Svi nacelnikovi ljudi

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by droplja »

ogledalo wrote:Draga zmijo,
pa ti potrosi sav papir na forumu citirajuci sam sebe u svojim dugackim postovima. :-)
Citam danima i pitam se gdje li je kraj.pokusavam razumjeti i jedne i druge ,politicki potkovane i nepotkovane,pismene i nepismene i one tamo zenskinje sto forum nadjose za svoj "nizak" obracun.

Pa ako si ti zaista ZMIJO glasogovornik stranke onda je jadna i stranka i ti zajedno s njom.daj covjece ostavku,neka daju zadatak nekome pametnijem sa ostrijim i mozgom i jezikom i olovkom .ne kazem,odnosno ne mislim da su ostali u pravu zbog nacina komunikacije ali makar udaraju po svome u svoje ime i za svoj gros.
Daj sifru nekome pametnijem u stranci,nekom tamo savjetniku stranackom,nacelnikovom.....tvome licno...... iskreno" nepismen si" ne mogu te ja citati koji sam totalno ne stranacka licnost i pokusavam biti objektivan ,onda sta je sa ostalima.....
utihni,ucinices uslugu i sebi i drugima,drugarski.....
ti mora da si se skoro učlanila u snsde kad tako mudro zboriš i držiš predavanje ovoj zmijurini koja ima rep za razliku od tebe koja nemaš ni repa ni one stvari, da mi imamo malo više zmijurina u prnjavoru ne bi imali ovoliko pacova i zaraze u našem gradu.ogledalce ogledalce kaži najljepši u gradu ko je...
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by droplja »

KAMIKAZA wrote:
ZMIJA wrote:a ovakve dokumentacije kakvu ste predstavili ja imam popriločno za mnoge VELIKE SRBE u Prnjavoru.
Meci da citamo :D a ovaj Kalabicev tekst je dostavio jedan jako povjerljivi ciko u cije postenje nikad nebi posumnjao,tekst je orginalan i nagradjen je za vrijeme vlasti jedne od partija kojima je Dragojlo pripadao i jos kao mali na njima trenirao lizanje dupeta,koje je kasnije usavrsavao po petnestak drugih partija. :smt016

taj čiko je kamkkaza vedran lepir, on je toliko oblizao kalabiču dupe da mi nismo mogil od njega na kilometar i sve da smo htjeli.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by Franz »

Droplja, zelim imati dijete sa tobom.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by KAMIKAZA »

:D Sta ste navalili na Vedrana :D ovdje se krse osnovna pravila foruma,na ovom forumu ako pisete,morate da pisete protiv trenutne vlasti,oniiii su crne ovce i bjele zune u stvari ptice :D Najbolja je uvjek opozicija,bar za nas ,a ko moze danas da bude ta opozicija ???? Samo mi forumasi,na izgled SNSD u Prnjavoru nema opoziciju a u stvari ima najjacu na svjetu ,nas :D kupovinom SDSa Dodikovci su mislili da je problem rijesen,ovi iz SDSa nece pominjati njihove kradje koje su pocinili u poslednjih 4 godine,a ovi opet za uzvrat nece napadati ratne profitere iz SDSa i nece traziti oduzimanje bespravno stecene imovine,razne revizije privatizacija i ostalog,sve se svodi na ono:" ujeo vuk magarca". Ne znam samo ko je magarac od ove dvije strane :D
Lijepo ,skoro perfektno smisljeno,doslo odozgo,a koristi se odozdo,masala :P samo ste u svojoj euforiji i zarkoj zelji za jedno partijskim sistemom,koji ovako dobijate,zaboravili jedno,nas,i sta sad ?? Mi cemo vas sjebati da se necete oporaviti ni za 100 godina,jer mi smo narod,a vi ste krivi K*rac,ici cemo od kuce do kuce i djeliti letke sa spiskom vasih nedjela,jer forumasi,kako cemo mi sebe zvati, nisu repa bez korijena,kako to vi mislite,imaju oni i u glavi i u dzepu,imaju ispred sebi i iza sebe,a i obrazi su im cisti (fala Bogu);i sta mislite kome ce narod vjerovati ???? Pa zna se nama,jer izmedju postenja i nepostenja svako ce uzeti postenje,izmedju dobra i zla,svako ce uzeti dobro,izmedju casti (OBRAZA) i necasti svako ce vjerovati casti,mogu nabrajati u beskonacnost,ali u ovoj prici vi ste uvjek oni losi,jer ste se kao takvi pokazali i narod vas samo kao takve zna.Do sada se uvjek biralo izmedju dva zla,ono manje,konacno dolazi vrijeme kad ce se moci birati izmedju dobra i zla jer je svo zlo stalo na jednu stranu.I kud cete vi onda ??? Naravno ,nece to biti sutra,ali taj dan se primice,uzivajte jos malo u pokradenom blagu,a onda kao i svi lopovi,uzmite se za rukice pa u corku. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by MASTER »

KAMIKAZA wrote::D Sta ste navalili na Vedrana :D ovdje se krse osnovna pravila foruma,na ovom forumu ako pisete,morate da pisete protiv trenutne vlasti,oniiii su crne ovce i bjele zune u stvari ptice :D Najbolja je uvjek opozicija,bar za nas ,a ko moze danas da bude ta opozicija ???? Samo mi forumasi,na izgled SNSD u Prnjavoru nema opoziciju a u stvari ima najjacu na svjetu ,nas :D kupovinom SDSa Dodikovci su mislili da je problem rijesen,ovi iz SDSa nece pominjati njihove kradje koje su pocinili u poslednjih 4 godine,a ovi opet za uzvrat nece napadati ratne profitere iz SDSa i nece traziti oduzimanje bespravno stecene imovine,razne revizije privatizacija i ostalog,sve se svodi na ono:" ujeo vuk magarca". Ne znam samo ko je magarac od ove dvije strane :D
Lijepo ,skoro perfektno smisljeno,doslo odozgo,a koristi se odozdo,masala :P samo ste u svojoj euforiji i zarkoj zelji za jedno partijskim sistemom,koji ovako dobijate,zaboravili jedno,nas,i sta sad ?? Mi cemo vas sjebati da se necete oporaviti ni za 100 godina,jer mi smo narod,a vi ste krivi K*rac,ici cemo od kuce do kuce i djeliti letke sa spiskom vasih nedjela,jer forumasi,kako cemo mi sebe zvati, nisu repa bez korijena,kako to vi mislite,imaju oni i u glavi i u dzepu,imaju ispred sebi i iza sebe,a i obrazi su im cisti (fala Bogu);i sta mislite kome ce narod vjerovati ???? Pa zna se nama,jer izmedju postenja i nepostenja svako ce uzeti postenje,izmedju dobra i zla,svako ce uzeti dobro,izmedju casti (OBRAZA) i necasti svako ce vjerovati casti,mogu nabrajati u beskonacnost,ali u ovoj prici vi ste uvjek oni losi,jer ste se kao takvi pokazali i narod vas samo kao takve zna.Do sada se uvjek biralo izmedju dva zla,ono manje,konacno dolazi vrijeme kad ce se moci birati izmedju dobra i zla jer je svo zlo stalo na jednu stranu.I kud cete vi onda ??? Naravno ,nece to biti sutra,ali taj dan se primice,uzivajte jos malo u pokradenom blagu,a onda kao i svi lopovi,uzmite se za rukice pa u corku. :wink:


SVAKA ČAST,KAMI :D :D :D
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by Pantera »

droplja wrote:svedno mi je ali po intezitetu crvene boje vidi se da je zmija pogodila u sridu, sve mladi komunisti pionirai druga tita pinira zmijurino sam naprijed protiv ovih šmrkača bijele fasade mi te podržavamo .
Ко хоће да се зеза, ја прихватам. :D Смијех је лијек. :D Шала нас је одржала и на томе њојзи хвала. :D Само да не буде "у шали па ували" али ту већ не одговарам за поступке, понијело ме :lol: (Ево унапријед се извињавам поштенима, то су они у 0,1% који нису пожељни у Драгојловој близини и може бити да је постотак сад и мањи након што је протјерао скоро све што вриједи :smt021 ). Да наставимо са шалом :D а у свакој шали има збиље :smt003
Црвена служи као упозорење. Можда за то служи и у СНСД-у али народ не зна читати између редова. :lol:
Овако нам упакују:
Image


Још мало црвене за полтроне румене :smt053

Заставе
Image

Лого
Image





На црвеној позорници Цеца пјева свој хит у Драгојловој режији:
Да сам крала, крала сам,
сав сам народ покрала,
прешло ми у навику,
од кад сам се власти докопала. :lol:
Image


Тако је мала, пјевај, имам материјал за такве стихове за све ове ЦД-ове.
Image


Е, јбг Драго, већи ти језик од ...!
Image



Полтрони. С лијева на десно: змија, дропља, антидемократа... (Кличу Драгојлу) :lol:
Image


Након неколико година...Покајници. С лијева на десно: змија, дропља, антидемократа... (шаљу поруку форумашима) :smt005
Image

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote::D Sta ste navalili na Vedrana :D ovdje se krse osnovna pravila foruma,na ovom forumu ako pisete,morate da pisete protiv trenutne vlasti,oniiii su crne ovce i bjele zune u stvari ptice :D Najbolja je uvjek opozicija,bar za nas ,a ko moze danas da bude ta opozicija ???? Samo mi forumasi,na izgled SNSD u Prnjavoru nema opoziciju a u stvari ima najjacu na svjetu ,nas :D kupovinom SDSa Dodikovci su mislili da je problem rijesen,ovi iz SDSa nece pominjati njihove kradje koje su pocinili u poslednjih 4 godine,a ovi opet za uzvrat nece napadati ratne profitere iz SDSa i nece traziti oduzimanje bespravno stecene imovine,razne revizije privatizacija i ostalog,sve se svodi na ono:" ujeo vuk magarca". Ne znam samo ko je magarac od ove dvije strane :D
Lijepo ,skoro perfektno smisljeno,doslo odozgo,a koristi se odozdo,masala :P samo ste u svojoj euforiji i zarkoj zelji za jedno partijskim sistemom,koji ovako dobijate,zaboravili jedno,nas,i sta sad ?? Mi cemo vas sjebati da se necete oporaviti ni za 100 godina,jer mi smo narod,a vi ste krivi K*rac,ici cemo od kuce do kuce i djeliti letke sa spiskom vasih nedjela,jer forumasi,kako cemo mi sebe zvati, nisu repa bez korijena,kako to vi mislite,imaju oni i u glavi i u dzepu,imaju ispred sebi i iza sebe,a i obrazi su im cisti (fala Bogu);i sta mislite kome ce narod vjerovati ???? Pa zna se nama,jer izmedju postenja i nepostenja svako ce uzeti postenje,izmedju dobra i zla,svako ce uzeti dobro,izmedju casti (OBRAZA) i necasti svako ce vjerovati casti,mogu nabrajati u beskonacnost,ali u ovoj prici vi ste uvjek oni losi,jer ste se kao takvi pokazali i narod vas samo kao takve zna.Do sada se uvjek biralo izmedju dva zla,ono manje,konacno dolazi vrijeme kad ce se moci birati izmedju dobra i zla jer je svo zlo stalo na jednu stranu.I kud cete vi onda ??? Naravno ,nece to biti sutra,ali taj dan se primice,uzivajte jos malo u pokradenom blagu,a onda kao i svi lopovi,uzmite se za rukice pa u corku. :wink:
Ti KAMIKAZO govoris sve sto ja mislim, samo sto ja nemam bas toliko volje i stila da to srocim tako fino :D . A i nisam se jos dovoljno uzdigao u politici kao nas forumas droplja :D

Cija stranka crnu vunu prede :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by KAMIKAZA »

Pantera wrote: Image




Тако је мала, пјевај, имам материјал за такве стихове за све ове ЦД-ове.
Image

:D Hocu i ja malo slikovito,nasa danasnja situacija se moze objasniti sa tri smajlija :P
Crveni paketic :smt031 i kad su svi ocekivali nesto lijepo iz paketa iskoci razroki Dragojlo :smt119 :smt078
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by regeman »

KAMIKAZA wrote::Dkupovinom SDSa Dodikovci su mislili da je problem rijesen,ovi iz SDSa nece pominjati njihove kradje koje su pocinili u poslednjih 4 godine,a ovi opet za uzvrat nece napadati ratne profitere iz SDSa i nece traziti oduzimanje bespravno stecene imovine,razne revizije privatizacija i ostalog,sve se svodi na ono:" ujeo vuk magarca". Ne znam samo ko je magarac od ove dvije strane :D jepo ,skoro perfektno smisljeno,doslo odozgo,a koristi se odozdo,masala :P :wink:
dobro receno...kad je trebalo skidati sds 2006 i 2008 na lokalu u stranku su pokupili gomilu mladih ljudi, postenih, studenata, strucnjaka..kad je vlast preuzeta iste su najurili kerovi poput Drage i Vasica jer su isti samo trebali pokupiti glasove. Vidjeno u Prnjavoru. Sad kad je dogorilo do vakta da se pare moraju grabiti bilo gdje nema problema oko koalicije, moze i sa djavolom, njima je vise svjedno da li ce postojati i BiH i RS za 4 godine a kamoli partije u kojima su oni, bitno je da se zgrne koje milionce u Sarajevu ili B.Luci, ioanko imaju svi vile i kuce po regionu.
Onaj ko misli da je koalicija sds snsd ostvarena za zastitu RS taj je budala obicna, do juce su se pljuvali sad bi oni da stite nesto za sta ne treba zastita, posebno ne ovakva. Pa u ratu u vanrednom stanju nisu saradjivali?. Majke ti, drzis se Dejtona, postujes zakone i drzava mora ici naprijed (kad ne bi bilo provizija).
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by pat »

Problemi nastaju kada provizija postane veća od glavnice! :smt003

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by ZMIJA »

regeman wrote:
KAMIKAZA wrote::Dkupovinom SDSa Dodikovci su mislili da je problem rijesen,ovi iz SDSa nece pominjati njihove kradje koje su pocinili u poslednjih 4 godine,a ovi opet za uzvrat nece napadati ratne profitere iz SDSa i nece traziti oduzimanje bespravno stecene imovine,razne revizije privatizacija i ostalog,sve se svodi na ono:" ujeo vuk magarca". Ne znam samo ko je magarac od ove dvije strane :D jepo ,skoro perfektno smisljeno,doslo odozgo,a koristi se odozdo,masala :P :wink:
dobro receno...kad je trebalo skidati sds 2006 i 2008 na lokalu u stranku su pokupili gomilu mladih ljudi, postenih, studenata, strucnjaka..kad je vlast preuzeta iste su najurili kerovi poput Drage i Vasica jer su isti samo trebali pokupiti glasove. Vidjeno u Prnjavoru. Sad kad je dogorilo do vakta da se pare moraju grabiti bilo gdje nema problema oko koalicije, moze i sa djavolom, njima je vise svjedno da li ce postojati i BiH i RS za 4 godine a kamoli partije u kojima su oni, bitno je da se zgrne koje milionce u Sarajevu ili B.Luci, ioanko imaju svi vile i kuce po regionu.
Onaj ko misli da je koalicija sds snsd ostvarena za zastitu RS taj je budala obicna, do juce su se pljuvali sad bi oni da stite nesto za sta ne treba zastita, posebno ne ovakva. Pa u ratu u vanrednom stanju nisu saradjivali?. Majke ti, drzis se Dejtona, postujes zakone i drzava mora ici naprijed (kad ne bi bilo provizija).
Kad se hoće tad se može,a može se,konj da poljubi vola i to se može,i najnovija koalicija SNSDaI SDSa je ljubav i brak iz interesa i nužde.Fanovi i jedni i dregi ili ti članovi mogu ovo da kazne na sledećim izborima ali to je na dugačku štapu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by regeman »

Sve se moze, do jednom. Kalabic i klika njegova iz snsda i sada sdsa su super politicari, ali za Amerike i Njemacke, gdje na jednog kretena politicara dolazi 5 pametnih ljudi, biznismena, strucnjaka pa cupaju njegove budalastine i razvijaju zemlju- konkretno kao Italija i Berluskoni.
Ovdje, gdje na jednu budalu politicara iz snsda i sda olicene u Kalabicu, Dodiku i Bosicu dolazi 3, 4 staraca bez skole, 2 gastarbajtera i 1 obrazovan koji je vec u stranci, nema napretka. Kad svom narodu ne das da zivi, gusis ga taksama i porezima, jasno je kakav si politicar. A taj narod kad vec bira takve moze samo propast da ocekuje, ekonomska je tu, demografska se blizi. :smt006
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by ZMIJA »

Morao bi momčino biti malo koncizniji, precizniji ,praktičniji ozbilniji i ako hoćeš i pošteniji, iz ovoga što navodiš ne razumije se šta je pjesnik htio reći, sem da je pjesnik nezadovoljan svojim sve ukupnim životom.Ko je ovde budala,ćija je ovo statistika, kakav Beluskoni, kakvi biznismeni, koji gastarbajteri šta to ima veze sa SNSDai slično.Očemu govoriš čovječe,napiši kolumnu odredi temu, opiši pojavu navedi argumente iznesi podatke a onda daj svoj komentar kako bi i drugi dali svoj.Ovo ti je samo jedno nerazumno gunđanje i ništa više.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:Morao bi momčino biti malo koncizniji, precizniji ,praktičniji ozbilniji i ako hoćeš i pošteniji,

opiši pojavu navedi argumente iznesi podatke a onda daj svoj komentar kako bi i drugi dali svoj.
Све то има само ти не умијеш да прочиташ. Реге је рекао суштину са врло мало ријечи.
nofel wrote:
ZMIJA wrote:Ovo ti je samo jedno nerazumno gunđanje i ništa više.
Nerazumno je samo za one koji nece da razumiju!
Тако је Нофел.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by regeman »

Bitno da sam ja nezadovoljan svojim zivotom :D . Sta bi tek bilo da me neko tjera da pisem gadosti na forumu i branim onog koga i ne podnosim samo zarad obecanog posla :D .
Da se spustim na tvoj nivo i prevedem. Ovo je mala zemlja sa neobrazovanim narodom da moze da istrpi u svakoj generaciji politicara likove poput Dragojla.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by KAMIKAZA »

Pantera wrote: Реге је рекао суштину са врло мало ријечи.

NEKAD SA MALO RIJECI KAZEMO PUNO :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Svi nacelnikovi ljudi

Post by ZMIJA »

Pantera wrote:
ZMIJA wrote:Morao bi momčino biti malo koncizniji, precizniji ,praktičniji ozbilniji i ako hoćeš i pošteniji,

opiši pojavu navedi argumente iznesi podatke a onda daj svoj komentar kako bi i drugi dali svoj.
Све то има само ти не умијеш да прочиташ. Реге је рекао суштину са врло мало ријечи.
nofel wrote:
ZMIJA wrote:Ovo ti je samo jedno nerazumno gunđanje i ništa više.
Nerazumno je samo za one koji nece da razumiju!
Тако је Нофел.
To je tačno ako vi neki mislite da sa svojih par riječi nadopunjavate očenaš, ja se onda stvarno ne razumijem u vaše svete pisnije.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked