idol onaj lopov Kaardžić koji je zavio vaskoliki srpski narod u crno sa svojom suludom politikom u proteklom ratnom i poratnom periodu.Ja znam da tebi ove riječi teško padaju i ne voliš istinu kad ti se saspe u lice za tvoju utjehu mogu da ti kažem da nisi jedini monogi ljudi ne vole istinu da spznaju pa makar ih čovjek prozvao kurvinim sinovima
Vidiš ja danas napisah tvom prijatelju i drugu po peru na ovom forumu Vedranu da malo ćaskamo oko ozbiljnih stvari koje se nažalost dešavaju u našem gradu ,a njemu nestade tinte u peru ili mu neko naredi da povuče ručnu i ispade mu pinkalo iz ruke .
Što je simptomatična tvoja aluzija na gospodina Tepića te i ti ne možeš da sročiš dvije rečenice a da ne pomeneš tog časnog čovjeka kojeg vi iz SDSa s razlogom ne volite,njega ne vole ni u SNSDu jer je čovjek koji skreše istinu u oči pa ti se puši,ja znam šta ćeš ti i takvi reći on đoja valja zmiju a zmija ga brani,to je poslednja glupost koja može biti dovedena u korelaciju sa mojim piskaranjem na ovom forumu i sa mnom lično taj gospodin me kao muškarac me apsolutno ne interesuje a što se tiče njegove borbe sa vjetrenjačama ovih 20 godina apsolutno ga podržavam jer ima prije svega politički karakter i doslednost za borbu protiv lopova i nečasnih ljudi.Da je ovo istina vidi se iz priloženog .
Koliko znam on je funkcioner SNSDa i vjerujem da mu nije lako u vlastitoj stranci jer mnogi su nahrlili u SNSDe iz razni stanaka i strančica i trže lične interese prije svega ,a on takve prezire i ima zbog toga velikih problema.
Iovaj sukob sa malim đurinim Smrkanom je upravo refleks tog stanja kada je mali ujahao u SNSD na velika vrata a kad nije ostvario sopstveni rezultat na izborima okrivio je Kalabiča Tepića i kompletno rukovodstvo pa je morao da leti kroz prozor uz potpis gospodina Dodika lično.
Nemajući nikakvih pravi argumenata počinje sa denuciranjem i klevetanjem ličnosti što u političkoj praksi ide ispod pojasa
a ja kad sam mu odgovorila istom mjerom onda mi je odgovorio kako veće budaletine na ovom forumu definitivno nije sreo,eto o kakvom dečku sa ograda se radi.
Svaki forumaš ako me ozbiljno prati svatit će da govorim približno istinu jel apsolutna istina je takođe jedna od više istina.
18 časova i 40 minuta
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by Franz »

ZMIJA wrote:
nofel wrote:Kome ja da dam novac,da dobijem dobar posao u Prnjavoru!?
Kome,koliko,i kako!? :?:

Samo ozbiljne odgovore,molim!

Ako želiš posao mogu da ti ga istog momenta ponudim samo pod jednim uslovom,NEMOJ DA BIRAŠ POSAO bar za pćetak i da te moja pomoć neće koštati ništa.Pronađi zmiju i stvari su dogovorene.
Zbog takvih sam se pitao cemu u nas sluze ljudi koji rade u birou za zaposljavanje.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by vrsta8472 »

antidemokrata wrote: Citajuce ove postove na temi " Svi nacelnikovi ljudi" sticem dojam da je istina negdje na pola tj kada se uzmu u obzir postovi od droplje Vrste pa i zmije.
Можда је то твој неки поглед да је истина негдје на пола. Али ја сам овдје изнио низ аргумената и нико није имао одговор на њих. Што опет значи да је истина на мојој страни. И још немам потребе да се крије, већ сви знају ко сам, гдје живим и чиме се бавим. А не као ви, иза никова водите политику (да вас народ не види).
antidemokrata wrote: Realno gledano nema Darko stofa za politiku, mislim nije on taj kalibar politika je za neke druge profile ljudi a ne za njega.
Реално гледано, ко то има штофа за политику у Прњавору?!
antidemokrata wrote: Krivicu trebaju da uzmu kako Kalabic tako i Darko svaki u svojoj nadleznosti.
Надлежност предсједника најјаче политичке странке је много већа од надлежности начелника. То у нормалним државама не би требао бити проблем, али ето код нас јесте - када смо ненормални.

antidemokrata wrote:
Kalabic sigurno da trguje u toj prici sto je normalno za globalnu politiku pa i ovu u nasem malom mjestu.
Јесте нормално за глобалну политику гдје се врте милијарде. Али за једну општину са 11 милиона КМ, та врста "трговине", није на добробит грађана општине Прњавор.
antidemokrata wrote:Nervira me sto Vrsta samo kritikuje Kalabica i navodno "njegove ljude" a nacelnik i "njegovi odbornici" rade perfektno svoj posao ma daj malim te to je :smt005 :smt005 ...
Калабића имам право да критикујем, јер сам се из петних жила трудио да буде то што је данас. Ако се сјећаш кампање из 2006-е. Начелник је дошао у нешто, што је добио од Калабића и те људе и те услове за рад. Тако да сама одговорност лежи на том Калабићу.
antidemokrata wrote: samo kada vidim kakvi se poltroni motaju oko Darke smuci mi se zivot a i ti znas to VEDRANE a sutis ko P I C K A , jer nemas muda da pljujes i "nacelnikove odbornike" zato sto si istom usao vec preduboku u pakšu :smt005
Више пута сам назвао све одборнике СНСД-а БЕЗКИЧМЕЊАЦИМА којима је лични интерес изнад свега. Немају муда, немају идеја, маа немају ништа. Све и један од првог до једанаестог. Она друга страна је још жалоснија. Да је био расписан Конкурс за будале, мислим да не би изабрали таквих будала, као што се налази код нас у СО и на једној и на другој страни :D
antidemokrata wrote: Kada budes realno gledao stvari u opstini i komentarisao sta se nevalja i kod samog nacelnika,jer logicno je da se i on trteba kritikovati da nam svima bude bolje a ne kako neko rece samo jednoumlje eeeeee fora ti je do jaja ali za budale.
Шта ваља у општини?! Мени ваља само један начелник одјељења и три радника за које могу рећи да вриједе нечему. (Знам да ће ме сада ови општинари који висе на нету читаво радно вријеме узети на зуб, али реално гледано за 160 људи да раде 8 сати дневно нема посла). Ето искиритиковао сам и општинске службенике :mrgreen: Једноумље је тренутно на снази, овај форум је по мени једино мјесто гдје људи различитих погледа на живот могу да дискутују. Радује ме чињеница да око 6000 до 7000 људи дневно посјети ове странице, и да ми својим писањем стварамо јавно мјење.

antidemokrata wrote:
Nije Kalabic svetac znaju to svi covjek je u politici 15 godina i normalno da je preduboku usao u sve to
Смијеш ли ти то рећи Калабићу у фацу?!
antidemokrata wrote: ali opet kazem ocekujem od tebe da REALNO KRITIKUJES SVE ODBORNIKE PA I SAMOG NACELNIKA jer i on je ziv covjek i noirmalno da grijesi kao i mi svi i sigurno treba neke stvari drugacije uraditi.
Критиковао сам и њега. Мало је више требао да се понаша као кркан, јер то пали код народних маса а не као интелектуалац :D
antidemokrata wrote: Ja znam da ti nisi glup momak i kontas ko se sve mota oko Darko i zarad kojih interesa
Око великих људи увијек је било - шљама.
antidemokrata wrote: ima tu i dobrih momaka al ima i poltrona brate znas i sam.
Гдје нема полтрона?!
antidemokrata wrote:Ja sam tebi rekao usao sam na forun zbog tebe jer znas kritikovati sta je dobro i sta nije samo budi malo realniji...znaci isti arsini za sve :wink:
Не могу ја таксативно да критикујем људе. Да идем редом, нпр. Марко Марковић је урадио то, Јанко Јанковић ово. Циљ критике је да се утиче на систем а не на појединце. Појединац не може ништа да уради, али ни да промјени.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:Posebno mi je drago što evo neki razumni ljudi koji su ušli na forum i za radi samog Smrkana primjećuju Smrkanovu neralnu i tendencizinu kritiku stvari koj su aktuelne u našem gradu a koje su iz svere politke i aktuelnih dešavanja.
Да би теби неко био разуман, мора да размишља као и ти!

ZMIJA wrote: Smrkan je jedino oprezan na štamparske greške i kroatizme koje sam mu namjerno podmetala da zavaram trag jer mi zmije pužemo po zemlji i veoma smo oprezna stvorenja za razliku od Smrkana koji visoko leti a niski pada.
Нисам ја обраћао пажњу толико на штампарске грешке и кроатизме, колико на небулозе које су писане под ником змија.
ZMIJA wrote:Što nisi nastavio komentarisati sve moje postove gdje sam ti imenom i prezimenom dostavila imena neki ljudi koji koriste načelnika kao štit dok ostvaruju svoje pojedinačne interese .
Нисам примјетио такве постове. Видиш да сваки твој пост раставим на саставне дијелове, па детаљно анализирам. До сада није било конкретних имена.
ZMIJA wrote:Tu prije svega mislim na Dr Vukovića Bogdana Nikolića Milorada Vrhovca ,što ne komentarišeš načelnika Topića tenderaša Tešanovića i druge pijavice oko Tomaša koji su svoje pipke ukrstili i sišu li sišu.
Редом. Др. Вуковић је један од ријетких који има муда у СНСД-у. Богдана Николића је измислио Калабић јер му је требала једна будала која би потписивала све оне махинације. Како Николић има у глави само једну жицу која му држи уши да не падну, није ни чудо што је ту гдје је. Милорад Врховац, искрено требао је ради Дарка да поднесе оставку на мјесто одборника, јер му је то Калабић читаво вријеме набијао на нос, како "пунац кроји политику општине". Начелник Топић, не познајем га лично, једно два пута сјели да се договоримо око игралишта које смо правили у центру града, и био је према мени скроз ОК. Тешановић, вјеруј ми д ага не познајем. Шта тај ради у општини?! Слободно наведи још имена, па да прокоментаришем.
ZMIJA wrote:Hoćemo li malo da razgovaramo oko tendera,javnih nabavki ,o građevinskim dozvolama renti komunalnim prioritetima u gradu o trim stazi i vodovodnim priključcima za povlaštene likove o isplatama po sudskim presudanma i sl
Може, ајд започни.
ZMIJA wrote: a ne da blebetaš i klevetaš jednog Tepoća koji časno zarađuje svoju platu u STANDARDU i od nje živi.
Не критикујем ја Тепића да је неки лопов.Човјек је тотално неспособан за било шта. Својој рођеној ћерци не може да среди неки пристојан посао, а може да запосли од своје љубавнице сина у електро. Па да ли има ико важнији једном родитељу од рођеног дјетета?!
ZMIJA wrote:Jeli to tvoja namjera da kao mladi i vispreni junoša promjeniš politički tok stvari u našoj opštini koje su nametnute za vrijeme vladavine SDSa i po onboj narodnoj ''Selo nestane ostaju obočaji''.
Оно што је мени намјера, не види се одмах. Већ тек за неколико година.
ZMIJA wrote:Ja od tebe i takvi ne očekujem takvu vrstu promjene na pomenutom planu jer vi niste ljudi za takve stvari i ovo ne pišem ne samo radi tebe to se odnosi na sve one svilenjake beskičmenjake koji imaju puno ideja ali nemaju metoda kako da ostvare praktično te svoje ideje
Имам и идеје и начине на које се може то све средити за веома кратко вријеме. Али то не одговара личним интересима онима који су у врху СНСД-а и СДС-а.
ZMIJA wrote: Politika nije za svakoga pogotovu nije za pjesnike nije za kritičare kritikine kritike jer pjesnici ili vide daleko u budućnost ili su zarobljeni u prošlosti na mitovima i legendama.
Нити сам пјесник нити критичар, већ сам онај који је на брду. А онај на брду више види него онај под брдом :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote: Vidiš ja danas napisah tvom prijatelju i drugu po peru na ovom forumu Vedranu da malo ćaskamo oko ozbiljnih stvari koje se nažalost dešavaju u našem gradu ,a njemu nestade tinte u peru ili mu neko naredi da povuče ručnu i ispade mu pinkalo iz ruke .
Док Ведран дође са посла, па док једем, мало се одморим па тек онда пишем. Нисмо сви безпослени као ти, па да нон-стоп висиш на форуму :smt002

ZMIJA wrote: Što je simptomatična tvoja aluzija na gospodina Tepića te i ti ne možeš da sročiš dvije rečenice a da ne pomeneš tog časnog čovjeka kojeg vi iz SDSa s razlogom ne volite,njega ne vole ni u SNSDu jer je čovjek koji skreše istinu u oči pa ti se puši,ja znam šta ćeš ti i takvi reći on đoja valja zmiju a zmija ga brani,to je poslednja glupost koja može biti dovedena u korelaciju sa mojim piskaranjem na ovom forumu i sa mnom lično taj gospodin me kao muškarac me apsolutno ne interesuje a što se tiče njegove borbe sa vjetrenjačama ovih 20 godina apsolutno ga podržavam jer ima prije svega politički karakter i doslednost za borbu protiv lopova i nečasnih ljudi.Da je ovo istina vidi se iz priloženog .
Што би рекли политичари, репилика на нетачан навод :D

Навешћу само један примјер. Највећи противник Калабића био је Драго Тепић, и какав је он салто мортале морао да уради, па да се налази у овој позицији којој се сада налази :smt005
ZMIJA wrote: Koliko znam on je funkcioner SNSDa i vjerujem da mu nije lako u vlastitoj stranci jer mnogi su nahrlili u SNSDe iz razni stanaka i strančica i trže lične interese prije svega ,a on takve prezire i ima zbog toga velikih problema.
Зато што је он "функционер СНСД-а", на нас треба прво бацити хидрогенску бомбу, па одмах за њом једну атомску, за случај да неко преживи :smt005
ZMIJA wrote:Iovaj sukob sa malim đurinim Smrkanom je upravo refleks tog stanja kada je mali ujahao u SNSD na velika vrata a kad nije ostvario sopstveni rezultat na izborima okrivio je Kalabiča Tepića i kompletno rukovodstvo pa je morao da leti kroz prozor uz potpis gospodina Dodika lično.
Нисам ја имао ту част на ме Додик лично избаци из СНСД-а :D )))
ZMIJA wrote: Nemajući nikakvih pravi argumenata počinje sa denuciranjem i klevetanjem ličnosti što u političkoj praksi ide ispod pojasa
Како немам никаквих аргумената?! Па читаво вријеме износим аргуменет, али ти никако да не својим аргументима - оповргнеш!
ZMIJA wrote: a ja kad sam mu odgovorila istom mjerom onda mi je odgovorio kako veće budaletine na ovom forumu definitivno nije sreo,
За 8 година интезивног писања, срео сам разноразних будала. Не знам гдје да те сврстам, јер знам да ћеш ускоро ићи на сметлиште овог форума (својевољно, јер ћеш напустити форум).
ZMIJA wrote:eto o kakvom dečku sa ograda se radi.
Ти не знаш ни гдје ја живим!
ZMIJA wrote: Svaki forumaš ako me ozbiljno prati svatit će da govorim približno istinu jel apsolutna istina je takođe jedna od više istina.
Нису форумаши сисали весла, када су се родили.
ZMIJA wrote: 18 časova i 40 minuta
Шта ти ово значи?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: Koliko znam on je funkcioner SNSDa i vjerujem da mu nije lako u vlastitoj stranci jer mnogi su nahrlili u SNSDe iz razni stanaka i strančica i trže lične interese prije svega ,a on takve prezire i ima zbog toga velikih problema.
Iovaj sukob sa malim đurinim Smrkanom je upravo refleks tog stanja kada je mali ujahao u SNSD na velika vrata a kad nije ostvario sopstveni rezultat na izborima okrivio je Kalabiča Tepića i kompletno rukovodstvo pa je morao da leti kroz prozor uz potpis gospodina Dodika lično.

Svaki forumaš ako me ozbiljno prati svatit će da govorim približno istinu jel apsolutna istina je takođe jedna od više istina.
18 časova i 40 minuta
Koga Drago valja nije tema :D ako ima koga i sa cim neka radi posao, :) ali ako je*e kao sto politiku vodi onda od toga nema nista :smt005 postenje ,opet kazem javno Drago Tepic je posten i nije krao kao drugi,to stoji,jer da jeste mi bi znali i objavili bi to javno. :wink:
E sad ono naj crnje sto Zmija napisa,on je funkcioner SNSDa :D e jebem ti funkciju kakvi je on to funkcioner,mozda ministar ili tako nesto,da nisam nesto propustio pa ne znam. :P
Mnogi su nahrlili u SNSD,iz raznih razloga ........ a on te prezire :D Pa da on se rodio u SNSDu pa mu se muce prelivode :smt005
Vedran je ujahao pa su ga on i oni skupa sa Dodikom izbacili kroz prozor..... Pa Vedran je bio sretan da moze da ode kad je vidio ko je sve dosao i sa kim treba da bude partijski prijatelj i istomisljenik. :D
Svaki forumas koji zna Zmiju ,zna da govori istinu,...Ma hajde,ova tvoja istina je rijec tvoga partijskog gurua,a ne tvoje misljenje ,jer da nije tako ti bi napisala...Ja se zovem Ivana a tata me zove zlato i ja mislim ovako :D
Ima neke istine i postenja u tvojim postovima nije da nema,ali ni blizu polovini :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by Cipiripi »

Forumasi,SVACATE li vi ovo?...-:))) U buducnosti bi trebalo na predizbornim mitinzima postaviti skolsku tablu. Ko pronadje i pravilno obiljezi subjekat i predikat u recenici moze na listu a atribut i apozicija neka sluze za napredovanje na listi. :D
Forum ce vam biti nocna mora. :wink:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:
ovaj sukob sa malim đurinim Smrkanom je upravo refleks tog stanja kada je mali ujahao u SNSD na velika vrata a kad nije ostvario sopstveni rezultat na izborima okrivio je Kalabiča Tepića i kompletno rukovodstvo pa je morao da leti kroz prozor uz potpis gospodina Dodika lično.

Vedran je pogrijesio sto je ujahao na Kaalabicu,da je izabrao manjeg konja nista mu se nebi desilo :smt005 za onakvog konjinu kao Dragojlo najveca vrata su mala :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by TEMPLAR »

ZMIJA wrote:Svakako ne laprdam momčino za sada je SNSD definitivno manje zlo ako hoćeš da tako kažem ako ti je srcu tvome lakše ,i to ne kažem ja to je rekao narod a ti ako ne možeš podnijeti sportski poraz nemoj ići na Moravu ili ćeš možda reći narod je lud kao što je govorio tvoj ljubimac i idol onaj lopov Kaardžić koji je zavio vaskoliki srpski narod u crno sa svojom suludom politikom u proteklom ratnom i poratnom periodu.Ja znam da tebi ove riječi teško padaju i ne voliš istinu kad ti se saspe u lice za tvoju utjehu mogu da ti kažem da nisi jedini monogi ljudi ne vole istinu da spznaju pa makar ih čovjek prozvao kurvinim sinovima
Vidiš ja danas napisah tvom prijatelju i drugu po peru na ovom forumu Vedranu da malo ćaskamo oko ozbiljnih stvari koje se nažalost dešavaju u našem gradu ,a njemu nestade tinte u peru ili mu neko naredi da povuče ručnu i ispade mu pinkalo iz ruke .
Što je simptomatična tvoja aluzija na gospodina Tepića te i ti ne možeš da sročiš dvije rečenice a da ne pomeneš tog časnog čovjeka kojeg vi iz SDSa s razlogom ne volite,njega ne vole ni u SNSDu jer je čovjek koji skreše istinu u oči pa ti se puši,ja znam šta ćeš ti i takvi reći on đoja valja zmiju a zmija ga brani,to je poslednja glupost koja može biti dovedena u korelaciju sa mojim piskaranjem na ovom forumu i sa mnom lično taj gospodin me kao muškarac me apsolutno ne interesuje a što se tiče njegove borbe sa vjetrenjačama ovih 20 godina apsolutno ga podržavam jer ima prije svega politički karakter i doslednost za borbu protiv lopova i nečasnih ljudi.Da je ovo istina vidi se iz priloženog .
Koliko znam on je funkcioner SNSDa i vjerujem da mu nije lako u vlastitoj stranci jer mnogi su nahrlili u SNSDe iz razni stanaka i strančica i trže lične interese prije svega ,a on takve prezire i ima zbog toga velikih problema.
Iovaj sukob sa malim đurinim Smrkanom je upravo refleks tog stanja kada je mali ujahao u SNSD na velika vrata a kad nije ostvario sopstveni rezultat na izborima okrivio je Kalabiča Tepića i kompletno rukovodstvo pa je morao da leti kroz prozor uz potpis gospodina Dodika lično.
Nemajući nikakvih pravi argumenata počinje sa denuciranjem i klevetanjem ličnosti što u političkoj praksi ide ispod pojasa
a ja kad sam mu odgovorila istom mjerom onda mi je odgovorio kako veće budaletine na ovom forumu definitivno nije sreo,eto o kakvom dečku sa ograda se radi.
Svaki forumaš ako me ozbiljno prati svatit će da govorim približno istinu jel apsolutna istina je takođe jedna od više istina.
18 časova i 40 minuta
Zasto mislis da sam iz SDS-a? Pitao sam te od dva zla koje je gore ? Nista ne kontas kao i obicno

Drago Tepić funkcioner SNSD-a? Nikad bio niti ce moze biti samo član a i to treba da razmisli

A TI I VEDRAN ??? SMIRITE STRASTI PA NIŠTA NEMATE OD POLITIKE

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SVI NACELNIKOVI LJUDI

Post by ZMIJA »

Da li će sloboda umeti da peva kao što su sužnji pevali o njoj......
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked