Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by vrsta8472 »

Ова дјела сам данас нашао на фб профилу једног фана др.Шешеља...
па рекох са вама да их подјелим...
Колико су озбиљна дјела просудите сами:
Ако вам се неко посвиђа можете га скинути одавде

Image
Енглески педерски испрдак Тони Блер,
Мафијска пудлица Небојша Човић,
У чељустима курве Дел Понте,
Наркоманија Вука манитога,
Хашко бајрамско прасе
Или Карлин сведок или смрт,
Феноменологија балканског деспотизма,
Велеиздајнички процес,
Сведок одбране Слободана Милошевића у хашком процесу,
Ватикан главно сатанино гнездо,
Римска курија вечито жедна српске крви,
Антихристов намесник зликовачки римски папа Бенедикт Шеснаести,
Понтифекс максимус сатанистичке цркве Јован Павле Други,
Досманлијски сејмени на Правном факултету,
Ђаволов шегрт злочиначки римски папа Јован Павле Други,
Војводин хашки тријумф,
Повратак српског јунака,
Казус профессора Шешеля,
Лучa војводе Шешеља,
Очерупана хашка ћурка Кристина Дал,
Хашка инструментализација лажних сведока,
Афера Хртковци и усташка курва Наташа Кандић,
Римокатолички злочиначки пројекат вештачке хрватске нације,
Идеологија српског национализма,
Да све српско буде као земунско
Док патриоте обнављају издајници разарају
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by regeman »

Citao sam narkomaniju Vuka manitoga. Ludnica, za monti pajtona..tacno se vidi u kakvom kolapsu je i drzava i narod bio. A Dr. Seselju zelim sto duzi boravak u Hagu, iako ce ga ove engleske pudlice vjerovatno pustiti. Jer osim dugog jezika i kratke pameti nikakav veci grijeh nema od ovih sto se za vece zlocine setkaju po slobodi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by zeko_sisko »

regeman wrote:Citao sam narkomaniju Vuka manitoga. Ludnica, za monti pajtona..tacno se vidi u kakvom kolapsu je i drzava i narod bio. A Dr. Seselju zelim sto duzi boravak u Hagu, iako ce ga ove engleske pudlice vjerovatno pustiti. Jer osim dugog jezika i kratke pameti nikakav veci grijeh nema od ovih sto se za vece zlocine setkaju po slobodi.
???

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by regeman »

???
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by zeko_sisko »

Mozda sam ja pogresno skontao, al' ucinilo mi se da si napisao da je njegova pamet "kratka" ?!?!

Za jednog doktora nauka reci da je "kratke" pameti, malo mi cudno. Mozda da je malo "luckast", al' ovo ..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by KAMIKAZA »

Luckast. :D ma on je budala 100 %;ne kazem ja da on nije zavrsio skolu,ali to ne znaci da je pametan,pametan covjek je svestran,a on je ogranicen.Ja imam jednog rodjaka,po nekim pitanjima je strasno inteligentan,nauka mu lezi ,nastavnik je (e jbga sad ce svi znati o kome pricam) :D al nema veze,ne kudim ga,pametan je, nadaren,ali kao sto rekoh za nauku i tehniku,sve drugo u zivotu,sto neki dundjer bez razreda skole zna,on nezna,znaci nije svestran,vec ogranicen,a znamo kako ogranicene ljude nazivaju u narodu.Njemu je trebalo i pored ovakvih komisija , :D za polaganje vozackog ispita bar 20 godina,nece kupi (posten ,to je odlika ogranicenih ljudi) teoriju ima u malom prstu,ali u praksi je nula,padne uvjek na voznji. :D
Takav je i Seseljuga,pametan ,ali ogranicen,zna teoriju ali u praksi zasere debelo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by Krajo »

Vi ste kompetentni da procjenujete je li Seselj ''pametan'' ili ne?!
koME to jos nesTO ZNACI

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by regeman »

Mozda sam ja pogresno skontao, al' ucinilo mi se da si napisao da je njegova pamet "kratka" ?!?!
mnogo si pogresnoga skontao, mani se Seselja na vrijeme.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by zeko_sisko »

@ rege

Nisam ja to napisao da bih Seselju drzao stranu ili tako nesto. Njegovo politicko djelovanje, kao i sama politika, me ne interesuje nesto posebno. Samo tvrdim da je covjek veoma inteligentan i pametan, a za njegove ljudske kvalitete i politiku koju on zagovara nisam nista rekao.
Znam sta si mislio reci, al' po meni, nisi se dobro izrazio.

@ Kami

Ne bih se slozio sa tobom. Kao prvo, velika je razlika izmedju inteligentnog i pametnog covjeka. A posto postoji vise vrsta inteligencije, niko ih nema sve veoma razvijene. Tako da ne mozes reci za rodjaka da ti je glup ako ne zna voziti auto .. :wink:


Sorry za skretanje sa teme. :smt006

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by regeman »

nisam mislio da mu drzis stranu ili ga podrzavas. I ja jos manje, samo po meni osoba koja pise onakve knjige ne moze biti ni pametna niti inteligentna. Ipak se pamet kroz djela dokazuje a njegova su kriticna.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by KAMIKAZA »

zeko_sisko wrote:
@ Kami

Ne bih se slozio sa tobom. Kao prvo, velika je razlika izmedju inteligentnog i pametnog covjeka. A posto postoji vise vrsta inteligencije, niko ih nema sve veoma razvijene. Tako da ne mozes reci za rodjaka da ti je glup ako ne zna voziti auto .. :wink:
Ne ,ne,ne,ti hoces da me zavadis sa rodjakom :D nisam rekao glup ,nego ogranicen,kako mogu ja da kazem da je glup,a on profesor,ili za Seseljugu,a on doktor,ne ide, ja samo kazem da su oni oba ograniceni,u ovom slucaju nauka im ide ali kontakt sa ljudima,ili vozacka ne idu. :D
Seselj je dikonja,ili da kazem inteligentni dikonja,sto dokazuje moju teoriju, samo kao naucnik inteligentan,ali za sve drugo dikonja :D jer da nije tako nebi bio u Hagu.Sad ce neko da kaze; nastimali mu :) znam vec :P ,ali i ja bi poslao covjeka koji sam sebe proglasi vojvodom,slika se po ratistima,pljuje psuje,vrijedja,mislim da sve ovo sto sam nabrojao nisu odlike pametnog covjeka (skolovanog);a u stvari nije sposoban da sudi svojoj zeni,on nije bio tamo gdje se ginulo,nije gledao ni na TVu,ali to je srpski junak.Ko je on bio da je dobio titulu vojvode, i na osnovu cega ? Zasluge nema ama bas nikakve za narod,mozda za svoju stranku,ali i to se vidi koliko clanova imaju,kad je on ratovao ? Slikao se tu i tamo sa pistoljem i to je sve,brze je otisao nego sto je dosao,i da ne nabrajam dalje,ali, vojvode su uvjek bili junaci,ako ima ista junacko na Seselju onda je on mozda vas vojvoda, :D ali moj nije,puno hrabrijih ljudi nije dobilo ni cin u vojsci,prosli su ratista kao dobrovoljci,ranjavani,neki i poginuli,ali on je vojvoda,to moze samo u nas Srba. :) Seselj je prvi vojvoda koji je dobio titulu za laprdanje,kao sto je Obama za par dana laprdanja zasluzio Nobelovu nagradu za mir,koji mir,koga je on to smirio. :D
Evo i ja laprdam po forumu ,vise i od Obame i Seselja zajedno ,bas bi volio da me proglasite vojvodom :D a ako necete vi, ja cu sam sebe kao i Seselj. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by KAMIKAZA »

http://www.youtube.com/watch?v=b2eO2q-Qhag
Dal su ovo rijeci pametnog covjeka ?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Дуки
Posts: 7
Joined: 02.03.2010. 17:33

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by Дуки »

Хм... Шешељ... :D
Поштујем школованост тог човјека. У остало нисам увјерен баш...
Додуше,ја се не сјећам какво је било народно расположење тих година(предратних,ратних...) Зар се стварно вјеровало у могућност остварења идеја г.Шешеља и сличних политичара тог доба? Мислим,Србије у тим границама?
Ванредно интелигентни људи и данас постоје међу нама,иако ми некако слабо обраћамо пажњу на њих,али ето.... Шта је то имао Шешељ тада ,да је постао **фигура од значаја**? :shock:


User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by KAMIKAZA »

Ovaj dio sudjenja mi se dopao :D

Sad im je zao sto su ga ikad i hapsili :smt005
http://www.youtube.com/watch?v=hhNwh7yA ... re=related
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by čiča »

Kažu da izlasi sledeće godine, biće veselja na političkoj sceni Srbije, a i obračuna sa Nikolićem i Vučićem.

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by sveznadar »

Tragedija jednog čovjeka, veoma inteligentnog, zalutalog u 20./21. vijek, sa ideologijom i politikom "pišanja uz vjetar".
Haška djela dr. Šešelja su uglavnom transkripti i dokumenti. Vjerovatno bi i za njega i za narod bilo najbolje da se u politiku nikad nije mješao, i da je predavao na fakultetu i pisao stručna djela iz pravnih nauka.
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by čiča »

Daleko od toga da li neko podrzava Seselja u njegovim izjavama ili ne, "sudjenje" u Hagu je cisti cirkus bez ikakvog relevantnog dokaza da je on odgovaran ili da je cinio neke ratne zlocine. Presuda za "vrijedjanje Suda" u visini od 7 godina je vece od one Drazenu Erdemovicu kada je priznao ubistvo 600 zarobljenika u Srebrenici i dobio 5 godina.

lessa
Posts: 16
Joined: 10.01.2009. 22:23
Location: Prnjavor RS

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by lessa »

jedna mala sugestija osnivacu teme, tacka iza skracenice za titulu doktora je suvisna.
a sto se Seselja tice, mogao je tu svoju silnu pamet koju svi potencirate usmjeriti na nesto pozitivno, a ne na guranje svoje zemlje u provaliju iz koje ni dan-danas nije izasla!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by KAMIKAZA »

Dobro je da je on otisao u Hag,zamislite da je on ostao 7 godina profesor na fakultetu,on bi proizveo bar 1000 takvih ludaka kao sto je on,a mozete tek zamisliti gdje bi otisla Srbija sa tolikim brojem Seselja :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 03:04, edited 1 time in total.


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by vrsta8472 »

Ево на РТС 1, емисија РАЗОТКРИВАЊЕ тема војвода Војо :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by regeman »

gledao sam 5min i ne mogu vise. Klasican klovn.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Популарна дјела др. Војислава Шешеља-хумор или трагедија ?

Post by che »

Problem kod nasih ljudi je taj sto ova djela i oni koji ih imaju nisu procitali.
Najlakse je po naslovu djela suditi o kvaliteti istog. Komičan naslov i stil ne govore da je djelo nekvalitetno.
Djala kao sto su "Ideologija srpskog nacionalizma" ili "Riomokatolicki projekat vjestacke hrvatske nacije" su kapitalna djela Laze M. Kostica, kojima je Seselj samo predgovore uradio i objavio ih. Djela koja su bila skrivena jer je Kostic umro kao protivnik bivseg rezima i kao emigrant. Zato, ne sudite o nepoznatom.

Locked