Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

Zasto uvijek iste goste dovode? Pa ova emisija se moze 2 puta godisnje odrzati :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Нема Жуне у емисији :D

А јесу почели, као да су дошли на перушање :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by rocky »

U jesu se uhvatili Talijana :D :D :D .
Ovo sto kaze Kalabic za placanja dupli faktura je istina. :D
Idemo dalje ...

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by rocky »

Zasto niko nepostavi pitanje zasto nema 18 godina spomenika palim borcima u Prnjavoru? :?: :?: :?:
Idemo dalje ...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Управо се заврши, и баш сам се опет исмијао. Да поручим свима онима који имају прилику да оду из овог Прњавора да иду и да се не враћају :P Нема 'љеба од ове власти ни опозиције.

Јадно и примитивно.

Углавном свака част оном гледаоцу који им је рекао да ЈЕДУ ГО*НА :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Na sta spadose borci da ih brani Kalabic :?
Ali mu je najbolje ono:Ne slusas ti mene gospodine Gataricu :D i ono:od govana se pita ne pravi :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Могу да раде хумористичке емисије и да ту згрћу велике паре :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Ocekivao sam od Kalabica da ce imati mu*a da odgovori na onu opasku od Gatarica:da je Zunic bio u ratu :D sto ga ne upita sta je radio i zasto ga trazi interpol,a znamo da nije za ratni zlocin :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by rocky »

Ali mu je najbolje ono:Ne slusas ti mene gospodine Gataricu i ono:od govana se pita ne pravi

ili ono gledaj ti mene u oci :D :D :D
Idemo dalje ...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Franz »

Psihijatrija.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Magyar »

Kakvi indijanci !
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

http://de.justin.tv/tv_kanal3/b/279149816

Овдје емисија почиње али пред сам крај снимка.

http://de.justin.tv/tv_kanal3/b/279155910

Други дио. Кад се вратим са посла, поставићу на YouTube читав снимак и најинтересантније дијелове.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Vucijak »

Pogledao sam cijelu emisiju od sinoc i jos ne mogu da dodjem sebi od soka :smt005
Zar je moguce da imamo Kalabica i Gatarica koji se samo svadjaju i pricaju nebuloze ???
Ako se ovako nastavi otice svaki pametan covjek iz Prnjavora, ostace samo starci i sirotinja :roll:
Image

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Sewerin »

Kako ih samo nije sramota ! :twisted: :evil:

Nas jedino može da spasi Srećko Sojić. :wink:
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

nofel wrote:

Ove je, izgleda, tako i planirano...
ima istine..meni je fascinantno koliko je Prnjavor ljudski osiromasio...sad kad pogledam neku paralelu sa npr 2001. kad sam otisao iz Prnjavora, ogroman broj ljudi je napustio grad u medjuvremenu i to trajno koliko god njihovi godisnji dugo trajali.
Dovoljno je da pogledate svoje prijatelje iz osnovne i srednje skole na fejsbuku gdje su sad.
Naravno, i u razvijenijim zemljama se ljudi sele iz manjih u vece sredine shodno ambicijama i obrazovanju, ali kod nas je problem druge prirode- trajne apatije, ekonomskog i socijalnog beznadja, koje se na momente pokrpi gastarbajterskim parama.
Sa druge strane je nevjerovatno da isti likovi poput ovih gostiju u emisiji upravljaju gradom svo ovo vrijeme, pritom sisajuci krv ovom narodu koji ih ukrug bira za kilometar asflata i posao cuvara stolice u vodovodu. Ne zna se ko je tu ludji..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Gledala sam emisiju , i mogu dati i ja svoja kritička zapažanja kako na temu tako i na učesnike u raspravi kao i na organizaciju emisije.
Kao prvo emisija se zove,, Potez,, ali nisam razumjela šta je bio naslov teme u konkretnom slučaju, gdje je emisija u poslednjem momentu izgubila svoj najavljeni konceptualni oblik ,odnosno pretvorila se u duel, što nije bilo najavljeno već je bilo riječi da će u emisiji učestvovati predsjednici tri političke stranke, što je prije svega odgovornost urednika i u profesionalnom smislu, amaterski pristup poslu.
Za posledicu smo imali jednu vrlo loše urađenu emisiju,koja je pokazala koliko mediji mogu biti opasni i za one koji vole da ih konzumiraju i za one koji žele da od toga konzumiranja zarađuju sopstvenu platu.
Kad je u pitanju tema za koju ja neznam kako se zvala, a i za same učesnike emisije koji su bili ajde da kažemo ispod nekog prosjeka, gori su ovi koji evo na jedan vrlo skroman način pokušavaju da daju svoj sud o učesnicima emisije a nikako o temi i onom o čemu je govoreno i na način kako je govoreno, gdje je forma izašla ispred suštine.
S obzirom da je u poslednji moment emisija dobila formu duela , voditeljica se izgubila i nije znala da odradi profesionalno i za nju novonastalu situaciju kao i za učesnike emisije koji su i sami nenadano i ne spremno dočekali duel dvjice ajd da kažem ljuti protivnika.
U emisiji od šume se nije vidjelo drvo,od galame se nije čulo ništa.Svakako ono o čemu su govorila gospoda vrijedno je naše pažnje ali to mora biti podignuto na nivo kulture dijaloga odnosno, mora učesnike da učini odgovornim za gledaoce koji su bili u ovom slučaju žrtve jedne nepripremljene tv emisije teme i njihovih učesnika.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by droplja »

Dijalog koji je vodjen na sinocnoj emisiji je izasao iz svih okvira,obojica daleko ispod ocekivanog, voditeljica izgubila kompas u vodjenje emisije,vise licilo na "perusanje kuruza" nego jednu ozbiljnu politicku emisiju.Evo mi iz snsd-a,znamo i da kritikujemo kad nesto nije na nivou, i javno to kazemo za razliku od pojedinaca koji komentarisu samo ono sto njima odgovara.Zuna je mudro izbjegao emisiju,ali on i realno nema sta da kaze ovom narodu,on je jedna proslost naseg grada,i pitanja je dana kada ce otici u istoriju politicke scene grada Prnjavora.Sve u svemu daleko ispod prosjeka i kapaciteta ucesnika emisije.
Ne diraj lava kada spava.....

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by marijamala »

Tuzno je to sto svi akteri te emisije misli da su uopste vise bitni narodu.
Na zalost,narod je stigla ona "dabogda se sam o sebi zabavio"
Mislim da se narod odavno sam o sebi zabavio,izlisan je svaki komentar i onih koji su eto pogledali to"nazovimo emisijom"
Sve price su "vec vidjeno"
I sve to ne treba jednostavno gledati,nek sjednu dole u salu i pricaju jedni drugima koliko im volja.
A mi....put pod noge i "ne okreci se ,sine!Ko moze i ima gdje neka se sklanja dok nije previse kasno.

Samo vas gledam
Posts: 55
Joined: 06.12.2010. 19:49

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Samo vas gledam »

rocky wrote:
Ali mu je najbolje ono:Ne slusas ti mene gospodine Gataricu i ono:od govana se pita ne pravi

ili ono gledaj ti mene u oci :D :D :D
Или: Слушај, ти то не разумијеш, то је високи књижевни израз :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:Svakako ono o čemu su govorila gospoda vrijedno je naše pažnje ali to mora biti podignuto na nivo kulture dijaloga odnosno, mora učesnike da učini odgovornim za gledaoce koji su bili u ovom slučaju žrtve jedne nepripremljene tv emisije teme i njihovih učesnika.
Kao prvo neukusno je dva ovna nazivati gospodom :D a ono o cemu su oni govorili je samo presipanje iz supljeg u prazno,vec sam rekao da je jadan narod koga ovakvi zastupaju,a pogotovo borci cije oni interese brane,ali samo pred kamerama,Gataric se fali sa spomenicima koje je SDS podigao u svakom selu,a zaboravlja da su u gradu jedini spomenici iz predhodnog rata,zgrade profitera podignute na trotoarima nekad lijepog Prnjavora,danas arhitektonske nakarade :lol: ,kaze da je sve lopove trebalo strpati u zatvore,i da je i SDS uvjek bio za to ,a zaboravlja pri tom da i ako bi on ostao na slobodi,nebi imao kvorum ni u svom zaseoku da dodje na vlast ,a kamo li u opstini Prnjavor :D
Zaboravlja Gataric sta je pre neki dan govorio o Zuni koga danas istice kao borca,ponekad se pitam koliko je vrijedna fotelja,kad covjek ima obraza da za nju laze u oci,ne samo svoje politicke protivnike i onu jadnu voditeljicu ,koja se otimala i borila, :D vec da laze i svoj narod za nju,na njegovom mjestu bi se vratio kravama ,ali ne kao veterinar vec kao coban,i nikad u grad nebi silazio.Sramota je da se covjek koji se bavi politikom i zastupa tolike gradjane,ponasa kao neki drmonja,i prica o vozanju u gepeku.I ono njegovo isticanje svoje titule, :D moze da se pokaki na nju,kad ne zna da se ponasa,po kulturi on nije jos u rangu nekoga ko je zavrsio 8 razreda,mada mu moram priznati da se odlicno suprodstavljao Kalabicevom bezobrazluku,jer kako se drugacije moze nazvati onakva samovolja,koju on naziva politickim dijalogom.Hajde malo da diskutujemo ali vi ostali da cutite,jer ja sve znam bolje od vas. :D
Drago je nekulturan,neodgojen,ponasa se kao pit bul,kad je satjeran u tjesnac,za njega se svi raspadaju,svi su idioti,nesposobni,on sa njima nebi razgovarao,a ovamo se sa njima svaki dan sastaje i kuje neke nove smicalice.
Ne mogu da shvatim da onakav covjek moze da postane nesto vise od putara,gledajuci njega shvatimo da se sve okrenulo,svjet se od rata na ovamo izopacio,nekad se znalo ko kosi a ko vodu nosi,ko i koga se treba nazivati gospodinom,a koga se treba sutnuti u dupe kad ti se obrati na ulici,danas je sve drugacije,ovo nam je kazna sto smo slusali narodne poslovice ,a jedne od njih su:Pametniji popusta i dok su pametniji popustali ,budale dodjose na vlast,ili ona :Ko tebe kamenom ti njega hljebom,a oni onda nama taj hljeb prodaju po duplim cjenama, budale iz toga i posao napravise,a pametni samo i dalje sute.
Odoh dva kruga oko kuce da se smirim pa cu nastaviti. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Наша срамота. Срећом ове глупости смо овијековјечили на нету :P











Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by OldTownBoy »

Kazem ja vama samo obratite paznju na samoglasnike i sve je jasno ko su i sta su .
um caruje a Dundo Maroje

Samo vas gledam
Posts: 55
Joined: 06.12.2010. 19:49

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Samo vas gledam »

KAMIKAZA wrote:
ZMIJA wrote:a jedne od njih su:Pametniji popusta i dok su pametniji popustali ,budale dodjose na vlast,ili ona :Ko tebe kamenom ti njega hljebom,a oni onda nama taj hljeb prodaju po duplim cjenama, budale iz toga i posao napravise,a pametni samo i dalje sute.
"Дођу, тако времена, када паметан заћути, будала проговори, а фукара се обогати" И. Андрић

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Franz »

Mala opaska...sokic se ne sluzi u politickim emisijama, sluzi se iskljucivo obicna voda.
Ali posto ovaj duel nema veze sa politikom, ovaj mali propust se moze oprostiti. :)

Salu u stranu, gledam ovaj snimak emisije po drugi put...ne znam sta bih rekao, znam samo da nije ovo dobro.
Mnogo se bespotrebno prica, ponavljaju jedne te iste fraze...mnogo se laze, a ne stidi se.
Kako rece Rege, mnogo se ljudi iselilo...a kako vidim, taj trend se nastavlja.
Ako uzmemo u obzir koliko je opstina Prnjavor imala stanovnika pocetkom proslog vijeka kad su austro-ugari radili popis, imajuci u obzir i popis radjen za vrijeme kraljevine SHS i nekoliko popisa za vrijeme SFRJ...da nije bilo rata i ovih postratnih nevolja, po nekoj mojoj slobodnoj procjeni opstina bi sigurno brojala izmedju 70 i 80 hiljada stanovnika. Danas se barata cifrom od oko 50 000. Znajuci da desetak hiljada zivi i zaradjuje hljeb negdje vani, dolazim do konstatacije da smo nazalost kao narod bukvalno prepolovljeni.

Zdrav, bistar i mudar um u nasih politicara, realno gledajuci, ne postoji...a i ova emisija govori u prilog tome. Ne bih da komentarisem taj duel, ostali su forumasi dovoljno rekli...a i onaj sto im je rekao uzivo da jedu vna-go je objasnio koliko je obican narod ogorcen.
Zapitam se samo koliko je mladih glava pomislilo da bjezi negdje daleko nakon odgledane ovakve emisile. Kladim se da su mnogi to pomislili, i sigurno da ce nekolicina tako nesto i uciniti vec u narednom periodu. Zapitaju li se mozda te usijane glave sto kroje sudbinu jednog naroda u kakvom okruzenju ce im unucad odrastati, hoce li mozda imati dovoljan broj vrsnjaka za igrati se...sigurno da su se samo pocesali po dupetu kad su, ako su uopste o tome i razmisljali.

Vlast i moc za srbina nije...za nas je samo motika, kramp ili u krajnjoj nuzdi puska.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Наша срамота. Срећом ове глупости смо овијековјечили на нету :P











Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked