Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Dobro je dok se vrtimo i u krugu,jer avion koji ne može da aterira na pistu iz nekih razloga, on kruži iznada aerodroma,a pravi problem nastaje kad potroši gorivo i počene da zbog toga ponire, i meni se čini da naš avion vozi sa upaljenom crvenom lampicom,dok je i kokpiti nervoza , u avionu počinje panika.
A ovi na aerodromu pojma nemaju šta se dešava u zraku.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Jebes lampicu kad je cilj na vidiku. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Može i tako Kami sve jedno je :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:Да ли су фудбалери ФК "Љубића", радници општине? Нико њих не спомиње?!
Oni nisu radnici opstine, imaju budzet za rad kluba svake godine...odnosno, ima i onih koji jesu, ali njih je sve Darko primio u svom mandatu (drugare), i oni rade u opstini a uz to igraju i za Ljubic :wink: Ljubicevi fudbaleri uglavnom rade u vatrogasnom :D

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Nicky,ova dvojica što rade u opštini su sjajni ljudi i znam da su veoma odgovorni radnici.Toliko o tome.
zapošljavani su fudbaleri i prije nego što je načelnik bio gospodin Tomaš pa se niko nije oglašavao po tom pitanju.A gdje piše da fudbaler Ljubića ne smije biti zaposlen u opštini ili nekoj drugoj javnoj ustanovi ako ispinjava zakonske uslove za to??? Kao nije bilo zapošljavanja u opštinu i druge ustanove za vrijeme SDS a ma daj molim te bilo je i biće i sada naravno po stranačkoj liniji.Ovi prethodni bar nas koji radimo ovdje nisu tjerali na skupove svoje stranke kao što je radio Vlado Živković u svoje vrijeme,naravno indirektno preko jedne načelnice odjeljenja u opštini tada. Pusti to Nicky.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

bičbožiji52 wrote:naravno indirektno preko jedne načelnice odjeljenja u opštini tada.
Ne diraj mi u nju,bice krvi po plazi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

:D kami nije tvoja"miljenica"to radila,ma kakav ona je tada držala digitron.Ovo je jedna iz mladje Vladine garde :D :D :D
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Nicky »

bičbožiji52 wrote:Nicky,ova dvojica što rade u opštini su sjajni ljudi i znam da su veoma odgovorni radnici.Toliko o tome.
zapošljavani su fudbaleri i prije nego što je načelnik bio gospodin Tomaš pa se niko nije oglašavao po tom pitanju.A gdje piše da fudbaler Ljubića ne smije biti zaposlen u opštini ili nekoj drugoj javnoj ustanovi ako ispinjava zakonske uslove za to???
Gdje sam ja to napisao? Pitao me je nesto i ja sam mu odgovorio...A kad vec pitas za to, moram onda ja tebe pitati da li je normalno da profesor fizickog vaspitanja radi u odjeljenju za stambeno-komunalne poslove? Ako ti smatras da jeste, onda ok, treba tu da ostanu.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

ne znam Nicky ,to je ona priča i u konkursima i u sisitematizaciji VSS-društeni smjer.evo recimotako je napisano i za šefa kabineta u konkursu,pa mnogi misle da će to biti pravnik,politolog i sl,kad ono ćorak ništa od navedenog.Naprijed Mravica. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by murgo »

koja Mravica? ...ima ih tri!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Nuslimanska i Donja sigurno nisu :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Naravno da nisu te dvije pomenuta.Zna se koja GORNJA. Čini mi se rasdanik kadrova(uz izvinjenje predsjedniku Lukanoviću koji je dobar čovjek). :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

JOEY JORDISON iz Gornje Mravice .To je sledeći kadar iz ovog mjesta.Živi bili pa vidjeli.Sretno. :smt005 :smt005 :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

bičbožiji52 wrote:JOEY JORDISON iz Gornje Mravice .
Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Vrsta :smt023 :smt023 :smt005 :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Сутра Петар Душанић у емсији Потез
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Neka se zna ko je na vlasti u Prnjavor, i čija se melje :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by boja »

Dragi Vedrane.da samo znas kako iscekujemo novu emisiju gdje gostuje gos.Dusanic. Ako mozes postavi

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by PIKI »

Ma daj Dusanicu pricas da radnik unisti preduzece kako je to moguce aj dokazi prijatelju Kako ti mozes da 5 radnika koji su radili kod tebe 2 mjeseca i ljudi otisli zato sto nisu dobili plate kako mozes reci da su napravili manjak i da im ne das te zaradjene plate Ma daj molim te vidis sta si miti uradio Nemam nista protiv vas ali pricate gluposti IDITE U SVEDSKU ILI SVAJCARSKU bilo bi bolje sigurno
Image

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by PIKI »

zatebe su preduzeca roba a radnici robovi !!
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Franz »

vrsta8472 wrote:
5:40 citiram Dusanica: "Ne moze nasa krivnja biti upitna"" :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Nisam ovo emisiju imala mogućnosti pogledati u direktnom prenosu, a ovo što sam sa mučninom u želucu odgledala što je okačeno na forum, i ako je ovo sve, previše je i za K-3 televiziju.
Emisija pompezno najvaljivana ,koncepciski promašena, motiv i cilj suištinski nepoznati,voditelj emisije nepripremljen i nedorastao, ni temi ni gostima u studiu punom komfuzije ,u kome su se smjenjivali monolozi dvojice ljudi kontraverznih po mnogo čemu istih i svatanja i mentaliteta, ali uslovno na suprotnim stranama ,kao jedan koji je nešto kupovao, a ovaj drugi to revizirao,da bi u končanici i jedan i drugi bili na istom zadatku, a to je razbijanje mitova o pljačkaškoj privatizaciji.
Moram priznati Dušanić je bio nešto žešći i precizniji u razbijanju mita o socijalizmu i novonastalom kapitalizmu, što je u par navrata pokušao svojim skromnim izražajnim mogućnostima pojasniti sveukupnom gledateljstvu K povlaka 3.
Nravno razbijajući mitove ko je najodgovorniji za sveopštu pljačku naroda ,pzvao se direktno na stranku dobrih domaćina, skraćenog naziva SDS ,spominjući čak i ime Dragana Kalinića i sveukupnu politiku koja je odgovorna ,kako za kriminalni zakon o privatizaciji ,tako još krimnilaniju provedbu istog ,spominjući licitaciono lupanje čekićem, kao i podizanjem komada bjelog papira u stilu revorvera na divljem zapadu.
Naravno Dušanić ne bi bio Dušanić da ne razbija mit o sebi kao jedinom kriminogenom čovjeku, u procesu velike pljačke naroda, i ja ga tu apsolutno podržavam jer on i njemu slični nisu uzrok već posledično stanje klimatskih i drugih promjena iz 9o. godina prošlog stolječa.
Gospodin Bijelić poznati demagog,i najveća šeprtlja iz socijalističkog poretka, nije se snašao u ulozi Eliota Nesa u kapitalizmu u kome se iz ružne larve pokušao razviti u divnog šarenog leptira bez obzira što mu je mimikrija urođena osobina.
Ali i kao takav u ovoj emisiji razbio je mit o reviziji privatizacije ,kao najvećo iluziji ili bolje rečeno prevari već prevarenog pučanstva.
Dakle ako je išta od ove emisije bilo dobro, bilo je razbijanje navedenih mitova, i u tom smislu emisija i ako mučna i za svakog iole zdravog čovjeka, veoma mučna i depresivna.
Naravno razbijen je i mit o učestvovanju gledalaca uživo u emisiji i,kao i o pozvanim učesnicima, a koji se nisu odazvali iz amo njima poznatih razloga.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Mene su samo pitanja gledalaca interesovala,ali nagadjam da su zbog bezobraznih izrazavanja odstranjena. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked