Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by trucker »

АПЕЛ ЗА ПОМОЋ

Бојан Милошевић, 1983. годиште, оболио је од тумора на мозгу, за наставак лијечења у Москви потребна су велика финансијска средства. ПОЗИВОМ НА БРОЈ 1411 ДОНИРАЈТЕ 1 КМ ЗА НАСТАВАК ЛИЈЕЧЕЊА НАШЕГ БОЈАНА!

Молимо све чланове форума, и људе добре воље да учествују у овој акцији и помогну нашем Бојану.

Хвала.
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by vrsta8472 »

Одакле је Бојан?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by trucker »

Бања Лука, иначе голман Борца.
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by Hirurg »

donirao.....takve slucaje treba pomoci....

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by OldTownBoy »

Toliko mogu uvjek odvojiti. Nadam se da naovaj nacin novac odlazi u prave ruke.
Provjerava li neko to ?
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by trucker »

То сад' зависи од телекома, не знам да ли они узимају провизију или не, а постоји и жиро рачун:
Svi oni koji žele i koji su u mogućnosti da pomognu Bojanu, novac mogu da uplate na račun u Folks banci na ime: Dragojla Milošević, broj žiro računa: 567-241-59001964-56.
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by che »

trucker wrote:То сад' зависи од телекома, не знам да ли они узимају провизију или не, а постоји и жиро рачун:
Svi oni koji žele i koji su u mogućnosti da pomognu Bojanu, novac mogu da uplate na račun u Folks banci na ime: Dragojla Milošević, broj žiro računa: 567-241-59001964-56.
17 % čak i od humanitarnog broja, evo gledam na računima...

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by trucker »

Жалосно!
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by vrsta8472 »

БСК гостује у Шибовској, сав приход донација за лијечење Бојана Милошевића


У сриједу,26.маја 2010. године, са почетком у 18 часова,у Шибовској ће се одиграти пријатељска утакмица између домаћег Борца из Шибовске и бањлучког прволигаша БСК-а.

Сав приход од улазница са ове утакмице биће дониран бившем голману БСК-а Бојану Милошевићу, младом цовјеку који је прије отприлике годину дана оболио од тешке болести, тумора на мозгу.


Предсједник Борца из Шибовске Душко Јованић, који је био и иницијатор ове утакмице, истакао је да је оваква иницијатива само мали гест једног малог спортског колектива који би требао да послужи као примјер појединцима и осталим већим спортским колективима, као и привредним субјектима, да у складу са својим могућностима помогну младом спортисти у борби против опаке болести.

- Први пут кад сам чуо за животну драму овог младог човјека и спортисте у глави ми се родила идеја да се на некакав начин помогне. У пријатељском разговору са тренером Љубића Владом Јагодићем изложио сам му своју идеју. Владо ме одмах спојио са предсједником БСК-а Предрагом Дамјановићем, који је одушевљено прихватио мој приједлог за гостовање бањалучког прволигаша у Шибовској и обећао долазак екипе у најјачем саставу. Сав приход који се буде скупио биће дониран за лијечење Бојана Милошевица и овом приликом позивам све људе добре воље да својим присуством у сриједу и куповином одређеног броја улазница подрже ову нашу хуману акцију.

Све који не буду могли присуствовати овој утакмици, а вољни су да помогну, позивамо да окрену са својих телефонских апарата број 1411 и тако донирају једну конвертибилну марку за помоћ овом младом човјеку, или да нас контактирају преко нашег клупског маила инфо@фкборац-сибовска.цом Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели или телефоном на бројеве 065/515-979 и 065/686-734,а ми ћемо им објаснити начин на који ће уплатити своје донације.

Желио бих да се захвалим руководству БСК-а, које је прихватило наш позив за гостовање у Шибовској, јер поред хуманог карактера ове утакмице, сви у клубу и око њега се радују доласку једног угледног спортског колектива као што је БСК у нашу средину.
http://fkborac-sibovska.com/
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by Sewerin »

Karte za pomenutu utakmicu protiv BSK-a se mogu kupiti u pretprodaji u Caffe baru Roma u Prnjavoru i Caffe baru Spider u Šibovskoj,a štampane su ulaznice od 2,5,10,20,50 i 100 KM tako da svako u svojim mogućnostima pomogne ovu humanitarnu akciju.
Image

tamara
Posts: 2
Joined: 27.05.2010. 14:48

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by tamara »

iz kog naselja je bojan?
dok sam zivjela na starcevici (a to je bilo jako davno) u zgradi pored moje je bio jedan bojan milosevic ali ne mogu da skontam da li je to on.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by Sewerin »

Image
Image

tamara
Posts: 2
Joined: 27.05.2010. 14:48

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by tamara »

on je! :(

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Apel za pomoć Bojanu Miloševiću

Post by Sewerin »

Преминуо Бојан Милошевић

Тужна вијест задесила је наш клуб и цијелу Бањалуку. Бивши голман Борца, Крајине и БСК-а Бојан Милошевић преминуо је јуче око 10.50 часова након дуже и тешке болести. Њему је у марту 2009. откривен тумор на мозгу, због чега је морао да прекине да се бави фудбалом.

Бојан је рођен 19. марта 1983. године. Почео је да тренира у петлићима Крајине, а затим је прошао све такмичарске омладинске категорије Борца. По изласку из јуниора отишао је у Крајину из које се вратио на Градски стадион, а затим је прешао у редове БСК-а. За “романтичаре“ је последњи пут бранио 28. марта 2009. године у првенственом мечу против Пролетера, а дан касније обављен је љекарски преглед којим је откривено да има тумор на можданом стаблу. Нажалост, болест је била јача од Бојана и он није успео да је побједи.

Вријеме и мјесто сахране Бојана Милошевића биће одређено током дана.

http://www.fkborac.net
Image

Locked