I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Pamtim to kao da je bilo danas...

Da li se nadate da ce makar jedan politicar ispuniti ono sto obeca na izbornoj kampanji ?

1- DA
2
12%
2-NE
7
41%
3-MOZDA
2
12%
4ISPUNICE KAKO DA NECE :)
6
35%
 
Total votes: 17

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by Hirurg »

zasto svi ogorceni i idu da glasaju za TURCINA al bukvalno svi isto kazu.....jel to neka fora? pa vladali su i oni 500 godina pa se ne sjecam da je bilo nesto dobro? ili se varam bilo je super? hmmmljudi mmoji....pa sjetite se ivanica prije mile pa mikerevica i ostale bagre...jel nam bilo bolje? jest al u qcu.....nemoj da se zavaravamo i ovaj mali magyar sto pise o ruzevcima...znam ja da on voli plavce jer u strpcima je takva klica i oni vole svoju partiju i olos u njoj...gatarica djurdjevica i kompaniju....i mogu reci da gatarica jedino i cjenim tamo ko covjeka....a one ostale budale lukanovic sikanic...i onaj seljak kako se zove sto njace kad prica.....to je ko i onaj snsd odbornik cupeljic....al narod je to birao pa neka ih slusaju tj mi smo ih birali...i dok god gore budu sjedeli nepismeni majmuni ovako ce da bude...a vi razmislite kad budete isli glasati kako ce te i kome ce te dati glas!!!mladih ima...i uvjek ce biti....nevini i dobri....stara pascad ce uvjek da nam ovo radi i samo vreba gdje da zavrne....al upamtite jedno u PR ako mile ne prodje....prnjavor ce da popusi sve zivo....a mile izbore dobija lagano i bez problema sa ili bez naseg sela sa ukrine....tako da je najbolje da zaokruzimo naseg sugradjanina JUGOVICA jer on je covjek koji nece precutati nikom pa tako ni nasim prnjavorskim lopovima...ne dozvolimo da nam jedan SEKA bude odbornik....covjek koji i licnu kartu ima kupljenu a ne ostale dokumente :)))skola i sl :smt005 :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by KAMIKAZA »

Odlicno, i ja sam za,eto Jugovic je pokazao da zeli promjene,mozda i prevelike,i pokazao je da zna,Prnjavor imfo ima glatko 2000 pristalica,ali recimo da 1000 nas glasa za njega,bilo bi i vise nego dovoljno,pa da vidimo kom opanci kom obojci :D ,bar ce ih rastresti da im nece pasti na um da se ikad vise kandiduju za neku funkciju. :D
Kako smo onda svi bili za Tomasa,treba sutra da budemo i za ovog,sa tim bi imali vec dvojicu dobrih,i ako tako nastavimo za par (stotina :D ) godina cemo imati postene ljude na vlasti i svi cemo biti srecni.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by murgo »

potpisujem!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by regeman »

pa sjetite se ivanica prije mile pa mikerevica i ostale bagre...jel nam bilo bolje? jest al u qcu..
Nije bilo bolje, ali zaboravljas 2 stvari. Prvo, Ivanic i njegova klila nisu nista obecavali, ali ni ispunili za razliku od Mileta koji se 2006 naobecavaoooo. Drugo, Mile je prodao telekom, ovi nisu imali te pare. ti si bar pametan lik, nemoj biti kratke pameti.
Kad ova zemlja ode u ***** trajni, i bankrotira, Mile ce na svoje imanje u Francuskoj. Cudi me da ne znas da je pazario imanje za 36 miliona evra :D .

Imali smo 2 plus 4 godine Mileta i skoro 8 godina sdsove klike..pa vi gospodo sad na izborima vidite sta cete i koga cete..da li cete i dalje da radite 300 sati mjesecno za 250 evra, da li cete i dalje da placate 1000e kamate na 1000e kredita..da li ce i dalje svaka susa da vas **** za posao...samo izvolite, nastavite ovu muku i dalje ili preokrenite nesto.

Svi nude srpsku zauvijek, srpsku forever, srpsku u srcima a isti ti su srpsku doveli do prosjackog stapa i obesmislili njeno postojanje. Zamisli paradoksa, srpska zauvijek i njene institucije a u Prnjavoru haraju seljaci Nikolic i Kalabic. Imali su doduse n akoga i da se ugledaju.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by Magyar »

Hirurg wrote:.....nemoj da se zavaravamo i ovaj mali magyar sto pise o ruzevcima...znam ja da on voli plavce jer u strpcima je takva klica i oni vole svoju partiju i olos u njoj...
Prvo: Ladno mi se j ebe za ruzevcima. Spomenuo sam neke kuloarske price, nebitno. Drugo: Plavci, ako mozes samo da pojasnis na sta ili sto si mislio, posto mi je nejasno :?:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:Nebi ja sad da se svadjam sa vama :D ali moram brate ,moraaaammmm, :D od SNSDa u Prnjavoru postujem i priznajem samo Tomasa,i vas par mladjih,u koje i Vedran spada,ali sta vam je dao taj SNSD,pocnimo samo od poslednjih lokalnih izbora,sta ste vi radili a sta ste dobili.
Ko je od vas koji ste pljuvali SDS godinama,koji ste se u stvari jedini i borili,dobio posao ili bilo sta drugo od lokalne ili vise vlasti ,dobili ste samo nogu u dupe,a nikad SNSD u Prnjavoru nebi pobjedio da nije bilo Prnjavor infa i vas.Licno poznajem ljude koji nikad nisu bili za SNSD nisu ni sanjali da ce ikad da budu uz njih,pljuvali su vas i lizali dupe SDSovcima,kao sto danas lizu ovima,nikad nisu imali ni dana radnog staza,a imali su preko 40 godina,a za ove vlesti zahvaljujuci uvlacenju u dupe,su promjenuli 2.3 i vise poslova ,sve bolji od boljega.Ko normalan moze da uzme Dragu Tepica u partiju,pocinjem bas od njega jer ga znam i ne zelim mu nista lose,cak obrnuto,zelim mu sve sto i sebi zelim,ali ne na racun naroda,neka uspije u zivotu,ali nije on covjek koji moze da nas vodi na gore,vec samo na dole,na zalost.
Kalabica ne treba komentarisati,Popovaca je za njega,a ne skupstina,pomenut cu samo bas onog Nikolica,covjeka,(ovo je pogresna rijec za njega) koji je spreman preko leseva da gazi samo da bi isao na gore,ta osoba je sisla iz sume,i dosla nama da kroji sudbinu,pitam ja vas ,dal se vi ikad postidite sto ovakav konj koji je kao sto rekoh dosao iz sume u vas grad,danas ovdje kroji kapu vama i meni,on je marka ,njemu se sad takav kao Zivkovic uvlaci u dupe,izdajuci
postene Prnjavorcane,ljude koji samo zele da se stane u kraj javasluku i cobanskoj sili,i to ne negdje tamo u Cecavskim sumama odakle je taj gospodin,vec ovdje u nasem gradu,kazem nasem,jer smo mi rodjeni ovdje,rasli tu,iako u razlicitim vremenima,ali rasli na tim ulicama,mi ovaj grad volimo,zato se i trudimo da ocistimo smece iz njega.Mi pustamo razne konje da se sepure ovdje i nama kazu kuda da idemo,zabolje mene ko ih salje,dal to bio Dodik ili neko drugi,ako ih on zeli neka ih vodi svome tati na ranc,da mu oplodjavaju krave,nama ne trebaju.
Eto da skratim,zivim za taj dan,(sad ce svi opet reci Kamikaza mrzi vlast) :D ali zivim za taj dan da se ova stoka pobije izmedju sebe,i naravno da se sklonu u tri lijepe materine i Kalabic i Nikolic i Dodik skupa sa njima,prvi put sam u zivotu u iskusenju da idem na glasanje i da dam glas Turcinu,neka ide u PM i drzava i narod ,ako boljih politicara nemamo od ovih koji su nam sad na vlasti.
Ками, свака ти част за пост, ово си написао из срца. Тачно се осјећа сав бијес и мука у твом писању због стања у коме се налазимо!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by PIKI »

:D :D :D
Image

User avatar
Ognjen Buco Jugović
Posts: 96
Joined: 05.03.2010. 11:07

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by Ognjen Buco Jugović »

Jasno je da za sve ljudske djelatnosti trebaju određene predispozicije: za sportiste, za pjevače, za glumce, za inžinjere, poljoprivrednike, zanatlije ...
Samo se na ovim prostorima, a pogotovo među srpskim narodom na znaju predispozicije za najvažniju djelatnost – služenje narodu – pogrešno interpretiranu kao vlast, politika, vladanje narodom.

Ja sam čitav život u sportu i mogu da potvrdim da je najbolji sudija onaj koji se ne primijeti. Slično mislim da je i sa političarima : pravi političari bi trebali biti neprimijetni, a primjetan bi trebao biti kvalitetan život naroda ( svi smo čuli i gledali Federera, ali ne znamo ko vlada-služi razvijenoj švajcarskoj državi).

Nebojša Vam poručuje sledeće :
Svaki pravi predstavnik naroda treba da bude neprimijetan. Jedini mu je zadatak da ispunjava narodne interese.
Da ne bi ovo ličilo na „bombanje“ , jer nam je svima bombaša preko glave, konkretno predlažem sledeće :
Ponudiću svim stanovnicima opštine Prnjavor da izraze, svoje interese vezane za :
- Njih lično
- Njihovu porodicu
- Njihovu mjesnu zajednicu
- Grad Prnjavor
- Opštinu Prnjavor
- Republiku Srpsku i
- BiH, u pisanoj formi, na elektronskom obrascu, kako bi se isti mogao kompjuterski obraditi i tako dobiti listu prioritetnih interesa stanovnika opštine Prnjavor, koju treba da ispuni njihov narodni predstavnik.
Obrazac mogu potpisati stanovnici opštine Prnjavor ( koji to budu htjeli) a sa drugu stranu ću ja Nebojša Jugović staviti svoj potpis da ću po listi prioriteta (ako budem u prilici) insistirati da se ti narodni interesi ispune.
Ako budem u prilici u centru Prnjavora ću postaviti veliki ekran na kome će svi stanovnici opštine Prnjavor u svakom momentu moći da prate realizaciju njihovih interesa, a naročito tokove njihovog novca, koji treba da budu u funkciji realizacije tih interesa.

Prnjavor-info forumaši će prije svih dobiti izborni letak Jugović Nebojše , kandidata Narodne demokratske stranke za narodnog poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske.
http://www.scribd.com/doc/36919149/Jugo ... orni-letak
Jugović Ognjen, Kralja Petra Prvog 27,78430 Prnjavor, mobilni telefon : 065/665-005, fiksni telefon : 051/665-005. e.mail : tppromet@teol.net, telefaks : 051/660-169

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by kuzmo »

Lijepo napisano, a tako bi trebalo i biti.Tako bi trebo svaki od vas politacara da se bori za maticnu opstinu ,a koju predstavlja u tim visim nivoima,mada se nakon izbora i drugacije svari odvijaju.A ovo na trgu podrzavam i nogama i rukama

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by Hirurg »

plavci su ti sds ;) valjda nije toliko tesko za skontati? a crveni mundiri su ti snsd ;)
regeman...za koliko nam prodase banku jel ono bijese 1 evro? heheh...telekom je mile bar unovcio dobro...a iskren da ti budem da ga mile nije prodao vec bi bio u stecaju ili bar pred stecajnim postupkom...katastrofa ti je to....ja milu ne branim...al ako cemo iskreno prnjavor i nije zasluzio da se radi nesto u njemu...jer snsd vlada tamo tek 2 godine i narod bi sve da dobije za taj period e ne mozeeee....jer nije mile lud ....ipak on dobro kalkulise....obecavao je i dao opstini banjaluka laktasi srbac gradiska i da ne nabrajam dalje.....jer tu ga narod podrzava oduvjek i on ce im uvjek dati sta god bude trebao...ziv nam je primjer srbac i koliko ministarskih mjesta ima i sve...tamo za izbore kad prodjes nema druge plakate nego crvene to znaci sav naord je za milu....buco tebi svaka cast i tvom bratu na svom trudu...imate moj glas evo javno kazem...a vjerujem da ce mnogi forumasi da javno kazu....i da glasaju za vas...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by vrsta8472 »

Ognjen Buco Jugović wrote:Jasno je da za sve ljudske djelatnosti trebaju određene predispozicije: za sportiste, za pjevače, za glumce, za inžinjere, poljoprivrednike, zanatlije ...
Samo se na ovim prostorima, a pogotovo među srpskim narodom na znaju predispozicije za najvažniju djelatnost – služenje narodu – pogrešno interpretiranu kao vlast, politika, vladanje narodom.

Ja sam čitav život u sportu i mogu da potvrdim da je najbolji sudija onaj koji se ne primijeti. Slično mislim da je i sa političarima : pravi političari bi trebali biti neprimijetni, a primjetan bi trebao biti kvalitetan život naroda ( svi smo čuli i gledali Federera, ali ne znamo ko vlada-služi razvijenoj švajcarskoj državi).

Nebojša Vam poručuje sledeće :
Svaki pravi predstavnik naroda treba da bude neprimijetan. Jedini mu je zadatak da ispunjava narodne interese.
Da ne bi ovo ličilo na „bombanje“ , jer nam je svima bombaša preko glave, konkretno predlažem sledeće :
Ponudiću svim stanovnicima opštine Prnjavor da izraze, svoje interese vezane za :
- Njih lično
- Njihovu porodicu
- Njihovu mjesnu zajednicu
- Grad Prnjavor
- Opštinu Prnjavor
- Republiku Srpsku i
- BiH, u pisanoj formi, na elektronskom obrascu, kako bi se isti mogao kompjuterski obraditi i tako dobiti listu prioritetnih interesa stanovnika opštine Prnjavor, koju treba da ispuni njihov narodni predstavnik.
Obrazac mogu potpisati stanovnici opštine Prnjavor ( koji to budu htjeli) a sa drugu stranu ću ja Nebojša Jugović staviti svoj potpis da ću po listi prioriteta (ako budem u prilici) insistirati da se ti narodni interesi ispune.
Ako budem u prilici u centru Prnjavora ću postaviti veliki ekran na kome će svi stanovnici opštine Prnjavor u svakom momentu moći da prate realizaciju njihovih interesa, a naročito tokove njihovog novca, koji treba da budu u funkciji realizacije tih interesa.

Prnjavor-info forumaši će prije svih dobiti izborni letak Jugović Nebojše , kandidata Narodne demokratske stranke za narodnog poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske.
http://www.scribd.com/doc/36919149/Jugo ... orni-letak
Супер ти је идеја. Глупо за рећи, али не знам зашто - вјерујем ти да ћеш то урадити што си написао. И једини си политичар, који јавно пише на форуму и не крије се иза других никова. Имаш мој глас!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 02:56, edited 3 times in total.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by regeman »

e
geman...za koliko nam prodase banku jel ono bijese 1 evro? heheh...telekom je mile bar unovcio dobro...a iskren da ti budem da ga mile nije prodao vec bi bio u stecaju ili bar pred stecajnim postupkom...katastrofa ti je to....ja milu ne branim..
ne branim ni ja nikoga, valjda ti je to jasno..sve ove firme su i prodate za vrijeme Ivanica i SDSa i unistene...samo nisu imali pare koje je Mile imao i koje je sjebao na licne i stranacke pojedince...apsolutno nista nije zavrsio od silnih obecanja a para nema, a ni telekoma. Druga stvar, po tvojoj prici se potvrdjuje jasan stav snsda a to je da nema ulaganja u opstine gdje snsd nije na vlasti..pa to ti je najobicnija diktatura...ispada da po ostalim opstinama zive kerovi koji ne znaju napraviti jedan dobar projekat..na stranu Prnjavor...takodje i stranacka lista o podobnim za zaposljavanje kruzi po Trebinju i ostalim gradovima..takakv krkanluk nikad nije bio a moje misljenje da mile nije nista vise uradio nego prethodnici, a da je drzava u istom kurcu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by povjerljiva »

Ne treba niko nikog da brani niti lažno hvali. Treba dobro sve procijeniti, kvalitete svih kandidata i onda dobro razmisliti kome dati glas.

Agitovanje za lažne kvalitete ili ljude od kojih ćemo trenutno imati neku sitnu korist, u budućnosti dovodi do ovoga što imamo sad tj. nekvalitetnih i nemoralnih na vlasti koji samo gledaju svoje interese.

U političkoj teoriji se posebno izučava koje sve kvalitete treba da ima jedan vođa. To su prije svega odlučnost, hrabrost, harizma...

Ako mi ne vjerujete provjerite, ali dobro razmilite kome ćete pokloniti povjerenje. Jer poslije ja kasno.... I nemojte se rukovoditi onom "zašto bi se poturčio? Samo za inat!" već argumetima i kvaitetom.

Predležem Vrsti da, s obzirom na svoje iskustvo, pomogne u agitovanju i promociji nekih ljudi. Bar savjetom....
Život je samo jedan.

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by sveznadar »

Zašto zamjeriti nekome ako ne izađe na glasanje? to je najjača opcija, oni koji apstiniraju, a niko od kandidata ne uliva toliko povjerenja da bi se uperio prst u njega i rekao: E on je drugačiji, on nije lopov, on neće mnogo da krade, on će barem nešto od te predizborne priče da provede u djelo za naš boljitak...
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by Hirurg »

regeman wrote:e
geman...za koliko nam prodase banku jel ono bijese 1 evro? heheh...telekom je mile bar unovcio dobro...a iskren da ti budem da ga mile nije prodao vec bi bio u stecaju ili bar pred stecajnim postupkom...katastrofa ti je to....ja milu ne branim..
ne branim ni ja nikoga, valjda ti je to jasno..sve ove firme su i prodate za vrijeme Ivanica i SDSa i unistene...samo nisu imali pare koje je Mile imao i koje je sjebao na licne i stranacke pojedince...apsolutno nista nije zavrsio od silnih obecanja a para nema, a ni telekoma. Druga stvar, po tvojoj prici se potvrdjuje jasan stav snsda a to je da nema ulaganja u opstine gdje snsd nije na vlasti..pa to ti je najobicnija diktatura...ispada da po ostalim opstinama zive kerovi koji ne znaju napraviti jedan dobar projekat..na stranu Prnjavor...takodje i stranacka lista o podobnim za zaposljavanje kruzi po Trebinju i ostalim gradovima..takakv krkanluk nikad nije bio a moje misljenje da mile nije nista vise uradio nego prethodnici, a da je drzava u istom kurcu.
ne
ne gledamo nas dvojica to sa siste strane, pa sta treba mile da salje pare u prnjavor a sds da gradi prnjavor? jel bi ti to tako uradio da si na njegovom mjestu? imas rashod a o prihodu ni govora? pa nismo djeca....znamo koliko je nas sds zakucao u minus i znamo svi da je nas nacelnik sadasnji sve to vratio i opet ide dalje i rijesava probleme sa kojim se susrece...mislim da je to za pohvalu...i znam sigurno da ako snsd pobjedi u prnjavoru....(naravno ne moramo mi da glasamo za kanddidate snsd prnjavor, mozemo i banjalucke kandidate koji su skolovani i pohvalni ljudi...damo njima glas i sve super :)) da ce prnjavor u narednim godinama da procvjeta i da se ispuni neki dio obecanja....mile je svugdje pricao istu pricu...samo sto je na mnogim odradio a gdje nije trebalo nije htjeo....ziv primjer vam je grad bijeljina...koja se izgradjuje i sredjuje bas bas....pa onda banjaluka pa laktasi itd da ne nabrajam....al se vidi da se radi...to sto ej mile prodao telekom neka je....kao sto sam vec rekao da je bio ivanic dao bi ga dzaba ili bi eventualno uzeo evro...mikerevica da en spominjem...druga stvar onaj lajac ili ti ga dzukac tadic koji predstavlja sds na izborima je lajao protiv istog tog sds kad je bio radikal...i kako njemu vjerovati onda? znaci isti je ko i drago kalabic!!! tako da bjezite :) :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by regeman »

ne gledamo nas dvojica to sa siste strane, pa sta treba mile da salje pare u prnjavor a sds da gradi prnjavor?
naravno da ne gledamo sa iste strane,.ja nikad nisam bio u stranci...sta akoo daje Prnjavoru u kome je sds..vama kao da su mozak isprali u partiji..prvo ljudi onda partije..pa i u Prnjavoru zive ljudi kao i u Laktasima i Srbcu. Ssta bi bilo da su ovi prodavali telekom ne znamo, vidjeli smo sta su oni sa privredom uradili..unistili je..a Mile je spicako jedine pare na koje Rs u buducnosti mogla da racuna dijeleci sakom i kapom partijskim vojnicima i seoskim ludama a prodao je kompaniju svih nas.
Pa i Bijeljina je sdsov grad, koji problem je sad u pitanju? Naravno, taj da tamo moze da racuna na glasove a u Prnjavoru mu 20ak hiljada glasova ne znaci.
Ne kapiras da je to covjek koji bi preko mrtvih gazio za vlast, o cemu govori i to da mu je covjek od povjerenja Kalabic.
Ukoliko Mile pobijedi, RS nece postojati sledece 4 godine, ili ekonomski ili papiroloski jer je to stav medjunarodne zajednice. Samo ovaj put nece uvoditi sankcije vec ce nas pustiti da bankrotiramo i zaduzimo se.
Naravno, nije bolja ni situacija sa ovima iz pdpa i sds, samo oni cute ne kurce se.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by čiča »

Hirurg wrote: ne gledamo nas dvojica to sa siste strane, pa sta treba mile da salje pare u prnjavor a sds da gradi prnjavor? jel bi ti to tako uradio da si na njegovom mjestu? imas rashod a o prihodu ni govora? pa nismo djeca....znamo koliko je nas sds zakucao u minus i znamo svi da je nas nacelnik sadasnji sve to vratio i opet ide dalje i rijesava probleme sa kojim se susrece...mislim da je to za pohvalu...i znam sigurno da ako snsd pobjedi u prnjavoru....(naravno ne moramo mi da glasamo za kanddidate snsd prnjavor, mozemo i banjalucke kandidate koji su skolovani i pohvalni ljudi...damo njima glas i sve super :)) da ce prnjavor u narednim godinama da procvjeta i da se ispuni neki dio obecanja....mile je svugdje pricao istu pricu...samo sto je na mnogim odradio a gdje nije trebalo nije htjeo....ziv primjer vam je grad bijeljina...koja se izgradjuje i sredjuje bas bas....pa onda banjaluka pa laktasi itd da ne nabrajam....al se vidi da se radi...to sto ej mile prodao telekom neka je....kao sto sam vec rekao da je bio ivanic dao bi ga dzaba ili bi eventualno uzeo evro...mikerevica da en spominjem...druga stvar onaj lajac ili ti ga dzukac tadic koji predstavlja sds na izborima je lajao protiv istog tog sds kad je bio radikal...i kako njemu vjerovati onda? znaci isti je ko i drago kalabic!!! tako da bjezite :) :)
Teslic je vec duze vrijeme SNSD-ov grad, imaju vlast pa nista nisu ucinili kao ni SDS. Milin problem je koncetracija na BL i Laktase, a ostali mogu komotno pocrkati dok nesto dobiju.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by KAMIKAZA »

Sve ovo sto kazete je gorka cinjenica, evo i ja cu da dodjem i glasam za Jugovica,kao sto sam dosao i glasao za Tomasa,ne krijem ni jedno ni drugo jer sam ubjedjen da su u redu,i da bi kad bi se samo njih pitalo,i kad bi bilo sredstava,ispunili sva svoja obecanja.E sad ova sredstva,odakle se nabavljaju znamo svi,iz budzeta a budzet se puni prodajom drzavne imovine, iz poreza koje placa sirotinja,i iz prodaje vitalnih interesa nase RS ,za koju su opet izginuli,mahom ovi iz bas te sirotinjske populacije.
Nesto ne nadjoh Dodikovo ime ili njegovu drustvenu klasu u ovom mom spisku,a ima ih strasno puno na onoj strani gdje je odliv sredstava,i oni pustose taj budzet nemilice u svoju korist,ali nema ih stvarno na ovom prilivnom djelu,sad ja vas pitam,dal je gospodin Dodik donio cacine pare ili mozda djedove,pradjedove ili pare od SNSDa ,pa ih tako razbacuje po RS,na sve i svasta a najvise na svoja obecanja,koja samo njemu sluze za pranje para i finansiranje iducih izbora.Mislim i znam da nije,nije za njihove pare kupio tu vilu u Beogradu,koju je priznao,a nije ni posteno zaradio jer da se provjeriti koliko je uzeo para legalno u svom politickom zivotu,i da su on i njegova familija zivjeli od vazduha,nebi mogao da ih uspara,a ne vidi se na njemu ili njima da su nesto slabo jeli.
Znaci za vase pare on kupuje vas,ne znam dal kontate, vi njemu napunite budzet i on vama plati da navijate za njega,jos uz put sebi od tih para skine kajmak,da se nebi polopovili od silnog dobra pa postali oholi kao on,jer dosta je u ovako maloj zemlji i jedan Dodik ili jedan njegov cmar Nikolic,ili penis Kalabic,i onda se nas premijer cudi sto niko nece da ga j*be ni za suhu sljivu,ili da mu pusi :smt005 narodu su se zgadili i Kalabic i Nikolic koji su njegovi vitalni organi. :D
Na kraju ce kad sve ovo bude juce, i oni ga ostave,(naravno kao i uvjek oni idu za jacim),ostati jedan istroseni pedercina kome je ispala piksna iz dupeta,i otpao vitalni organ. :) A onda ce da dodje Bakir da ga malo guzici za sve ono sto mu je izlajao. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by povjerljiva »

Molimo te nemoj glasati za naše kandidate. Razlog: za koga god glasaš propadne a pored toga se i izblamira. Na kraju ga i ti popljuješ!

Budi drug i nađi sebi drugog favorita. :D :smt017 :smt024
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by KAMIKAZA »

:D Pa ja voljem ,voljem ,pa onda koljem :D
Nisam od onih koji su slijepi sledbenici vodje,kao neki :D ja sam tu da podrzim dobro,ali i lose da popljujem,ako mislite da cu prema vama biti drugaciji,onda se varate :D
Onaj ko misli da ce postati za par mjeseci kao oni,bolje da ne pocinje,ili jesi ili nisi,LAVVVVVVVVVVVVVV .... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by povjerljiva »

Moraćeš prema meni biti drugačiji. Ja znam biti jako opasna kad hoću i kad neko nije "fin". Zato dobro razmisli šta pričaš i radiš. :smt021
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by KAMIKAZA »

Hahhhhh ,koliko sam ja batina popasao do sada, :D pa nista,samo imam malo reume :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by aquarius »

KAMIKAZA wrote:...Sve ovo sto kazete je gorka cinjenica, evo i ja cu da dodjem i glasam za Jugovica...
Žao mi je što su ovo opšti, a ne lokalni izbori. Jugovićima bi više vjerovao kada bi se dokazali prvo na lokalnom nivou.

Neću da agitujem ni za koga. Na izbore ću izaći, jer samo tako imam potpuno pravo da kritikujem.
Neću i nemogu da razumijem ljude koji neće da glasaju.
Činjenica jeste da nam je "država" u žestokom qrcu, unutrašnji dug je astronomski, spoljno-trgovinska razmjena blizu nuli...
Igrači su zauzeli busije i teško ih je natjerati da siđu među narod i pokušaju shvatiti da bez nas neće biti ni njih i razmišljaju na staze duže od 4 godine.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: I EWO NAM SADA IZBORAAAAAAA !

Post by LEGIJA »

PIKI wrote:ewo zvanicno je pocela izborna kampanja ewo vec danas se na trgu srpskih boraca pojavile plakate stranke SNSD .E sada ce nas bombardovati mnogobrojnim letkama plakatama i svojim laznim izjavama ! :oops:
Pa koliko ja znam Piki da si se ti u Sloveniji ozenio i da ne zivis vise u Prnjavoru i kako ce tebe onda bombardovati letcima

Locked