Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Pamtim to kao da je bilo danas...
Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Vucijak »

Cini mi se da je na ovom forumu jedan veliki dio ljudi seljacine na kvadrat :smt005
Image

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Magyar »

Vucijak wrote:Cini mi se da je na ovom forumu jedan veliki dio ljudi seljacine na kvadrat :smt005
Sva sreca sto imamo tebe, jednog finog i ugladjenog, ol inkluziv gospodina , pa nam popravlja prosjek :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:08, edited 1 time in total.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Vucijak »

Janez poceo si sam sebi da pises poruke vidim nije ti dobro? :D
A ti tzv Magyar zaobidji me lagano nisam ti kriv sto si takav papak i glupan!
Image

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:07, edited 1 time in total.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by murgo »

Vucijak wrote:Janez poceo si sam sebi da pises poruke vidim nije ti dobro? :D
A ti tzv Magyar zaobidji me lagano nisam ti kriv sto si takav papak i glupan!
Nadam se da ce Vucijak biti banovan...
nema zabave bez zena i rakije

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Vucijak »

A ja se nadam da ce Murgo da ode sa ovog foruma :smt006
Image

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by murgo »

Pregled poruka: Primljene poruke

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???
Poslano na: 14.10.2010. 23:10
Od: Vucijak
Za: murgo

pedercino ko je tebe sta pitao mozes lagano da mi popusis kurrac hahahahaha !
Ovu poruku sam dobio na PP
Vucijak nastavlja da vrijedja!
BAN!?
nema zabave bez zena i rakije

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:07, edited 1 time in total.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Hirurg »

:) joj zvalje zvaljavog :) ljudi pustite ga kraju on ce tako kratko i onda ode da odmori i skupi nove rijeci kako bi prozborio koju :) pod navodnike pametnu, la ne ide to njima kakav otac takav sin a i brat mu ;)

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Dragana »

Ne nadjoh zgodniju temu da nastavim... :mrgreen:
Posto je sutnja uglavnom znak odobravanja, a na temi gdje se povelo nije ovome mjesto...a ovdje bas jest... :smt003 Jos kad bi se mogla koja parica dobiti na seljastvo, pa jos ufurano, ihhhhhh, odma' bi i bazen i Crkvu preko puta napravila. :D

Ukratko: ja se zaletila "k'o bik na koridi", kako ti rece :lol: , "prateci" tvoju pretpostavku da je Brankica - profesorica, uz tvrdnju da je to ona navela, a nije, priznat ces (jesam li u zabludi u tome da su profesorice u SREDNJOJ, a nastavnice u OSNOVNOJ?) Zasmetao mi je "ton" kojim joj se obracas...mislim da, u najmanju ruku, nije bio u redu. Ako ti mislis da je to u redu, onda nemam rijeci. :cry: Prestala sam jer ti je ona objasnila u pp i to je rijeseno, kako si i sama rekla.
Druga stvar je da sam ja pretpostavila da si "presvlakusa", sto sam i navela...pogledaj.E, moja greska je sto sam ti, automatski, "prikrpila" neke karakteristike povjerljive...jednostavno se, kao i ona, opisujes u superlativu, pa sve to s dozom "skromnosti kojoj su te u kuci ucili", pa se nesto ne hvalis sama, nego nekim nacinom drugi dodju do saznanja da si "ti ta"( a tebi, sve se bojim, krivo zbog toga :mrgreen: ), pa jos kad dodam da se ona obracala sa "zeno_draga nivoa" iskljucivo zenama i postove koji izgledaju besprijekorno, to je to.
Na ovo cu se malo malo osvrnuti. Skromnost je vrlina, kazu. Da li je tako? U nekom drugom drustvu (samo ne znam kojem, mislim da takvo ne postoji) neka bude da je tako. Ali mi zivimo u ovom gdje je skromnost jedna velika mana. Tako se desi da, recimo, ti radis, vrijedna si, imas odlicne ideje i, sto je jos bolje, uspjesno ih sprovodis u djelo, ali nemas bas nikakvog priznanja ni od koga jer, zapravo, nitko i ne zna da si iza svega upravo - ti. Da ne govorim kako se, uz svu ovu pricu, uvijek nadje netko tko je itekako spreman preuzeti "odgovornost" priznanja za nesto oko cega se, u vecini slucajeva, nije ni pokusao potruditi.
Ne kazem da nema takvih ljudi / zena, bas je Brankica jedna od njih i zato je meni bilo krivo sto joj se onako obracas, a mozda si i ti takva...ja to ne znam, ne raspitujem se ni za koga i nizasto kod ostalih forumasa po bilo kojem pitanju, zakljucujem samo na osnovu ovog "javnog" dijela foruma...za dio foruma koji "nije za svakoga" nemam nikakve predispozicije, kako me obavijestise... :lol: , a od forumasa koji su aktivni znam da poznajem 5 i to "zdravo za zdravo" .
Ja sam na forumu, prvenstveno, iz dosade, a do 11. ovog mjeseca imam "praznih" momenata pa eto, da pocnem. Mada bi, mozda, bilo bolje da gledam serije. :mrgreen:
Posudjujem "izum" zvani "sjeckanje posta"
Pantera wrote: 8) Не би тако причала да си ме успјела збунити. Сад кобајаги ти то онако лупала да се ми на'ватамо. Ехее, требала си раније мислити. Језик је опасна ствар(не српски него овај у устима), треба пазити шта причаш. Људи ће те увијек за њега држати јер не знају читати мисли. По том што кажеш тако те гледају. Не вриједи пљувати па лизати.
Него не спомињеш јунца и моје "лажне наводе"... То си рекла, то смо и запамтили... :smt003
Na'vatale se jeste :mrgreen: ...povjerljiva "bljedunjavo" jer se pojavljuje nakon duze sutnje samo da te pohvali, a ti bas onako kako treba, da imam s kim blebetati. :D
Rijec "laz" je jako teska rijec i ja je, za razliku od tebe, ne upotrebljavam olako, cak ni pod znacima navoda.8) Da podsjetim, sve je krenulo od pretpostavke koju ja nisam jasno "ogradila" i to moze stajati kao laz u tvojim ocima jer sam tebe i "zakacila". Da li ovo uvecano znaci da persiras sama sebi ili si ti "glas naroda ovog foruma"?
Pantera wrote:Боље би било без линка. Промашила си поенту поново. Нећеш је ни схватити док не проучиш историју српског народа. Тако је и Неле из надреалиста био у заблуди, мислио је да сви вјерују у југословенство...Нећеш мене исмијати с тим линком него себе. Само не схваташ то, у заблуди си.
Jesam li u zabludi i ako odem u Srbiju, C.Goru ili Hrvatsku pa me razumiju kao i u BiH i RS? :smt005
Vjerovao netko u jugoslavenstvo ili ne, stoji cinjenica da se svi skupa razumijemo iako se iz petnih zila na sve strane trude da dokazu da nije tako...jos je rano da se "ne razumijemo", proci ce vremena i vremena (ako ikada bude tako) dok dodje do toga da se ne razumijemo u potpunosti. A dok je tako, Nele je u pravu.Zasto mislis da mi je namjera bila ismijati te? :smt102
Pantera wrote:Добро ја рекох да ти не конташ баш најбоље. Није поента да ли ти је Камиказа комшија или да си се "заљубила"... Не конташ кад те неко зафркава. Поента је у једној твојој особини, како би се то рекло, глумиш лудило. Мада не мораш да глумиш. :lol: Нисам то само ја примијетила него још неки читаоци форума с којима сам управо то прокоментарисала прије било какве преписке с тобом, а ето нисам те напала иако ти тврдиш да ја волим нападати жене.

Ma, nisam ti ja za zafrkanciju, ja sam samo za ubijanje sopstvene dosade u trenucima kad mi je dosadno, a "zrtva" se uvijek nadje ako imas dobru volju. :smt003
Znaci, misljenje nekih citaoca je da ne moram "glumiti ludilo" i ti si se nasla kao portparol ( u prevodu na jezik za koji kazem da ne postoji - glasnogovornica :smt044 ) da mi to kazes.
Hvala ti puno. Vidim ja danas gdje god se pojavim, svi nesto bjeze...cak ni kru' nisam mogla kupiti, odma' zakljucase vrata kad vidjese da idem, policija me ne zaustavlja...Eto, hvala svima sto ste me oslobodili tog balasta "normalnosti". Jest da cu sad morat sama mijesit kru', al to je, valjda, cijena piskaranja na mjestu gdje postoji osposobljen strucni kadar koji je sposoban donijeti dijagnozu, a kad se jos uzme u obzir i to da je forum vrlo posjecen i citan - trebalo je biti jasno da ce se brzo sve saznati... :smt005
S obzirom na moje ludilo, potpuno si u pravu sto me nisi napala, s ludima treba polako. :smt064 Zamisli da si me napala, ja bih odmah poslala svima na pp prijetece poruke, a one do cijeg broja mogu doci bih i nazvala da ih ja priupitam "za koga oni kazu da je lud" :smt005
Kontas li ti kad se netko sali?
Ovo je bila sala, znas. :smt006
Tvrdnja da ti napadas bila je izvedena iz pretpostavke da si netko drugi, da podsjetim. :wink:
Pantera wrote:Хоћеш и ти да будеш неки фазон, па је најлакше да ти Камиказа да "легитимитет". Волим и ја Камиказу и умирем од смијеха на његове постове, као и многи други али има оно нешто у твојим постовима, што код других нема, тај увлакачки шмек. Мислим да он то и види али не обраћа пажњу . Никад то не бих ни споменула да ти ниси "тражила" моје "стручно" мишљење. А ја пошто волим писати обухватих све, а не само конкретно тражено, реко да ти буде разумљивије.Све ми се чини да сам у праву. Што рече Матија Бећковић, а томе се увијек насмијем, "мене не занима истина, ја знам ко је у праву." :D

KAMIKAZA je svima zanimljiv i to nije tajna, nisam ni ja izuzetak. :D Ne ocekujem da mi itko daje ikakav legitimitet na mjestu gdje to nije potrebno, a na ovom forumu to, valjda, nije slucaj. Ima nesto za sto ti ne znas i nije receno direktno na forumu izmedju doticnoga i mene, oboje smo presutno "nastavili" svojim putem i to je to. Ako je tvoje misljenje da tu ima neki "uvlakacki smek", tko sam ja da ga mijenjam, to je tvoje i svacije pravo. A misljenje je k'o paksu - svatko ga ima. :mrgreen:
Raduje me sto volis pisati. :D
Pantera wrote:О, јадо, читај кад већ одговараш. Ниси добро прочитала одговор. Ја рекох да си добро примијетила да није увијек све како пише у уџбенику. Још сам те и похвалила. :smt003 Знам ја шта су мине имала сам 5 из Одбране и заштите. А ти мислила да ћу и тај појам да објасним па пошто нисам, а ти опет к'о јуне. Ма ја то само понеки који знам. Томе знам само име, заборавила сам како се саставља и раставља. Можда сам требала добити двојку. :smt003
Jako lijepo od tebe sto si me pohvalila. Hvala ti za pohvalu! :D Ne da nije uvijek onako kako pise u udzbenicima, nego skoro - nikad. Nimalo "uvlakacko" pitanje sam postavila KAMIKAZI o jednom covjeku za kojeg sam cula 2 varijante price i procitala jos jednu...i "dobila" jos jednu :smt017 Istom je podignut i spomenik, koliko znam. :roll:
PROMovka je gadura koja cesto dolazi sa jos nekim vrstama mina da bi "steta" bila sto veca...cilj je, ako ne ubiti, a ono bar izranjavati sto vise...napisah to s namjerom ne da tebe usutkam vec da se jos netko "razlaje", pa mi propalo.... :smt116 Znaci, vise zbog voajera koji cekaju da procitaju kako ce se stvari razvijaju, koja ce kojoj "ucerat", nego zbog tebe licno.A da prate - prate i imaju misljenje koje se poklapa s tvojim :D A lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine. :D
Ocjenu koju si dobila si i zasluzila, u to sam sigurna. Da te to zanimalo vise nego sto je dovoljno za ocjenu, valjda bi i danas znala sastavit i rastavit je...mene zanima jer cu, ako mi sve bude "po planu" morati cuvat pedu i od tih PROMovki. :wink:
Sve za lovu :!: Sve se uci s nekim ciljem, ja ucim za lovu, a citam i piskaram iz zadovoljstva i dosade. :wink:
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Pantera »

Добро јутро Драгана.

Заиста нисам имала намјеру да идем у овакве расправе. Не интересује ме то. Ти ваљда немаш мишљење ни о чему па једино можеш да учествујеш на форуму тражећи неког да се свађаш. Ти си у стању да вртиш једно те исто иако сам ти дала објашњење и свима је јасно осим теби.
Dragana wrote:Ne nadjoh zgodniju temu da nastavim... :mrgreen:
Ако има нека тема Комплекси ту би се још боље снашла.

Dragana wrote:Ukratko: ja se zaletila "k'o bik na koridi", kako ti rece :lol: , "prateci" tvoju pretpostavku da je Brankica - profesorica, uz tvrdnju da je to ona navela, a nije, priznat ces (jesam li u zabludi u tome da su profesorice u SREDNJOJ, a nastavnice u OSNOVNOJ?)
Зашто овако пишеш, само испадаш глупа, као да је ово најбитније, професорица или наставница? Није то било битно него да је просвјетни радник и да учи дјецу, сад, да ли ону у првом основне или четвртом средње није важно. Важно је било да ли је писмена. А посумњала сам јер је рекла да је змија сада писмена и образована, а змијин пост нигдје везе с тим. И на крају, Бранкица је рекла "гдје држим лекције - ту добијам плату", ја сам извукла закључак шта јој је професија и написала то али ти не можеш то да схватиш да неко може извући закључак јер теби треба да се црта свака ријеч. Најбоље да почнем писати хијероглифима, можда би тад боље разумјела.Не можеш да ми одговориш, зачепила сам те, зашто не прихватиш, него идеш до бесмисла. Кад видим овакву реченицу, не могу, а да немам овакав став. Назови ти то уфураношћу, не смета ми ни најмање. Ако је уфураност указати на твоју глупост ја сам најуфуранија. Не морам чак ни да пишем ово, ко имало мозга има па је прочитао овај твој пост види све ово али пишем због тебе и сличних ако постоје.
Dragana wrote:Zasmetao mi je "ton" kojim joj se obracas...mislim da, u najmanju ruku, nije bio u redu. Ako ti mislis da je to u redu, onda nemam rijeci. :cry:
Такав ми је тон, чвршћи звук, метал ћато сам ја. Нисам је хтјела испрепадати,само је моје чуђење било огромно, а овдје пуно окорјелих форумаша, нисам знала да има тананих душа. Не би ни требало да ме занима да ли је неко груб или мек, нарочито на Политици, али ето,продобрила сам се.
Dragana wrote: Prestala sam jer ti je ona objasnila u pp i to je rijeseno, kako si i sama rekla.
Видим да ниси престала. Јеси ли ти њен адвокат? Ако јеси, не знам кога сад браниш.
Dragana wrote:Druga stvar je da sam ja pretpostavila da si "presvlakusa", sto sam i navela...pogledaj.E, moja greska je sto sam ti, automatski, "prikrpila" neke karakteristike povjerljive...jednostavno se, kao i ona, opisujes u superlativu, pa sve to s dozom "skromnosti kojoj su te u kuci ucili", pa se nesto ne hvalis sama, nego nekim nacinom drugi dodju do saznanja da si "ti ta"( a tebi, sve se bojim, krivo zbog toga :mrgreen: ), pa jos kad dodam da se ona obracala sa "zeno_draga nivoa" iskljucivo zenama i postove koji izgledaju besprijekorno, to je to.
Па што си одмах потрчала? Требала си боље анализирати. Не описујем се у суперлативу и неколико пута сам рекла да не знам све и то и мислим. Али мислим и да нешто знам, заправо сам сигурна да неке ствари знам па ако ти мислиш да је то нескромно, нека ти буде али онда смо сви јако нескромни јер свако од нас мисли да зна бар нешто. Да те подсјетим, сама си ме питала да ти кажем шта сам ја то учинила да побољшам негдје нешто. Ја то схватих више као реторичко питање, а ти стварно хоћеш да ја сједнем па да то пишем. Ја јесам скромна за тако нешто и мене су заиста учили тако. Једино нисам скромна с овим простором, много пишем. Скромности се учи, сваког привлачи да свако зна шта је он урадио, како је паметан, овакав, онакав али то треба побиједити јер кад те стално хвале човјек може постати горд и скренути с пута зато што тада мисли да све зна и да је најбољи, а тад престаје учити, стагнира и нема више духа. И мени прија похвала, гдје прочита да не прија али да се хвалим и намјерно "неким путевима" обавјештавам друге о томе, од те болести нисам нити ћу обољети. Не морам теби да се правдам али пишем можда ти промијеним мишљење јер ово није добро:
Dragana wrote:Na ovo cu se malo malo osvrnuti. Skromnost je vrlina, kazu. Da li je tako? U nekom drugom drustvu (samo ne znam kojem, mislim da takvo ne postoji) neka bude da je tako. Ali mi zivimo u ovom gdje je skromnost jedna velika mana. Tako se desi da, recimo, ti radis, vrijedna si, imas odlicne ideje i, sto je jos bolje, uspjesno ih sprovodis u djelo, ali nemas bas nikakvog priznanja ni od koga jer, zapravo, nitko i ne zna da si iza svega upravo - ti. Da ne govorim kako se, uz svu ovu pricu, uvijek nadje netko tko je itekako spreman preuzeti "odgovornost" priznanja za nesto oko cega se, u vecini slucajeva, nije ni pokusao potruditi.
Патријарх Павле је овако некако рекао: "Треба бити добар али не луд. Доброта често пређе ту танку црту између доброг и лудог."
Здрав човјек зна направити разлику када треба рећи "ја сам то урадио", а када не. Не треба допуштати да неко ко није заслужио "покупи кајмак", није праведно ни исправно. Такве треба разоткрити. Не треба нико да напредује на туђим леђима али када нема никога да се устремио на твоје заслуге, чему увеличавати себе. Исто тако ако помогнеш ту и тамо некоме, нећеш сад ударити на клепало. То је у реду само кад се људи анимирају за хуманитарне акције па да се мало промовише и подиже свијест о неком проблему, а и то кад се ради нећеш скакати први да се похвалиш. Има људи који стално раде такве акције, нису координатори па их ТВ не пита ништа, а никад се не хвале да су и они учествовали.
Dragana wrote:zakljucujem samo na osnovu ovog "javnog" dijela foruma...za dio foruma koji "nije za svakoga" nemam nikakve predispozicije, kako me obavijestise... :lol:
Чему тај тон? Нису ти форумаши нескромни него постоје правила којих се држе, ништа то није лично. Немам ни ја те "предиспозиције".

Dragana wrote:Na'vatale se jeste :mrgreen: ...povjerljiva "bljedunjavo" jer se pojavljuje nakon duze sutnje samo da te pohvali, a ti bas onako kako treba, da imam s kim blebetati. :D
Нисмо, немамо на шта. Ја не блебећем, нарочито не с тобом, само те нервирам и поигравам се мало. Могу да млатим с тобом како ми воља јер сам нескромна када је људска глупост у питању. Знам да те нервирам и ти то поричи и пиши шта хоћеш јер ја сам у 3 поста доказала да могу да те матирам сваки пут на сваку ријеч. То је сад јасно, мислим да више неће бити потребе за оволиким писањем. Ни ово ти не бих одговорила да ми неко није попио мозак да напишем нешто па се сад бавим твојим небулозама. Змија је за тебе Сенека. Не вјерујем очима да ово написах али и то је могуће.
Dragana wrote:Da li ovo uvecano znaci da persiras sama sebi ili si ti "glas naroda ovog foruma"?
Духовитост ти није јача страна. Прочитај први пасос мог поста, а затим и ту реченицу па ћеш видјети да треба тако да стоји.
Dragana wrote:
Pantera wrote:Боље би било без линка. Промашила си поенту поново. Нећеш је ни схватити док не проучиш историју српског народа. Тако је и Неле из надреалиста био у заблуди, мислио је да сви вјерују у југословенство...Нећеш мене исмијати с тим линком него себе. Само не схваташ то, у заблуди си.
Jesam li u zabludi i ako odem u Srbiju, C.Goru ili Hrvatsku pa me razumiju kao i u BiH i RS? :smt005
Vjerovao netko u jugoslavenstvo ili ne, stoji cinjenica da se svi skupa razumijemo iako se iz petnih zila na sve strane trude da dokazu da nije tako...jos je rano da se "ne razumijemo", proci ce vremena i vremena (ako ikada bude tako) dok dodje do toga da se ne razumijemo u potpunosti. A dok je tako, Nele je u pravu.Zasto mislis da mi je namjera bila ismijati te? :smt102
Неле у праву, а Југославија се распала. :lol: Само, Неле је дошао себи, тако сам признаје, а код тебе не видим те назнаке, ти си још у несвијести.
Намјера се види из снимка надреалиста. Ја разумијем народе бивше Југославије када говоре али ти не разумијеш штетност те подвале како је битно само да се разумијемо, а како ће се звати језик то није битно. Е па јако је битно. Можда ти ниси Српкиња па теби није али мислим да јеси јер си спомињала славу. Битно је знати шта је српски језик и чији је, а шта је копија. За то постоји толико доказа да ја не могу да ти пишем, тражи сама, имаш интернет. На жалост је што пишеш "хрватски". Прочитај Врстин пост гдје наводи ријечи Св. Симеона мироточивог тј. Стефана Немање, оца Св. Саве, у теми Општи избори.
Dragana wrote:Ma, nisam ti ja za zafrkanciju, ja sam samo za ubijanje sopstvene dosade u trenucima kad mi je dosadno, a "zrtva" se uvijek nadje ako imas dobru volju. :smt003

Нисам ја твоја жртва него си ти постала жртва сопствене несмотрености. Ниси очекивала ово па сад не знаш како да се извучеш и правдаш се досадом, блебетањем...
Dragana wrote:Tvrdnja da ti napadas bila je izvedena iz pretpostavke da si netko drugi, da podsjetim. :wink:
Не читам мисли.
Dragana wrote: A misljenje je k'o paksu - svatko ga ima. :mrgreen:
Јесте, само нечији је чист, а нечији смрди.
Dragana wrote: PROMovka je gadura koja cesto dolazi sa jos nekim vrstama mina da bi "steta" bila sto veca...cilj je, ako ne ubiti, a ono bar izranjavati sto vise...napisah to s namjerom ne da tebe usutkam vec da se jos netko "razlaje", pa mi propalo.... :smt116
Кад проговори, човјек сам о себи најбоље говори какав је.
Dragana wrote: Znaci, vise zbog voajera koji cekaju da procitaju kako ce se stvari razvijaju, koja ce kojoj "ucerat", nego zbog tebe licno.A da prate - prate i imaju misljenje koje se poklapa s tvojim :D
Зрела за преглед код чика Лазе.
Dragana wrote:A lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine. :D
Туђе ријечи се не краду. Лијепо треба навести да је то рекао Семјуел Бекет. Што ме подсјети, он је написао "Чекајући Годоа". И ја чекам Годоа. Ти си Годо којег чекам да се опамети али чекаћу довијека.
Dragana wrote:Sve za lovu :!: Sve se uci s nekim ciljem, ja ucim za lovu, a citam i piskaram iz zadovoljstva i dosade. :wink:
Циљ ти је лош и имплицира да ти је карактер још гори.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 11:14, edited 2 times in total.
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by KAMIKAZA »

povjerljiva wrote:
P.S. Da mi je samo preći još jedan mali korak da dostignem savršenostvo
:smt045 DODJI CEKAM TE :D
E sto volim kad se zene svadjaju :) imam ja ideju koja i nije nesto nova,mozemo da organizujemo masovno cupanje i cerupanje na trgu :lol: nesto kao okupljanje forumasica :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 11:14, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by KAMIKAZA »

povjerljiva wrote: I, onako iskreno mi reci, na čijoj bi ti strani bio? U povjerenju, u 4 okice.... :smt005
:smt017 Na strani oneeeeeeeee,koja ima vece sise :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 11:14, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by KAMIKAZA »

:D Trazila si iskren odgovor :D to je jos jedan dokaz da ja nikad ne lazem,zato uvjek najebem od zene :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

ogledalo
Posts: 8
Joined: 02.11.2010. 13:50

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by ogledalo »

povjerljiva wrote:
KAMIKAZA wrote:
povjerljiva wrote: I, onako iskreno mi reci, na čijoj bi ti strani bio? U povjerenju, u 4 okice.... :smt005
:smt017 Na strani oneeeeeeeee,koja ima vece sise :smt005
S obzirom da je naučno dokazano da su, veličina tih muškarcima dragih oblina i koeficijent inteligencije obrnuto proporcionalni, čini se da je Dragana dobila saveznika. Čestitam! :smt006
boze pomozi i spasi i one koji ne znaju gdje je granica ljudskim glupostima.

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Pantera »

KAMIKAZA wrote:E sto volim kad se zene svadjaju :) imam ja ideju koja i nije nesto nova,mozemo da organizujemo masovno cupanje i cerupanje na trgu :lol: nesto kao okupljanje forumasica :smt005
Имам ја бољу идеју, рвање у уљу или чоколади. Ни Чола и Цеца заједно не би напунили трг као ми :lol:

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Pantera »

ogledalo wrote:boze pomozi i spasi i one koji ne znaju gdje je granica ljudskim glupostima.
Ма то се она шали. Ја имам сисе за обе ако треба. Ма још боље - има да се тучем с њима. Ма могла бих све чуњеве у куглани да оборим. :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by KAMIKAZA »

Pantera wrote: Ја имам сисе за обе ако треба. Ма још боље - има да се тучем с њима. Ма могла бих све чуњеве у куглани да оборим. :smt005 :smt005 :smt005
Ko ne vjeruje neka se uvjeri sam :D
http://www.youtube.com/watch?v=wMElrd7J ... re=related
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Pantera »

:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044
Видиш да ништа нисам слагала :smt005 :smt005 :smt005

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Dragana »

E, ovo je sad politika...muski su vrlo dobrodosli kao posmatraci, akreditirati vas moze svaka forumasica koju poznajete u stvarnom zivotu (ne "iz vidjenja" ili da joj poznajete mamu :smt006 , tatu, strica, tetku i sl.)
Drage dame!
Politika je seljastvo i ufuravanje i nije za one koji nisu takvi. Zena koja se zeli baviti politikom mora imati ne intelektualne kvalitete, vec biti gadura sa smislom za trgovinu.Doduse, moze biti i skromna i raditi i poboljsavati stvari koje ne mozemo ne primjetiti,ali to nece nitko pricati jer "ona samo radi svoj posao"...citam na forumu, ukratko, kako "one samo paze sto ce obuci i s kim ce se poje*ati".
Evo primjera - Suzana Svraka, zena - dama, sa stilom, intelektualka, zahvaljujuci njoj nema srednjoskolaca da "gluvare" oko skole...Znaci, ONA je ta koja zasluzuje pohvalu, ja nisam cula da se hvali, cak naprotiv.Nazalost, ona je skromna!
Evo "forumaskog" primjera - Brankica je jutros ustala, otisla na posao, ucila neciju djecu ne samo ono sto joj je u planu i programu, sigurno se tu nasla i pokoja lekcija o lijepom ponasanju, recimo, ili necemu sto nije dio njenog predmeta...da, odradila je "svoj posao", mozda je imala i sekciju (to je zato sto voli svoj posao), mozda nije bilo vode kad je dosla kuci (koga je briga za to?), mozda je dio posla odnijela kuci (npr. kontrolne radove da pregleda, ali i za to nikoga nije briga, dio je posla), mozda je muku mucila s necijim prerazmazenim deristem (o, da!I to je dio posla)...Nazalost, ona je skromna!
Koliko drustvo paznje poklanja skromnima? Kad ucine nesto za dobro svih, dobiju nekoliko minuta na TV (da ne uzimaju bas previse vremena onima koji se znaju pohvaliti i sami), mozda im netko kaze ili napise na forumu da im svaka cast i to je to. :x
Zasto ste, dame, poklonile vise truda i paznje meni koja sam bezobrazna gadura, koja "trazi s kim ce se svadjati po forumu" i pravi se pametna, a ne zna koliko to nije? :shock:
Jeste li pomislile ponuditi neku, recimo, pomoc Brankici u njenom radu...kompjuteri na kojima djeca rade ce se kvariti, a mozda znate nekoga tko ce ih odrzavati, mozda to znate i same...Ako se pitate zasto bismo trebale misliti na to, to je njen posao, evo odgovora - ako se neki od kompjutera pokvari, njoj je onda otezan rad, ako direktor kaze da skola nema para za popravak, njoj ostaje da ceka ili da sama nadje nekoga tko ce popraviti sto je stavlja u duznicki odnos prema nekome. Skromna kakva jeste, vjerujem da bi se odlucila, na svoj obraz (cak i za svoje pare, mozda) ne cekati nego olaksati "sebi svoj posao".ONA zasluzuje da se hvali, hvali i hvali.Ona je, nazalost, skromna. :x
Zasto ste se pozabavile toliko sa mnom koja sam, eto, neka bude - glupa (za sebe nitko nece reci da je glup)? Moze li se glupoga opametiti? Mislim da ne moze, ustvari - znam to! Ali glupima ne treba ni pridavati znacaja, cak ni onda kad to "traze" od vas, ni kada vas izazivaju, to je samo gubljenje vremena, cak ni kada vam netko "pije mozak" iz nekoga razloga da to cinite...nikada.
Zasto pristajete na ovaj "seljakluk i ufuravanje" sa mnom na forumu? Tko sam ja i sto radim? Nastojite mene opametiti, dati mi do znanja "gdje mi je mjesto", dati sebi potvrdu na vase sposobnosti, cinite "uslugu" nekome... :?:
Jedino sto ste ucinile, vjerujte, je da ste uskocile u kaljuzu koju sam zamuljala pa se valjate po njoj sa mnom...nista dobroga ni za koga jer vas budala prvo spusti na svoj nivo pa vas onda pobijedi u svojoj igri.To je politika! I nije za skromne, za njih je - pogubna. :wink:
povjerljiva, sjeti se one sto je dosla "bez gaca"...pa sad "je*e u zdrav mozak neke pametnije". Znas li da ona zna kako je biti bez "gaca" (jer je bila) i da se isprodavala na sve nacine da do njih dodje? Je li ti jasno da takva ne preze da skine glavu i tebi i tvojima da bi te "gace" zadrzala, ma i svoju ce prije na panj stavit nego da joj se svuku te "gace"!Nije bila skromna. :wink: Mozda su je ucili tome, ali je vidjela da je u praksi drukcije - hoces li "gace"- nema skromnosti. A oni koji su joj dali priliku da ih obuce, sada je stite jer i ona njih stiti, a i zakon je stiti jer lopovska drzava donosi lopovske zakone koji stiti lopove. :wink: Politika je to! Lopovski kodeks.Bi li ti mogla tako? Jasno je kao dan da ne bi.
Pantera, zamisli da ovakva kakvu me "znas" sa foruma imam politicke ambicije. Nepismena, glupa, bezobrazna, neuroticna, bahata, iskompleksirana, ne mogu se bas svega sjetiti :mrgreen: Zar nisam odlican materijal za politicarku? Ako mislis da nisam, pogledaj neku sjednicu, nebitno na kom nivou nebitno koje drzave! :smt005
Dakle, dame, hvalite se, hvalite, hvalite...udarajte u klepalo i vicite na sav glas kad uspijete nesto. Od onih od kojih direktno zasluzujete pohvalu vas nece hvaliti, ili hoce, ali "usputno" jer vi to ne trazite.Vi ste, nazalost, skromne. Nemojte da vas ja hvalim (a to mi ide losije nego sto mislite) :smt021
O Telebaku, Srpskom jeziku i "jeziku" izvedenom direktno iz njega :wink: ,"Tajnom Dijelu Foruma Zvanog Velike Sise" :lol: ,muskarcima, Zvalji iz "Pusenja", neskromnim i skromnim zenama, precima, potomcima i svemu ostalom...moze, ako zelite. Tu sam, ne bjezim, kukavicluk mi nije u genetskom kodu, cijenu da naucim nesto pa makar me cijeli svijet( akamoli ovaj forum :smt005 ) u tom trenutku smatrao glupom, uvijek sam spremna platiti, a i priznati kad se zaletim mi nikada nije bilo strano. Ovo nije "uvlakacki smek", da se razumijemo jer ako nesto znam i znam da to znam, ima da "leti perje" bez milosti koju, zauzvrat, i ne ocekujem. :wink:
Sad zurim, moram se naci sa Seneka - ZMIJOM & co(prepun nas je autobus :mrgreen: ), idemo kod cika Laze da nam kaze svoje misljenje, pa cemo poslije (posto smo ga potplatile/i i dobile/i potvrdu da smo "Ćiste/i") da se "stranaĆki" valjamo u "Politikinom Zabavniku" na "zajedniĆkom" nam forumu. :smt006
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Koliko ljudi mogu biti ufurani i seljacine ???

Post by Pantera »

Драгана се пуши
црвене јој уши,
неред јој у глави
хоће да ме дави.

Много се једи
писаљку не штеди.
Ја не марим
забаву јој кварим.

Превише за читање
бацила сам поглед,
добила резултат
на свој мали оглед:

Када једном схвати
мање ће да пати.
Тад ћемо се надат'
да више неће ср... :lol:

Locked